Σελ. 92 από 298 ΠρώτηΠρώτη ... 728287909192939497102112 ... ΤελευταίαΤελευταία
Εμφάνιση 1.366-1.380 από 4466
  1. #1366
    Το avatar του μέλους pane6
    pane6 Guest
    Σ ευχαριστω πολύ για την απάντηση!!!Το μεγάλο μου πρόβλημα είναι το εξής!!!Τους έχω πρίξει στη κυριολεξία να μου ανεβάσουν το SNR και το κουφό που κάνουν κάθε φορά είναι να μου αλλάζουν πόρτα και να μου χαμηλώνουν το SNR!!!Έχω εκνευριστεί απίστευτα!!!Τους έχω θερμοπαρακαλέσει να το κάνουν και μου λένε ότι αυτό θα το κρίνουν αυτοι!!!Είναι απαράδεκτοι!!!Τους τόνισα ότι δεν με ενδιαφέρει να κλειδώνω στα 18-20 Μbps αλλά να κλειδώνω και στα 10 που λέει ο λόγος και να έχω καλές υπηρεσίες Internet και IPTV!!!Μεθαύριο κλείνω 20 μέρες βλάβης!!!Ξευτίλα!!!

  2. #1367
    Το avatar του μέλους emeliss
    emeliss Guest
    Βλάβη δήλωσες στο 8011135555;

  3. #1368
    Το avatar του μέλους pane6
    pane6 Guest
    Ακριβώς ... και από τις 31/12/2009 ακόμα το ψάχνουν ... έλεος!!Τονίζω συνέχεια για το SNR και αυτοι κάθονται και μου αλλάζουν πόρτα κάθε φορά και μου το ρίχνουν κάθε μέρα και όλο και πιο πολύ!!!έχω τρελαθεί!!!Ανίκανους να τους πεις ή ηλιθιους???

  4. #1369
    Το avatar του μέλους emeliss
    emeliss Guest
    Κάποιο πρόβλημα θα υπάρχει. Στείλε και ένα email στο conn-xTV@conn-x.gr

  5. #1370
    Το avatar του μέλους pane6
    pane6 Guest
    Θεωρώ απαράδεχτο επίσης να μου λένε κάθε φορά οτι καταγράφουμε το αίτημά σας και θα το μεταφέρουμε στο τεχνικο τμήμα!!!Μα με συγχωρείται ρε παιδια στο τεχνικό τμήμα δε πήρα!!!Η απάντηση του παιδιού είναι ότι απλα εμείς καταγράφουμε τη βλάβη!!!Οπότε ... όποτε θέλει και ευλογήσει ο Θεός να το κοιτάξουν!Εμενα πειραιά για 2 χρόνια και είχα βάλει Νετονε!Δεν είχα ποτε προβλημα στην υπηρεσία αλλα καποια προβλήματα στο service.Επέστεψα στην πόλη που μόνιμα πλέον κατοικώ και έβαλα τον Αύγουστο Conn-x γιατι θεώρησα εγγυηση τον ΟΤΕ και κυρίως το service του!Ιντερνετ έχω πολύ καλό και δεν χρειάστηκε ποτε να μιλήσω με service ή τεχνικο!Aλλά τώρα που κρίνω στα σοβαρά θέματα με το Conn-x TV πέφτω από τα σύννεφα!Αυτα τα κορόιδευα για τους άλλους παρόχους!Εδώ η κάτασταση έχει ξεφύγει και δεν μπορώ να καταλάβω το λόγο!

    ........Auto merged post: pane6 πρόσθεσε 2 λεπτά και 22 δευτερόλεπτα αργότερα ........

    Παράθεση Αρχικό μήνυμα από emeliss Εμφάνιση μηνυμάτων
    Κάποιο πρόβλημα θα υπάρχει. Στείλε και ένα email στο conn-xTV@conn-x.gr
    Σ ευχαριστώ και πάλι!Το θέμα είναι τα e-mail τα κοιτάζουν;Τα λαμβάνουν υπ'όψην τους ή τσάμπα κόπος;Απαντάνε;
    Τελευταία επεξεργασία από το μέλος pane6 : 17-01-10 στις 15:23. Αιτία: auto merged post

  6. #1371
    Εγγραφή
    27-05-2008
    Ηλικία
    55
    Μηνύματα
    2
    Downloads
    0
    Uploads
    0
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα από amstrad Εμφάνιση μηνυμάτων
    από κανάλια δεν λέει τίποτα, τα μόνα που αξίζουν είναι το espn classics που έχει πραγματικά σπουδαίο αρχειακό υλικό και άντε το nasn υπό την προύπόθεση ότι είναι το nasn europe που δε'ιχνει nfl γιατί το αλλό το nasn uk/irl δείχνει μπεήζμπωλ και χόκεί
    ΚΑΛΗΣΠΕΡΑ ΣΤΗΝ ΠΑΡΕΑ.ΕΙΜΑΙ ΣΤΟ CONN-X TV ΠΑΝΕΝΑ ΧΡΟΝΟ ΚΑΙ ΣΕ ΟΛΟ ΑΥΤΟ ΤΟ ΔΙΑΣΤΗΜΑ ΔΕΝ ΜΠΟΡΩ ΝΑ ΠΩ ΟΤΙ ΕΙΜΑΙ ΠΟΛΥ ΕΥΧΑΡΙΣΤΗΜΕΝΟΣ ΣΕ ΟΤΙ Ω ΑΠΟ ΑΦΟΡΑ ΤΑ ΣΥΝΕΧΗ ΠΡΟΒΛΗΜΑΤΑ ΜΕ ΤΗΝ ΣΥΝΔΕΣΗ,ΝΑ ΜΗΝ ΤΑ ΑΝΑΦΕΡΩ ΟΛΑ ΓΙΑΤΙ ΕΙΝΑΙ ΠΟΛΛΑ,ΘΑ ΣΑΣ ΠΩ ΤΟ ΤΕΛΕΥΤΑΙΟ.ΣΤΙΣ 14/1/10 ΔΗΛΑΔΗ ΠΡΙΝ ΠΕΝΤΕ ΜΕΡΕΣ ΟΠΩΣ ΕΒΛΕΠΑ TV ΕΠΕΣΕ Η ΓΡΑΜΜΗ,ΚΑΙ ΣΤΗΝ TV ΚΑΙ ΣΤΟ INTERNET, ΤΗΛΕΦΩΝΗΣΑ ΣΤΟ HELP DESK ΚΑΙ ΤΟ INTERNET ΕΠΑΝΗΛΘΕ ΜΕΤΑ ΑΠΟ ΚΑΠΟΙΑ ΔΙΑΔΙΚΑΣΙΑ.ΔΥΣΤΥΧΩΣ TV ΔΕΝ ΕΧΩ ΑΚΟΜΑ ΠΑΡΟΛΟ ΠΟΥ ΕΧΟΥΝ ΠΕΡΑΣΕΙ ΤΟΣΕΣ ΜΕΡΕΣ ΚΑΙ ΑΚΟΜΑ ΔΕΝ ΕΧΩ ΕΝΗΜΕΡΩΣΗ ΠΑΡΟΛΟ ΠΟΥ ΤΟΥΣ ΕΧΩ ΠΑΡΕΙ ΠΟΛΛΑ ΤΗΛΕΦΩΝΗΜΑΤΑ.ΝΑ ΕΧΕΤΕ "ΙΠΟΨΙΣΑΣ" ΟΤΙ ΟΣΕΣ ΜΕΡΕΣ ΔΕΝ ΕΧΕΤΕ IP TV ΠΡΕΠΕΙ ΝΑ ΓΙΝΕΤΕ "ΑΠΟΧΡΕΟΣΙ" ΛΟΓΑΡΙΑΣΜΟΥ ΑΥΤΟ ΔΕΝ ΓΙΝΕΤΕ ΑΥΤΟΜΑΤΑ ΠΑΡΟΛΟ ΠΟΥ ΠΡΕΠΕΙ ΚΑΤΙ ΠΟΥ ΔΕΝ ΤΟ ΓΝΩΡΙΖΑ ΚΑΙ ΕΓΩ,ΝΑ ΠΑΙΡΝΕΤΕ ΤΗΛ ΣΤΟ HELP DESK(8011135555)

  7. #1372
    Εγγραφή
    12-06-2005
    Περιοχή
    Θεσσαλονικη
    Ηλικία
    68
    Μηνύματα
    6.463
    Downloads
    24
    Uploads
    0
    Τύπος
    ADSL OTE
    Ταχύτητα
    16384/1024
    ISP
    OTEnet
    DSLAM
    ΟΤΕ - ΤΟΥΜΠΑΣ
    Router
    Alcatel 585 v7
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα από jak Εμφάνιση μηνυμάτων
    ΚΑΛΗΣΠΕΡΑ ΣΤΗΝ ΠΑΡΕΑ)
    Μην γραφεις με κεφαλαια. Βαζε και καμια παραγραφο. Τα ματακια μας δεν φταινε σε τιποτε.
    Προσοχη!!!!!!!! Τα αυτια εχουν τοιχους.

    Ιστοριες καθημερινης τρελλας και παλης.
    Ημερολογιο ανεργου

  8. #1373
    Εγγραφή
    27-05-2008
    Ηλικία
    55
    Μηνύματα
    2
    Downloads
    0
    Uploads
    0
    [QUOTE=maik49;3270743]Μην γραφεις με κεφαλαια. Βαζε και καμια παραγραφο. Τα ματακια μας δεν φταινε σε τιποτOk.Συγγνώμη, αλλα δεν έχουμε όλη τις ίδιες γνώσης.Ευχάριστοε.[/QUO

  9. #1374
    Εγγραφή
    22-09-2003
    Μηνύματα
    81.799
    Downloads
    218
    Uploads
    48
    Άρθρα
    6
    Τύπος
    VDSL2
    Ταχύτητα
    204800/20480
    ISP
    Wind
    Router
    Technicolor DGA4130
    SNR / Attn
    6(dB) / 2.8(dB)
    Path Level
    Interleaved
    Δεν χρειάζονται γνώσεις για να γράψεις πιο ευανάγνωστα...
    We'll build a fortress to keep them out and in a world gone silent I'll be your sound and if they try to hurt you I'll tear them down I'm always with you now....
    I forgot that I might see, so many Beautiful things
    everything that has a beginning has an end
    See the mirror in your eyes-see the truth behind your lies-your lies are haunting me See the reason in your eyes-giving answer to the why- your eyes are haunting me

  10. #1375
    Εγγραφή
    14-01-2007
    Μηνύματα
    2.591
    Downloads
    1
    Uploads
    0
    Τύπος
    ADSL OTE
    Ταχύτητα
    768/192
    ISP
    OTEnet
    DSLAM
    ΟΤΕ - ΓΑΛΑΤΣΙΟΥ
    Router
    speedtouch 585i
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα από nnn
    Δεν χρειάζονται γνώσεις για να γράψεις πιο ευανάγνωστα...
    Μην το λες. Άσχετο αλλά πραγματικό περιστατικό πριν από πολλά χρόνια. Φοιτητής στο Οικονομικό γράφουμε ένα δίκαιο. Πίσω μου Σουδανός ωραίος τυπάς κάποια στιγμή που έχω τελειώσει μου λέει. Φίλο μπορείς να μου γραψεις ένα δυό θέματα σε μια κόλλα;

    Ok μεγάλε, του γράφω δυό θέματα, του τα δίνω και ακούω τι φοβερή ατάκα. Φίλο φχαριστώ αλλά μπορείς να μου τα γράψεις κεφαλαία γιατί δεν καταλαβαίνω καλά τα μικρά;

  11. #1376
    Εγγραφή
    22-09-2003
    Μηνύματα
    81.799
    Downloads
    218
    Uploads
    48
    Άρθρα
    6
    Τύπος
    VDSL2
    Ταχύτητα
    204800/20480
    ISP
    Wind
    Router
    Technicolor DGA4130
    SNR / Attn
    6(dB) / 2.8(dB)
    Path Level
    Interleaved
    We'll build a fortress to keep them out and in a world gone silent I'll be your sound and if they try to hurt you I'll tear them down I'm always with you now....
    I forgot that I might see, so many Beautiful things
    everything that has a beginning has an end
    See the mirror in your eyes-see the truth behind your lies-your lies are haunting me See the reason in your eyes-giving answer to the why- your eyes are haunting me

  12. #1377
    Εγγραφή
    23-08-2005
    Περιοχή
    ILION
    Μηνύματα
    3.499
    Downloads
    3
    Uploads
    0
    Ταχύτητα
    232000/33000
    ISP
    Vodafone
    DSLAM
    ΟΤΕ - ΙΛΙΟΝ
    Ασχετο αλλα επειδη πολλοι εχουν το connx tv για να βλεπουν κανενα καναλι επειδη δε πιανουν τιποτα.Και τωρα με τη digea Λογικα ολο και κατι θα πιανουν..Η ποιοτητα αναμεσα στην εικονα που δινει η Digea Και σε αυτη που δινει ο Οτε πως ειναι?Αν συγκρινουμε ενα ιδιο καναλι δηλαδη το Αλτερ φυσικα και στην ιδια τηλεοραση..
    Βασικο προτερημα του connx tv ηταν η καλη ποιοτητα..
    Υπαρχει κανεις που να ειναι Θεσσαλονικη και να μπορει να κανει αντιστοιχη συγκριση?

    Α και μια απορια..Αν θελω να βαλω connx tv Και σκεφτομαι να μετακομισω σε επαρχια με το tv τι γινεται?Πληρωνουμε ποινη αν δεν υπαρχει διαθεσιμοτητα στην επαρχια..?
    Ειναι γνωστος μου στρατιωτικος που θελει να βαλει αλλα παιζει να παει επαρχια σε κανα εξαμηνο και να κοψει το τηλ εδω ή να κανει μεταφορα...

  13. #1378
    Το avatar του μέλους emeliss
    emeliss Guest
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα από baskon Εμφάνιση μηνυμάτων
    Α και μια απορια..Αν θελω να βαλω connx tv Και σκεφτομαι να μετακομισω σε επαρχια με το tv τι γινεται?Πληρωνουμε ποινη αν δεν υπαρχει διαθεσιμοτητα στην επαρχια..?
    Καταργείται η υπηρεσία χωρίς ποινή.

  14. #1379
    Εγγραφή
    12-02-2003
    Περιοχή
    Συκιές - Θεσσαλονίκης
    Ηλικία
    39
    Μηνύματα
    513
    Downloads
    8
    Uploads
    0
    Τύπος
    FTTH
    Ταχύτητα
    1G/1G
    ISP
    Inalan
    DSLAM
    ΟΤΕ - ΒΑΡΝΑΣ
    Router
    Mikrotik RB5009US
    Ξέρει κανείς αν υπάρχει άλλος τρόπος πέρα του κλασσικού τηλεcontrol να αλλάξει κανείς τα κανάλια μέσω του Η/Υ;
    Ακόμα και με χρήση άλλου εξοπλισμού πέρα του αποκωδικοποιητή του ΟΤΕ.
    Καμία πατέντα;
    Working from home

  15. #1380
    Εγγραφή
    22-12-2005
    Μηνύματα
    21
    Downloads
    3
    Uploads
    0
    καλησπερα σε ολους, θα ηθελα να πω και εγω το προβλημα μου εκανα συνδεση connx tv ειχα καποια παγωματα και μου ειπαν οτι θα φτιαχτουν γιατι τωρα εχουν καποιο προβλημα που το ξερουν και θα το αντιμετωπισουν. Στο μεταξυ πηρα τα belkin poe (200) γιατι δεν ηθελα καλωδια στο σαλονι βαλμενα στις πριζες χωρις πολυμπριζα ενω βαζω laptop και εχω internet οταν συνδεω τον δεκτη εκτος το τοι αργει στο booting δεν εχω φυσικα εικονα να το δωσω βλαβη για τα παγωματα κατι που μπορω να κανω? θα δω και τα νουμερα της γραμμης αλλα καθε προταση δεκτη σας ευχαριστω εκ των προτερων

Σελ. 92 από 298 ΠρώτηΠρώτη ... 728287909192939497102112 ... ΤελευταίαΤελευταία

Παρόμοια Θέματα

  1. Μηνύματα: 2
    Τελευταίο Μήνυμα: 30-01-08, 14:50
  2. Μηνύματα: 57
    Τελευταίο Μήνυμα: 22-09-07, 03:05
  3. Conn-x + 50E μονο για νεους συνδρομητες?
    Από InCoRrEcT στο φόρουμ COSMΟΤΕ
    Μηνύματα: 11
    Τελευταίο Μήνυμα: 22-03-07, 16:24

Tags για αυτό το Θέμα

Bookmarks

Bookmarks

Δικαιώματα - Επιλογές

  • Δεν μπορείτε να δημοσιεύσετε νέα θέματα
  • Δεν μπορείτε να δημοσιεύσετε νέα μηνύματα
  • Δεν μπορείτε να αναρτήσετε συνημμένα
  • Δεν μπορείτε να επεξεργαστείτε τα μηνύματα σας
  •  
  • Τα BB code είναι σε λειτουργία
  • Τα Smilies είναι σε λειτουργία
  • Το [IMG] είναι σε λειτουργία
  • Το [VIDEO] είναι σε λειτουργία
  • Το HTML είναι εκτός λειτουργίας