Εμφάνιση 1-6 από 6
  1. #1
    Εγγραφή
    02-11-2007
    Ηλικία
    37
    Μηνύματα
    30
    Downloads
    4
    Uploads
    0
    Έχω ξεχάσει ποιό e-mail είχα δώσει για την ενεργοποίηση του λογαριασμού μου. Επειδή είχα αποθηκεύσει τον κωδικό έτσι ωστε να μπαίνω αυτόματα στον λογαριασμο μετα ως φυσικό επακόλουθω ξέχασα ποιο e-mail είχα δωσει. Είχα 2 mail, που επειδή είχα καιρό να τα χρησιμοποιήσω μου έχουν διαγραφεί. Και δεν θυμάμε αν είχα δώσει κάποιο από αυτά.

    Υπάρχει κάποιος τρόπος τουλάχιστον να βρω ποιο email ειχα δώσει για αυτόν τον λογαριασμό; Αν στείλω mail στους admin θα μου πούνε; Έχω όλα τα πρωτότυπα βίντεο αν μου ζητηθούν για να αποδείξω ότι είναι δικός μου λογαριασμός!

  2. #2
    Εγγραφή
    21-09-2007
    Ηλικία
    45
    Μηνύματα
    13
    Downloads
    1
    Uploads
    0
    Δοκίμασε με siw.Επέλεξε software / secrets για να δεις τον κωδικο σου.Ελπίζω να βοήθησα...

  3. #3
    Εγγραφή
    21-03-2008
    Ηλικία
    36
    Μηνύματα
    9.890
    Downloads
    8
    Uploads
    2
    Τύπος
    VDSL2
    Ταχύτητα
    51200/5120
    ISP
    Nova
    Router
    VMG8623-T50B & Debian
    Μέσα στον browser σου δεν μπορείς να δεις τον αποθηκευμένο κωδικό;
    - Κάνετε τη δουλειά σας γρήγορα, αξιόπιστα, με ασφάλεια, χωρίς τεχνητούς περιορισμούς και δωρεάν με το Linux.
    - Οι δίσκοι χαλάνε! Σκεφτείτε τα αρχεία σας πριν την πατήσετε. Κάνετε τακτικά backup.

  4. #4
    Εγγραφή
    02-11-2007
    Ηλικία
    37
    Μηνύματα
    30
    Downloads
    4
    Uploads
    0
    χμμ ξέχασα να πω πως είχα κάνει φορματ το φθινόπορο... Τελευταίο login στο youtube είχα κάνει το καλοκαίρι.. Βέβαια πολύ πρίν από το καλοκαίρι είχα κάνει και άλλες φορες φορματ!
    Χρησιμοποίησα όλα τα διαθέσημα e-mail αλλά τίποτα! Χρήσιμο το πρόγραμμα siw που μόλις κατέβασα!
    Αλλά δεν βοήθησε γιατι είχα κάνει format.

    ........Auto merged post: babislar πρόσθεσε 6 λεπτά και 49 δευτερόλεπτα αργότερα ........

    Είχα κάνει άπειρες προσπάθεις αλλά τίποτα μετά το άφησα γιατι απελπίστηκα ειπα μήπως τελικα θυμηθώ το mail αλλα μπα..
    Τελευταία επεξεργασία από το μέλος babislar : 21-02-10 στις 02:39. Αιτία: auto merged post

  5. #5
    Εγγραφή
    08-05-2004
    Περιοχή
    Νομός Αττικής
    Ηλικία
    43
    Μηνύματα
    21.041
    Downloads
    43
    Uploads
    2
    Τύπος
    FTTH
    Ταχύτητα
    300/30 Mbps
    ISP
    COSMOTE
    Router
    Arcadyan Speedport Smart
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα από babislar Εμφάνιση μηνυμάτων
    Είχα 2 mail, που επειδή είχα καιρό να τα χρησιμοποιήσω μου έχουν διαγραφεί. Και δεν θυμάμε αν είχα δώσει κάποιο από αυτά.
    Ξαναενεργοποίησε και τα 2 email αν είναι ελεύθερα προς διάθεση τα usernames και ζήτα από το youtube να σου στείλει τον κωδικό σε αυτά. Αν είναι μόνο το ένα διαθέσιμο, μην το κάνεις, διότι μπορεί να πάει ο κωδικός στο άλλο και να τον μάθει αυτός που έχει πλέον το e-mail.
    Προπληρωμένες κάρτες ........... 2 savings 4 safety

    Τι εστί IBAN, BIC, OUR, SHA, BEN;
    "Yesterday is History, Tomorrow a Mystery, Today is a Gift, Thats why it's called the Present."

  6. #6
    Εγγραφή
    02-11-2007
    Ηλικία
    37
    Μηνύματα
    30
    Downloads
    4
    Uploads
    0
    ipo Κάτι πήγε να γίνει!

    Ξαναδημιούργησα την διευθυνση email που έχασα μου έστειλε μαιλ χωρις όμως το password. Μόνο με τα ψευδώνυμα που χρησιμοποιούσαν αυτό το μαιλ που βέβαια ήταν και αυτό που ήθελα! Αλλά χωρίς το password. Moy λέει:

    "Hi ******@mail.gr,

    The following YouTube usernames are attached to this email address:

    *******, ******

    just go back to the Forgot Username/Password page you came from and type in a username..."

    τα αστεράκια τα έβαλα εγω...

    πηγαίνω και μου εμφανίζει μύνημα πως δεν υπαρχει λογαριασμος gmail με αυτό το ψευδώνυμο.. Φτιάχνω και έναν λογαριασμο αλλα τώρα δεν μου στέλνει μύνημα στο mai.gr και γενικά έχει χαθεί η "μπάλα"..

    ........Auto merged post: babislar πρόσθεσε 3 λεπτά και 46 δευτερόλεπτα αργότερα ........

    ααα έκανα λάθος το e-mail. Mου έστειλε μαιλ στο mail.gr

    ........Auto merged post: babislar πρόσθεσε 14 λεπτά και 20 δευτερόλεπτα αργότερα ........

    Παράθεση Αρχικό μήνυμα από ipo Εμφάνιση μηνυμάτων
    Ξαναενεργοποίησε και τα 2 email αν είναι ελεύθερα προς διάθεση τα usernames και ζήτα από το youtube να σου στείλει τον κωδικό σε αυτά. Αν είναι μόνο το ένα διαθέσιμο, μην το κάνεις, διότι μπορεί να πάει ο κωδικός στο άλλο και να τον μάθει αυτός που έχει πλέον το e-mail.
    Πολλά thanks!!!

    Τελικά έγραφα λάθος και το όνομα χρήστη! οκ μου έστειλε e-mail στο mail.gr με σύνδεσμο για αλλαγ'η κωδικού!

    ΠΑΛΙ ΚΑΛΑ ΠΟΥ ΔΕΝ ΜΟΥ ΠΉΡΕ ΑΛΛΟΣ ΤΟ mail και μπόρεσα και το ξαναενεργοποίησα!!!


    ΣΑΣ ΕΥΧΑΡΙΣΤΩ ΟΛΟΥΣ!!!
    Τελευταία επεξεργασία από το μέλος babislar : 21-02-10 στις 05:19. Αιτία: auto merged post

Παρόμοια Θέματα

  1. Δεν μπορώ να συνδεθώ
    Από gregy5 στο φόρουμ Nova
    Μηνύματα: 3
    Τελευταίο Μήνυμα: 16-11-07, 10:01
  2. Δεν μπορώ να συνδεθώ με μια ip!
    Από haris_led στο φόρουμ COSMΟΤΕ
    Μηνύματα: 17
    Τελευταίο Μήνυμα: 31-05-07, 14:34
  3. Δεν μπορώ να συνδεθώ
    Από eddiefullmetal στο φόρουμ Nova
    Μηνύματα: 6
    Τελευταίο Μήνυμα: 10-01-06, 16:42
  4. Δεν μπορω να συνδεθω με τιποτα !!!!!!!
    Από saf1921 στο φόρουμ ADSL
    Μηνύματα: 6
    Τελευταίο Μήνυμα: 07-02-05, 20:02
  5. Δεν μπορώ να συνδεθώ
    Από snips στο φόρουμ Wind
    Μηνύματα: 8
    Τελευταίο Μήνυμα: 05-09-04, 11:10

Tags για αυτό το Θέμα

Bookmarks

Bookmarks

Δικαιώματα - Επιλογές

  • Δεν μπορείτε να δημοσιεύσετε νέα θέματα
  • Δεν μπορείτε να δημοσιεύσετε νέα μηνύματα
  • Δεν μπορείτε να αναρτήσετε συνημμένα
  • Δεν μπορείτε να επεξεργαστείτε τα μηνύματα σας
  •  
  • Τα BB code είναι σε λειτουργία
  • Τα Smilies είναι σε λειτουργία
  • Το [IMG] είναι σε λειτουργία
  • Το [VIDEO] είναι σε λειτουργία
  • Το HTML είναι εκτός λειτουργίας