Σελ. 6 από 9 ΠρώτηΠρώτη ... 45678 ... ΤελευταίαΤελευταία
Εμφάνιση 76-90 από 124
  1. #76
    Εγγραφή
    14-07-2006
    Περιοχή
    Καματερό, Αθήνα
    Ηλικία
    33
    Μηνύματα
    7.001
    Downloads
    9
    Uploads
    3
    Τύπος
    VDSL2
    Ταχύτητα
    99999/9998
    ISP
    OTE
    DSLAM
    ΟΤΕ - ΚΑΜΑΤΕΡΟΥ
    Router
    RB951G2HnD
    SNR / Attn
    14(dB) / 6(dB)
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα από hellenicsun Εμφάνιση μηνυμάτων
    Που μπορώ να το κάνω τσάμπα;
    Visa Electron που έχω στην Πειραιώς , μπορεί να χρεώσει όσα χρήματα έχει μέσα ο λογαριασμός (σαν χρεωστική) και επίσης κάθε φορά που κάνεις κατάθεση στον λογαριασμό για να είναι διαθέσιμα στην κάρτα , δεν δίνεις καμία απολύτως προμήθεια.

    Ένας φίλος μου που πήρε από την Alpha , τον έχει ταράξει στις προμήθειες..


    Γενικά είμαι πολύ ευχαριστημένος από την Πειραιώς , ειδικά στο θέμα συνεργασίας με το paypal.

  2. #77
    Εγγραφή
    10-10-2007
    Ηλικία
    46
    Μηνύματα
    169
    Downloads
    0
    Uploads
    0
    Παιδιά εγώ έχω pre paid από την Eurobank αλλά δεν ξέρω τι παίζει επειδή δεν αναγράφει όνομα. Το 99% από τα site ζητούν και ονοματεπώνυμο καρτάς και αυτές οι ρημάδες δεν αναγράφουν. Σε αυτή την περίπτωση λοιπόν η κάρτα τι παίζει. Ρώτησα στην τράπεζα μια μέρα αλλά κι αυτοί δεν ξέρανε τι παίζει ακριβώς, αν δηλαδή είναι τυπικό το ότι δεν αναγράφεται στην κάρτα και αρκεί να δώσεις το όνομα που εκδόθηκε η κάρτα. Και εγώ δεν θέλω να το ρισκάρω βάζοντας χρήματα μέσα και στην περιπτωση που δεν την δεχτεί να μην ξέρω τι να τα κάνω...!

  3. #78
    Εγγραφή
    26-04-2006
    Περιοχή
    /halkidiki/ormylia
    Ηλικία
    33
    Μηνύματα
    6.606
    Downloads
    35
    Uploads
    2
    Τύπος
    VDSL2
    Ταχύτητα
    25/5
    ISP
    Cosmote
    DSLAM
    ΟΤΕ - ΟΡΜΥΛΙΑ
    Router
    mTik hAP aC²
    SNR / Attn
    (dB) / 22(dB)
    Path Level
    Fastpath
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα από baldrick Εμφάνιση μηνυμάτων
    Παιδιά εγώ έχω pre paid από την Eurobank αλλά δεν ξέρω τι παίζει επειδή δεν αναγράφει όνομα. Το 99% από τα site ζητούν και ονοματεπώνυμο καρτάς και αυτές οι ρημάδες δεν αναγράφουν. Σε αυτή την περίπτωση λοιπόν η κάρτα τι παίζει. Ρώτησα στην τράπεζα μια μέρα αλλά κι αυτοί δεν ξέρανε τι παίζει ακριβώς, αν δηλαδή είναι τυπικό το ότι δεν αναγράφεται στην κάρτα και αρκεί να δώσεις το όνομα που εκδόθηκε η κάρτα. Και εγώ δεν θέλω να το ρισκάρω βάζοντας χρήματα μέσα και στην περιπτωση που δεν την δεχτεί να μην ξέρω τι να τα κάνω...!
    Ούτε η δική μου prepaid αναγράφει όνομα.


    Γράψε κανονικά το δικό σου με λατινικούς χαρακτήρες και θα κάνεις αγορές χωρίς πρόβλημα.

  4. #79
    Το avatar του μέλους etsouk2000
    etsouk2000 Guest
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα από Tiven Εμφάνιση μηνυμάτων
    Δεν βλέπω τον λόγο κανείς να προτιμήσει χρεωστική από electron.
    Προφανως εννοεις "Δεν βλέπω τον λόγο κανείς να προτιμήσει προπληρωμενη από electron."

    ........Auto merged post: etsouk2000 πρόσθεσε 5 λεπτά και 9 δευτερόλεπτα αργότερα ........

    Παράθεση Αρχικό μήνυμα από Doxaios Εμφάνιση μηνυμάτων
    Ισχύει αυτό που κάποιος είπε οτι μπορεί με κάποιον τρόπο να μετατραπεί σε πιστωτική χωρίς να το καταλάβεις?
    Ισχυει και παραισχυει με την electron της eurobank (και μονο της eurobank). Πολυ ασχρη τακτικη της eurobank. Με απλη visa electron ατμ καρτα, συναδελφος εκανε πριν 2 χρονια και αγορες απο μαγαζια, δηλαδη την χρησιμοποιησε ως χρεωστικη, δηλαδη περιμενε πως ο,τι αγορες εκανε θα αφαιρουνταν απλα απο τον λογαριασμο του, οπως συμβαινει με τις χρεωστικες καρτες τοσων αλλων τραπεζων. Κι ομως η eurobank εχει κατι ψιλα γραμματα που λενε οτι οταν την χρησιμοποιησεις για αγορες μετατρεπεται αυτοματα σε πιστωτικη. Πρεπει εσυ ο ιδιος ξεκαθαρα να πεις οτι δεν θελεις ποτέ να γινει πιστωτικη οταν παραλαμβανεις την χρεωστικη καρτα visa electron. Αυτο ειχε ως αποτελεσμα να τον χρεωσουν περιπου 50€ ετησια συνδρομη πιστωτικης καρτας αμεσως μετα την πρωτη αγορα. Εννεοιται οτι ειναι εντελως παρανομη και καταχρηστικη αυτη η τακτικη, ομως την εφαρμοζουν γιατι κοροιδα υπαρχουν πολλα. Χρειαστηκε απειρη αλληλογραφια και απειρος αγωνας σε συνηγορο καταναλωτη κλπ για να παρει πισω ο συναδελφος μου τα λεφτα της συνδρομης και να μετατραπει η καρτα του σε απλη χρεωστικη, οπως παντα ηθελε να την εχει. Προσοχη λοιπον με τις χρεωστικες της eurobank.

    ........Auto merged post: etsouk2000 πρόσθεσε 2 λεπτά και 27 δευτερόλεπτα αργότερα ........

    Παράθεση Αρχικό μήνυμα από baldrick Εμφάνιση μηνυμάτων
    Παιδιά εγώ έχω pre paid από την Eurobank αλλά δεν ξέρω τι παίζει επειδή δεν αναγράφει όνομα. Το 99% από τα site ζητούν και ονοματεπώνυμο καρτάς και αυτές οι ρημάδες δεν αναγράφουν. Σε αυτή την περίπτωση λοιπόν η κάρτα τι παίζει. Ρώτησα στην τράπεζα μια μέρα αλλά κι αυτοί δεν ξέρανε τι παίζει ακριβώς, αν δηλαδή είναι τυπικό το ότι δεν αναγράφεται στην κάρτα και αρκεί να δώσεις το όνομα που εκδόθηκε η κάρτα. Και εγώ δεν θέλω να το ρισκάρω βάζοντας χρήματα μέσα και στην περιπτωση που δεν την δεχτεί να μην ξέρω τι να τα κάνω...!
    Ελα τωρα που δεν θα ξερεις τι να τα κανεις. Στην σπανια περιπτωση που σου μεινει η προπληρωμενη καρτα αμανατι, πας στο σουπερμαρκετ και ψωνιζεις φαγωσιμα για ενα μηνα και την χρησιμοποιεις εκει. Ελεος, σιγα το προβλημα...

    ........Auto merged post: etsouk2000 πρόσθεσε 2 λεπτά και 38 δευτερόλεπτα αργότερα ........

    Παράθεση Αρχικό μήνυμα από Tiven Εμφάνιση μηνυμάτων

    Γενικά είμαι πολύ ευχαριστημένος από την Πειραιώς , ειδικά στο θέμα συνεργασίας με το paypal.
    Εχεις φορτωσει λεφτα απο το λογαριασμο σου στην πειραιως στο paypal; Μεχρι πριν απο λιγα χρονια δεν γινοταν. Τωρα γινεται; Απο καμια ελληνικη τραπεζα δεν μπορουσες να φορτωσεις λεφτα στο paypal.
    Προσεχε τι ρωταω: δεν μιλαω να εχεις προπληρωμενη ή χρεωστικη καρτα της πειραιως και να πληρωνεις με αυτην μεσω paypal. Εννοω να εχεις συνδεσει το paypal με τον λογαριασμο σου στην οποιαδηποτε ελληνικη τραπεζα (πχ πειραιως, που λες οτι εχεις εσυ) και να μεταφερεις απο τον λογαριασμο της πειραιως λεφτα στο λογαριασμο του paypal.
    Τελευταία επεξεργασία από το μέλος etsouk2000 : 16-09-08 στις 00:18. Αιτία: auto merged post

  5. #80
    Εγγραφή
    14-07-2006
    Περιοχή
    Καματερό, Αθήνα
    Ηλικία
    33
    Μηνύματα
    7.001
    Downloads
    9
    Uploads
    3
    Τύπος
    VDSL2
    Ταχύτητα
    99999/9998
    ISP
    OTE
    DSLAM
    ΟΤΕ - ΚΑΜΑΤΕΡΟΥ
    Router
    RB951G2HnD
    SNR / Attn
    14(dB) / 6(dB)
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα από etsouk2000 Εμφάνιση μηνυμάτων
    Εχεις φορτωσει λεφτα απο το λογαριασμο σου στην πειραιως στο paypal; Μεχρι πριν απο λιγα χρονια δεν γινοταν. Τωρα γινεται; Απο καμια ελληνικη τραπεζα δεν μπορουσες να φορτωσεις λεφτα στο paypal.
    Προσεχε τι ρωταω: δεν μιλαω να εχεις προπληρωμενη ή χρεωστικη καρτα της πειραιως και να πληρωνεις με αυτην μεσω paypal. Εννοω να εχεις συνδεσει το paypal με τον λογαριασμο σου στην οποιαδηποτε ελληνικη τραπεζα (πχ πειραιως, που λες οτι εχεις εσυ) και να μεταφερεις απο τον λογαριασμο της πειραιως λεφτα στο λογαριασμο του paypal.
    Δεν έχω δοκιμάσει να πάρω χρήματα από την τράπεζα στο paypal , δεν μου χρειάστηκε ποτέ.

    Για αγορές , απευθείας αποστολή χρημάτων και οτιδήποτε την έχω χρησιμοποιήσει ποτέ , δούλεψε μια χαρά χωρίς να φορτώσω χρήματα πρώτα.

  6. #81
    Το avatar του μέλους etsouk2000
    etsouk2000 Guest
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα από Tiven Εμφάνιση μηνυμάτων
    Δεν έχω δοκιμάσει να πάρω χρήματα από την τράπεζα στο paypal , δεν μου χρειάστηκε ποτέ.
    Ε σου χρειαστηκε, απλα το εκανες μεσω της χρεωστικης σου καρτας electron. Σου χρειαστηκαν λεφτα για να τα στειλεις μεσω paypal, απλα εσυ δεν τα φορτωσες απο τραπεζικο λογαριασμο, αλλα τα "φορτωσες" μεσω της καρτας σου. Το μονο κακο αυτης της μεθοδου ειναι οτι ο παραληπτης των χρηματων πρεπει να μην εχει personal λογαριασμο στο paypal (πρεπει να εχει premium ή business account) ωστε να μπορει να δεχεται λεφτα (πληρωμες) μεσω paypal με πιστωτικη καρτα. Στο εξωτερικο, ο απλος κοσμος χρησιμοποει το paypal ακομα και για να δωσει σε ενα φιλο του 15 ευρω που του χρωστα απο την χθεσινοβραδινη εξοδο σε μπαρ ή σε σινεμα. Τετοιος κοσμος θελει να μπορει να φορτωνει δωρεαν λεφτα στο paypal απο τον τραπεζικο του λογαριασμο και να τα στελνει παλι δωρεαν στον οποιο φιλο του. Αυτο γινεται στο εξωτερικο. Στην Ελλαδα, μεχρι πριν αρκετο καιρο που ειχα κοιταξει, το paypal δεν συνεργαζοταν με τις ελληνικες τραπεζες ωστε να μπορεις να φορτωνεις λεφτα. Στις πληρωμες που στελνεις εσυ οταν πληρωνεις μεσω paypal με καρτα, το paypal κρατα μια μικρη προμηθεια απο τον ληπτη της πληρωμης. Ετσι βγαζει τα λεφτα του. Αρα το χρημα δεν μεταφερεται δωρεαν οταν φορτωνεται μεσω καρτας. Εσενα βεβαια αυτο δεν σε νοιαζει ιδιαιτερα. Ομως συνειδητοποιεις την χρησιμοτητα του να φορτωνεις λεφτα τσαμπα και αβερτα απο τον τραπεζικο σου λογαριασμο και να τα στελνεις σε οποιον θελεις τσαμπα και να τα λαμβανει χωρις παρακρατηση προμηθειας. Αμεσως-αμεσως θα ειχες παρακαμψει ολες τις καταχρηστικες χρεωσεις των ελληνικων τραπεζων για εμβασματα, μεταφορες, πληρωμες κλπ... Ειδες τι σου ειναι το paypal στην κανονικη του μορφη κι οχι στην ελληνικη κουτσουρεμενη εκδοση του;;;

  7. #82
    Εγγραφή
    14-07-2006
    Περιοχή
    Καματερό, Αθήνα
    Ηλικία
    33
    Μηνύματα
    7.001
    Downloads
    9
    Uploads
    3
    Τύπος
    VDSL2
    Ταχύτητα
    99999/9998
    ISP
    OTE
    DSLAM
    ΟΤΕ - ΚΑΜΑΤΕΡΟΥ
    Router
    RB951G2HnD
    SNR / Attn
    14(dB) / 6(dB)
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα από etsouk2000 Εμφάνιση μηνυμάτων
    Ε σου χρειαστηκε, απλα το εκανες μεσω της χρεωστικης σου καρτας electron. Σου χρειαστηκαν λεφτα για να τα στειλεις μεσω paypal, απλα εσυ δεν τα φορτωσες απο τραπεζικο λογαριασμο, αλλα τα "φορτωσες" μεσω της καρτας σου. Το μονο κακο αυτης της μεθοδου ειναι οτι ο παραληπτης των χρηματων πρεπει να μην εχει personal λογαριασμο στο paypal (πρεπει να εχει premium ή business account) ωστε να μπορει να δεχεται λεφτα (πληρωμες) μεσω paypal με πιστωτικη καρτα. Στο εξωτερικο, ο απλος κοσμος χρησιμοποει το paypal ακομα και για να δωσει σε ενα φιλο του 15 ευρω που του χρωστα απο την χθεσινοβραδινη εξοδο σε μπαρ ή σε σινεμα. Τετοιος κοσμος θελει να μπορει να φορτωνει δωρεαν λεφτα στο paypal απο τον τραπεζικο του λογαριασμο και να τα στελνει παλι δωρεαν στον οποιο φιλο του. Αυτο γινεται στο εξωτερικο. Στην Ελλαδα, μεχρι πριν αρκετο καιρο που ειχα κοιταξει, το paypal δεν συνεργαζοταν με τις ελληνικες τραπεζες ωστε να μπορεις να φορτωνεις λεφτα. Στις πληρωμες που στελνεις εσυ οταν πληρωνεις μεσω paypal με καρτα, το paypal κρατα μια μικρη προμηθεια απο τον ληπτη της πληρωμης. Ετσι βγαζει τα λεφτα του. Αρα το χρημα δεν μεταφερεται δωρεαν οταν φορτωνεται μεσω καρτας. Εσενα βεβαια αυτο δεν σε νοιαζει ιδιαιτερα. Ομως συνειδητοποιεις την χρησιμοτητα του να φορτωνεις λεφτα τσαμπα και αβερτα απο τον τραπεζικο σου λογαριασμο και να τα στελνεις σε οποιον θελεις τσαμπα και να τα λαμβανει χωρις παρακρατηση προμηθειας. Αμεσως-αμεσως θα ειχες παρακαμψει ολες τις καταχρηστικες χρεωσεις των ελληνικων τραπεζων για εμβασματα, μεταφορες, πληρωμες κλπ... Ειδες τι σου ειναι το paypal στην κανονικη του μορφη κι οχι στην ελληνικη κουτσουρεμενη εκδοση του;;;
    Όντως πολύ καλό

    Θα προσπαθήσω αύριο να πεταχτώ στην τράπεζα να βάλω λίγα χρήματα να δοκιμάσω αυτό που λες να δούμε αν γίνετε τώρα.

    Χρήματα είχα στείλει όπως είπες σε business/premium account. Αλλά θυμάμαι που ένας φίλος μου είχε στείλει επίσης σε Έλληνα που είχε απλό paypal , με την ίδια κάρτα που έχω και εγώ , γύρω στα 40-50 ευρώ. Δεν είμαι 100% σίγουρος , αλλά θυμάμαι κάτι τέτοιο οπότε μάλλον το έχουν αλλάξει. Στην Πειραιώς τουλάχιστον.

  8. #83
    Το avatar του μέλους etsouk2000
    etsouk2000 Guest
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα από Tiven Εμφάνιση μηνυμάτων
    Όντως πολύ καλό

    Θα προσπαθήσω αύριο να πεταχτώ στην τράπεζα να βάλω λίγα χρήματα να δοκιμάσω αυτό που λες να δούμε αν γίνετε τώρα.
    Μηπως δεν εχεις καταλαβει τι εννοω;; Δεν χρειαζεται να πεταχτεις σε καμια τραπεζα. Απλα δες αν το paypal σου σε αφηνει να κανεις add account λογαριασμο ελληνικης τραπεζας και μετα δες αν σε αφηνει να κανεις add funds απο αυτον τον λογαριασμο, οχι withdraw funds (αυτο γινεται). Εκει το ελεγε παλια οτι "λυπουμαστε, δυστυχως, προς το παρον αυτο δεν ειναι εφικτο με ελληνικες τραπεζες κλπ κλπ". Δεν χρειαζεται να εχεις λεφτα στον λογαριασμο, δεν χρειαζεται να το κανεις μεχρι τελους την διαδικασια. Δες απλα τι μηνυμα σου βγαζει οταν πας να κανει add funds. Πιθανοτατα δεν θα γινεται ακομα και θα σου βγαλει το μηνυμα οτι "λυπαμαι". Αλλιως, αν τελικα γινεται, τοτε σταματα το λιγο πριν το confirmation της φορτωσης, ωστε να μην σου παρει οντως τ λεφτα απο την τραπεζα.

    Παράθεση Αρχικό μήνυμα από Tiven Εμφάνιση μηνυμάτων
    Χρήματα είχα στείλει όπως είπες σε business/premium account. Αλλά θυμάμαι που ένας φίλος μου είχε στείλει επίσης σε Έλληνα που είχε απλό paypal , με την ίδια κάρτα που έχω και εγώ , γύρω στα 40-50 ευρώ. Δεν είμαι 100% σίγουρος , αλλά θυμάμαι κάτι τέτοιο οπότε μάλλον το έχουν αλλάξει. Στην Πειραιώς τουλάχιστον.
    Ο φιλος Α με personal paypal account αποκλειεται να εστειλε λεφτα μεσω καρτας στον αλλο φιλο Β με επισης personal paypal account. Μολις ο Α το προσπαθουσε, το paypal θα ελεγε στον Α οτι ο Β δεν μπορει να δεχτει πληρωμες μεσω καρτας γιατι ο Β εχει personal paypal account, αντι για premium ή business.

  9. #84
    Εγγραφή
    12-02-2007
    Ηλικία
    71
    Μηνύματα
    1.508
    Downloads
    7
    Uploads
    0
    Τύπος
    FTTH
    Ταχύτητα
    102400/10240
    ISP
    COSMOTE
    Γράψε κανονικά το δικό σου με λατινικούς χαρακτήρες και θα κάνεις αγορές χωρίς πρόβλημα.
    Είχα προπληρωμένη της Eurobank. Δεν γράφεις το όνομα σου, γράφεις ένα γενικό όνομα π.χ. Όνομα, Πελάτης, Ιδιοκτήτης, στα λατινικά, δεν θυμάμαι ακριβώς, νομίζω αυτό που γράφει η κάρτα επάνω.

  10. #85
    Το avatar του μέλους etsouk2000
    etsouk2000 Guest
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα από Manolis_karas Εμφάνιση μηνυμάτων
    Είχα προπληρωμένη της Eurobank. Δεν γράφεις το όνομα σου, γράφεις ένα γενικό όνομα π.χ. Όνομα, Πελάτης, Ιδιοκτήτης, στα λατινικά, δεν θυμάμαι ακριβώς, νομίζω αυτό που γράφει η κάρτα επάνω.
    Δεν εχω δει προπληρωμενη καρτα να ξερω πώς ειναι, αλλα θεωρω αυτονοητο οτι αν γραφει κατι η προπληρωμενη καρτα πανω αντι για ονομα, πχ "κατοχος", "ονομα", "πελατης", τοτε αυτονοητως γραφετε αυτο στις online αγορες σας. Το ονομα μαζι με τον αριθμο διασταυρωνονται για επαληθευση. Αν εσεις γραψετε ο,τι να'ναι τοτε μπορει να υπαρξει προβλημα. Αυτονοητο δεν ειναι;

  11. #86
    Εγγραφή
    10-10-2007
    Ηλικία
    46
    Μηνύματα
    169
    Downloads
    0
    Uploads
    0
    Η Euroline που έχω βγάλει δεν αναγράφει απολύτως τίποτε πάνω. Μόνο τον αριθμό κάρτας και το Expiry Date

  12. #87
    Το avatar του μέλους 21century
    21century Guest
    Ετσι είναι και δεν πρόκειται ποτέ να μετατραπεί σε πιστωτική. Πρόσφατα μάλιστα έληξε η δική μου και πήρα καινουργια απο ένα υποκατάστημα της τράπεζας χωρίς χρέωση ή πολλές διαδικασίες και έλεγξα το υπόλοιπό μου. Είναι σωτήρια λύση και ελεγχεις τι σπαταλιέται...

  13. #88
    Εγγραφή
    22-06-2008
    Μηνύματα
    30
    Downloads
    2
    Uploads
    0
    DSLAM
    ΟΤΕ - ΓΗΡΟΚΟΜΕΙΟΥ
    Πειραιως και παλι Πειραιως κανενα προβλημα.Την εχω κοντα 1 χρονο βαζω το ποσο που θελω
    και κανω την αγορα μου.

  14. #89
    Εγγραφή
    14-07-2006
    Περιοχή
    Καματερό, Αθήνα
    Ηλικία
    33
    Μηνύματα
    7.001
    Downloads
    9
    Uploads
    3
    Τύπος
    VDSL2
    Ταχύτητα
    99999/9998
    ISP
    OTE
    DSLAM
    ΟΤΕ - ΚΑΜΑΤΕΡΟΥ
    Router
    RB951G2HnD
    SNR / Attn
    14(dB) / 6(dB)
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα από etsouk2000 Εμφάνιση μηνυμάτων
    Μηπως δεν εχεις καταλαβει τι εννοω;; Δεν χρειαζεται να πεταχτεις σε καμια τραπεζα. Απλα δες αν το paypal σου σε αφηνει να κανεις add account λογαριασμο ελληνικης τραπεζας και μετα δες αν σε αφηνει να κανεις add funds απο αυτον τον λογαριασμο, οχι withdraw funds (αυτο γινεται). Εκει το ελεγε παλια οτι "λυπουμαστε, δυστυχως, προς το παρον αυτο δεν ειναι εφικτο με ελληνικες τραπεζες κλπ κλπ". Δεν χρειαζεται να εχεις λεφτα στον λογαριασμο, δεν χρειαζεται να το κανεις μεχρι τελους την διαδικασια. Δες απλα τι μηνυμα σου βγαζει οταν πας να κανει add funds. Πιθανοτατα δεν θα γινεται ακομα και θα σου βγαλει το μηνυμα οτι "λυπαμαι". Αλλιως, αν τελικα γινεται, τοτε σταματα το λιγο πριν το confirmation της φορτωσης, ωστε να μην σου παρει οντως τ λεφτα απο την τραπεζα.
    Ουπς σόρρυ , τώρα κατάλαβα τι θες να πεις

  15. #90
    Εγγραφή
    20-02-2007
    Μηνύματα
    4.433
    Downloads
    0
    Uploads
    0
    Παιδια, επειδη εχω ηδη ενα λογαριασμο στην Πειραιως, και την αντιστοιχη καρτα ΑΤΜ, μπορειτε να μου πειτε:

    1. τι πρεπει να κανω για τον κανω ebanking? Πρεπει να παω σε καταστημα, ή μπορω να τον κανω ebanking απευθειας απο το internet?

    2. Η καρτα ΑΤΜ της Πειραιως, είναι χρεωστικη, ωστε να μπορω να την χρησιμοποιω ως προπληρωμενη πιστωτικη?

Σελ. 6 από 9 ΠρώτηΠρώτη ... 45678 ... ΤελευταίαΤελευταία

Παρόμοια Θέματα

  1. Google checkout και προπληρωμένη πιστωτική
    Από Mits στο φόρουμ Internet, web surfing και online υπηρεσίες
    Μηνύματα: 2
    Τελευταίο Μήνυμα: 15-04-08, 01:18
  2. Προπληρωμενη Καρτα
    Από blackie75 στο φόρουμ ADSL
    Μηνύματα: 19
    Τελευταίο Μήνυμα: 03-09-07, 18:33
  3. online αγορα με πιστωτικη
    Από lonegath στο φόρουμ Internet, web surfing και online υπηρεσίες
    Μηνύματα: 30
    Τελευταίο Μήνυμα: 08-06-07, 00:00
  4. Προπληρωμένη κάρτα
    Από petaloudaki στο φόρουμ ADSL
    Μηνύματα: 6
    Τελευταίο Μήνυμα: 30-10-05, 14:09

Bookmarks

Bookmarks

Δικαιώματα - Επιλογές

  • Δεν μπορείτε να δημοσιεύσετε νέα θέματα
  • Δεν μπορείτε να δημοσιεύσετε νέα μηνύματα
  • Δεν μπορείτε να αναρτήσετε συνημμένα
  • Δεν μπορείτε να επεξεργαστείτε τα μηνύματα σας
  •  
  • Τα BB code είναι σε λειτουργία
  • Τα Smilies είναι σε λειτουργία
  • Το [IMG] είναι σε λειτουργία
  • Το [VIDEO] είναι σε λειτουργία
  • Το HTML είναι εκτός λειτουργίας