Εμφάνιση 1-3 από 3
  1. #1
    Εγγραφή
    23-12-2006
    Ηλικία
    60
    Μηνύματα
    1
    Downloads
    2
    Uploads
    0
    DSLAM
    Ο.Τ.Ε. - ΓΕΦΥΡΑ
    Αγαπητοί φίλοι στις 15/04/08 εκανα μια παραγγελια απο το expansys συγκεκριμένα 2 καρτες Spectec SDW-821 WiFi στην αξία των 103 ευρω με τα μεταφορικα και πλήρωσα με χρεωστικη καρτα μεσω paypal.
    Οταν εγινε η παραγγελία το site ενημερωνε οτι οι καρτες ηταν διαθεσιμες σε 2 ημερες μετα το περας των 2 ημερων η διαθεσιμοτητα εφτασε τις 8 ημερες και ετσι πηγε αλλες περιπου 10 ημερες ,οταν ηρθα σε τηλεφωνικη επαφη με την expansys στις 2/05/08 μου ειπαν οτι αναμανοταν μονο η μια καρτα περιπου στις 15/05/08 και οσον αφορα την αλλη δεν μπορουσαν να μου απαντησουν,φυσικα μετα απο αυτο ακυρωσα την παραγγελια.Απο τις 02/05/08
    και μεχρι σημερα που σας γραφω αυτο το μυνημα 05/05/08 οι κυριοι αυτοι παρακρατουν τα χρηματα μου.Και σαν να μην φτανει αυτο δεν μου εχουν δωσει μια σαφη απαντηση στα τηλεφωνηματα που τους εχω κανει για το ποτε θα μου τα επιστρεψουν .Γιαυτο προσεξτε με τη συγκεκριμενη ιστιοσελιδα.
    Αν λοιπον καποιος καλος φιλος μπορει να βοηθησει ειναι ευπροσδεκτος
    Ευχαριστω πολυ

  2. #2
    Εγγραφή
    31-10-2003
    Περιοχή
    Αθήνα
    Μηνύματα
    13.348
    Downloads
    5
    Uploads
    0
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα από swiss Εμφάνιση μηνυμάτων
    Αγαπητοί φίλοι στις 15/04/08 εκανα μια παραγγελια απο το expansys συγκεκριμένα 2 καρτες Spectec SDW-821 WiFi στην αξία των 103 ευρω με τα μεταφορικα και πλήρωσα με χρεωστικη καρτα μεσω paypal.
    Οταν εγινε η παραγγελία το site ενημερωνε οτι οι καρτες ηταν διαθεσιμες σε 2 ημερες μετα το περας των 2 ημερων η διαθεσιμοτητα εφτασε τις 8 ημερες και ετσι πηγε αλλες περιπου 10 ημερες ,οταν ηρθα σε τηλεφωνικη επαφη με την expansys στις 2/05/08 μου ειπαν οτι αναμανοταν μονο η μια καρτα περιπου στις 15/05/08 και οσον αφορα την αλλη δεν μπορουσαν να μου απαντησουν,φυσικα μετα απο αυτο ακυρωσα την παραγγελια.Απο τις 02/05/08
    και μεχρι σημερα που σας γραφω αυτο το μυνημα 05/05/08 οι κυριοι αυτοι παρακρατουν τα χρηματα μου.Και σαν να μην φτανει αυτο δεν μου εχουν δωσει μια σαφη απαντηση στα τηλεφωνηματα που τους εχω κανει για το ποτε θα μου τα επιστρεψουν .Γιαυτο προσεξτε με τη συγκεκριμενη ιστιοσελιδα.
    Αν λοιπον καποιος καλος φιλος μπορει να βοηθησει ειναι ευπροσδεκτος
    Ευχαριστω πολυ
    Στείλε email στο info@expansys.com.gr (υποθέτωντας ότι έχεις αγοράσει από το ελληνικό κατάστημα) περιγράφοντας αυτα που λες παραπάνω και ζητώντας να γίνει άμεση πίστωση και να επικοινωνήσει μαζί σου κάποιος αρμόδιος.

  3. #3
    Εγγραφή
    30-11-2004
    Περιοχή
    XIOΣ
    Ηλικία
    50
    Μηνύματα
    32
    Downloads
    11
    Uploads
    0
    Τύπος
    VDSL2
    Ταχύτητα
    51200/5120
    ISP
    Cosmote
    DSLAM
    ΟΤΕ - ΘΥΜΙΑΝΑ
    Router
    OTE
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα από ariadgr Εμφάνιση μηνυμάτων
    Στείλε email στο info@expansys.com.gr (υποθέτωντας ότι έχεις αγοράσει από το ελληνικό κατάστημα) περιγράφοντας αυτα που λες παραπάνω και ζητώντας να γίνει άμεση πίστωση και να επικοινωνήσει μαζί σου κάποιος αρμόδιος.
    Συμφωνώ απόλυτα με τον moderator. Εκτός αυτών (και ενώ έχω κάνει αγορές και επιστροφή στην ελληνική expansys) ίσως υπάρχει πρόβλημα με την άμεση χρέωση στο Paypal όπου κάνοντάς τη ειδοποιήθηκα άμεσα και μου επιστράφησαν τα χρήματα μετά από συνεννόηση.

    Ευχαριστώ, Yannisgk.

Παρόμοια Θέματα

  1. Επιστροφή χρημάτων
    Από Arikos στο φόρουμ Wind
    Μηνύματα: 8
    Τελευταίο Μήνυμα: 17-06-08, 12:52
  2. OTE ακύρωση χρέωσης λόγω dialer και επιστροφή χρημάτων
    Από jpass στο φόρουμ Γεγονότα και Απόψεις
    Μηνύματα: 19
    Τελευταίο Μήνυμα: 30-03-08, 08:34
  3. Μηνύματα: 2
    Τελευταίο Μήνυμα: 22-02-08, 20:27
  4. Επιστροφη χρηματων απο Nonoh και αρνηση αγοράς credit
    Από tasos-tasos στο φόρουμ Skype, Betamax, Sip Providers
    Μηνύματα: 5
    Τελευταίο Μήνυμα: 16-11-07, 00:47
  5. Μηνύματα: 25
    Τελευταίο Μήνυμα: 13-06-07, 22:54

Bookmarks

Bookmarks

Δικαιώματα - Επιλογές

  • Δεν μπορείτε να δημοσιεύσετε νέα θέματα
  • Δεν μπορείτε να δημοσιεύσετε νέα μηνύματα
  • Δεν μπορείτε να αναρτήσετε συνημμένα
  • Δεν μπορείτε να επεξεργαστείτε τα μηνύματα σας
  •  
  • Τα BB code είναι σε λειτουργία
  • Τα Smilies είναι σε λειτουργία
  • Το [IMG] είναι σε λειτουργία
  • Το [VIDEO] είναι σε λειτουργία
  • Το HTML είναι εκτός λειτουργίας