Σελ. 592 από 870 ΠρώτηΠρώτη ... 572582587590591592593594597602612 ... ΤελευταίαΤελευταία
Εμφάνιση 8.866-8.880 από 13039
  1. #8866
    Το avatar του μέλους sdikr
    sdikr Guest
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα από kleidokratwr Εμφάνιση μηνυμάτων
    Γενικότερα αυτό με τους κανόνες θα πρότεινα να μην το πολυχρησιμοποιεις σας επιχείρημα.

    Στην προσπάθεια των περισσοτέρων να απαιτήσουν εφαρμογή των κανόνων του ΟΑΣΑ βγαίνουν οι μισοί εκτός ποινικού κώδικα και οι αλλόμισοι χειροκροτούν πρακτικές χούντας.

    Για το κομμάτι των ρατσιστικών σχολίων δεν το συζητώ καν, είναι εκτός κανόνων ακόμα και του φόρουμ.
    Οι κανόνες είναι αυτοί που είναι, μια χαρά επιχείρημα είναι, σίγουρα καλύτερο απο διάφορα άλλα του τύπου gay,Μαυρος, φτωχος και ολυμπιακός.
    Για όσους βγαίνουν εκτός ποινικού κώδικα στην πράξη ή φαντασία υπάρχουν τα αρμόδια όργανα για να κρίνουν.

    Στους κανόνες του φόρουμ έχει και άλλα πράγματα που απαγορεύονται
    Τελευταία επεξεργασία από το μέλος sdikr : 24-02-19 στις 22:03.

  2. #8867
    Εγγραφή
    11-05-2008
    Ηλικία
    42
    Μηνύματα
    53
    Downloads
    1
    Uploads
    0
    Ταχύτητα
    12288/1024
    ISP
    On Telecoms
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα από sdikr Εμφάνιση μηνυμάτων
    Οι κανόνες είναι αυτοί που είναι, μια χαρά επιχείρημα είναι, σίγουρα καλύτερο απο διάφορα άλλα του τύπου gay,Μαυρος, φτωχος και ολυμπιακός.
    Για όσους βγαίνουν εκτός ποινικού κώδικα στην πράξη ή φαντασία υπάρχουν τα αρμόδια όργανα για να κρίνουν.

    Στους κανόνες του φόρουμ έχει και άλλα πράγματα που απαγορεύονται
    Σε ευχαριστούμε τότε που μας επιβεβαίωσες οτι το "Ρε μανα μου Καλίσι δεν χωράει ο γ@μ..μένος ο δράκος στο βαγόνι" είναι καλύτερο επιχείρημα από την προσπάθεια μου να βραχυκυκλώσω μερικές συντηρητικές θείτσες εδω μέσα.

    Λες και οι δυο μας μιλούσαμε για το ίδιο θέμα.
    Ανορθόγραφοι κουφάλες, έρχονται δασκάλες.

  3. #8868
    Το avatar του μέλους sdikr
    sdikr Guest
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα από kleidokratwr Εμφάνιση μηνυμάτων
    Σε ευχαριστούμε τότε που μας επιβεβαίωσες οτι το "Ρε μανα μου Καλίσι δεν χωράει ο γ@μ..μένος ο δράκος στο βαγόνι" είναι καλύτερο επιχείρημα από την προσπάθεια μου να βραχυκυκλώσω μερικές συντηρητικές θείτσες εδω μέσα.

    Λες και οι δυο μας μιλούσαμε για το ίδιο θέμα.
    Και τώρα γίνεσαι και προσβλητικός γενικά και αόριστα σε μέλη που έχουν γράψει στο νήμα, κατι που δεν επιτρέπεται απο τους κανόνες, μην το γυρίσεις και στις προσωπικές επιθέσεις όμως

  4. #8869
    Εγγραφή
    18-02-2004
    Μηνύματα
    3.401
    Downloads
    0
    Uploads
    0
    Ταχύτητα
    102400/10240
    ISP
    Cosmote
    DSLAM
    ΟΤΕ - ΧΑΛΑΝΔΡΙ
    Router
    Fritz!box Fon 7590
    SNR / Attn
    10(dB) / 21(dB)
    Είναι θετικό που υπάρχουν και τηρούνται κανόνες για τη συμπεριφορά προς άλλα μέλη.

  5. #8870
    Εγγραφή
    11-05-2008
    Ηλικία
    42
    Μηνύματα
    53
    Downloads
    1
    Uploads
    0
    Ταχύτητα
    12288/1024
    ISP
    On Telecoms
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα από sdikr Εμφάνιση μηνυμάτων
    Και τώρα γίνεσαι και προσβλητικός γενικά και αόριστα σε μέλη που έχουν γράψει στο νήμα, κατι που δεν επιτρέπεται απο τους κανόνες, μην το γυρίσεις και στις προσωπικές επιθέσεις όμως
    Έχεις απόλυτο δίκιο, λάθος μου που το γύρισα σε προσωπικές επιθέσεις. Θα έπρεπε να το αφήσω στο πολύ γενικό και όλα θα ήταν καλα.

    Ο ρόλος σου παρόλα αυτά ήταν καταλυτικότατος, σωστά;
    Τελευταία επεξεργασία από το μέλος kleidokratwr : 24-02-19 στις 22:37.
    Ανορθόγραφοι κουφάλες, έρχονται δασκάλες.

  6. #8871
    Το avatar του μέλους Zer0c00L
    Zer0c00L Guest
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα από kleidokratwr Εμφάνιση μηνυμάτων
    Γενικότερα αυτό με τους κανόνες θα πρότεινα να μην το πολυχρησιμοποιεις σας επιχείρημα.

    Στην προσπάθεια των περισσοτέρων να απαιτήσουν εφαρμογή των κανόνων του ΟΑΣΑ βγαίνουν οι μισοί εκτός ποινικού κώδικα και οι αλλόμισοι χειροκροτούν πρακτικές χούντας.

    Για το κομμάτι των ρατσιστικών σχολίων δεν το συζητώ καν, είναι εκτός κανόνων ακόμα και του φόρουμ.
    αμάν με την καραμέλα όποιος διαφωνεί με την άποψη σας είναι φασίστας / ρατσιστής ... σας έχω βαρεθεί

    εκτός τους φασίστες/ρατσιστές (ακροδεξιούς) ξέρεις υπάρχουν και οι φασίστες/ρατσιστές (ακροαριστεροί)

    σε αυτή την κατηγορία ανήκεις εσύ φίλε μου (χωρίς παρεξήγηση)

    όπως λέει ο sdikr η χρήση των μέσων μαζικής μεταφοράς έχει δικαιώματα αλλά έχει και υποχρεώσεις (δηλαδή κανόνες)

    αν δεν μπορείς να τους ακολουθήσεις κανείς δεν σε υποχρεώνει να χρησιμοποιήσεις τα μέσα μαζικής μεταφοράς μπορείς να πάρεις το αυτοκίνητο σου ή την μηχανή σου ή το ποδήλατο σου ή το πατίνι σου ή να πας με τα πόδια ή με ταξί.

    απλά πράγματα

    - - - Updated - - -

    Παράθεση Αρχικό μήνυμα από sdikr Εμφάνιση μηνυμάτων
    Και τώρα γίνεσαι και προσβλητικός γενικά και αόριστα σε μέλη που έχουν γράψει στο νήμα, κατι που δεν επιτρέπεται απο τους κανόνες, μην το γυρίσεις και στις προσωπικές επιθέσεις όμως
    είναι συνηθισμένο φαινόμενο του συγκεκριμένου χρήστη να γίνεται προσβλητικός και να κάνει προσωπικές επιθέσεις δεν είναι η πρώτη φορά άλλωστε...

    - - - Updated - - -

    Παράθεση Αρχικό μήνυμα από kleidokratwr Εμφάνιση μηνυμάτων
    Σε ευχαριστούμε τότε που μας επιβεβαίωσες οτι το "Ρε μανα μου Καλίσι δεν χωράει ο γ@μ..μένος ο δράκος στο βαγόνι" είναι καλύτερο επιχείρημα από την προσπάθεια μου να βραχυκυκλώσω μερικές συντηρητικές θείτσες εδω μέσα.

    Λες και οι δυο μας μιλούσαμε για το ίδιο θέμα.
    κρίμα που είσαι 37 χρονών και συμπεριφέρεσαι σαν να είσαι 6 χρονών

    αυτό έχω να πω μόνο

    - - - Updated - - -

    Παράθεση Αρχικό μήνυμα από gcf Εμφάνιση μηνυμάτων
    Είναι θετικό που υπάρχουν και τηρούνται κανόνες για τη συμπεριφορά προς άλλα μέλη.
    ναι οι κανόνες είναι θετικό να υπάρχουν

    αλλά να τηρούνται ειδικά όταν η συμπεριφορά κάποιων μελών προσβάλει άλλα μέλη.

  7. #8872
    Εγγραφή
    11-05-2008
    Ηλικία
    42
    Μηνύματα
    53
    Downloads
    1
    Uploads
    0
    Ταχύτητα
    12288/1024
    ISP
    On Telecoms
    Zerocool σου εχει ξεφύγει ένα ποστ στο οποίο δεν έχεις απαντήσει, θα ήθελα να τοποθετηθείς και σε αυτό πριν σου απαντήσω.
    Μπορώ να περιμένω.
    Ανορθόγραφοι κουφάλες, έρχονται δασκάλες.

  8. #8873
    Το avatar του μέλους Zer0c00L
    Zer0c00L Guest
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα από kleidokratwr Εμφάνιση μηνυμάτων
    Zerocool σου εχει ξεφύγει ένα ποστ στο οποίο δεν έχεις απαντήσει, θα ήθελα να τοποθετηθείς και σε αυτό πριν σου απαντήσω.
    Μπορώ να περιμένω.
    Δεν μου έχει ξεφύγει κανένα πόστ

    σου απάντησα σε όσα έπρεπε κατά την άποψη μου

    έτσι μπορείς να τοποθετηθείς ελεύθερα και να μου απαντήσεις.

  9. #8874
    Εγγραφή
    18-01-2006
    Περιοχή
    Λατρεμένη αττική πρωτεύουσα, επιτέλους
    Ηλικία
    37
    Μηνύματα
    3.659
    Downloads
    1
    Uploads
    0
    Τύπος
    VDSL2
    Ταχύτητα
    99999/9999
    ISP
    Cyta Hellas
    DSLAM
    Cyta Hellas - Ν. ΣΜΥΡΝΗ
    Router
    ΖΤΕ ΖΧΗΝ Η267Ν
    SNR / Attn
    16.5(dB) / 7.1(dB)
    Path Level
    Fastpath
    Μέσα στο μήνα ειναι προγραμματισμένη η εναρξη εμπορικής λειτουργίας της επέκτασης του τραμ στον Πειραιά σύμφωνα με σχετικά ρεπορτάζ.

    Τα δοκιμαστικα δρομολόγια ξεκίνησαν πριν περίπου ενα μηνα, αρχικα βραδινές ωρες και στη συνεχεια τα πρωινά:



    Οι νέοι συρμοί αργουν ακόμα, οπότε για πολλούς μήνες θα έχουμε αραίωση των δρομολογίων. Επόμενο βήμα η επεκταση του τραμ προς Πέραμα .
    Same shit, different day...
    Επιτυχία είναι το να πηγαίνεις από τη μία αποτυχία στην άλλη,χωρίς να χάνεις το κουράγιο σου.-Winston Churchill
    Θέλω να γίνω αυτός που ήμουν όταν ήθελα να γίνω αυτός που είμαι τώρα...

    This is how it's done, γατάκια Ολλανδοί.

  10. #8875
    Εγγραφή
    11-05-2008
    Ηλικία
    42
    Μηνύματα
    53
    Downloads
    1
    Uploads
    0
    Ταχύτητα
    12288/1024
    ISP
    On Telecoms
    Πρέπει να έκλεισε το πάρκινκ στον Πλακεντίας και να γίνεται μάχη για να παρκάρεις στον δρόμο τις καθημερινές.
    Ανορθόγραφοι κουφάλες, έρχονται δασκάλες.

  11. #8876
    Εγγραφή
    29-06-2005
    Μηνύματα
    15.846
    Downloads
    4
    Uploads
    0
    ISP
    .
    Εντωμεταξυ οι πινακες στις στασεις που πρεπει να λενε καθε ποτε περνανε τα λεωφορεια, τα χουν κανει τσιρκουλο με rolling text ανακοινωσεις. Αυτη τη στιγμη πρεπει να ναι γυρω στο 50-50 το ratio χωρις να εχουν τιποτα σημαντικο να ανακοινωσουν (!!!). Στο τελος θα δειχνει 10% τις αφιξεις και 90% ανακοινωσεις... περιμενεις εσυ να δεις ποτε θα περασει το λεωφορειο και θα σου γραψει για την athena card, το τραμ της κασομουλη, κτλ κτλ...

  12. #8877
    Το avatar του μέλους Zer0c00L
    Zer0c00L Guest
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα από kleidokratwr Εμφάνιση μηνυμάτων
    Πρέπει να έκλεισε το πάρκινκ στον Πλακεντίας και να γίνεται μάχη για να παρκάρεις στον δρόμο τις καθημερινές.
    αν θυμάμαι καλά το ΜΕΤΡΟ έχει πάψει να υποστηρίζει θέσεις για παρκάρισμα αυτοκινήτων

    - - - Updated - - -

    Παράθεση Αρχικό μήνυμα από MNP-10 Εμφάνιση μηνυμάτων
    Εντωμεταξυ οι πινακες στις στασεις που πρεπει να λενε καθε ποτε περνανε τα λεωφορεια, τα χουν κανει τσιρκουλο με rolling text ανακοινωσεις. Αυτη τη στιγμη πρεπει να ναι γυρω στο 50-50 το ratio χωρις να εχουν τιποτα σημαντικο να ανακοινωσουν (!!!). Στο τελος θα δειχνει 10% τις αφιξεις και 90% ανακοινωσεις... περιμενεις εσυ να δεις ποτε θα περασει το λεωφορειο και θα σου γραψει για την athena card, το τραμ της κασομουλη, κτλ κτλ...
    συμφωνώ έχει καταντήσει αηδία με τους πίνακες της τηλεματικής (αναγκάζομαι και χρησιμοποιώ την εφαρμογή) γιατί αν περιμένω από τον πίνακα να με ενημερώσει...σώθηκα

  13. #8878
    Το avatar του μέλους sdikr
    sdikr Guest
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα από MNP-10 Εμφάνιση μηνυμάτων
    Εντωμεταξυ οι πινακες στις στασεις που πρεπει να λενε καθε ποτε περνανε τα λεωφορεια, τα χουν κανει τσιρκουλο με rolling text ανακοινωσεις. Αυτη τη στιγμη πρεπει να ναι γυρω στο 50-50 το ratio χωρις να εχουν τιποτα σημαντικο να ανακοινωσουν (!!!). Στο τελος θα δειχνει 10% τις αφιξεις και 90% ανακοινωσεις... περιμενεις εσυ να δεις ποτε θα περασει το λεωφορειο και θα σου γραψει για την athena card, το τραμ της κασομουλη, κτλ κτλ...
    Το να τις λένε στα μεγάφωνα σου την δίνει, το να τις έχουν στους πινάκες σου την δίνει, πάω στοίχημα αν γεμίσουν και τους τοίχους με φώτο κλπ πάλι θα σου την δίνει

  14. #8879
    Εγγραφή
    10-11-2006
    Περιοχή
    Π. Φαληρο
    Μηνύματα
    2.796
    Downloads
    12
    Uploads
    0
    Τύπος
    VDSL2
    Ταχύτητα
    11/110
    ISP
    Wind
    DSLAM
    Wind - ΚΑΛΑΜΑΚΙ
    Router
    ZTE ZXHN H288Α
    SNR / Attn
    9.1(dB) / 7.4(dB)
    Path Level
    Interleaved
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα από sdikr Εμφάνιση μηνυμάτων
    Το να τις λένε στα μεγάφωνα σου την δίνει, το να τις έχουν στους πινάκες σου την δίνει, πάω στοίχημα αν γεμίσουν και τους τοίχους με φώτο κλπ πάλι θα σου την δίνει
    Για το συγκεκριμένο (τους πίνακες στις στάσεις) έχει δίκιο.

    Είναι απερίγραπτα γελοίο το σκηνικό.

    Μεγάλες σε μήκος ανακοινώσεις, με πολύ μικρή "ανάλυση" στους πίνακες, ώστε πολλές φορές να μη χωρά ολόκληρη λέξη στο διαθέσιμο εύρος και να μην μπορείς να καταλάβεις τι θέλει ο ποιητής να πει, αφού επιπλέον ταυτόγχρονα "τρέχει" άλλη ανακοίνωση στην από κάτω γραμμή και χρόνος άφιξης στην πάνω, πχ.

    Το μάτι αυτόματα πέφτει σε όλες μαζί...μπάχαλο.
    Knowledge=Power=Energy=Matter=Mass; a good bookshop is just a genteel Black Hole that knows how to read... T. Pratchett-Discworld
    Πως φτάσαμε ως εδώ


  15. #8880
    Εγγραφή
    20-12-2011
    Περιοχή
    Αθήνα
    Μηνύματα
    4.817
    Downloads
    0
    Uploads
    0
    Τύπος
    ADSL2+
    Ταχύτητα
    300/30
    ISP
    Vodafone
    Router
    VF Power Station 6
    Path Level
    Fastpath
    Καινούργια "φρούτα" επαιτούν πλέον στο Μετρό!

    Ήμουν σήμερα το πρωί στη Γραμμή 3. και μπαίνει στον Ευαγγελισμό μέσα ένας τύπος, με κιθάρα κι ένα ντέφι δεμένο στο δεξί πόδι και το χτυπούσε καθώς προχώραγε... Το παίξιμό του δε, άθλιο. Έτσι μπορώ να "γρατζουνάω" κι εγώ την κιθάρα ρε φίλε, χαίρω πολύ λ!


    Όσο για ένα περιστατικό στη Θεσσαλονίκη:

    http://www.skai.gr/mobile/article?aid=398266

Σελ. 592 από 870 ΠρώτηΠρώτη ... 572582587590591592593594597602612 ... ΤελευταίαΤελευταία

Παρόμοια Θέματα

  1. ΗΣΑΠ και κλιματισμός
    Από No-Name στο φόρουμ Εκτός θέματος
    Μηνύματα: 50
    Τελευταίο Μήνυμα: 20-05-07, 16:35
  2. Με WiFi εξοπλίστηκαν όλα τα τρένα της GNER
    Από lewton στο φόρουμ Ειδήσεις
    Μηνύματα: 9
    Τελευταίο Μήνυμα: 30-10-06, 18:08
  3. Μηνύματα: 11
    Τελευταίο Μήνυμα: 27-09-06, 21:55
  4. Μηνύματα: 12
    Τελευταίο Μήνυμα: 18-04-06, 10:04
  5. Μηνύματα: 0
    Τελευταίο Μήνυμα: 21-11-05, 16:46

Tags για αυτό το Θέμα

Bookmarks

Bookmarks

Δικαιώματα - Επιλογές

  • Δεν μπορείτε να δημοσιεύσετε νέα θέματα
  • Δεν μπορείτε να δημοσιεύσετε νέα μηνύματα
  • Δεν μπορείτε να αναρτήσετε συνημμένα
  • Δεν μπορείτε να επεξεργαστείτε τα μηνύματα σας
  •  
  • Τα BB code είναι σε λειτουργία
  • Τα Smilies είναι σε λειτουργία
  • Το [IMG] είναι σε λειτουργία
  • Το [VIDEO] είναι σε λειτουργία
  • Το HTML είναι εκτός λειτουργίας