Σελ. 2 από 22 ΠρώτηΠρώτη 1234712 ... ΤελευταίαΤελευταία
Εμφάνιση 16-30 από 319
  1. #16
    Εγγραφή
    19-04-2004
    Μηνύματα
    6.372
    Downloads
    2
    Uploads
    0
    Άρθρα
    5
    Πάντως είναι και το άλλο.
    Αν θεωρείς το πατέρα της μ....α, πέραν του ότι θα σε πρίξει γιατί θα σου βγει κάποια στιγμή και θα γίνετε φέτες, θα σε έχει διαλέξει επειδή σε θεώρησε αντίστοιχο μ...α, οπότε όταν κάποια στιγμή δεν αποδειχτείς έτσι, θα συνωμοτήσουν εναντίον σου για να σε βασανίσουν.

    Αντιθέτως, αν βρεις έναν πατέρα που θεωρεί τη κοράκλα ... τσόκαρο, αλλά εσένα σε εκτιμά και σε σέβεται, τότε θα είσαι συνέχεια βασιλιάς στο σπίτι σου. Θα έχεις πάντοτε backup να την φέρεις εκεί που πρέπει.
    ... when you damp oscillations, you lose the high points as well as the low.
    改善 - kai zen - continuous change for the better - the Tao of Linux.
    Linux χωρίς εγκατάσταση, δωρεάν ΝΟΜΙΜΟ office, browser χωρίς ιούς ,
    δωρεάν εγκατάσταση Linux, δωρεάν raytracer, γιατί το δωρεάν είναι όλα τα λεφτά...
    ΟΔΗΓΙΕΣ εγκατάστασης Linux

  2. #17
    Εγγραφή
    10-02-2009
    Περιοχή
    Germany
    Ηλικία
    48
    Μηνύματα
    342
    Downloads
    3
    Uploads
    0
    Τύπος
    ADSL
    ISP
    O2
    Άκου ερώτηση (μου θυμίζει ένα ανέκδοτο, αλλά τέλος πάντων), ωραία τα όσα λέει ο φίλος pelasgian αλλά λίγο υπερβολικό τέτοια σχέση με τον πεθερο; καλά είναι και θέμα ηλικίας αλλά εγώ θα προτιμούσα κάποια απο αυτά να χαρακτήριζαν την σχέση μου με τον κουνιάδο, όχι οτι δεν συμφωνώ αλλά μου φαίνεται περισσότερο εφικτό. Εγώ την έχω είδη κάνει μια φορά την μ@λ@κία και είμαι ευτυχισμένος που πείρα διαζύγιο (γιόρτασα περισσότερο την στιγμή του χωρισμού παρά του γάμου!!! ) Και δεν θα το ξανάκανα τουλάχιστο με τον παραδοσιακό τρόπο, τωρα συζώ με μια κοπέλα εδώ και ένα χρόνο περίπου, από τους γονείς της έχω συναντήσει μόνο μερικές φορές την μάνα της και μία ή δύο φορές ένα κοφτό για με τον πατέρα της! Και εκείνη έχει συναντήσει (και λόγο απόστασης) την μάνα μου μια φορά όταν ήρθε να με δεί. Και αυτό είναι κάτι που στην παρούσα φάση με ικανοποιεί ιδιαίτερα πάντα μου την έδιναν τα σόγια που πρέπει να μπλέκονται στην ζωή των ζευγαριών, δεν ήταν αυτή η αιτία που χώρισα από την πρώην σύζυγο αλλά είναι κάτι που με ενοχλεί.

  3. #18
    Εγγραφή
    19-04-2004
    Μηνύματα
    6.372
    Downloads
    2
    Uploads
    0
    Άρθρα
    5
    Φίλε, αν δεν τα βρεις με το σόι, δεν έχεις καμία εξασφάλιση για τίποτα, παρά μόνο το πώς ξύπνησε το πρωί η δικιά σου, σε τι φάση είναι οι ορμόνες τις, ποια είναι η φάση της σελήνης κλπ. Ενώ αν ξέρει ότι με το που θα πει μ...κία θα σημάνει συναγερμός και θα τη φάει από την "ανωτάτη αρχή" και τον (εν πολλοίς) χρηματοδότη, τότε δεν θα έχει τόσα προβλήματα.

    Για αυτό άλλωστε οι ΓΥΝΑΙΚΕΣ δεν θέλουν τα σόγια.
    ... when you damp oscillations, you lose the high points as well as the low.
    改善 - kai zen - continuous change for the better - the Tao of Linux.
    Linux χωρίς εγκατάσταση, δωρεάν ΝΟΜΙΜΟ office, browser χωρίς ιούς ,
    δωρεάν εγκατάσταση Linux, δωρεάν raytracer, γιατί το δωρεάν είναι όλα τα λεφτά...
    ΟΔΗΓΙΕΣ εγκατάστασης Linux

  4. #19
    Εγγραφή
    24-06-2006
    Περιοχή
    ET IN ARCADIA EGO...
    Ηλικία
    46
    Μηνύματα
    2.539
    Downloads
    1
    Uploads
    0
    Ταχύτητα
    24576/1024, GPRS/3G
    ISP
    ΟΤΕ, Q, Cosmote
    DSLAM
    ΟΤΕ - ΣΤΕΝΟ
    Router
    linksyswag200g
    pelasgian + πεθερός = L.F.E.


    καλά μιλάμε για οδήγιες πολύ χαροκαμένου σύζηγου, κάτι σαν τα 50 πράγματα που πρέπει να έχεις κάνει πριν γίνεις 50 .... λολ

    [αν και δεν διαφωνώ με την περιγραφή για την νύφη, ειδικά αν έχει πάρει πίσω διαφορικό πριν παντρευτεί, φαντάσου μετά, θα την φωνάζεις με το χαϊδευτικό scania και όχι γιατι θα κουβαλάει πράγματα στο σπίτι....λολ]




  5. #20
    Εγγραφή
    10-02-2009
    Περιοχή
    Germany
    Ηλικία
    48
    Μηνύματα
    342
    Downloads
    3
    Uploads
    0
    Τύπος
    ADSL
    ISP
    O2
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα από pelasgian Εμφάνιση μηνυμάτων
    Φίλε, αν δεν τα βρεις με το σόι, δεν έχεις καμία εξασφάλιση για τίποτα, παρά μόνο το πώς ξύπνησε το πρωί η δικιά σου, σε τι φάση είναι οι ορμόνες τις, ποια είναι η φάση της σελήνης κλπ. Ενώ αν ξέρει ότι με το που θα πει μ...κία θα σημάνει συναγερμός και θα τη φάει από την "ανωτάτη αρχή" και τον (εν πολλοίς) χρηματοδότη, τότε δεν θα έχει τόσα προβλήματα.

    Για αυτό άλλωστε οι ΓΥΝΑΙΚΕΣ δεν θέλουν τα σόγια.
    Μοιάζει με πολιτικό σχέδιο που πάει για πραξικόπημα το όλο σχέδιο σου. Δεν λέω έχει μια λογική, αλλά λογική γάμου που συνάπτεται μεταξύ ιδιαίτερα νέων σε ηλικία ανθρώπων, τώρα στην ηλικία μου και της φίλης μου, έχουμε περάσει και οι δύο τα τριάντα, έχουμε τις εργασίες μας, δεν έχουμε ανάγκη από ξένα κεφάλαια άρα δεν υπάρχει το κεφάλαιο που λές και σε αυτο το σημείο εάν θέλω εγώ να κάνω την μλκια ή εκείνη τα σόγια θα κοιτάξουμε;

  6. #21
    Εγγραφή
    07-05-2007
    Ηλικία
    47
    Μηνύματα
    164
    Downloads
    13
    Uploads
    0
    Τύπος
    ADSL2+ Cyta Hellas
    Ταχύτητα
    10239/1023
    ISP
    Cyta Hellas
    DSLAM
    Cyta Hellas - ΦΡΕΑΤΤΥΔΑ
    Router
    Pirelli A4201G
    Γενικώς για τις μακροχρόνιες σχέσεις όχι μόνο για το γάμο (έχω τη στατιστική με το μέρος μου - καθώς και την άποψη δυο-τριών δικηγόρων διαζυγίων) το μυστικό είναι τα πολλά κοινά σημεία. Ίδια κοινωνική/οικονομική τάξη, πάνω κάτω ίδιο μορφωτικό επίπεδο, και κοινά ενδιαφέροντα. Δηλαδή καλή παρέα (εντός και εκτός κρεββατιού!)

    One can survive everything, nowadays, except death, and live down everything except a good reputation.
    Oscar Wilde

  7. #22
    Το avatar του μέλους hemlock
    Το μέλος hemlock δεν είναι συνδεδεμένο Τι εννοείς δεν ξέρεις πως το deadline ειναι ΑΥΡΙΟ?
    Εγγραφή
    13-05-2006
    Περιοχή
    ΑΧΑΡΝΑΙ -ΑΤΤΙΚΗΣ(ΜΕΝΙΔΙ)
    Μηνύματα
    10.044
    Downloads
    16
    Uploads
    0
    Ταχύτητα
    24576/512
    ISP
    Forthnet
    DSLAM
    Forthnet - ΑΧΑΡΝΩΝ
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα από pelasgian Εμφάνιση μηνυμάτων
    Να έρχεται πακέτο με το σωστό πεθερό.

    Παρόλο που έχω ακούσει το καταπληκτικό: "το να γεννηθείς από φτωχό πατέρα είναι κάτι που συμβαίνει, το να βρεθείς με φτωχό πεθερό είναι καθαρά δική σου μ@λ@κί@", δεν εννοώ αυτό (εντελώς δηλαδή, γιατί δεν μας χαλάει κιόλας)

    Εννοώ να μπορείς να τα βρεις με το πεθερό σου, ώστε συνεχίσει να υφίσταται η ΠΑΤΡΟπαράδοτη ανδρική κυριαρχία επί των θηλυκών της οικογένειας. Επίσης, να μπορείς να παίζεις τάβλι, να πίνεις ουζάκια, να βλέπεις μπάλα μαζί και να δοκιμάζεις αμάξια.

    Τέλος, να σου λέει πέντε πράγματα που έκανε στη γυναίκα του και του άρεσαν και υποθέτει ότι δουλεύουν και με τη κόρη και πάνω από όλα: να της λέει να βγάλει το σκασμό, όταν εσύ δεν θα μπορείς γιατί θα σου έχει πάρει τον αέρα, όπως του τον πήρε και η γυναίκα του.

    Σε αντάλλαγμα, εσύ θα μπορείς να βασανίζεις τη πεθερά σου με συγκαλυμμένα black ops, ώστε να μην φαίνεται αυτός ως ηθικός αυτουργός, να τον καλύπτεις όταν πάει στα στριπτιτζάδικα και να δικαιολογείς τα έξοδα για τις ερωμένες ως έξοδα υπέρ της επιχείρησης.

    Επίσης, ο παλιός ο λύκος, έχει και πέντε-έξι γνωριμίες που μπορεί να σε βάλει να δαγκώνεις εσύ, ώστε να μην χαλαρώνουν, το οποίο από μόνο του σε βάζει σε ένα άλλο κύκλο ρε παιδί μου.

    Ε, τώρα η κοράκλα, τα βασικά. Να μην έχει πάρει το πίσω διαφορικό, να μην έχει πέσει ο μπροστινός προφυλακτήρας και να μη λέει πολλές βλακείες.
    Tang ram....Η τελεια γυναικα...Υπαρχει και στο youtube....
    ΚΑΙ 50.000 ΚΡΟΎΣΜΑΤΑ ΤΗΝ ΜΈΡΑ Κ ΤΙ ΈΓΙΝΕ? ΤΣΆΜΠΑ ΡΑΜΠΙΤ = ΣΟΒΙΕΤΙΚΗ ΕΝΩΣΗ.
    ΑΥΤΟ ΘΈΛΕΤΕ, ΤΟΝ ΣΤΆΛΙΝ? ΤΕΛΟΣ ΤΑ ΜΝΗΜΌΝΙΑ, ΖΩΉ ΜΑΓΙΚΉ.
    ΓΙΑ ΤΟ ΚΑΤΥΝ ΚΟΥΒΈΝΤΑ ΈΤΣΙ, ΜΟΝΌ ΓΙΑ ΤΙΣ ΜΕΘ ΛΈΤΕ. ΞΥΔΑΚΙ ΜΑΔΟΥΡΙΑ.

  8. #23
    Εγγραφή
    19-04-2004
    Μηνύματα
    6.372
    Downloads
    2
    Uploads
    0
    Άρθρα
    5
    πεθερός + pelasgian != L.F.E., διότι κάποια στιγμή θα πρέπει να τον φάω, ώστε να τον κληρονομήσω.

    (Δεν σας βάζω smileys και μπερδεύεστε ε; )

    ........Auto merged post: pelasgian πρόσθεσε 1 λεπτά και 44 δευτερόλεπτα αργότερα ........

    Παράθεση Αρχικό μήνυμα από telumentil Εμφάνιση μηνυμάτων
    Γενικώς για τις μακροχρόνιες σχέσεις όχι μόνο για το γάμο (έχω τη στατιστική με το μέρος μου - καθώς και την άποψη δυο-τριών δικηγόρων διαζυγίων) το μυστικό είναι τα πολλά κοινά σημεία. Ίδια κοινωνική/οικονομική τάξη, πάνω κάτω ίδιο μορφωτικό επίπεδο, και κοινά ενδιαφέροντα. Δηλαδή καλή παρέα (εντός και εκτός κρεββατιού!)
    Ε, τι καθορίζει τη κοινωνική, οικονομική τάξη και το μορφωτικό επίπεδο της γυναίκας;

    Ο ΠΑΤΕΡΑΣ ΤΗΣ!

    Για αυτό σας λέω, με τον πεθερό να τα βρείτε, εγγύηση.
    Τελευταία επεξεργασία από το μέλος pelasgian : 11-07-09 στις 20:51. Αιτία: auto merged post
    ... when you damp oscillations, you lose the high points as well as the low.
    改善 - kai zen - continuous change for the better - the Tao of Linux.
    Linux χωρίς εγκατάσταση, δωρεάν ΝΟΜΙΜΟ office, browser χωρίς ιούς ,
    δωρεάν εγκατάσταση Linux, δωρεάν raytracer, γιατί το δωρεάν είναι όλα τα λεφτά...
    ΟΔΗΓΙΕΣ εγκατάστασης Linux

  9. #24
    Εγγραφή
    24-06-2006
    Περιοχή
    ET IN ARCADIA EGO...
    Ηλικία
    46
    Μηνύματα
    2.539
    Downloads
    1
    Uploads
    0
    Ταχύτητα
    24576/1024, GPRS/3G
    ISP
    ΟΤΕ, Q, Cosmote
    DSLAM
    ΟΤΕ - ΣΤΕΝΟ
    Router
    linksyswag200g
    τι να σου πω ρε pelasgian, αν και δείχνεις οτι το έχεις σχεδιάσει [σαν μηχανικός γαρ], τελικά σε βλέπω σε λιγα χρόναι να διαβάζεις τα σχέδια και να απορείς που είχες κάνει λάθος..... λολ




  10. #25
    Εγγραφή
    19-04-2004
    Μηνύματα
    6.372
    Downloads
    2
    Uploads
    0
    Άρθρα
    5
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα από stockas Εμφάνιση μηνυμάτων
    Μοιάζει με πολιτικό σχέδιο που πάει για πραξικόπημα το όλο σχέδιο σου. Δεν λέω έχει μια λογική, αλλά λογική γάμου που συνάπτεται μεταξύ ιδιαίτερα νέων σε ηλικία ανθρώπων, τώρα στην ηλικία μου και της φίλης μου, έχουμε περάσει και οι δύο τα τριάντα, έχουμε τις εργασίες μας, δεν έχουμε ανάγκη από ξένα κεφάλαια άρα δεν υπάρχει το κεφάλαιο που λές και σε αυτο το σημείο εάν θέλω εγώ να κάνω την μλκια ή εκείνη τα σόγια θα κοιτάξουμε;
    ίδια ηλικία με τη γυναίκα σου; Μαζόχας είσαι;
    Πάρε ρε ένα 15 χρόνια πιο μικρό να είσαι πασάς.

    Οι παλιοί δηλαδή τι ήταν, μ...ες εμείς είμαστε οι ... έξυπνοι;

    ........Auto merged post: pelasgian πρόσθεσε 0 λεπτά και 58 δευτερόλεπτα αργότερα ........

    Παράθεση Αρχικό μήνυμα από k_koulos Εμφάνιση μηνυμάτων
    τι να σου πω ρε pelasgian, αν και δείχνεις οτι το έχεις σχεδιάσει [σαν μηχανικός γαρ], τελικά σε βλέπω σε λιγα χρόναι να διαβάζεις τα σχέδια και να απορείς που είχες κάνει λάθος..... λολ
    ξαναλέω, δεν σας βάζω smileys και μπερδεύεστε;;;
    Τελευταία επεξεργασία από το μέλος pelasgian : 11-07-09 στις 20:54. Αιτία: auto merged post
    ... when you damp oscillations, you lose the high points as well as the low.
    改善 - kai zen - continuous change for the better - the Tao of Linux.
    Linux χωρίς εγκατάσταση, δωρεάν ΝΟΜΙΜΟ office, browser χωρίς ιούς ,
    δωρεάν εγκατάσταση Linux, δωρεάν raytracer, γιατί το δωρεάν είναι όλα τα λεφτά...
    ΟΔΗΓΙΕΣ εγκατάστασης Linux

  11. #26
    Εγγραφή
    10-02-2009
    Περιοχή
    Germany
    Ηλικία
    48
    Μηνύματα
    342
    Downloads
    3
    Uploads
    0
    Τύπος
    ADSL
    ISP
    O2
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα από pelasgian Εμφάνιση μηνυμάτων
    πεθερός + pelasgian != L.F.E., διότι κάποια στιγμή θα πρέπει να τον φάω, ώστε να τον κληρονομήσω.

    Εγώ πάντος στον προηγούμενο γάμο μου τα είχα πολύ καλά με την πεθερά και ήταν εκείνη που με υποστήριξε μέχρι το τέλος ακόμα και όταν αποφάσισα να χωρίσω με την κόρη της, ο πεθερός εντάξυ, αλλά στην τελική άλλος κινεί τα νήματα τελικά!

  12. #27
    Εγγραφή
    14-10-2005
    Μηνύματα
    79
    Downloads
    0
    Uploads
    0
    pelasgian, νομίζω έχεις πιάσει όλο το νόημα!

    +++

  13. #28
    Το avatar του μέλους TheCondor
    TheCondor Guest
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα από pelasgian Εμφάνιση μηνυμάτων
    πεθερός + pelasgian != L.F.E., διότι κάποια στιγμή θα πρέπει να τον φάω, ώστε να τον κληρονομήσω.

    (Δεν σας βάζω smileys και μπερδεύεστε ε; )

    ........Auto merged post: pelasgian πρόσθεσε 1 λεπτά και 44 δευτερόλεπτα αργότερα ........



    Ε, τι καθορίζει τη κοινωνική, οικονομική τάξη και το μορφωτικό επίπεδο της γυναίκας;

    Ο ΠΑΤΕΡΑΣ ΤΗΣ!

    Για αυτό σας λέω, με τον πεθερό να τα βρείτε, εγγύηση.
    Πραγματικα ελπιζω να μη τα εννοεις και να μη τα πιστευεις αυτα.

    Και σε καμια περιπτωση να μην τα παρουσιαζεις ως συμβουλες

  14. #29
    Το avatar του μέλους hemlock
    Το μέλος hemlock δεν είναι συνδεδεμένο Τι εννοείς δεν ξέρεις πως το deadline ειναι ΑΥΡΙΟ?
    Εγγραφή
    13-05-2006
    Περιοχή
    ΑΧΑΡΝΑΙ -ΑΤΤΙΚΗΣ(ΜΕΝΙΔΙ)
    Μηνύματα
    10.044
    Downloads
    16
    Uploads
    0
    Ταχύτητα
    24576/512
    ISP
    Forthnet
    DSLAM
    Forthnet - ΑΧΑΡΝΩΝ
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα από pelasgian Εμφάνιση μηνυμάτων
    ίδια ηλικία με τη γυναίκα σου; Μαζόχας είσαι;
    Πάρε ρε ένα 15 χρόνια πιο μικρό να είσαι πασάς.

    Οι παλιοί δηλαδή τι ήταν, μ...ες εμείς είμαστε οι ... έξυπνοι;

    ........Auto merged post: pelasgian πρόσθεσε 0 λεπτά και 58 δευτερόλεπτα αργότερα ........



    ξαναλέω, δεν σας βάζω smileys και μπερδεύεστε;;;
    Που ειχες γραψει εκεινη την κορυφαα ατακα (διαβαστηκε σαν αποσταγμα 50 χρονων γαμου) για τις γυναικες που κανουν τις "δυσκολες" μεχρι τα 30αντα και μετα ...οποιον βρουν "ευκαιρο" ?...
    ΚΑΙ 50.000 ΚΡΟΎΣΜΑΤΑ ΤΗΝ ΜΈΡΑ Κ ΤΙ ΈΓΙΝΕ? ΤΣΆΜΠΑ ΡΑΜΠΙΤ = ΣΟΒΙΕΤΙΚΗ ΕΝΩΣΗ.
    ΑΥΤΟ ΘΈΛΕΤΕ, ΤΟΝ ΣΤΆΛΙΝ? ΤΕΛΟΣ ΤΑ ΜΝΗΜΌΝΙΑ, ΖΩΉ ΜΑΓΙΚΉ.
    ΓΙΑ ΤΟ ΚΑΤΥΝ ΚΟΥΒΈΝΤΑ ΈΤΣΙ, ΜΟΝΌ ΓΙΑ ΤΙΣ ΜΕΘ ΛΈΤΕ. ΞΥΔΑΚΙ ΜΑΔΟΥΡΙΑ.

  15. #30
    Εγγραφή
    19-04-2004
    Μηνύματα
    6.372
    Downloads
    2
    Uploads
    0
    Άρθρα
    5
    όποιος θέλει απελπισμένη δικηγόρο 35 ετών, μου λέει πάντως.
    Υπό σωστό φωτισμό βλέπεται, είναι λίγο "νευρική" και ελαφρώς κοντούλα.

    Με λίγα χιλιόμετρα, ελαφρώς μεταχειρισμένη, σε καλή κατάσταση. Κατάλληλη για κυριλέ κύριο γύρω στα 42-48.

    (απορώ δηλαδή, ΑΚΟΜΑ ΜΠΕΡΔΕΥΕΣΤΕ όταν δεν βάζω smileys;;;; Δηλαδή, τι πρέπει να γράψω: "εδώ το υπερβολικό ανέκδοτο, γελάστε!";;;; )
    ... when you damp oscillations, you lose the high points as well as the low.
    改善 - kai zen - continuous change for the better - the Tao of Linux.
    Linux χωρίς εγκατάσταση, δωρεάν ΝΟΜΙΜΟ office, browser χωρίς ιούς ,
    δωρεάν εγκατάσταση Linux, δωρεάν raytracer, γιατί το δωρεάν είναι όλα τα λεφτά...
    ΟΔΗΓΙΕΣ εγκατάστασης Linux

Σελ. 2 από 22 ΠρώτηΠρώτη 1234712 ... ΤελευταίαΤελευταία

Παρόμοια Θέματα

  1. Πότε είναι μια γυναίκα ευχαριστημένη ?
    Από BlindG στο φόρουμ Εκτός θέματος
    Μηνύματα: 676
    Τελευταίο Μήνυμα: 07-04-09, 10:38
  2. Η γυναίκα που δεν ήθελε τα πόδια της!
    Από katafitos στο φόρουμ Πολιτική, Κοινωνικά Θέματα, Επιστήμες και Aθλητισμός
    Μηνύματα: 27
    Τελευταίο Μήνυμα: 01-02-07, 19:42
  3. For Men: Πως προτιμάτε να πλησιάζετε μια γυναίκα;
    Από Nakraal στο φόρουμ Εκτός θέματος
    Μηνύματα: 58
    Τελευταίο Μήνυμα: 09-05-06, 22:18
  4. Πόσο πληγωθήκατε από γυναίκα;
    Από balander στο φόρουμ Πολιτική, Κοινωνικά Θέματα, Επιστήμες και Aθλητισμός
    Μηνύματα: 106
    Τελευταίο Μήνυμα: 04-05-05, 17:34

Bookmarks

Bookmarks

Δικαιώματα - Επιλογές

  • Δεν μπορείτε να δημοσιεύσετε νέα θέματα
  • Δεν μπορείτε να δημοσιεύσετε νέα μηνύματα
  • Δεν μπορείτε να αναρτήσετε συνημμένα
  • Δεν μπορείτε να επεξεργαστείτε τα μηνύματα σας
  •  
  • Τα BB code είναι σε λειτουργία
  • Τα Smilies είναι σε λειτουργία
  • Το [IMG] είναι σε λειτουργία
  • Το [VIDEO] είναι σε λειτουργία
  • Το HTML είναι εκτός λειτουργίας