Σελ. 1 από 2 12 ΤελευταίαΤελευταία
Εμφάνιση 1-15 από 18
  1. #1
    Εγγραφή
    21-02-2009
    Περιοχή
    Καβάλα
    Μηνύματα
    300
    Downloads
    13
    Uploads
    0
    Τύπος
    VDSL2
    Ταχύτητα
    78000/10999
    ISP
    Cosmote
    DSLAM
    ΟΤΕ - ΠΕΡΓΑΜΟΣ
    Router
    ZTE H1600
    SNR / Attn
    8.1(dB) / 12(dB)
    Path Level
    Fastpath
    Μένω Καβάλα στην περιοχή της Καλαμίτσας πίσω, έχω forthnet αλλά δεν είμαι ευχαριστημένος.Από την ταχύτητα κατεβάσματος αρχείων μουσικά, ταινίες και ακόμα από nvidia ή apple.Τι λέει η Hol στην Καβάλα και ειδικά στην συγκεκριμένη περιοχή.Αποκλείω ΟΤΕ λόγου τιμολογίου.

  2. #2
    Εγγραφή
    23-08-2005
    Περιοχή
    ILION
    Μηνύματα
    3.499
    Downloads
    3
    Uploads
    0
    Ταχύτητα
    232000/33000
    ISP
    Vodafone
    DSLAM
    ΟΤΕ - ΙΛΙΟΝ
    Αυτη τη στιγμη θα ελεγα οτι δε λεει..
    Στις ωρες αιχμης ψιλοσερνεται ..
    Μας εχουν πει οτι θα γινει αναβαθμισει μεχρι τις 15/11 οποτε περιμενε μεχρι τοτε παρακολουθα το φορουμ και αν λυθει τοτε βαλε Hol..
    Τουλαχιστον θα εχει φερθει αξιοπρεπως και θα εχει λυσει το προβλημα στο χρονο που μας ειπε αν οντως κανει την αναβαθμιση..
    Αν δε τη κανει την αναβαθμιση τοτε ή κατσε εκει που εισαι ή ψαξε για αλλου

  3. #3
    Εγγραφή
    12-06-2005
    Περιοχή
    Ναύπλιο
    Μηνύματα
    1.702
    Downloads
    29
    Uploads
    0
    Τύπος
    VDSL2
    Ταχύτητα
    49999/5495
    ISP
    Cosmote
    DSLAM
    Wind - ΝΑΥΠΛΙΟ
    Router
    Huawei dn8245v-70
    SNR / Attn
    9(dB) / 21(dB)
    Path Level
    Interleaved
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα από baskon Εμφάνιση μηνυμάτων
    Αυτη τη στιγμη θα ελεγα οτι δε λεει..
    Στις ωρες αιχμης ψιλοσερνεται ..
    Μας εχουν πει οτι θα γινει αναβαθμισει μεχρι τις 15/11 οποτε περιμενε μεχρι τοτε παρακολουθα το φορουμ και αν λυθει τοτε βαλε Hol..
    Τουλαχιστον θα εχει φερθει αξιοπρεπως και θα εχει λυσει το προβλημα στο χρονο που μας ειπε αν οντως κανει την αναβαθμιση..
    Αν δε τη κανει την αναβαθμιση τοτε ή κατσε εκει που εισαι ή ψαξε για αλλου
    Έχει αναφερθεί κάπου επίσημα αυτό ή είναι ράδιο αρβύλα;

  4. #4
    Εγγραφή
    27-06-2007
    Ηλικία
    37
    Μηνύματα
    2.947
    Downloads
    6
    Uploads
    0
    Τύπος
    ADSL2+
    Ταχύτητα
    12608/883
    ISP
    Vodafone
    Router
    ZXHN H208N
    αν δεν σε νοιαζουν τα υψηλά pings που έχει (ανέκαθεν είχε βέβαια) τώρα φαίνεται ότι έχει παραγίνει βάλε χολ... από ταχύτητες κατεβάσματος τα πάει πολύ καλά! προσωπικά έχω πάντα την ταχύτητα που συγχρονίζω ..

    η τηλεφωνία τους είναι άριστη

  5. #5
    Εγγραφή
    29-09-2007
    Περιοχή
    Νέα Ιωνία- Αττική
    Ηλικία
    46
    Μηνύματα
    3.097
    Downloads
    4
    Uploads
    0
    Τύπος
    ADSL2+
    Ταχύτητα
    5124/680
    ISP
    OTE
    DSLAM
    ΟΤΕ - Ν. ΙΩΝΙΑ
    Router
    Speedport Entry 2i
    SNR / Attn
    9(dB) / 40,6(dB)
    Path Level
    Interleaved
    Εγώ αντιθέτως μετά απο μερικους μήνες στη ΧΟΛ βλέπω την ποιότητα του Ιντερνετ να πηγαίνει απο το κακό στο χειρότερο, όπως και πολύς κόσμος στην περιοχή μου καθώς και χρήστες του φορουμ. Τώρα αν κάποιοι δεν αντιμετωπίζουν κανένα θέμα και είναι υπερευχαριστημένοι, ή είναι εργαζόμενοι στην συγκεκριμένη εταιρεία, ή είναι ο κύριος Κόκκαλης ο ίδιος που θέλει να στηρίξει την εταρεία του! Πάντως δεν συστήνω σε κανέναν πλέον να φεύγει απο τον ΟΤΕ και να πηγαίνει σε οποιοδήποτε εναλλακτικό! Κανένας εναλλακτικός δεν έχει τις υποδομές και την δυνατότητα να προσφέρει υπηρεσίες χωρίς προβλήματα, ειδικά όταν η πελατειακή του βάση αυξάνεται. Κάποια στιγμή σκάνε τα προβήματα!! Προσωπικά έμεινα και χωρίς τηλεφωνία 2 φορές για περίπου 5 ημέρες σε διάστημα δύο μηνών, και όταν ρώτησα τί είχε συμβεί, μου είπανε οτι απλά χρειαζότανε μια "επανακινησούλα" η πόρτα μου. Τόσο απλό γι αυτούς, αλλά εμένα με ταλαιπωρήσανε για 5 μέρες κάθε φορά για να μου διορθώσουν το πρόβλημα. Οπότε εγώ ούτε για άριστη τηλεφωνία θα μιλήσω! Μπορεί κάποιος να γυρίσει να μου πει οτι αυτά είναι προσωπικές εμπειρίες και όχι ο κανόνας. Να θυμίσω όμως οτι τέτοια ζητήματα δεν είχα ποτέ με τον ΟΤΕ, και οτιδήποτε συνέβη σ' εμένα, μπορεί να συμβεί στον οποιονδήποτε ανα πάσα στιγμή.

    Επιπλέον θεωρώ οτι η Φορθνετ δεν έχει καμία διαφορά με τη ΧΟΛ και δεν βρίσκω κάποιον λόγο κάποιος να περιμένει καλύτερες υπηρεσίες στη ΧΟΛ. Αυτά! Μπορείς να βγάλεις συμπεράσματα μόνος σου νομίζω.
    Τελευταία επεξεργασία από το μέλος Vitruvian78 : 05-11-09 στις 15:31.

  6. #6
    Εγγραφή
    27-06-2007
    Ηλικία
    37
    Μηνύματα
    2.947
    Downloads
    6
    Uploads
    0
    Τύπος
    ADSL2+
    Ταχύτητα
    12608/883
    ISP
    Vodafone
    Router
    ZXHN H208N
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα από Vitruvian78 Εμφάνιση μηνυμάτων
    Εγώ αντιθέτως μετά απο μερικους μήνες στη ΧΟΛ βλέπω την ποιότητα του Ιντερνετ να πηγαίνει απο το κακό στο χειρότερο, όπως και πολύς κόσμος στην περιοχή μου καθώς και χρήστες του φορουμ. Τώρα αν κάποιοι δεν αντιμετωπίζουν κανένα θέμα και είναι υπερευχαριστημένοι, ή είναι εργαζόμενοι στην συγκεκριμένη εταιρεία, ή είναι ο κύριος Κόκκαλης ο ίδιος που θέλει να στηρίξει την εταρεία του! Πάντως δεν συστήνω σε κανέναν πλέον να φεύγει απο τον ΟΤΕ και να πηγαίνει σε οποιοδήποτε εναλλακτικό! Κανένας εναλλακτικός δεν έχει τις υποδομές και την δυνατότητα να προσφέρει υπηρεσίες χωρίς προβλήματα, ειδικά όταν η πελατειακή του βάση αυξάνεται. Κάποια στιγμή σκάνε τα προβήματα!! Προσωπικά έμεινα και χωρίς τηλεφωνία 2 φορές για περίπου 5 ημέρες σε διάστημα δύο μηνών, και όταν ρώτησα τί είχε συμβεί, μου είπανε οτι απλά χρειαζότανε μια "επανακινησούλα" η πόρτα μου. Τόσο απλό γι αυτούς, αλλά εμένα με ταλαιπωρήσανε για 5 μέρες κάθε φορά για να μου διορθώσουν το πρόβλημα. Οπότε εγώ ούτε για άριστη τηλεφωνία θα μιλήσω! Μπορεί κάποιος να γυρίσει να μου πει οτι αυτά είναι προσωπικές εμπειρίες και όχι ο κανόνας. Να θυμίσω όμως οτι τέτοια ζητήματα δεν είχα ποτέ με τον ΟΤΕ, και οτιδήποτε συνέβη σ' εμένα, μπορεί να συμβεί στον οποιονδήποτε ανα πάσα στιγμή.

    Επιπλέον θεωρώ οτι η Φορθνετ δεν έχει καμία διαφορά με τη ΧΟΛ και δεν βρίσκω κάποιον λόγο κάποιος να περιμένει καλύτερες υπηρεσίες στη ΧΟΛ. Αυτά! Μπορείς να βγάλεις συμπεράσματα μόνος σου νομίζω.

  7. #7
    Εγγραφή
    06-09-2008
    Περιοχή
    Ιωαννινα
    Μηνύματα
    1.808
    Downloads
    51
    Uploads
    0
    Τύπος
    VDSL2
    Ταχύτητα
    150000/22000(KV)
    ISP
    Cosmote
    DSLAM
    ΟΤΕ - 28ΗΣ ΟΚΤΩΒΡΙΟΥ
    Router
    Speedport Smart 3
    SNR / Attn
    7(dB) / 12(dB)
    Path Level
    Interleaved
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα από guzel Εμφάνιση μηνυμάτων
    Εαν αυτο ισχυει γι αυτα που λεει ο virtuvian νομιζω οτι ειναι μια προσωπικη του εμπειρια οπως το ιδιο ισχυει για σενα.Αλλα δεν ειναι και η τελεια εταιρια απλως ειναι λιγοοοοο καλυτερη απο τους αλλους εναλλακτικους απλως ειμαι και εγω της γνωμης περι ΟΤΕ γιατι ειμαι και εγω ενας απο τους ευχαριστημενους γιατι την επαθα και απο την hol!!Πολυ απλα

  8. #8
    Εγγραφή
    04-02-2006
    Μηνύματα
    207
    Downloads
    1
    Uploads
    0
    Ταχύτητα
    6144/1024
    ISP
    HOL
    DSLAM
    HOL - ΑΚΑΔΗΜΙΑ
    Router
    speedtouch 530
    SNR / Attn
    15,0(dB) / 12,0(dB)
    εγω ειχα Forthnet με 24 και τώρα εδω και καποιο καιρο εχω hol με 6.Δε θελω να σου πω τι να κανεις αλλα ειμαι πολυ πιο ευχαριστημενος με τα 6 της χολ.

  9. #9
    Εγγραφή
    14-04-2009
    Περιοχή
    Αττική
    Μηνύματα
    438
    Downloads
    3
    Uploads
    0
    Τύπος
    ADSL2+
    Ταχύτητα
    10240/1024
    ISP
    HOL
    Router
    ZXHN-H108N
    SNR / Attn
    (dB) / 30(dB)
    Path Level
    Interleaved
    Εγώ νομίζω ότι έχει να κάνει με την περιοχή. Στο Κερατσίνι η γραμμή πετάει. Στον Πειραιά, η το internet είναι κακό και αργό. Τυχαίνει να έχω και στις δύο περιοχές HOL. Ας περιμένουμε να δούμε πώς θα πάει μετά την αναβάθμιση.

    Πάντως, η ποιότητα της τηλεφωνίας είναι απλά εξαιρετική, αν στην περιοχή σου έχει POTS και δεν εξαρτάσαι από το ρούτερ για να έχεις τηλέφωνο.

    Να ξεκαθαρίσω ότι στο κατέβασμα λέω ότι πετάει, με δεδομένο ότι χρησιμοποιώ download manager. Με αυτόν κατεβάζω με 1400 σταθερά (έχω κλειδώσει στα 14), ενώ χωρίς αυτόν -πλην ορισμένων εξαιρέσεων- κατεβάζω με 100-200 (μιλάω για το Κερατσίνι). Στον Πειραιά δεν θυμάμαι να έχω περάσει ποτέ τα 650-700.

    Να ξέρεις ότι ο ΟΤΕ έχει τώρα adsl 8άρα και απεριόριστες κλήσεις (χωρίς κινητά και διεθνείς στην τιμή), με 43 ευρώ όλα μαζί. Άρα τα ζυγίζεις και αποφασίζεις.

  10. #10
    Το avatar του μέλους cyfox
    cyfox Guest
    Στην παρουσα φαση θα ελεγα ΟΧΙ δεν αξιζει. Το youtube σερνεται, ανετα μπορεις να μαγειρεψεις ενδιαμεσα, να κανεις ενα ντουζακι και αλλα καλα πραγματα μονο οχι surfing. Απο τοτε πο εβαλα ΧΟΛ 24αρα (προσφατα) δεν επεξα καθολου PlayStation3 online, γιατι εχει απιστευτα lags (στον ΟΤΕ αντιθετος κανενα προβλημα με 8αρα). Update π.χ. i-tunes, adobe, δεν τα καταφερα... και δεν εχω αλλο διαθεση πια (ακυρωνω ολα τα updates). Εγω παντος θα φυγω αμεσα (πισω ΟΤΕ) αν δεν εχει γινει κατι εως της 15.11 και δεν θα περιμενω εως τελος του μηνα. Η κραταμε τον λογο και ειμαστε κυριοι η οχι...

  11. #11
    Εγγραφή
    14-11-2005
    Περιοχή
    Ηράκλειο
    Μηνύματα
    4.272
    Downloads
    22
    Uploads
    2
    Ταχύτητα
    4359/750
    ISP
    HOL
    DSLAM
    HOL - ΑΡΙΑΔΝΗ
    Router
    Netfaster iad
    SNR / Attn
    10.5(dB) / 51.2(dB)
    Τα 2 προβλήματα που έχει η HOL, αντικειμενικά δηλαδή αυτά που προβληματίζουν πολλούς συνδρομητές κι όχι απλά προβλήματα που είναι να μη σου κάτσουν όπως του Vitruvian παραπάνω, είναι τα pings και το youtube.
    Κατά τα άλλα, δλδ surfing/τηλεφωνία POTS/downloading, είναι πάρα πολύ καλά. Άρα διαλέγεις βάσει των αναγκών σου.

  12. #12
    Εγγραφή
    18-02-2006
    Περιοχή
    Πάτρα
    Ηλικία
    58
    Μηνύματα
    3.603
    Downloads
    12
    Uploads
    0
    Τύπος
    VDSL2
    Ταχύτητα
    56320/5640
    ISP
    Vodafone OneNet VDSL
    Router
    Fritz!Box 7530
    SNR / Attn
    9,5(dB) / 8,5(dB)
    Path Level
    Interleaved
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα από Vitruvian78 Εμφάνιση μηνυμάτων
    Εγώ αντιθέτως μετά απο μερικους μήνες στη ΧΟΛ βλέπω την ποιότητα του Ιντερνετ να πηγαίνει απο το κακό στο χειρότερο, όπως και πολύς κόσμος στην περιοχή μου καθώς και χρήστες του φορουμ. Τώρα αν κάποιοι δεν αντιμετωπίζουν κανένα θέμα και είναι υπερευχαριστημένοι, ή είναι εργαζόμενοι στην συγκεκριμένη εταιρεία, ή είναι ο κύριος Κόκκαλης ο ίδιος που θέλει να στηρίξει την εταρεία του! Πάντως δεν συστήνω σε κανέναν πλέον να φεύγει απο τον ΟΤΕ και να πηγαίνει σε οποιοδήποτε εναλλακτικό! Κανένας εναλλακτικός δεν έχει τις υποδομές και την δυνατότητα να προσφέρει υπηρεσίες χωρίς προβλήματα, ειδικά όταν η πελατειακή του βάση αυξάνεται. Κάποια στιγμή σκάνε τα προβήματα!! Προσωπικά έμεινα και χωρίς τηλεφωνία 2 φορές για περίπου 5 ημέρες σε διάστημα δύο μηνών, και όταν ρώτησα τί είχε συμβεί, μου είπανε οτι απλά χρειαζότανε μια "επανακινησούλα" η πόρτα μου. Τόσο απλό γι αυτούς, αλλά εμένα με ταλαιπωρήσανε για 5 μέρες κάθε φορά για να μου διορθώσουν το πρόβλημα. Οπότε εγώ ούτε για άριστη τηλεφωνία θα μιλήσω! Μπορεί κάποιος να γυρίσει να μου πει οτι αυτά είναι προσωπικές εμπειρίες και όχι ο κανόνας. Να θυμίσω όμως οτι τέτοια ζητήματα δεν είχα ποτέ με τον ΟΤΕ, και οτιδήποτε συνέβη σ' εμένα, μπορεί να συμβεί στον οποιονδήποτε ανα πάσα στιγμή.

    Επιπλέον θεωρώ οτι η Φορθνετ δεν έχει καμία διαφορά με τη ΧΟΛ και δεν βρίσκω κάποιον λόγο κάποιος να περιμένει καλύτερες υπηρεσίες στη ΧΟΛ. Αυτά! Μπορείς να βγάλεις συμπεράσματα μόνος σου νομίζω.
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα από alex24 Εμφάνιση μηνυμάτων
    Εαν αυτο ισχυει γι αυτα που λεει ο virtuvian νομιζω οτι ειναι μια προσωπικη του εμπειρια οπως το ιδιο ισχυει για σενα.Αλλα δεν ειναι και η τελεια εταιρια απλως ειναι λιγοοοοο καλυτερη απο τους αλλους εναλλακτικους απλως ειμαι και εγω της γνωμης περι ΟΤΕ γιατι ειμαι και εγω ενας απο τους ευχαριστημενους γιατι την επαθα και απο την hol!!Πολυ απλα
    Γιά μισό ρε παιδιά,
    Δηλαδή τι θέλετε;
    Να καταργηθούν ΟΛΟΙ οι εναλλακτικοί και να έχουμε ξανά την μονοκρατορία του πΟΤΕ;
    Ξεχάσατε τι γινόταν πριν 15-20 χρόνια που δεν μπορούσες να πάρεις τηλέφωνο;Ποιός νομίζετε ότι κράτησε τη Χώρα στον τηλεπικοινωνιακό μεσαίωνα τόσα χρόνια;Δεν βλέπετε ότι τουλάχιστον στα αστικά κέντρα που λειτουργεί ο ανταγωνισμός οι υπηρεσίες είναι καλύτερες;
    Σαφώς και υπάρχουν προβλήματα.ΚΑΙ στους εναλλκτικούς ΚΑΙ στον ΟΤΕ.Ρίξτε μιά ματιά στο αντίστοιχο sub-forum και θα δείτε.
    Ένα πράγμα θα σας πω........
    Στα αστικά κέντρα όπου λειτουργεί ο ανταγωνισμός ο ΟΤΕ δείχνει το πρόσωπείο του πιό αξιόπιστου παρόχου.
    Πιό έξω όμως στην επαρχία οπου ο δύσμοιρος συνδρομητής δεν έχει άλλη επιλογή τα πράγματα είναι τραγικά.....
    Κι έχω πολλά παραδείγματα γι'αυτό.
    Τι θέλετε δηλαδή;
    Να επιστρέψει αυτή η κατάσταση παντού;

  13. #13
    Εγγραφή
    08-03-2009
    Μηνύματα
    1.170
    Downloads
    0
    Uploads
    0
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα από mondeo Εμφάνιση μηνυμάτων
    Ξεχάσατε τι γινόταν πριν 15-20 χρόνια που δεν μπορούσες να πάρεις τηλέφωνο;Ποιός νομίζετε ότι κράτησε τη Χώρα στον τηλεπικοινωνιακό μεσαίωνα τόσα χρόνια;
    Μην ξεχνάμε βέβαια ότι αυτά τα χρόνια ο ΟΤΕ βρισκόταν κάτω από τον κρατικό μανδύα και τις αποφάσεις για τις επενδύσεις δεν τις έπαιρνε αυτός αλλά τα μπουμπούκια μας οι πολιτικοί.

    Παράθεση Αρχικό μήνυμα από mondeo Εμφάνιση μηνυμάτων
    Να καταργηθούν ΟΛΟΙ οι εναλλακτικοί και να έχουμε ξανά την μονοκρατορία του πΟΤΕ;

    Να επιστρέψει αυτή η κατάσταση παντού;
    Σαφώς και όχι αλλά να μην λέγεται πάντα η μισή αλλά όλη η αλήθεια.
    ΔΕΝ ΗΞΕΡΕΣ
    ΔΕΝ ΡΩΤΑΓΕΣ
    ΑΣ ΠΡΟΣΕΧΕΣ

  14. #14
    Εγγραφή
    18-02-2006
    Περιοχή
    Πάτρα
    Ηλικία
    58
    Μηνύματα
    3.603
    Downloads
    12
    Uploads
    0
    Τύπος
    VDSL2
    Ταχύτητα
    56320/5640
    ISP
    Vodafone OneNet VDSL
    Router
    Fritz!Box 7530
    SNR / Attn
    9,5(dB) / 8,5(dB)
    Path Level
    Interleaved
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα από terko Εμφάνιση μηνυμάτων
    Σαφώς και όχι αλλά να μην λέγεται πάντα η μισή αλλά όλη η αλήθεια.
    Όταν λες όλη η αλήθεια τι εννοείς;

  15. #15
    Εγγραφή
    06-09-2008
    Περιοχή
    Ιωαννινα
    Μηνύματα
    1.808
    Downloads
    51
    Uploads
    0
    Τύπος
    VDSL2
    Ταχύτητα
    150000/22000(KV)
    ISP
    Cosmote
    DSLAM
    ΟΤΕ - 28ΗΣ ΟΚΤΩΒΡΙΟΥ
    Router
    Speedport Smart 3
    SNR / Attn
    7(dB) / 12(dB)
    Path Level
    Interleaved
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα από mondeo Εμφάνιση μηνυμάτων
    Γιά μισό ρε παιδιά,
    Δηλαδή τι θέλετε;
    Να καταργηθούν ΟΛΟΙ οι εναλλακτικοί και να έχουμε ξανά την μονοκρατορία του πΟΤΕ;
    Ξεχάσατε τι γινόταν πριν 15-20 χρόνια που δεν μπορούσες να πάρεις τηλέφωνο;Ποιός νομίζετε ότι κράτησε τη Χώρα στον τηλεπικοινωνιακό μεσαίωνα τόσα χρόνια;Δεν βλέπετε ότι τουλάχιστον στα αστικά κέντρα που λειτουργεί ο ανταγωνισμός οι υπηρεσίες είναι καλύτερες;
    Σαφώς και υπάρχουν προβλήματα.ΚΑΙ στους εναλλκτικούς ΚΑΙ στον ΟΤΕ.Ρίξτε μιά ματιά στο αντίστοιχο sub-forum και θα δείτε.
    Ένα πράγμα θα σας πω........
    Στα αστικά κέντρα όπου λειτουργεί ο ανταγωνισμός ο ΟΤΕ δείχνει το πρόσωπείο του πιό αξιόπιστου παρόχου.
    Πιό έξω όμως στην επαρχία οπου ο δύσμοιρος συνδρομητής δεν έχει άλλη επιλογή τα πράγματα είναι τραγικά.....
    Κι έχω πολλά παραδείγματα γι'αυτό.
    Τι θέλετε δηλαδή;
    Να επιστρέψει αυτή η κατάσταση παντού;
    Φυσικα και υπαρχουνε προβληματα παντου εγω προσωπικα δεν ειπα κατι τετοιο και ειναι καλο να υπαρχει ανταγωνισμος αναμεσα στους παροχους για να μπορει ο καθενας να παρει αυτο που 8ελει και μπορει να πληρωνει και να περνει ομως και το αναλογο οχι κοροιδια!Αλλα γνωμη μου ειναι οτι απο τους εναλλακτικους που εχω περασει εγω λιγο καλυτερος ειναι hol εαν εξερεσεις κατι συγχρονισμους της ταξης των 500down/125up και οτι δεν λειτουργουσε το τηλ ηταν οκ!Παντως οσες φορες καλεσα στην τεχν.υποστηριξη με πηρανε πισω.Για μενα οτε και παλι οτε

Σελ. 1 από 2 12 ΤελευταίαΤελευταία

Παρόμοια Θέματα

  1. Μηνύματα: 7
    Τελευταίο Μήνυμα: 20-10-09, 00:09
  2. Από HOL σε Forthnet. Αξίζει;
    Από gadg3takias στο φόρουμ Nova
    Μηνύματα: 23
    Τελευταίο Μήνυμα: 10-03-09, 20:53
  3. Μηνύματα: 16
    Τελευταίο Μήνυμα: 07-10-07, 17:55
  4. Μηνύματα: 24
    Τελευταίο Μήνυμα: 11-03-05, 16:19
  5. Μηνύματα: 2
    Τελευταίο Μήνυμα: 07-02-05, 20:11

Bookmarks

Bookmarks

Δικαιώματα - Επιλογές

  • Δεν μπορείτε να δημοσιεύσετε νέα θέματα
  • Δεν μπορείτε να δημοσιεύσετε νέα μηνύματα
  • Δεν μπορείτε να αναρτήσετε συνημμένα
  • Δεν μπορείτε να επεξεργαστείτε τα μηνύματα σας
  •  
  • Τα BB code είναι σε λειτουργία
  • Τα Smilies είναι σε λειτουργία
  • Το [IMG] είναι σε λειτουργία
  • Το [VIDEO] είναι σε λειτουργία
  • Το HTML είναι εκτός λειτουργίας