Σελ. 23 από 23 ΠρώτηΠρώτη ... 31318212223
Εμφάνιση 331-343 από 343
  1. #331
    Εγγραφή
    31-10-2008
    Μηνύματα
    2.597
    Downloads
    1
    Uploads
    0
    Ταχύτητα
    51200/5120
    ISP
    Conn-x OTE
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα από nyannaco Εμφάνιση μηνυμάτων
    Καμμία πολυκατοικία τυπικής κατασκευής δεν έχει ηχομόνωση μεταξύ ορόφων ή διαμερισμάτων (μεσοτοιχίες) δυστυχώς, ούτε οι πολύ νεότερες. Επιπλέον, και να είχε, οι κτυπογενείς θόρυβοι (π.χ. αντικείμενα που κτυπάνε στο πάτωμα, τρυπάνια κλπ) μεταφέρονται από το σκελετό και την τοιχοποιία, οπότε και η τυπική ηχομόνωση δεν θα απέδιδε. Το μόνο που θα έσωνε την κατάσταση (από χτυπήματα στο πάτωμα) θα ήταν ειδική κατασκευή με πλωτό δάπεδο με απορροφητικό υλικό, που βέβαια είναι σενάριο επιστημονικής φαντασίας. Σε πιο ρεαλιστικές καταστάσεις, βοηθάνε αρκετά τα χαλιά/μοκέτες, όπου και όταν υπάρχουν.
    Κάπου είχα διαβάσει για ηχομόνωση με υλικό σαν φελό, που μπαίνει από κάτω και πάνω του τα χαλιά/μοκέτες.
    Ξέρεις τίποτα;

  2. #332
    Εγγραφή
    14-07-2003
    Περιοχή
    @ SNR Land
    Ηλικία
    46
    Μηνύματα
    12.399
    Downloads
    19
    Uploads
    1
    Άρθρα
    1
    Τύπος
    VDSL2
    Ταχύτητα
    102400/10240
    ISP
    Wind
    Path Level
    Fastpath
    Σε αυτό το σημείο να πω ( και μάλλον να τερματίσω την κουβέντα ) οτι ακριβώς απέναντί μου στο ισόγειο διαμένει ( με αγορασμένο σπιτι ) οι οικογένεια Ρομα ( καταλαβαίνετε για πόσα άτομα μιλάω ).

    Ωρες κοινής ησυχίας είναι κάτι άγνωστο.

    Απο τη μία χαίρομαι που μπόρεσαν και έχουν ένα σπίτι απο την άλλη δυστυχώς, λόγω νοοτροπίας περισσότερο, δεν είναι για τον αστικό ιστό ...
    Socii stamus Cadimus dividui

  3. #333
    Εγγραφή
    24-01-2008
    Περιοχή
    Χαλάνδρι
    Ηλικία
    59
    Μηνύματα
    1.880
    Downloads
    7
    Uploads
    0
    Ταχύτητα
    95/11 Mbps
    ISP
    Vodafone
    SNR / Attn
    10.3(dB) / 16.7(dB)
    Path Level
    Interleaved
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα από mzaf Εμφάνιση μηνυμάτων
    Κάπου είχα διαβάσει για ηχομόνωση με υλικό σαν φελό, που μπαίνει από κάτω και πάνω του τα χαλιά/μοκέτες.
    Ξέρεις τίποτα;
    Δυστυχώς όχι, δεν έχω ασχοληθεί ιδιαίτερα.

  4. #334
    Εγγραφή
    31-10-2008
    Μηνύματα
    2.597
    Downloads
    1
    Uploads
    0
    Ταχύτητα
    51200/5120
    ISP
    Conn-x OTE
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα από apok Εμφάνιση μηνυμάτων
    Σε αυτό το σημείο να πω ( και μάλλον να τερματίσω την κουβέντα ) οτι ακριβώς απέναντί μου στο ισόγειο διαμένει ( με αγορασμένο σπιτι ) οι οικογένεια Ρομα ( καταλαβαίνετε για πόσα άτομα μιλάω ).

    Ωρες κοινής ησυχίας είναι κάτι άγνωστο.

    Απο τη μία χαίρομαι που μπόρεσαν και έχουν ένα σπίτι απο την άλλη δυστυχώς, λόγω νοοτροπίας περισσότερο, δεν είναι για τον αστικό ιστό ...
    Εγώ τουλάχιστον, καταλαβαίνω πολύ καλά....

  5. #335
    Εγγραφή
    31-05-2006
    Περιοχή
    Στο σπίτι του Θόδωρα
    Ηλικία
    41
    Μηνύματα
    3.453
    Downloads
    0
    Uploads
    0
    Τύπος
    FTTH
    Ταχύτητα
    Χίλια/Χίλια
    ISP
    INALAN
    Router
    UniFi Express
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα από apok Εμφάνιση μηνυμάτων
    διαμένει ( με αγορασμένο σπιτι ) οι οικογένεια Ρομα ( καταλαβαίνετε για πόσα άτομα μιλάω ).
    Απο την ώρα που έγραψες το μήνυμα σου μέχρι τώρα, πρέπει να έχει ήδη μεγαλώσει η οικογένεια
    You thought there would be a funny slogan here.
    You just fell for one of my classical pranks.
    Bazinga

  6. #336
    Εγγραφή
    24-01-2008
    Περιοχή
    Χαλάνδρι
    Ηλικία
    59
    Μηνύματα
    1.880
    Downloads
    7
    Uploads
    0
    Ταχύτητα
    95/11 Mbps
    ISP
    Vodafone
    SNR / Attn
    10.3(dB) / 16.7(dB)
    Path Level
    Interleaved
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα από apok Εμφάνιση μηνυμάτων
    Σε αυτό το σημείο να πω ( και μάλλον να τερματίσω την κουβέντα ) οτι ακριβώς απέναντί μου στο ισόγειο διαμένει ( με αγορασμένο σπιτι ) οι οικογένεια Ρομα ( καταλαβαίνετε για πόσα άτομα μιλάω ).
    Κι ακόμη δεν έχεις δει τίποτα, περίμενε ν' αρχίσουν να παντρεύονται τα παιδιά!

  7. #337
    Εγγραφή
    14-07-2003
    Περιοχή
    @ SNR Land
    Ηλικία
    46
    Μηνύματα
    12.399
    Downloads
    19
    Uploads
    1
    Άρθρα
    1
    Τύπος
    VDSL2
    Ταχύτητα
    102400/10240
    ISP
    Wind
    Path Level
    Fastpath
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα από mzaf Εμφάνιση μηνυμάτων
    Εγώ τουλάχιστον, καταλαβαίνω πολύ καλά....
    Παθός;;

    Παράθεση Αρχικό μήνυμα από Φιλόσοφος_Στ@ρχίδας Εμφάνιση μηνυμάτων
    Απο την ώρα που έγραψες το μήνυμα σου μέχρι τώρα, πρέπει να έχει ήδη μεγαλώσει η οικογένεια
    Η αυξομείωση είναι ταχύτατη. Ειδικά όταν έρχονται και άλλες φαμίλιες είναι αδύνατο να καταλάβεις πόσοι έφυγαν - προστέθηκαν

    Παράθεση Αρχικό μήνυμα από nyannaco Εμφάνιση μηνυμάτων
    Κι ακόμη δεν έχεις δει τίποτα, περίμενε ν' αρχίσουν να παντρεύονται τα παιδιά!
    Με τεράστια διάθεση χιούμορ πριν κάτι μέρες είχε ένα κοριτσάκι τους γενέθλια και το έκαναν πάρτυ.. το παιδάκι γύρω στα 12-13 οχι παραπάνω και εγώ σκεφτόμουν οτι είναι αρραβωνέθλια
    Socii stamus Cadimus dividui

  8. #338
    Εγγραφή
    31-10-2008
    Μηνύματα
    2.597
    Downloads
    1
    Uploads
    0
    Ταχύτητα
    51200/5120
    ISP
    Conn-x OTE
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα από apok Εμφάνιση μηνυμάτων
    Παθός;;



    Η αυξομείωση είναι ταχύτατη. Ειδικά όταν έρχονται και άλλες φαμίλιες είναι αδύνατο να καταλάβεις πόσοι έφυγαν - προστέθηκαν



    Με τεράστια διάθεση χιούμορ πριν κάτι μέρες είχε ένα κοριτσάκι τους γενέθλια και το έκαναν πάρτυ.. το παιδάκι γύρω στα 12-13 οχι παραπάνω και εγώ σκεφτόμουν οτι είναι αρραβωνέθλια
    Έχω πίσω από το σπίτι έναν πρώην επαγγελματικό χώρο (αποθήκη) που νοικιάστηκε/αγοράστηκε από μια εγκληματική συμμορία γύφτων.
    Έφεραν όλο τους το σόι, χάλαγαν τον κόσμο μέρα-νύχτα, μαγείρευαν στον χώρο-χωρίς απορροφητήρα προφανώς-και δεν στεκόσουν από τη βρώμα.
    Χρησιμοποιούσαν τον χώρο σαν βάση τους για διακίνηση ναρκωτικών και αποθήκη κλοπιμαίων (έκαναν ντου σε σπίτια στα Β. Προάστεια).

    Τελικά τους εξάρθρωσε η ασφάλεια, έμειναν στη φυλακή για κάποιο ελάχιστο χρονικό διάστημα και ξαναγύρισαν ελεύθεροι και ωραίοι, να συνεχίσουν το θεάρεστο έργο τους.

  9. #339
    Εγγραφή
    24-01-2008
    Περιοχή
    Χαλάνδρι
    Ηλικία
    59
    Μηνύματα
    1.880
    Downloads
    7
    Uploads
    0
    Ταχύτητα
    95/11 Mbps
    ISP
    Vodafone
    SNR / Attn
    10.3(dB) / 16.7(dB)
    Path Level
    Interleaved
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα από apok Εμφάνιση μηνυμάτων
    Με τεράστια διάθεση χιούμορ πριν κάτι μέρες είχε ένα κοριτσάκι τους γενέθλια και το έκαναν πάρτυ.. το παιδάκι γύρω στα 12-13 οχι παραπάνω και εγώ σκεφτόμουν οτι είναι αρραβωνέθλια
    Ποιό κοριτσάκι; Αυτό του χρόνου ή θα έχει μωρό, ή θα είναι γεροντοκόρη!
    Πάντως όταν γίνει γάμος δεν υπάρχει περίπτωση να το μπερδέψεις για γενέθλια, θα κάνεις τρεις μέρες να κοιμηθείς.

  10. #340
    Εγγραφή
    20-12-2011
    Περιοχή
    Usa
    Μηνύματα
    4.814
    Downloads
    0
    Uploads
    0
    Τύπος
    ADSL2+
    Ταχύτητα
    300/30
    ISP
    >Vodafone<
    Router
    VF Power Station 6
    Path Level
    Fastpath
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα από apok Εμφάνιση μηνυμάτων
    Σε αυτό το σημείο να πω ( και μάλλον να τερματίσω την κουβέντα ) οτι ακριβώς απέναντί μου στο ισόγειο διαμένει ( με αγορασμένο σπιτι ) οι οικογένεια Ρομα ( καταλαβαίνετε για πόσα άτομα μιλάω ).

    Ωρες κοινής ησυχίας είναι κάτι άγνωστο.

    Απο τη μία χαίρομαι που μπόρεσαν και έχουν ένα σπίτι απο την άλλη δυστυχώς, λόγω νοοτροπίας περισσότερο, δεν είναι για τον αστικό ιστό ...
    Η πόλη που μεγάλωσα (Σπάρτη) και κυρίως περιμετρικά αυτής, έχει γεμίσει με τέτοιους.

    Στο χωριό έχουμε καταυλισμο στα 300 μέτρα από το σπίτι. Σχεδόν κάθε μέρα βάζουν τραγούδια μεσημέρι ή 11 το βράδυ. Μερικές φορές πυροβολούν στον αέρα με καλασνικοφ (από τον ήχο, για τέτοιο μοιάζει).

    Το Χειμώνα έρχονταν βράδυ τα παιδιά τους και πετούσαν πέτρες και πορτοκάλια στα παράθυρα των σπιτιών και τα αυτοκίνητα (μέσα στις αυλές), χωρίς αφορμή. Σε όλα τα σπίτια της γειτονιάς, μαζί και το δικό μας.
    Τελευταία επεξεργασία από το μέλος MitsosDaBest13 : 29-06-23 στις 20:15.

  11. #341
    Εγγραφή
    27-09-2008
    Περιοχή
    Μύκονος
    Ηλικία
    39
    Μηνύματα
    1.575
    Downloads
    1
    Uploads
    6
    Ταχύτητα
    109999/10996
    ISP
    Conn-x OTE
    DSLAM
    ΟΤΕ - ΜΥΚΟΝΟΣ
    Router
    Speedport Plus
    Ενω εγω που είμαι στην Μύκονο με τους κυριλέ εχω απο κάτω το εστιατόριο να φωνάζουν Vi! Vi! Bagatelle!! ως τις 1.Με κλειστό διπλό τζάμι και τηλεόραση να παίζει και τους ακούω.Περυσι έμενα ακριβώς απο κάτω και αναγκαζόμουν μέσα στον καυσωνα να εχω το παράθυρο κλειστο(το air condition τα εχει παίξει) για να μην ακούω τις μουσικές τους γιατι δεν μπορούσα να παρακολουθήσω μια ταινία.
    Νταξ,λέω να δουλέψουν οι άνθρωποι γιατι έχουν στάξει πολυ χρήμα και συνήθως βολτάρω αλλά έχει και ξενοδοχεία τριγύρω.
    Υπήρξα και εγω φασαριόζος με τις μουσικές μου για να τα λέμε και όλα αλλα πάντα σεβόμουν τις ώρες κοινής ησυχίας.

  12. #342
    Εγγραφή
    27-11-2013
    Μηνύματα
    58
    Downloads
    0
    Uploads
    0
    ISP
    Forthnet
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα από sweet dreams Εμφάνιση μηνυμάτων
    Eίχα προβλήματα με τους αποπάνω(με δύο παιδιά που έπαιζαν μεσημεριάτικα με βόλους στο μάρμαρο) και ξεκίνησα όπως έπρεπε,
    πρώτα σύσταση σ' αυτούς, τίποτα,
    μετά στον διαχειριστή, τίποτα,
    μετά στον ιδιοκτήτη τους, τίποτα,
    στο τέλος μήνυση.
    Περίμενα σαν μ@λ@κ@ς πάνω από 8 μήνες απ' ότι θυμάμαι να εκδικαστεί η υπόθεση.
    Ήρθαν στο δικαστήριο και έστειλαν τον δικηγόρο τους για να μου ζητήσει εκ μέρους τους συγγνώμη και αν ήθελα να αποσύρω την μήνυση.
    Είπα στον δικηγόρο τους να μου υπογράψουν υπεύθυνη δήλωση ότι θα προσέχουν και δεν θα κάνουν θόρυβο.
    Την υπέγραψαν, απέσυρα την μήνυση και πληρώσανε και τα δικά μου έξοδα.
    Μετά από αυτό, σιγή, σαν να μην υπήρχαν.

    Αποφάσισα μετά από αυτό να μην πάω ξανά σε σπίτι που έχει από πάνω άλλο διαμέρισμα γιατί διαπίστωσα ότι ο θόρυβος από πάνω με χτυπήματα, σβαρνίσματα, κ.λ.π. είναι χειρότερος με ότι ακούγεται από τους από κάτω.

    Δυστυχώς ο σοφός λαός λέει,
    "ο κακός ο χρόνος περνάει, ο κακός ο γείτονας, όχι"
    Ειλικρινά χαίρομαι που επιλύθηκε έστω κι έτσι το θέμα κι έληξε, τουλάχιστον έχεις γείτονες ανθρώπους!
    Σε εμένα δεν ισχύει αυτό, από την πρώτη στιγμή που είχαμε έρθει να δούμε το διαμέρισμα επικρατούσε ηρεμία, εποχή μόλις είχε ξεκινήσει η άνοιξη κι οπότε δεν μπορεί να πει κάποιος ότι θα έλειπαν διακοπές. Ωστόσο κι άλλες 2-3 φορές όπου είχαμε ξαναπάει πάλι το ίδιο αποτέλεσμα προέκυπτε, το οποίο βέβαια στην πορεία ανατράπηκε πλήρως, λες και ήταν συνεννοημένοι με τον κατασκευαστή. Οπότε αφού έκλεισε η συμφωνία κι έγινε η εξαγορά με τα συμβόλαια, ξεκινάμε προετοιμασία μετακόμισης. Από εκεί κι έπειτα, όλα γνωστά! Από μπίλιες όπως και προανέφερες, μπάλες να χτυπάνε στο πάτωμα, σύρσιμο διαρκές κάθε λογής παλιό επίπλων, τακούνια κλπ κλπ
    Όταν πρωτοσυνάντησα τον πατέρα με το ένα εκ των τέκνων του, χωρίς να έχει προηγηθεί κάποια προηγούμενη επικοινωνία ή συνάντηση αλλά κυρίως και γνωριμία μας, φρόντισα να συστηθώ εγώ αντί να με καλωσορίσουν όπως θα περίμενε κάνεις λογικά. Ψυχρή επαφή, ακόμη και το χέρι για χειραψία μετά βίας και τάχιστα το τράβηξε.
    Αφού πέρασε κάποιο διάστημα μηνών με την φασαρία, ελπίζοντας να καταλάβουν ότι μένουν άνθρωποι κάτω, διαψεύστηκα και δις μάλιστα, ειδικά όταν προσπαθήσαμε να τους πούμε ότι δεν είναι λογικό και δεν μπορεί να ζει κάποιος κάτω απο αυτές τις συνθήκες, παρακαλέσαμε ευγενικά, ωστόσο η πρώτη κι άμεση απάντηση ήταν πως δεν είναι ώρες κοινής ησυχίας! Βέβαια ούτε αυτό σέβονται, απλώς εκεί αντιλήφθηκα ότι πέσαμε σε μπετοβλακες!
    Γενικά αυτό ως αναφορά περί τίνος πρόκειται.

    - - - Updated - - -

    Η επόμενη φάση όπου ξαναπήγα κι εκεί λόγω των φωνών στο κλιμακοστάσιο αυτή γκαρίζει και μαζί όλο το παιδικό χωριό που είχε κουβαλήσει μέσα, επανέλαβε τα ίδια.
    Σε μεθεπόμενη φάση περιμένει ο τραμπούκος άντρας της στο γκαράζ ο οποίος λείπει κατά διαστήματα για επαγγελματικούς λόγους μάλλον, υψώνοντας φωνη κι απειλώντας με ότι αν ξανά τολμήσω να πάω πάνω θα έχω μπλεξίματα.
    Δεν ήμουν και στην καλύτερη φάση υγείας μου, ταλαιπωρημένος από προβλήματα κι ενοχλήσεις που με είχαν κι έχουν ωθήσει σε γιατρούς κι έδειχναν εξετάσεις για σοβαρό αυτοάνοσο, αφού η στεναχώρια, το άγχος, τα νεύρα δεν έχουν εκλείψει από την αναθεματισμένη εκείνη στιγμή που μας εξαπάτησαν τα λαμόγια ο μεσίτης κι ο κατασκευαστής, τελικά στην όλη τραμπούκικη επίθεση που δέχθηκα, προσπάθησα να διατηρήσω το επίπεδο διαλόγου σε ευγενές και να του εξηγήσω ότι ούτε απειλήσαμε ούτε βρίσαμε ούτε τρομοκρατήσαμε όπως με κατηγόρησε! Αντιθέτως και η γιαγιά τους μας έβρισε ενώπιον των μικρών όταν μας είδε και η γυναίκα του.
    Φυσικά κατάλαβα ότι ο τύπος είναι το ρητό «φωνάζει ο κλέφτης να φοβηθεί ο νοικοκύρης» και ότι πρόκειται περί χυδαίου αλήτη!

    - - - Updated - - -

    Παράθεση Αρχικό μήνυμα από nyannaco Εμφάνιση μηνυμάτων
    Συγγνώμη, αλλά ούτε θα μετακομίσω, ούτε θα κάνω ηχομόνωση στο σπίτι μου, ούτε θα βάλω ωτοασπίδες (κι αν χτυπάει το τηλέφωνο γιατί κάποιος στην οικογένεια έπαθε κάτι και με χρειάζεται; ) επειδή ο άλλος είναι γαϊδούρι. 'Η θα γίνει άνθρωπος με το καλό (θέλει κόπο και χρόνο, το ξέρω), ή θα υποστεί τις συνέπειες σαν γαϊδούρι.
    Ακριβώς, καθώς κι αν κάτι γίνει με συναγερμό κλπ, είναι επικίνδυνο!

    - - - Updated - - -

    Παράθεση Αρχικό μήνυμα από Godian Εμφάνιση μηνυμάτων
    Είναι μόνο η δικαστική οδός με μάρτυρες και ζητάς αποζημίωση .
    Πρώτα στείλε εξώδικο να τους ειδοποιήσεις .
    Αφού ο τύπος (για να μην τον χαρακτηρίσω αλλιώς) με είχε κατηγορήσει ότι απείλησα, έβρισα και τρομοκράτησα τη γυναίκα και τα παιδιά του κι ότι τους έχω δημιουργήσει ψυχολογικά. Άρα σε ποια γαμ…δικαιοσύνη να αποτανθώ και τι νομίζεις ότι δικαστές θα αγνοήσουν αυτά που είπε, ασχέτως αν είναι ψέμματα ακόμη και με ψευδομάρτυρες;;; Εγώ πιστεύω ακράδαντα ότι όλο το κωλ…δικαστικό σύστημα έχει μία έφεση ευαισθησίας προς μάνες παιδιά ασχέτως τι έχουν κάνει, δεν τους νοιάζει!
    Τώρα άμα δεις ποιος είναι από όλους ο τρομοκρατημένος, απειλημένος κι αυτός που έχει υποστεί ύβρεις και προσβολές άδικα κοιτάς προς αυτούς!
    Για αυτό ρώτησα εξαρχής πως μπορώ να συγκεντρώσω αδιάσειστα αποδεικτικά στοιχεία, αφού το λέω και δεν το πιστεύει κάνεις ότι οι τύποι δεν φεύγουν ποτέ από το διαμέρισμα 365 μέρες το χρόνο 24ωρο, πάντα μένει κάποιος και μόλις ακούσουν καζανάκι βρύση γενικά και ψίθυρο ξεκινάνε τη φασαρία! Διαπιστωμένο! Επίσης για εμένα οι από κάτω ακούγονται μόνο όταν ουρλιάζουν και κοπανάνε, πράγματα που δεν κάνουμε εμείς, άρα το ερώτημα μένει …πως ακούνε οι από πάνω, ε;;;

    2, 4 ώρα ξημερώματα κτυπάνε και τραβάνε έπιπλα, γενικά ό,τι απαράδεκτο μπορείτε να φανταστείτε!
    Μετά μου λέτε για δικαιοσύνη, η οποία απορρέει από αυτή τη γαμ…κοινωνία που δήθεν έχει ευαισθησία για φίδια κι αρκούδες, αλλά ίχνος ηθικής και ήθους!

    Αν κάποιος έχει πρόταση επαγγελματία που μπορεί να εντοπίσει τι συμβαίνει καθώς και ονόματα δικηγόρων που ασχολούνται με τέτοιες υποθέσεις, αν μπορεί ας στείλει μήνυμα προσωπικό.
    Τελευταία επεξεργασία από το μέλος gousias : 08-07-23 στις 18:43.

  13. #343
    Εγγραφή
    20-12-2011
    Περιοχή
    Usa
    Μηνύματα
    4.814
    Downloads
    0
    Uploads
    0
    Τύπος
    ADSL2+
    Ταχύτητα
    300/30
    ISP
    >Vodafone<
    Router
    VF Power Station 6
    Path Level
    Fastpath
    Εμένα χθες, μέχρι τις 2:30 το βράδυ περίπου, το παιδί των από πάνω χτυπούσε παιχνίδια (και τα πόδια του) στο πάτωμα. Ποιος να τους πει τι. Τουλάχιστον τώρα που κοιμάμαι με τον ανεμιστήρα ανοιχτό δεν με ενοχλεί τόσο πολύ, αλλά το Χειμώνα φοράω ωτοασπίδες, γιατί έστω και το μικρό "ντούπ" είναι ενοχλητικό για μένα.

    Υ.Γ. Τουλάχιστον στο διπλανό τους διαμέρισμα, οι μπετόβλακες που έφερναν παρέες, χαζογελούσαν και έσερναν καρέκλες στις 3 το πρωί, πρέπει να έφυγαν. Έχω 2 μήνες να τους ακούσω. Εκτός από αυτό, με ξυπνούσε και το μωρό τους με το κλάμα (το μωρό παίζει να είχε μεγαλύτερο IQ από τους γονείς του). Τόσο κράξιμο που φάγανε, με το που έκλεισαν 1 χρόνο, πήγαν αλλού. Ευτυχώς (για όλους μας).

    Υ.Γ.2. Δεν έχω διάθεση ν' ασχοληθώ περισσότερο. Ψάχνω για remote ή hybrid δουλειά, ώστε να περνάω μεγάλα διαστήματα στην επαρχία. Σιχαίνομαι την Αθήνα ούτως ή άλλως.



    @gousias Εσένα είναι πολύ χειρότεροι τελικά.
    Τελευταία επεξεργασία από το μέλος MitsosDaBest13 : 09-07-23 στις 14:07.

Σελ. 23 από 23 ΠρώτηΠρώτη ... 31318212223

Παρόμοια Θέματα

  1. αγορά speedtouch απο 536 και πάνω
    Από spartacus στο φόρουμ Alcatel Thomson ADSL modems και routers
    Μηνύματα: 3
    Τελευταίο Μήνυμα: 22-07-08, 21:50
  2. Μηνύματα: 4
    Τελευταίο Μήνυμα: 04-03-08, 22:48
  3. Μηνύματα: 17
    Τελευταίο Μήνυμα: 09-05-06, 12:36
  4. χάρη από γείτονες...!!!
    Από voudas στο φόρουμ ADSL & Broadband Hardware, routers και modems...
    Μηνύματα: 0
    Τελευταίο Μήνυμα: 20-11-03, 14:14

Bookmarks

Bookmarks

Δικαιώματα - Επιλογές

  • Δεν μπορείτε να δημοσιεύσετε νέα θέματα
  • Δεν μπορείτε να δημοσιεύσετε νέα μηνύματα
  • Δεν μπορείτε να αναρτήσετε συνημμένα
  • Δεν μπορείτε να επεξεργαστείτε τα μηνύματα σας
  •  
  • Τα BB code είναι σε λειτουργία
  • Τα Smilies είναι σε λειτουργία
  • Το [IMG] είναι σε λειτουργία
  • Το [VIDEO] είναι σε λειτουργία
  • Το HTML είναι εκτός λειτουργίας