Σελ. 2 από 2 ΠρώτηΠρώτη 12
Εμφάνιση 16-19 από 19
  1. #16
    Το avatar του μέλους Antonis33
    Antonis33 Guest
    Κάπως έτσι σκέφτηκα κι εγώ και κατέληξα στο Deluxe της neazoistrom!Πάρα πολύ καλό!!!

  2. #17
    Τα tempur δεν παίζονται...είναι περίεργα στην αρχή αν έχεις συνηθίσει σε ελατήρια...αλλά μόλις τα συνηθίσεις είναι απόλαυση.

  3. #18
    Εγγραφή
    31-03-2008
    Ηλικία
    33
    Μηνύματα
    1.177
    Downloads
    2
    Uploads
    0
    ISP
    Cyta Hellas
    Απο προσωπικη εμπειρια ενα εχω να πω...
    Οτι οτι ειναι ακριβο δεν ειναι και απαραιτητα το the best of the best ας το πω...

    Συμφωνω οτι πρωτου αγορασεις στρωμα πρεπει να το δοκιμασεις...

  4. #19
    Εγγραφή
    16-02-2005
    Ηλικία
    45
    Μηνύματα
    5.002
    Downloads
    13
    Uploads
    0
    ISP
    Net One
    Router
    Speedtouch 780WL
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα από Valhalla Εμφάνιση μηνυμάτων
    Τα tempur δεν παίζονται...είναι περίεργα στην αρχή αν έχεις συνηθίσει σε ελατήρια...αλλά μόλις τα συνηθίσεις είναι απόλαυση.
    Δεν κανουν ομως πχ για παθησεις μεσης οπου χρειαζεσαι στρωμα με ελατηρια γιατι πρεπει να σε συγκρατει απολυτα το στρωμα και οχι να βουλειαζεις και να παιρνει το σχημα σου.

    Οτι και αν παρεις κοιτα να ειναι καλο, δοκιμασε το και σιγουρα δεν θα μεινεις μια ζωη με αυτο.

    Εγω ημουν απο τα 17 με το ιδιο στρωμα και οταν στα 28 ανακαλυψα το προβλημα με τη μεση μου και αρχισα να κοιταω τα παντα (καρεκλες γραφειου, στρωματα κτλ) και ειδα σε τι κατασταση ηταν το στρωμα (οσο δεν εχεις κανενα προβλημα υγειας δεν το πολυψαχνεις) επαθα σοκ.

    Αγορασε κατι καλο σημερα αλλα μην περιμενεις να σε βγαλει και 20 χρονια (οσο να ναι βαρος πεφτει επανω, καταπονησεις δεχεται, ελατηρια ειναι καποια στιγμη θα υποχωρησουν). Δεν μιλαω να γινεται μαχη στο κρεβατι και να χοροπηδας επανω. Αλλα ενας νορμαλ αντρας βαρους 90 κιλων και υψους 1,80 που κοιματε τουλαχιστον 6-7 ωρες την ημερα (βαλε ποσες φορες στριφογυριζουμε στον υπνο εν αγνοια μας) ποσο λες να αντεξουν τα ελατηρια????

    Παντως οτι και αν κανεις (γνωμη μου) περνα μια μερα απο το Νεο Κοσμο, στην Ηλιουπολεως στο υψος Φιλολαου 2 τετραγωνα πανω κατω απο τη διασταυρωση ειναι ολα τα στρωματαδικα (τα καλα και επωνυμα) την Αθηνας.
    Μπες δες και το κυριοτερο ξαπλωσε σε ολα. Δοκιμασε τα, παρε τιμες και προσπεκτους, διαβασε, κανε 2η επισκεψη στην τελικη τοπ 3αδα σου και μετα αγορασε.

    Προσωπικα εχω αγορασει το Onar της Candia Strom απο το Μαρτιο του 2008 και ειμαι υπερευχαριστημενος. Ουτε πολυ σκληρο, ουτε πολυ μαλακο, ιδανικο για εμενα.

    Οτι και αν αγορασεις ακολουθα 3 απλες συμβουλες

    (α) γυρνα το στρωμα τουλαχιστον καθε 6 μηνες τουμπα και πανω/κατω (δλδ ποδια/κεφαλι)

    (β) στο στρωμα δεν ανεβαινουμε για να πιασουμε κατι, να ξεσκονισουμε, να καρφωσουμε, να αλλαξουμε την λαμπα. Θα χαλασει λογω ανομοιομορφου βαρους

    (γ) αγορασε οπωσδηποτε ενα υποστρωμα (ειναι σχετικα φθηνα) το οποιο να πλενεται. Δεν θες πχ να χυθει οτιδηποτε και να περασει στο στρωμα των 300-500 ευρω και να ποτισει και μετα να μην στεγνωνει.

Σελ. 2 από 2 ΠρώτηΠρώτη 12

Παρόμοια Θέματα

  1. Καλό και φθηνό hosting;
    Από ogenikos στο φόρουμ Web authoring, development & web design
    Μηνύματα: 180
    Τελευταίο Μήνυμα: 06-03-11, 21:45

Bookmarks

Bookmarks

Δικαιώματα - Επιλογές

  • Δεν μπορείτε να δημοσιεύσετε νέα θέματα
  • Δεν μπορείτε να δημοσιεύσετε νέα μηνύματα
  • Δεν μπορείτε να αναρτήσετε συνημμένα
  • Δεν μπορείτε να επεξεργαστείτε τα μηνύματα σας
  •  
  • Τα BB code είναι σε λειτουργία
  • Τα Smilies είναι σε λειτουργία
  • Το [IMG] είναι σε λειτουργία
  • Το [VIDEO] είναι σε λειτουργία
  • Το HTML είναι εκτός λειτουργίας