Σελ. 11 από 23 ΠρώτηΠρώτη ... 69101112131621 ... ΤελευταίαΤελευταία
Εμφάνιση 151-165 από 343
  1. #151
    Εγγραφή
    27-09-2008
    Περιοχή
    Μύκονος
    Ηλικία
    39
    Μηνύματα
    1.575
    Downloads
    1
    Uploads
    6
    Ταχύτητα
    109999/10996
    ISP
    Conn-x OTE
    DSLAM
    ΟΤΕ - ΜΥΚΟΝΟΣ
    Router
    Speedport Plus
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα από LOUKAS32 Εμφάνιση μηνυμάτων

    ΚΑΤΣΕ ομως....κατσε....8α της χωσω μπασακι......μια ημερα μεσημερι να στρωσει εαν συνεχιστει να χεστει πανω της

    This is WAR!

    LOL


    Kαλά τα λέτε αλλα αν δεν κάνεις τις *αλακίες σου σαν παιδάκι πότε θα τις κάνεις(; )Πες οτι κάνει παρατήρηση ο γονιός στο παιδί και το παιδί κλασσικά τον γράφει τι θα κάνει;Θα το δείρει;Και το καλύτερο υπόδειγμα γονέα να είναι αν το παιδι ειναι διαβολάκι...

  2. #152
    Το avatar του μέλους Zer0c00L
    Zer0c00L Guest
    απο την μια ειναι οι γονεις
    απο την αλλη ειναι τα παιδια = διαβολακια
    απο την αλλη ειναι οι γειτονες
    απο την αλλη ειναι η νομοθεσια περι κοινης ησυχιας
    απο την αλλη ειναι τα κατοικιδια ζωα

    το κακο ειναι οτι λειτουργει η νομοθεσια (οπως ολες στην ελλαδα) και δεν βρισκεις παντα το δικιο σου (αν δεν εχεις τα μεσα)

    το καλυτερο ειναι αυτο που εχω κανει εγω (μονωση + πορτες/παραθυρα) και δεν ενοχλω κανεναν ουτε με ενοχλουν και κανω οτι γουσταρω στο σπιτι μου.

    και ετσι ουτε τσακωνομαι ουτε καλω αστυνομιες κτλ.

    εκτος οτι με την μονωση τωρα το χειμωνα εχω και σταθερη θερμοτητα σε ολο το σπιτι.
    Τελευταία επεξεργασία από το μέλος Zer0c00L : 10-01-09 στις 21:56.

  3. #153
    Εγγραφή
    16-10-2007
    Περιοχή
    while(true){ }
    Μηνύματα
    2.693
    Downloads
    9
    Uploads
    0
    ISP
    Conn-x OTE
    Οντως μια γερη μονωση ειναι η καλυτερη λυση.Κανεις οτι θες και κανουν οτι θελουν.Και ολα μελι γαλα.Αλλα αν δεν μενεις σε καινουργιο σπιτι τι γινεται?
    Hold my breath as I wish for death...Oh please God wake me

  4. #154
    Το avatar του μέλους Zer0c00L
    Zer0c00L Guest
    καταρχην δεν μενω σε καινουργια πολυκατοικια (20-30 ετων ειναι) απλα πριν ερθω και κατοικησω στο δικο μου σπιτι (εδω περα) μπηκαν μαστοροι και διαμορφωσαν το εξωτερικο και το εσωτερικο οπως το θελαμε εμεις με ολες τις υποδομες (κοινως το διαλυσανε και το ξαναχτισανε)

    και ετσι εχω και μονωση + παραθυρα + πορτες και οτι αλλο θελω εγω.

    αλλωστε αυτα που εβαλα εγω πριν 8 χρονια τωρα θα τα ζηταει το κρατος υποχρεωτικα για να σου δωσει το νεο πιστοποιητικο ενεργειας καπως ετσι το λενε (αν δεν τα εχεις δεν θα μπορεις ουτε να το πουλησεις το ακινητο ουτε να το μεταβιβασεις στο παιδι σου ουτε τιποτα αρα υποχρεωτικα θα αναγκαστουν ολοι να κανουν κατι τετοια μετρα)

    αν δεις δελτια ειδησεων το λενε συχνα.

  5. #155
    Εγγραφή
    16-10-2007
    Περιοχή
    while(true){ }
    Μηνύματα
    2.693
    Downloads
    9
    Uploads
    0
    ISP
    Conn-x OTE
    αν δεν τα εχεις δεν θα μπορεις ουτε να το πουλησεις το ακινητο ουτε να το μεταβιβασεις στο παιδι σου ουτε τιποτα αρα υποχρεωτικα θα αναγκαστουν ολοι να κανουν κατι τετοια μετρα
    Απο ποτε ισχυει αυτο?Εγω πριν 1,5 μηνα μετακομισα(αγοραπωλησια) και δεν μας ειπε κανενας τιποτα.
    Hold my breath as I wish for death...Oh please God wake me

  6. #156
    Εγγραφή
    27-09-2008
    Περιοχή
    Μύκονος
    Ηλικία
    39
    Μηνύματα
    1.575
    Downloads
    1
    Uploads
    6
    Ταχύτητα
    109999/10996
    ISP
    Conn-x OTE
    DSLAM
    ΟΤΕ - ΜΥΚΟΝΟΣ
    Router
    Speedport Plus
    Εχεις δίκιο Zer0c00L.Στο θέμα φασαρίας παιδιών θα μπορούσε ο παθών όταν πετύχει αυτά τα παιδάκια να τα παρακαλέσει όμορφα και ωραία να κάνουν ησυχία τις τάδε ώρες γιατί μπλα μπλα μπλα...

    Την ευγένεια όλοι την εκτιμούν.Τώρα αν μου πείτε οτι παιδι=ανωριμότητα υπάρχει και η ντροπή που θα νιώσει.
    Πάμε και στην εξαίρεση του κανόνα μετά,αν ούτε τότε χαμπαριάζει η μαθαίνεις να ζείς με αυτό η ότι είπε ο Zer0c00L

  7. #157
    Το avatar του μέλους Zer0c00L
    Zer0c00L Guest
    αν δεις στα δελτια ειδησεων το λενε ολοι.

    πρωτα θα ισχυει για ολη την πολυκατοικια "κοινοχρηστοι χωροι" (πραγμα που θα πληρωσουν οι ιδιοκτητες)

    και μετα εχουν σειρα τα διαμερισματα.

    αυτο λενε οτι θα ειναι το "πρασινο πιστοποιητικο" η ενεργειας καπως ετσι θα το λενε (το λεει πολυ συχνα ο "αυτιας" στο δελτιο ειδησεων.

    @all

    εγω για αυτο προτιμησα αυτη την λυση διοτι οταν ερχομαι απο την εργασια κουρασμενος δεν εχω ουτε την ορεξη να τσακωθω η να πυροβολησω κανεναν ουτε βεβαια να γινω ο κακος στην γειτονια και να καλω την αστυνομια καθε τρεις και λιγο ας κανουν αλλη δουλεια να πιασουν κανεναν κλεφτη.

    και ετσι εχω γλυτωσει απο καυγαδες κτλ και εχω και την ησυχια μου και δεν με ενδιαφερουν ουτε τα παιδια ουτε τα κατοικιδια (που εχω και δυο λυκοσκυλα και φαντασου ουτε αυτα δεν κανουν φασαρια γιατι δεν ακουν φασαρια (ολη μερα κοιμουνται))

  8. #158
    Εγγραφή
    11-05-2006
    Μηνύματα
    876
    Downloads
    12
    Uploads
    0
    @Zer0c00L,

    ποσο σου κοστισε όλο αυτο και που απευθυνθηκες?

  9. #159
    Εγγραφή
    27-06-2005
    Μηνύματα
    1.214
    Downloads
    0
    Uploads
    0
    Τύπος
    ADSL2+ Forthnet Full
    Ταχύτητα
    10240/1024
    ISP
    Forthnet
    DSLAM
    Forthnet - ΠΕΙΡΑΙΑ
    Router
    Vigor 2820n
    πάντως και εμείς παιδάκια έχουμε κάνει και θυμάμαι πως αν κάποιο μεσημέρι τολμούσαμε να κάνουμε λίγι φασαρία (δεν μιλάμε σε επίπεδο παρατήρησης από γείτονες), τρώγαμε ένα ξεχέσιμο από μπαμπά και μαμά που δεν τολμούσαμε να μιλήσουμε για μία βδομάδα. Πότέ δεν μας είχε παραπονεθεί γείτονας, ούτε εμείς είχαμε κάνει παράπονα σε γείτονα που είχε παιδάκια αντίστοιχης ηλικίας (μιλάμε πριν 30 χρόνια όταν ήμουν δημοτικό και η αδελφή μου στην ζουζουνοηλικία των 2-3).
    Τώρα οι γονείς δεν καταλαβαίνω πως την έχουν δει αλλά ποτέ δεν κάνουν παρατήρηση στα παιδάκια τους, κι καλά για να μην τους δημιουργήσουν ψυχικά τραύματα, και έτσι αυτά γίνονται κολοπαιδάκια. Στις παρέες που συζητάω, καταλαβαίνω ότι είμαι από τους λίγους που λέω "όχι" στο παιδί μου (20 μηνών), που δεν του αγοράζω κάθε μέρα δώρα, αλλά μόνο χριστουγεννα-Πάσχα-Γιορτή-γενέθλια (όπως έκαναν δηλαδή οι πατεράδες μας σε εμάς) και το αφήνω να κλαίει και να χτυπιέται όταν του κάνω παρατήρηση.
    Ναι το άφησα να κλαίει αρκετά, και ίσως έπρηξα τους γείτονες λίγο, αλλά γιαυτό έμαθε πλέον να κοιμάται μόνο του, και επ πάση περιπτώση, άλλο το να είμαστε ανεκτικοί στο κλάμα των νεογέννητων, και άλλο στη φασαρία παιδιών που δεν έχουν τρόπους.
    Δυστυχώς αν στα δύο πρώτα χρόνια της ζωής του δεν μάθει ο άνθρωπος τί σημαίνει "οχι" και ότι δεν μπορεί να έχει ότι ζητήσει, μετά έχει γίνει πλέον κολόπαιδο και δεν αλλάζει τίποτα.

  10. #160
    Το avatar του μέλους Zer0c00L
    Zer0c00L Guest
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα από alwaysalone Εμφάνιση μηνυμάτων
    @Zer0c00L,

    ποσο σου κοστισε όλο αυτο και που απευθυνθηκες?
    το ποσο κοστισε (κατι χιλιαρικα ευρω) ηταν εργοταξιο το σπιτι και ολη την δουλεια την εκανε τεχνικο συνεργειο (ξερεις αυτα με ολους τους μαστορους) αλλα το ηξερα απο την παλια δουλεια μου (εστηνε τα καταστηματα εκει που δουλευα)

    ........Auto merged post: Zer0c00L πρόσθεσε 3 λεπτά και 28 δευτερόλεπτα αργότερα ........

    Παράθεση Αρχικό μήνυμα από pk33 Εμφάνιση μηνυμάτων
    πάντως και εμείς παιδάκια έχουμε κάνει και θυμάμαι πως αν κάποιο μεσημέρι τολμούσαμε να κάνουμε λίγι φασαρία (δεν μιλάμε σε επίπεδο παρατήρησης από γείτονες), τρώγαμε ένα ξεχέσιμο από μπαμπά και μαμά που δεν τολμούσαμε να μιλήσουμε για μία βδομάδα. Πότέ δεν μας είχε παραπονεθεί γείτονας, ούτε εμείς είχαμε κάνει παράπονα σε γείτονα που είχε παιδάκια αντίστοιχης ηλικίας (μιλάμε πριν 30 χρόνια όταν ήμουν δημοτικό και η αδελφή μου στην ζουζουνοηλικία των 2-3).
    Τώρα οι γονείς δεν καταλαβαίνω πως την έχουν δει αλλά ποτέ δεν κάνουν παρατήρηση στα παιδάκια τους, κι καλά για να μην τους δημιουργήσουν ψυχικά τραύματα, και έτσι αυτά γίνονται κολοπαιδάκια. Στις παρέες που συζητάω, καταλαβαίνω ότι είμαι από τους λίγους που λέω "όχι" στο παιδί μου (20 μηνών), που δεν του αγοράζω κάθε μέρα δώρα, αλλά μόνο χριστουγεννα-Πάσχα-Γιορτή-γενέθλια (όπως έκαναν δηλαδή οι πατεράδες μας σε εμάς) και το αφήνω να κλαίει και να χτυπιέται όταν του κάνω παρατήρηση.
    Ναι το άφησα να κλαίει αρκετά, και ίσως έπρηξα τους γείτονες λίγο, αλλά γιαυτό έμαθε πλέον να κοιμάται μόνο του, και επ πάση περιπτώση, άλλο το να είμαστε ανεκτικοί στο κλάμα των νεογέννητων, και άλλο στη φασαρία παιδιών που δεν έχουν τρόπους.
    Δυστυχώς αν στα δύο πρώτα χρόνια της ζωής του δεν μάθει ο άνθρωπος τί σημαίνει "οχι" και ότι δεν μπορεί να έχει ότι ζητήσει, μετά έχει γίνει πλέον κολόπαιδο και δεν αλλάζει τίποτα.
    ακριβως οπως τα ειπες με καλυψες απολυτα.

    για να μην δημιουργησουν ταχα ψυχολογικα προβληματα δεν λενε τιποτα οι γονεις ουτε καν λιγο ξυλο αμα κανουν αταξιες (λες και εμεις εχουμε ψυχολογικα προβληματα η εχουμε γινει δολοφονοι)

    αν και το τελευταιο θα γινοταν αν δεν μπορουσα να εχω την ησυχια μου μετα απο την δουλεια η θα τα σκοτωνα εγω τα καλοπαιδα η θα εστελνα τα σκυλια.

    αλλα τι περιμενεις οταν η αθηνα εχει μαζεψει το 80% του πληθυσμου της ελλαδας + τους αλλοδαπους.
    Τελευταία επεξεργασία από το μέλος Zer0c00L : 13-01-09 στις 01:43. Αιτία: auto merged post

  11. #161
    Εγγραφή
    14-07-2006
    Περιοχή
    Καματερό, Αθήνα
    Ηλικία
    33
    Μηνύματα
    7.001
    Downloads
    9
    Uploads
    3
    Τύπος
    VDSL2
    Ταχύτητα
    99999/9998
    ISP
    OTE
    DSLAM
    ΟΤΕ - ΚΑΜΑΤΕΡΟΥ
    Router
    RB951G2HnD
    SNR / Attn
    14(dB) / 6(dB)
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα από pk33 Εμφάνιση μηνυμάτων
    πάντως και εμείς παιδάκια έχουμε κάνει και θυμάμαι πως αν κάποιο μεσημέρι τολμούσαμε να κάνουμε λίγι φασαρία (δεν μιλάμε σε επίπεδο παρατήρησης από γείτονες), τρώγαμε ένα ξεχέσιμο από μπαμπά και μαμά που δεν τολμούσαμε να μιλήσουμε για μία βδομάδα. Πότέ δεν μας είχε παραπονεθεί γείτονας, ούτε εμείς είχαμε κάνει παράπονα σε γείτονα που είχε παιδάκια αντίστοιχης ηλικίας (μιλάμε πριν 30 χρόνια όταν ήμουν δημοτικό και η αδελφή μου στην ζουζουνοηλικία των 2-3).
    Τώρα οι γονείς δεν καταλαβαίνω πως την έχουν δει αλλά ποτέ δεν κάνουν παρατήρηση στα παιδάκια τους, κι καλά για να μην τους δημιουργήσουν ψυχικά τραύματα, και έτσι αυτά γίνονται κολοπαιδάκια. Στις παρέες που συζητάω, καταλαβαίνω ότι είμαι από τους λίγους που λέω "όχι" στο παιδί μου (20 μηνών), που δεν του αγοράζω κάθε μέρα δώρα, αλλά μόνο χριστουγεννα-Πάσχα-Γιορτή-γενέθλια (όπως έκαναν δηλαδή οι πατεράδες μας σε εμάς) και το αφήνω να κλαίει και να χτυπιέται όταν του κάνω παρατήρηση.
    Ναι το άφησα να κλαίει αρκετά, και ίσως έπρηξα τους γείτονες λίγο, αλλά γιαυτό έμαθε πλέον να κοιμάται μόνο του, και επ πάση περιπτώση, άλλο το να είμαστε ανεκτικοί στο κλάμα των νεογέννητων, και άλλο στη φασαρία παιδιών που δεν έχουν τρόπους.
    Δυστυχώς αν στα δύο πρώτα χρόνια της ζωής του δεν μάθει ο άνθρωπος τί σημαίνει "οχι" και ότι δεν μπορεί να έχει ότι ζητήσει, μετά έχει γίνει πλέον κολόπαιδο και δεν αλλάζει τίποτα.

    Αμήν


  12. #162
    Το avatar του μέλους sdikr
    sdikr Guest
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα από pk33 Εμφάνιση μηνυμάτων
    πάντως και εμείς παιδάκια έχουμε κάνει και θυμάμαι πως αν κάποιο μεσημέρι τολμούσαμε να κάνουμε λίγι φασαρία (δεν μιλάμε σε επίπεδο παρατήρησης από γείτονες), τρώγαμε ένα ξεχέσιμο από μπαμπά και μαμά που δεν τολμούσαμε να μιλήσουμε για μία βδομάδα. Πότέ δεν μας είχε παραπονεθεί γείτονας, ούτε εμείς είχαμε κάνει παράπονα σε γείτονα που είχε παιδάκια αντίστοιχης ηλικίας (μιλάμε πριν 30 χρόνια όταν ήμουν δημοτικό και η αδελφή μου στην ζουζουνοηλικία των 2-3).
    Τώρα οι γονείς δεν καταλαβαίνω πως την έχουν δει αλλά ποτέ δεν κάνουν παρατήρηση στα παιδάκια τους, κι καλά για να μην τους δημιουργήσουν ψυχικά τραύματα, και έτσι αυτά γίνονται κολοπαιδάκια. Στις παρέες που συζητάω, καταλαβαίνω ότι είμαι από τους λίγους που λέω "όχι" στο παιδί μου (20 μηνών), που δεν του αγοράζω κάθε μέρα δώρα, αλλά μόνο χριστουγεννα-Πάσχα-Γιορτή-γενέθλια (όπως έκαναν δηλαδή οι πατεράδες μας σε εμάς) και το αφήνω να κλαίει και να χτυπιέται όταν του κάνω παρατήρηση.
    Ναι το άφησα να κλαίει αρκετά, και ίσως έπρηξα τους γείτονες λίγο, αλλά γιαυτό έμαθε πλέον να κοιμάται μόνο του, και επ πάση περιπτώση, άλλο το να είμαστε ανεκτικοί στο κλάμα των νεογέννητων, και άλλο στη φασαρία παιδιών που δεν έχουν τρόπους.
    Δυστυχώς αν στα δύο πρώτα χρόνια της ζωής του δεν μάθει ο άνθρωπος τί σημαίνει "οχι" και ότι δεν μπορεί να έχει ότι ζητήσει, μετά έχει γίνει πλέον κολόπαιδο και δεν αλλάζει τίποτα.
    Είναι δύσκολη κατάσταση, και μάλιστα ο λόγος που οι ποιο πολλοι γονείς κάνουν ότι κάνουν είναι γιατί δεν περάσανε καλά όταν ήταν μικροί.

    Παράθεση Αρχικό μήνυμα από Zer0c00L Εμφάνιση μηνυμάτων
    το ποσο κοστισε (κατι χιλιαρικα ευρω) ηταν εργοταξιο το σπιτι και ολη την δουλεια την εκανε τεχνικο συνεργειο (ξερεις αυτα με ολους τους μαστορους) αλλα το ηξερα απο την παλια δουλεια μου (εστηνε τα καταστηματα εκει που δουλευα)

    ........Auto merged post: Zer0c00L πρόσθεσε 3 λεπτά και 28 δευτερόλεπτα αργότερα ........



    ακριβως οπως τα ειπες με καλυψες απολυτα.

    για να μην δημιουργησουν ταχα ψυχολογικα προβληματα δεν λενε τιποτα οι γονεις ουτε καν λιγο ξυλο αμα κανουν αταξιες (λες και εμεις εχουμε ψυχολογικα προβληματα η εχουμε γινει δολοφονοι)

    αν και το τελευταιο θα γινοταν αν δεν μπορουσα να εχω την ησυχια μου μετα απο την δουλεια η θα τα σκοτωνα εγω τα καλοπαιδα η θα εστελνα τα σκυλια.

    αλλα τι περιμενεις οταν η αθηνα εχει μαζεψει το 80% του πληθυσμου της ελλαδας + τους αλλοδαπους.
    Οχι ρε εσύ όχι ξύλο.

    Αν και πιστέυω οτι το πρόβλημα είναι ποιο πολύ στο ότι και οι δυο γονείς δουλευουν, δεν έχουν χρόνο να ασχοληθούν με τα παιδιά.

  13. #163
    Το avatar του μέλους sonypspgr
    sonypspgr Guest
    και εδω η ταινια "ριζοτο" κολαει απιστευτα πιστευω περιγραφει την ιδια κατασταση σε ποιο sexy moode

  14. #164
    Το avatar του μέλους Zer0c00L
    Zer0c00L Guest
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα από sdikr Εμφάνιση μηνυμάτων
    Είναι δύσκολη κατάσταση, και μάλιστα ο λόγος που οι ποιο πολλοι γονείς κάνουν ότι κάνουν είναι γιατί δεν περάσανε καλά όταν ήταν μικροί.

    Οχι ρε εσύ όχι ξύλο.

    Αν και πιστέυω οτι το πρόβλημα είναι ποιο πολύ στο ότι και οι δυο γονείς δουλευουν, δεν έχουν χρόνο να ασχοληθούν με τα παιδιά.
    ειδικα σε τετοιες περιπτωσεις ειναι που τα παιδια γινονται κωλοπαιδα

  15. #165
    Εγγραφή
    24-01-2003
    Περιοχή
    αρβανιτοχωριον
    Ηλικία
    69
    Μηνύματα
    15.364
    Downloads
    11
    Uploads
    0
    Τύπος
    ADSL2+
    ISP
    cosmote
    DSLAM
    ΟΤΕ - ΜΑΡΟΥΣΙ
    Router
    speedport entry 2i
    Αμα δεν εχεις μεγαλωσει παιδια δεν ξερεις.
    Αμα δεν εχεις ζησει σε πολυκατοικια απ τις παλιες με τους χαρτινους τοιχους δεν ξερεις.
    Αμα δεν εχεις συνυπαρξει με αναισθητους και τσαμπουκαδες δεν ξερεις.
    Υπαρχουν μερικοι που καταλαβαινουν μονο απο τσαμπουκα
    γιατι πολλοι θεωρουν την ευγενια ως ενδειξη αδυναμιας!
    Σε λιγο λογω του συγχρονου τροπου ζωης θα παρουμε τα κουμπουρια
    να κυνηγαμε ανηλικα και τους γονεις τους που δουλευουν σα σκλαβοι, και οταν γυριζουν
    αυτοι ειναι πεθαμενοι και τα παιδια τους δεν εχουν με/σε τι να εκτονωθουν!
    Επειδη εζησα και σε χωριο στο βουνο και στο κεντρο της Αθηνας
    μεγαλωσα παιδια και σε πολυκατοικια και σε μονοκατοικια
    υπαρχει παντα η χρυση τομη να τα απασχολεις με κατι που τους αρεσει
    ώστε ουτε να αποβλακωνονται ουτε να ενοχλουν τους φιλησυχους γειτονες...
    Οσο για τους γυρω, ας σκεφτουν πως κι αυτοι καποτε υπηρξαν παιδια κλεισμενα σε 4 τοιχους
    και πως ουτε η αυτοδικια ουτε το ξυλο αποτελεσε ποτέ τη λυση σε κανενα κοινωνικο προβλημα.
    Επισης σκεφτειτε μηπως κι εσεις εχετε ενοχλησει εν αγνοια σας καποιους
    τι μπορειτε να παθετε απο καποιον κουρασμενο κι ευερεθιστο, που δεν ξερει απο "διαπραγματευσεις"...
    Τα πέντε "Α" του Μανόλη Γλέζου:
    Αγανάκτηση
    , Αμφισβήτηση, Αυτογνωσία, Αλληλεγγύη, Αντίσταση.

    Μένανδρος:
    Όσοι δεν έχουν
    δικά τους προσόντα, καταφεύγουν στους ενδόξους προγόνους και παππούδες τους, με άλλα λόγια, σε τάφους και μνήματα.

Σελ. 11 από 23 ΠρώτηΠρώτη ... 69101112131621 ... ΤελευταίαΤελευταία

Παρόμοια Θέματα

  1. αγορά speedtouch απο 536 και πάνω
    Από spartacus στο φόρουμ Alcatel Thomson ADSL modems και routers
    Μηνύματα: 3
    Τελευταίο Μήνυμα: 22-07-08, 21:50
  2. Μηνύματα: 4
    Τελευταίο Μήνυμα: 04-03-08, 22:48
  3. Μηνύματα: 17
    Τελευταίο Μήνυμα: 09-05-06, 12:36
  4. χάρη από γείτονες...!!!
    Από voudas στο φόρουμ ADSL & Broadband Hardware, routers και modems...
    Μηνύματα: 0
    Τελευταίο Μήνυμα: 20-11-03, 14:14

Bookmarks

Bookmarks

Δικαιώματα - Επιλογές

  • Δεν μπορείτε να δημοσιεύσετε νέα θέματα
  • Δεν μπορείτε να δημοσιεύσετε νέα μηνύματα
  • Δεν μπορείτε να αναρτήσετε συνημμένα
  • Δεν μπορείτε να επεξεργαστείτε τα μηνύματα σας
  •  
  • Τα BB code είναι σε λειτουργία
  • Τα Smilies είναι σε λειτουργία
  • Το [IMG] είναι σε λειτουργία
  • Το [VIDEO] είναι σε λειτουργία
  • Το HTML είναι εκτός λειτουργίας