Σελ. 1 από 7 1236 ... ΤελευταίαΤελευταία
Εμφάνιση 1-15 από 97
  1. #1
    Εγγραφή
    28-03-2004
    Ηλικία
    42
    Μηνύματα
    559
    Downloads
    0
    Uploads
    0
    Τύπος
    ADSL2+
    Ταχύτητα
    14593 Kbps / 971 Kbps
    ISP
    ΟΤΕ Conn-x
    DSLAM
    ΟΤΕ - ΚΕΡΑΤΕΑ
    Router
    ZTE H108NS
    SNR / Attn
    7.8(dB) / (dB)
    Path Level
    Fastpath
    Wink
    Παρατήρησα ότι πολλοί αφήνουν τα εισιτήρια τους από το Μετρό όταν αποβιβαστούν πάνω στους αυτόματους πωλητές. Το εισιτήριο είναι έγκυρο για 90 λεπτά μετά την πρώτη ακύρωσή του. Όταν αποβιβάζεστε αφήνετε παρακαλώ τα εισιτήρια σας πάνω στους αυτόματους πωλητές. κάποιοι συνάνθρωποι μας μπορούν να μετακινηθούν δωρεάν. το ίδιο κι εμείς μερικές φορές. Είναι κοροϊδία να πληρώνουμε 1 ευρώ για μία στάση. σε άλλες χώρες πληρώνεις αναλόγως τη διαδρομή που ακολουθείς. Recycle metro tickets!!!

  2. #2
    Το avatar του μέλους Gordito
    Gordito Guest
    Ναι καλα.

    Με λιγα λογια μας προτρεπεις να κλεψουμε τα ΜΜΕ. Αν σου φαινεται σοβαρο, καντο!

    Ασε που ειναι παλιο το θεμα!

  3. #3
    Εγγραφή
    28-03-2004
    Ηλικία
    42
    Μηνύματα
    559
    Downloads
    0
    Uploads
    0
    Τύπος
    ADSL2+
    Ταχύτητα
    14593 Kbps / 971 Kbps
    ISP
    ΟΤΕ Conn-x
    DSLAM
    ΟΤΕ - ΚΕΡΑΤΕΑ
    Router
    ZTE H108NS
    SNR / Attn
    7.8(dB) / (dB)
    Path Level
    Fastpath
    δεν το ήξερα οτι υπάρχει το topic. και ναι το κάνω. κλοπή είναι 1 ευρώ για 100 μέτρα. όπως είπα ας χρέωναν ανάλλογα με την απόσταση. αποψή μου βέβαια. σεβαστή και η δική σου όμως.

  4. #4
    Εγγραφή
    05-10-2004
    Περιοχή
    Santa Clara, CA, USA
    Ηλικία
    38
    Μηνύματα
    1.307
    Downloads
    9
    Uploads
    0
    Τύπος
    Cable
    Ταχύτητα
    200/5 Mbps
    ISP
    Comcast
    Router
    Netgear C7000v2
    Το θέμα όντως είναι παλιό, αλλά είναι εξωφρενικό κάποιοι να προτρέπουν σε τέτοιες ενέργειες και αυτοί οι ίδιοι μετά να παραπονιούνται ότι δεν έχουμε καλό δίκτυο, μεταμεσονύκτια δρομολόγια κτλ.. Έχετε παρεξηγήσει τον ΟΑΣΑ: είναι ιδιωτική επιχείρηση, όχι φιλανθρωπικό ίδρυμα. Σας φαίνεται πολύ το 1€ για μία στάση; Κι εμένα το ίδιο. Γι' αυτό αν πρόκειται μόνο για μία στάση, πηγαίνω και με τα πόδια. Την ίδια ώρα θα κάνω εν τέλει....
    Τελευταία επεξεργασία από το μέλος murray : 04-02-09 στις 17:11.

  5. #5
    Εγγραφή
    25-05-2004
    Περιοχή
    POTS & Mobile γωνια
    Μηνύματα
    2.214
    Downloads
    19
    Uploads
    0
    Ταχύτητα
    ~11700 / 775
    ISP
    ΟΤΕ Conn-x
    DSLAM
    ΟΤΕ - ΦΑΛΗΡΟΥ
    Router
    TP-Link TD-W8960N
    Path Level
    Interleaved
    Το εισητηριο ειναι εγκυρο για 90 λεπτα και δε ειναι ονομαστικο. Τα μετρο, ΟΑΣΑ, λεωφορεια, τρολεϊ κλπ, εχουν πληρωθει να παρεχουν καποια συγκεκριμενη υπηρεσια για αυτα τα 90 λεπτα αρα δεν κλεβει κανεις κανενα. Δεν ειπε ο ανθρωπος να χρησιμοποιουν ΜΜΜ χωρις εισητηριο αλλα χρηση του ηδη ακυρωμενου που ειναι valid.

  6. #6
    Εγγραφή
    28-03-2004
    Ηλικία
    42
    Μηνύματα
    559
    Downloads
    0
    Uploads
    0
    Τύπος
    ADSL2+
    Ταχύτητα
    14593 Kbps / 971 Kbps
    ISP
    ΟΤΕ Conn-x
    DSLAM
    ΟΤΕ - ΚΕΡΑΤΕΑ
    Router
    ZTE H108NS
    SNR / Attn
    7.8(dB) / (dB)
    Path Level
    Fastpath
    papdoux δεν το είχα σκευτεί και έτσι δεν παραπονέθηκα ποτέ για τις υπηρεσίες. είναι πολύ καλές κατα τη γνώμη μου απλά είναι ακριβές. αν κάνεισ την ίδια ώρα ευαγγελισμό σύνταγμα με το μετρό και με τα πόδια να σε στείλουμε στους ολυμπιακούς φίλε μου murray!

    δείτε πως είναι στην Αμερική. πληρώνεις αναλόγα με την απόσταση. γιατί να μην είναι το ίδιο;

  7. #7
    Εγγραφή
    16-10-2007
    Περιοχή
    while(true){ }
    Μηνύματα
    2.693
    Downloads
    9
    Uploads
    0
    ISP
    Conn-x OTE
    Οταν δεν γουσταρουμε ενα νομο κανουμε νομιμες διαδηλωσεις διαμαρτυρομενοι για αυτον.Το συγκεκριμενο δεν αποτελει διαδηλωση αλλα "κλεψια".Και απο την αλλη μερια μια απο τα ιδια ισχυουν αλλα αυτοι εχουν το πανω χερι προς το παρον οποτε καλως ή κακως λενε μια κουβεντα παραπανω.Μην ξεχνατε οτι στοχος ολων των προσφατων υπουργων ειναι η καταπολεμηση των λαθρεπιβατων.Οποτε οσο υπαρχουν τετοια φαινομενα τους δινουμε πατημα να κανουν και αλλες αυξησεις.Και ας μην υπαρχει πραγματικη αναγκη

    ........Auto merged post: pga21ole πρόσθεσε 2 λεπτά και 16 δευτερόλεπτα αργότερα ........

    δείτε πως είναι στην Αμερική. πληρώνεις αναλόγα με την απόσταση. γιατί να μην είναι το ίδιο;
    Γιατι μετα θα διαμαρτυρηθουν για "ρατσισμο" ατομα που δουλευουν μακρια απο το σπιτι τους(ειναι κατι που δε το επελεξαν).Το εισητηριο επιβαλλεται να μεινει στο ιδιο στυλ που ειναι χρονια τωρα.Αλλα πραματα πρεπει να αλλαξουν.Σαν να μου λες οτι εγω που εχω γερο οργανισμο και δεν αρρωσταινω ευκολα να μην πληρωνω φορους για την υγεια.Δεν γινεται οσο και αν δεν με χαλαει.
    Τελευταία επεξεργασία από το μέλος hammer21 : 04-02-09 στις 17:13. Αιτία: auto merged post
    Hold my breath as I wish for death...Oh please God wake me

  8. #8
    Εγγραφή
    28-03-2004
    Ηλικία
    42
    Μηνύματα
    559
    Downloads
    0
    Uploads
    0
    Τύπος
    ADSL2+
    Ταχύτητα
    14593 Kbps / 971 Kbps
    ISP
    ΟΤΕ Conn-x
    DSLAM
    ΟΤΕ - ΚΕΡΑΤΕΑ
    Router
    ZTE H108NS
    SNR / Attn
    7.8(dB) / (dB)
    Path Level
    Fastpath
    ωστε γιαυτό το Βατοπέδι; λές να τους ανάγκασα με την "κλεψιά" μου να μας κλέψουν για να βγάλουν τα σπασμένα απο τα εισιτήρια που έδωσα σε άλλους;

    το παράδειγμα για την υγεία που λές δεν είναι το ίδιο γιατί κάποτε θα πεθάνεις και θα πας σε νοσοκομείο έστω για νεκροψία!
    αν θές τράβα και για τσεκ απ όμως αφου πληρώνεις καλό κάνει γαι να μην πεθάνεις γρήγορα στο λεω.

  9. #9
    Το avatar του μέλους mach
    mach Guest
    Χάνουμε το νόημα.
    Δεν έχει σημασία η διάρκεια ή η απόσταση. Μόνο η τιμή.

    Αν μου έλεγε κάποιος το 2000 ότι πρέπει να πληρώσω 350 δραχμές για να πάω Μαρούσι-Ομόνοια και άλλες 350 δραχμές το απόγευμα για να γυρίσω, θα έμενα κόκκαλο ΜΑΛ@ΚΑΣ.

    Τώρα το δεχόμαστε μια χαρά.
    Δυστυχώς αυτή η χρέωση απενοχοποιεί τον πολίτη σχετικά με τη συνεχή και αδιάκοπη χρήση αυτοκινήτου.

    Προσωπικά θα σταματήσω να χρησιμοποιώ τον ηλεκτρικό (τον χρησιμοποιώ καθημερινά, εδώ και 4 χρόνια έχω ξεχάσει να οδηγώ) και θα επαναφέρω το αυτοκίνητο σε πλήρη δράση. Θα αράζω στο μποτιλιάρισμα και θα ΓΟΥΣΤΑΡΩ. Μαλ@κας δεν γίνομαι για κανέναν.

  10. #10
    Εγγραφή
    05-10-2004
    Περιοχή
    Santa Clara, CA, USA
    Ηλικία
    38
    Μηνύματα
    1.307
    Downloads
    9
    Uploads
    0
    Τύπος
    Cable
    Ταχύτητα
    200/5 Mbps
    ISP
    Comcast
    Router
    Netgear C7000v2
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα από tschris Εμφάνιση μηνυμάτων
    αν κάνεισ την ίδια ώρα ευαγγελισμό σύνταγμα με το μετρό και με τα πόδια να σε στείλουμε στους ολυμπιακούς φίλε μου murray!
    Ευαγγελισμός - Σύνταγμα μου παίρνει περίπου 10 λεπτά, αλλά ας πούμε ότι περπατάω γρήγορα και ένας νορμάλ ρυθμός θα ήταν τα 15 λεπτά. Με το μετρό πόσο θα ήθελες; Και δεν μετράω το χρόνο από τη στιγμή που θα έρθει ο συρμός μέχρι τη στιγμή που θα σταματήσει Σύνταγμα. Μετράω το χρόνο από τη στιγμή που είσαι στη Βασ. Σοφίας και έχεις δύο επιλογές: α) να κατέβεις κάτω, να περιμένεις να περάσει ο συρμός, να φτάσεις Σύνταγμα, να ανέβεις πάνω και να βγεις στην πλατεία ή β) να συνεχίσεις με τα πόδια μέχρι το Σύνταγμα. Πίστεψέ με, την ίδια ώρα θα κάνεις είτε με τον έναν είτε με τον άλλον τρόπο.

    Επίσης, τι εννοείς για την Αμερική; Στη ΝΥ τουλάχιστον που πήγα πρόσφατα δεν υπάρχει τέτοιο πράγμα. Αν εννοείς τη χρέωση ανάλογα με τις "ζώνες" (όπως είναι π.χ. στο Λονδίνο) τότε μιλάμε για εντελώς διαφορετικό περίπτωση. Εκεί, χρεώνεσαι ανάλογα με το πόσες ζώνες θα διασχίσεις από την αφετηρία μέχρι τον προορισμό σου. Αν πούμε ότι κινήσαι εντός μίας και μόνο ζώνης, είτε πάρεις το μετρό για μία στάση είτε για να πας από τη μία άκρη της ζώνης στην άλλη, ίδια χρέωση θα έχεις. Και μιας και πιάσαμε το εξωτερικό, δες λίγο και τι τιμές έχουν εκεί για τις μετακινήσεις τους. Το 1€ (0.5€ φοιτητικό) που σου δίνει τη δυνατότητα να επιβιβαστείς σε ΟΛΑ τα μέσα (όχι μόνο μετρό) δεν είναι τίποτα.

    Παράθεση Αρχικό μήνυμα από mach Εμφάνιση μηνυμάτων
    Δυστυχώς αυτή η χρέωση απενοχοποιεί τον πολίτη σχετικά με τη συνεχή και αδιάκοπη χρήση αυτοκινήτου.

    Προσωπικά θα σταματήσω να χρησιμοποιώ τον ηλεκτρικό (τον χρησιμοποιώ καθημερινά, εδώ και 4 χρόνια έχω ξεχάσει να οδηγώ) και θα επαναφέρω το αυτοκίνητο σε πλήρη δράση. Θα αράζω στο μποτιλιάρισμα και θα ΓΟΥΣΤΑΡΩ. Μαλ@κας δεν γίνομαι για κανέναν.
    Αυτή η νοοτροπία που έχει ο Έλληνας πραγματικά είναι από άλλο πλανήτη. Έχεις κάτσει να αναλογιστείς πόσα σου στοιχίζει το αυτοκίνητο; Πόση βενζίνη θα κάψεις μέσα στο μποτιλιάρισμα; Πόσα ξεδεύεις κάθε χρόνο για τέλη κυκλοφορίας, ασφάλιστρα, service, ΚΤΕΟ και δεν συμμαζεύεται; Για να μην μιλήσω για το αρχικό κόστος απόκτησης του ίδιου του αυτοκινήτου. Κάνε μία σούμα και πες μου μετά αν το να δίνεις 35€ το μήνα για την κάρτα απεριορίστων για όλα τα μέσα είναι κλεψιά και τι σου βγαίνει φθηνότερα.
    Τελευταία επεξεργασία από το μέλος murray : 04-02-09 στις 17:35.

  11. #11
    Εγγραφή
    16-10-2007
    Περιοχή
    while(true){ }
    Μηνύματα
    2.693
    Downloads
    9
    Uploads
    0
    ISP
    Conn-x OTE
    ωστε γιαυτό το Βατοπέδι; λές να τους ανάγκασα με την "κλεψιά" μου να μας κλέψουν για να βγάλουν τα σπασμένα απο τα εισιτήρια που έδωσα σε άλλους;
    Διαβασες τι εγραψα?Δεν ειπα οτι πεσανε εξω.Ειπα οτι βρισκουνε πατημα σε κατι τετοια περιστατικα.


    το παράδειγμα για την υγεία που λές δεν είναι το ίδιο γιατί κάποτε θα πεθάνεις και θα πας σε νοσοκομείο έστω για νεκροψία!
    αν θές τράβα και για τσεκ απ όμως αφου πληρώνεις καλό κάνει γαι να μην πεθάνεις γρήγορα στο λεω.
    Οτι να ναι.Το παραδειγμα που εδωσα αντικατοπτριζει την κοινωνικη δικαιοσυνη που πρεπει να υπαρχει.2-3 πραματα υπαρχουν να μας το θυμιζουν εστω και λιγο, ας μην τα τελειωσουμε και αυτα.
    Hold my breath as I wish for death...Oh please God wake me

  12. #12
    Εγγραφή
    28-03-2004
    Ηλικία
    42
    Μηνύματα
    559
    Downloads
    0
    Uploads
    0
    Τύπος
    ADSL2+
    Ταχύτητα
    14593 Kbps / 971 Kbps
    ISP
    ΟΤΕ Conn-x
    DSLAM
    ΟΤΕ - ΚΕΡΑΤΕΑ
    Router
    ZTE H108NS
    SNR / Attn
    7.8(dB) / (dB)
    Path Level
    Fastpath
    ε τότε να δεις και τους μισθούς εκεί φίλε μου. το 1 ευρώ για πολλούς είναι 30 λεπτά εργασίας. και 30 λεπτά εργασίας για 10 λεπτά μετακίνησης δεν είναι τίποτα είναι πολλά!

  13. #13
    Εγγραφή
    05-10-2004
    Περιοχή
    Santa Clara, CA, USA
    Ηλικία
    38
    Μηνύματα
    1.307
    Downloads
    9
    Uploads
    0
    Τύπος
    Cable
    Ταχύτητα
    200/5 Mbps
    ISP
    Comcast
    Router
    Netgear C7000v2
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα από tschris Εμφάνιση μηνυμάτων
    ε τότε να δεις και τους μισθούς εκεί φίλε μου. το 1 ευρώ για πολλούς είναι 30 λεπτά εργασίας. και 30 λεπτά εργασίας για 10 λεπτά μετακίνησης δεν είναι τίποτα είναι πολλά!
    Ας σταματήσει επιτέλους αυτή η γκρίνια του Έλληνα. Όλοι διαμαρτύρονται για τους μισθούς, αλλά όλοι έχουν από 3 αυτοκίνητα στην οικογένεια, όλοι πάνε να ψωνίσουν τα επώνυμα ρούχα, όλοι δίνουν 200€ για να πάνε ένα βράδυ στο κάθε άθλιο σκυλάδικο. Αλλά 35€ το μήνα για τις μετακινήσεις είναι πολλά, δεν έχουμε να τα δώσουμε.

  14. #14
    Το avatar του μέλους Gordito
    Gordito Guest
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα από papdoux Εμφάνιση μηνυμάτων
    Το εισητηριο ειναι εγκυρο για 90 λεπτα και δε ειναι ονομαστικο. Τα μετρο, ΟΑΣΑ, λεωφορεια, τρολεϊ κλπ, εχουν πληρωθει να παρεχουν καποια συγκεκριμενη υπηρεσια για αυτα τα 90 λεπτα αρα δεν κλεβει κανεις κανενα. Δεν ειπε ο ανθρωπος να χρησιμοποιουν ΜΜΜ χωρις εισητηριο αλλα χρηση του ηδη ακυρωμενου που ειναι valid.
    Μπακαλικο εχεις;

    Παράθεση Αρχικό μήνυμα από mach Εμφάνιση μηνυμάτων
    Χάνουμε το νόημα.
    Δεν έχει σημασία η διάρκεια ή η απόσταση. Μόνο η τιμή.

    Αν μου έλεγε κάποιος το 2000 ότι πρέπει να πληρώσω 350 δραχμές για να πάω Μαρούσι-Ομόνοια και άλλες 350 δραχμές το απόγευμα για να γυρίσω, θα έμενα κόκκαλο ΜΑΛ@ΚΑΣ.

    Τώρα το δεχόμαστε μια χαρά.
    Δυστυχώς αυτή η χρέωση απενοχοποιεί τον πολίτη σχετικά με τη συνεχή και αδιάκοπη χρήση αυτοκινήτου.

    Προσωπικά θα σταματήσω να χρησιμοποιώ τον ηλεκτρικό (τον χρησιμοποιώ καθημερινά, εδώ και 4 χρόνια έχω ξεχάσει να οδηγώ) και θα επαναφέρω το αυτοκίνητο σε πλήρη δράση. Θα αράζω στο μποτιλιάρισμα και θα ΓΟΥΣΤΑΡΩ. Μαλ@κας δεν γίνομαι για κανέναν.
    Σιγα μη σου το ελεγαν και το 1954, εχουμε 2008 και αυτες ειναι οι τιμες.
    Ασε που για τους περισσοτερους ειναι φτηνοτερα ή ιδια με πριν.

    Υπαρχει ενας μυθος: Ο Ελληνας χρησιμοποιει πολυ το αυτοκινητο.

    Μα εχετε παρει χαμπαρι ποσοι πολλοι ειμαστε στην Αθηνα;

    Αντε και εγινε ο Ελληνας 'Ευρωπαιος' και χρησιμοποιει πολυ το λεωφορειο.

    Τι θα γινει; 10% λιγοτερη κινηση στους δρομους.

    Ε και;

    Ειμαστε τοσοι πολλοι που παντα θα εχει κινηση, παντα θα αργουν τα Λεωφορεια (αν και εχουν βελτιωση τα τελευταια χρονια) και παντα θα γκρινιαζουμε.

    Μια και μονο ειναι η λυση: ΑΠΟΚΕΝΤΡΩΣΗ

    ........Auto merged post: nikchris πρόσθεσε 2 λεπτά και 9 δευτερόλεπτα αργότερα ........

    Παράθεση Αρχικό μήνυμα από murray Εμφάνιση μηνυμάτων
    Ας σταματήσει επιτέλους αυτή η γκρίνια του Έλληνα. Όλοι διαμαρτύρονται για τους μισθούς, αλλά όλοι έχουν από 3 αυτοκίνητα στην οικογένεια, όλοι πάνε να ψωνίσουν τα επώνυμα ρούχα, όλοι δίνουν 200€ για να πάνε ένα βράδυ στο κάθε άθλιο σκυλάδικο. Αλλά 35€ το μήνα για τις μετακινήσεις είναι πολλά, δεν έχουμε να τα δώσουμε.
    Δεν ειναι τοσα, οι καρτες ειναι πιο φτηνες.

    Τα υπολοιπα που λες, ειναι απλα αλαξια σχολιασμου.

    Δεν ξοδευουν ολοι οι Ελληνες 200€ το βραδυ, δεν εχουν ολοι 3 αυτοκινητα και δεν ψωνιζουν ολοι επωνυμα ρουχα.

    Μα σε σχολειο πηγαινες ή σε γυαλα σε ειχαν κλεισμενο;
    Τελευταία επεξεργασία από το μέλος Gordito : 04-02-09 στις 17:47. Αιτία: auto merged post

  15. #15
    Εγγραφή
    28-03-2004
    Ηλικία
    42
    Μηνύματα
    559
    Downloads
    0
    Uploads
    0
    Τύπος
    ADSL2+
    Ταχύτητα
    14593 Kbps / 971 Kbps
    ISP
    ΟΤΕ Conn-x
    DSLAM
    ΟΤΕ - ΚΕΡΑΤΕΑ
    Router
    ZTE H108NS
    SNR / Attn
    7.8(dB) / (dB)
    Path Level
    Fastpath
    όχι για το 1 ευρώ για 100 μέτρα έλεγα μόνο. όπως 40 ευρό για 1024 Κbps είναι πολλά έτσι και 1 ευρώ για 100 μέτρα είναι πολλά. τα αυτοκίνητα και τα 200 ευρώ για μπουζούκια εσύ τα ανέφερες όχι εγώ.

    άλλά και έτσι αφού το θες, αν γλιτώσω 200 φορές το εισιτήριο του μετρό θα έχω χρήματα να πάω στον Πλούταρχο μόνος μου και να του πετάξω και λουλούδια και να έρθω μετά εδώ ο γκρινιάρης Έλληνας να σου διαμαρτυρηθώ για τα διόδια....

Σελ. 1 από 7 1236 ... ΤελευταίαΤελευταία

Παρόμοια Θέματα

  1. Εισιτήρια ΠΑΟΚ-ΑΕΚ
    Από TearDrop στο φόρουμ Ζήτηση
    Μηνύματα: 0
    Τελευταίο Μήνυμα: 12-09-08, 09:38
  2. Εισιτήρια Madonna - ζήτηση
    Από bikey77 στο φόρουμ Πολιτιστικό στέκι
    Μηνύματα: 0
    Τελευταίο Μήνυμα: 04-07-08, 09:48
  3. αεροπορικά εισιτήρια για USA
    Από alfisti στο φόρουμ Εκτός θέματος
    Μηνύματα: 2
    Τελευταίο Μήνυμα: 10-07-07, 17:11
  4. Δημοψηφισμα για εισιτηρια
    Από morfeas-dsl- στο φόρουμ Πολιτική, Κοινωνικά Θέματα, Επιστήμες και Aθλητισμός
    Μηνύματα: 14
    Τελευταίο Μήνυμα: 14-08-04, 02:34

Tags για αυτό το Θέμα

Bookmarks

Bookmarks

Δικαιώματα - Επιλογές

  • Δεν μπορείτε να δημοσιεύσετε νέα θέματα
  • Δεν μπορείτε να δημοσιεύσετε νέα μηνύματα
  • Δεν μπορείτε να αναρτήσετε συνημμένα
  • Δεν μπορείτε να επεξεργαστείτε τα μηνύματα σας
  •  
  • Τα BB code είναι σε λειτουργία
  • Τα Smilies είναι σε λειτουργία
  • Το [IMG] είναι σε λειτουργία
  • Το [VIDEO] είναι σε λειτουργία
  • Το HTML είναι εκτός λειτουργίας