Σελ. 273 από 391 ΠρώτηΠρώτη ... 253263268271272273274275278283293 ... ΤελευταίαΤελευταία
Εμφάνιση 4.081-4.095 από 5863
  1. #4081
    Εγγραφή
    28-10-2003
    Περιοχή
    Hypatia City - Tauron
    Ηλικία
    40
    Μηνύματα
    1.191
    Downloads
    3
    Uploads
    0
    Τύπος
    VDSL2
    Ταχύτητα
    112/11
    ISP
    Vodafone
    Router
    Fritz 7530
    SNR / Attn
    14(dB) / 7(dB)
    Path Level
    Fastpath
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα από Godian Εμφάνιση μηνυμάτων
    Όταν στο παίζουν ιστορία μια φορά εσύ να το παίζεις 2
    Μπορεί από πραγματιστικής πλευράς να έχεις δίκιο και βλέπω τη λογική σου. Απλά εγω επιλέγω να μη το κάνω. Γιατί δεν είναι σωστό και γιατί θέλω να δω πόσο θα με βοηθήσουν κι αν αξίζουν να συνεχίσουν να παίρνουν τα λεφτά μου.

    Μπορεί να λύσω το πρόβλημά μου αλλά έτσι θα είναι σα να κάνω πλάτες στη Cyta για την ελαττωματική εξυπηρέτησή της. Όχι. Εδώ, όλα. Να ξέρουμε τι γίνεται και ποιός εξυπηρετεί ποιόν και πόσο.

    - - - Updated - - -

    Παράθεση Αρχικό μήνυμα από dimitri_ns Εμφάνιση μηνυμάτων
    Με τα modem έχουν γίνει κακώς σφικτοί εδώ και καιρό

    Το δικό μου κόλλαγε και δεν επικοινωνούσε ο συναγερμός (καλοκαίρι κι έλειπα μήνες)
    Ξεκόλλαγε όταν οι τεχνικοί κάνανε reboot στη γραμμή (πάλι καλά) κι εγώ το μάθαινα από την εταιρεία του συναγερμού.

    Ξοδευόμουνα βέβαια στην εταιρεία κινητής λόγω αναμονής

    Προτροπή τους γενική να κανω reboot μια φορά τον μήνα (το κάνει η καλή μας ΔΕΗ)

    Αναγκάστηκαν να το αλλάξουν όταν τα πήρα και το γ@μησα στα on/off
    Εντωμεταξύ μ αρέσει που εσυ το παραδέχεσαι και δημοσίως αθεόφοβε κι ο άλλος προτρέπει σε καταστροφές.

    Μόνο εγω είμαι ο ηθικός μακάκας της υπόθεσης εδω μέσα;
    "I don't hold grudges.
    I don't believe in taking revenge.
    Returning the favour sounds prettier."

    - Lucifer Morningstar

  2. #4082
    Εγγραφή
    05-05-2009
    Περιοχή
    Παλαιό Φάληρο
    Μηνύματα
    12.718
    Downloads
    0
    Uploads
    0
    Ταχύτητα
    FTTH Φως το αληθ
    ISP
    OTE
    Router
    Fritz 7590
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα από Valder Εμφάνιση μηνυμάτων
    Μπορεί από πραγματιστικής πλευράς να έχεις δίκιο και βλέπω τη λογική σου. Απλά εγω επιλέγω να μη το κάνω. Γιατί δεν είναι σωστό και γιατί θέλω να δω πόσο θα με βοηθήσουν κι αν αξίζουν να συνεχίσουν να παίρνουν τα λεφτά μου.

    Μπορεί να λύσω το πρόβλημά μου αλλά έτσι θα είναι σα να κάνω πλάτες στη Cyta για την ελαττωματική εξυπηρέτησή της. Όχι. Εδώ, όλα. Να ξέρουμε τι γίνεται και ποιός εξυπηρετεί ποιόν και πόσο.

    - - - Updated - - -



    Εντωμεταξύ μ αρέσει που εσυ το παραδέχεσαι και δημοσίως αθεόφοβε κι ο άλλος προτρέπει σε καταστροφές.

    Μόνο εγω είμαι ο ηθικός μακάκας της υπόθεσης εδω μέσα;
    + Καλό δίκτυο, καλή εξυπηρέτηση, ενδιαφέρονται για τους πελάτες
    - Αντικατάσταση μόντεμ, έντυποι λογαριασμοί (έκλεισα χρόνο που δεν έχω πάρει), μερικες φορές λάθος λογαριασμοί

    Αυτή είναι η cyta κάθεσαι ή φεύγεις.

    ΥΓ Μην το κάψεις, πλάκωσε το στα on/off, γιατί σε βλέπω στο τέλος να το σπάς.
    Οταν με καλέσανε από την υπηρεσία παραπόνων (έγινε κι αυτό) τους είπα για ηχογράφηση κλήσης κι αρνηθήκανε. Εχουμε τίποτα να κρύψουμε ?
    " Ούτε λαχανικά δεν θα φόρτωνα. "

    ----
    No fm radio ?
    No headphone jack ?

    Sorry no phone.

  3. #4083
    Εγγραφή
    28-10-2003
    Περιοχή
    Hypatia City - Tauron
    Ηλικία
    40
    Μηνύματα
    1.191
    Downloads
    3
    Uploads
    0
    Τύπος
    VDSL2
    Ταχύτητα
    112/11
    ISP
    Vodafone
    Router
    Fritz 7530
    SNR / Attn
    14(dB) / 7(dB)
    Path Level
    Fastpath
    Κάτσε να δουμε τι θα πουν τα παιδιά από το 2οβάθμιο τεχνικό τμήμα και θα σας ενημερώσω με νέα απάντηση.
    "I don't hold grudges.
    I don't believe in taking revenge.
    Returning the favour sounds prettier."

    - Lucifer Morningstar

  4. #4084
    Εγγραφή
    05-05-2009
    Περιοχή
    Παλαιό Φάληρο
    Μηνύματα
    12.718
    Downloads
    0
    Uploads
    0
    Ταχύτητα
    FTTH Φως το αληθ
    ISP
    OTE
    Router
    Fritz 7590
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα από Valder Εμφάνιση μηνυμάτων
    Κάτσε να δουμε τι θα πουν τα παιδιά από το 2οβάθμιο τεχνικό τμήμα και θα σας ενημερώσω με νέα απάντηση.
    Εχει και τριτοβάθμιο ?
    " Ούτε λαχανικά δεν θα φόρτωνα. "

    ----
    No fm radio ?
    No headphone jack ?

    Sorry no phone.

  5. #4085
    Εγγραφή
    28-10-2003
    Περιοχή
    Hypatia City - Tauron
    Ηλικία
    40
    Μηνύματα
    1.191
    Downloads
    3
    Uploads
    0
    Τύπος
    VDSL2
    Ταχύτητα
    112/11
    ISP
    Vodafone
    Router
    Fritz 7530
    SNR / Attn
    14(dB) / 7(dB)
    Path Level
    Fastpath
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα από dimitri_ns Εμφάνιση μηνυμάτων
    Εχει και τριτοβάθμιο ?
    Κι εγω επίτηδες τον λεω και το ξαναλέω τον τίτλο γιατί θυμίζει εκείνες τις επιτροπές του Δημοσίου. Τραγικό.

    Jedenfalls, ότι και να γίνει, έχουν τελειώσει από μένα. Σε 2 μήνες μπορώ να σπάσω το συμβόλαιο να γλυτώσω και τα κερατιάτικα τα 72 Ευρώ πέναλτι. Άντε θα πάρει και την πόρτα μου το παλικάρι ο φίλος μας πιό πάνω που θέλει να ρθει Cyta και δεν έχει πόρτες.
    "I don't hold grudges.
    I don't believe in taking revenge.
    Returning the favour sounds prettier."

    - Lucifer Morningstar

  6. #4086
    Εγγραφή
    20-12-2011
    Περιοχή
    Usa
    Μηνύματα
    4.814
    Downloads
    0
    Uploads
    0
    Τύπος
    ADSL2+
    Ταχύτητα
    300/30
    ISP
    >Vodafone<
    Router
    VF Power Station 6
    Path Level
    Fastpath
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα από Valder Εμφάνιση μηνυμάτων
    Κι εγω επίτηδες τον λεω και το ξαναλέω τον τίτλο γιατί θυμίζει εκείνες τις επιτροπές του Δημοσίου. Τραγικό.

    Jedenfalls, ότι και να γίνει, έχουν τελειώσει από μένα. Σε 2 μήνες μπορώ να σπάσω το συμβόλαιο να γλυτώσω και τα κερατιάτικα τα 72 Ευρώ πέναλτι. Άντε θα πάρει και την πόρτα μου το παλικάρι ο φίλος μας πιό πάνω που θέλει να ρθει Cyta και δεν έχει πόρτες.
    Το να καταφέρω να έρθω τελικά στη Cyta, θα είναι για καλό ή για κακό; Γιατί προλαβαίνω να ακυρώσω...

    Υ.Γ.1. Πάντως, ακόμα και να φύγεις, να ξέρεις ότι WIND και Vodafone δε θα σου δώσουν νέο ρούτερ, παρά μόνο σε VDSL (που λόγω απόστασης δεν έχεις). Αν σου έχει μείνει κάποιο παλιότερο, θα είσαι ΟΚ. Μόνο ΟΤΕ και Forthnet δίνουν νέο νομίζω.

    Υ.Γ.2. Αφού είμαστε στο ίδιο Αστικό Κέντρο, σε ενημερώνω ότι με Vodafone είχα πολλά προβλήματα, κυρίως σε VDSL. H WIND παίζει μια χαρά, αλλά μόνο σε ADSL...

  7. #4087
    Εγγραφή
    28-10-2003
    Περιοχή
    Hypatia City - Tauron
    Ηλικία
    40
    Μηνύματα
    1.191
    Downloads
    3
    Uploads
    0
    Τύπος
    VDSL2
    Ταχύτητα
    112/11
    ISP
    Vodafone
    Router
    Fritz 7530
    SNR / Attn
    14(dB) / 7(dB)
    Path Level
    Fastpath
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα από MitsosDaBest13 Εμφάνιση μηνυμάτων
    Το να καταφέρω να έρθω τελικά στη Cyta, θα είναι για καλό ή για κακό; Γιατί προλαβαίνω να ακυρώσω...

    Υ.Γ.1. Πάντως, ακόμα και να φύγεις, να ξέρεις ότι WIND και Vodafone δε θα σου δώσουν νέο ρούτερ, παρά μόνο σε VDSL (που λόγω απόστασης δεν έχεις). Αν σου έχει μείνει κάποιο παλιότερο, θα είσαι ΟΚ. Μόνο ΟΤΕ και Forthnet δίνουν νέο νομίζω.

    Υ.Γ.2. Αφού είμαστε στο ίδιο Αστικό Κέντρο, σε ενημερώνω ότι με Vodafone είχα πολλά προβλήματα, κυρίως σε VDSL. H WIND παίζει μια χαρά, αλλά μόνο σε ADSL...
    Κάτσε ρε συ, με χρησιδάνειο ειναι τα ρουτερ της Cyta. Λήγει το συμβόλαιο και φευγεις και τους το επιστρέφεις. Άμα δεν έχεις παλιότερο πως σερφάρεις μετά στη WIND που θα πας; Με τα χέρια; Λογικά αγοράζεις απ οσο θυμάμαι απο αυτους με κάποια ευρω ενα κινέζικο, δεν ξερω αν θυμαμαι σωστα.
    "I don't hold grudges.
    I don't believe in taking revenge.
    Returning the favour sounds prettier."

    - Lucifer Morningstar

  8. #4088
    Εγγραφή
    20-12-2011
    Περιοχή
    Usa
    Μηνύματα
    4.814
    Downloads
    0
    Uploads
    0
    Τύπος
    ADSL2+
    Ταχύτητα
    300/30
    ISP
    >Vodafone<
    Router
    VF Power Station 6
    Path Level
    Fastpath
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα από Valder Εμφάνιση μηνυμάτων
    Κάτσε ρε συ, με χρησιδάνειο ειναι τα ρουτερ της Cyta. Λήγει το συμβόλαιο και φευγεις και τους το επιστρέφεις. Άμα δεν έχεις παλιότερο πως σερφάρεις μετά στη WIND που θα πας; Με τα χέρια; Λογικά αγοράζεις απ οσο θυμάμαι απο αυτους με κάποια ευρω ενα κινέζικο, δεν ξερω αν θυμαμαι σωστα.
    Μην είσαι τόσο σίγουρος ότι η Cyta θα το ζητήσει πίσω. Εγώ έχω ξεμείνει με 5 ρούτερ (1 VDSL) από προηγούμενους παρόχους και τώρα η Cyta (αν με ενεργοποιήσει ποτέ) θα μου δώσει καινούργιο με VDSL.

    Η WIND νομίζω χρεώνει από 19€ κάποιο TP-Link σε κατάστημα και η Voda 15 ή 20. Αλλά σου λένε λογικά τόσα ρούτερ θα έχεις μαζέψει, γιατί να σου δώσουν κι άλλο δώρο;

  9. #4089
    Εγγραφή
    28-10-2003
    Περιοχή
    Hypatia City - Tauron
    Ηλικία
    40
    Μηνύματα
    1.191
    Downloads
    3
    Uploads
    0
    Τύπος
    VDSL2
    Ταχύτητα
    112/11
    ISP
    Vodafone
    Router
    Fritz 7530
    SNR / Attn
    14(dB) / 7(dB)
    Path Level
    Fastpath
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα από MitsosDaBest13 Εμφάνιση μηνυμάτων
    Μην είσαι τόσο σίγουρος ότι η Cyta θα το ζητήσει πίσω.
    Πίστεψέ με... μακάρι να το πάρει! Στο κάτω κάτω δικό τους firmware έχει μέσα, άχρηστο θα μου είναι όταν φύγω.
    "I don't hold grudges.
    I don't believe in taking revenge.
    Returning the favour sounds prettier."

    - Lucifer Morningstar

  10. #4090
    Εγγραφή
    17-04-2005
    Περιοχή
    Νέα Σμύρνη
    Ηλικία
    51
    Μηνύματα
    1.038
    Downloads
    11
    Uploads
    0
    Τύπος
    VDSL2
    Ταχύτητα
    102400/10240
    ISP
    Vodafone
    DSLAM
    Vodafone - Ν. ΣΜΥΡΝΗ
    Router
    ZTE ZXHN H268Q
    Path Level
    Interleaved
    Άσχετο με το θέμα μας αλλά χλευάζετε το 2βάθμιο τεχνικό τμήμα που αναφέρθηκε την στιγμή που στην Ελλάδα και στο εξωτερικό υπάρχουν αγγελίες για Tier1, Tier2, Tier3 etc θέσεις σε Net admins, Tech support, Helpsdesks κ.α.
    Η Ελληνική μετάφραση σας χάλασε;
    ASUS ROG Crosshair VI Hero, AMD R7 3700X, CM MasterLiquid Pro 240, 32GB(4x8) G.Skill FlareX 3200. Dell/LSI 9260-8i, 2TB WD SN850,
    ASUS TUF RX 6800XT, EVGA Supernova 850 G2, CM Cosmos II, Sound Blaster Zx, DTT 3500 5.1, Dell G3223D + Samsung L27D850

    Earth & Beyond Emulator Project Now LIVE!

  11. #4091
    Εγγραφή
    28-10-2003
    Περιοχή
    Hypatia City - Tauron
    Ηλικία
    40
    Μηνύματα
    1.191
    Downloads
    3
    Uploads
    0
    Τύπος
    VDSL2
    Ταχύτητα
    112/11
    ISP
    Vodafone
    Router
    Fritz 7530
    SNR / Attn
    14(dB) / 7(dB)
    Path Level
    Fastpath
    Να πω ότι μόλις με πήρε ένα παλικάρι από το τεχνικό τμήμα, ναι τέτοια ώρα Παρασκευής. Έδειχνε να κατάλαβε ή έστω είναι ο πρώτος απ ολους τους που εξέτασε ότι πιθανόν να έχω θέμα στον εξοπλισμό με ότι συνεπάγεται αυτό αν επιβεβαιωθεί από τεχνικό σε επιτόπιο έλεγχο. Αναμένουμε.

    ΥΓ: Και όχι, εμένα δεν είναι σκοπός μου να κοροιδέψω κανένα 2βάθμιο τμήμα. Τη γραφειοκρατία στηλιτεύω και συγχωράτε με δεν είμαι net admin για να έχω στείλει σχετικά CV και να γνωρίζω ότι αυτό που μου λένε υπάρχει. Κι εγω αν σας μιλήσω για στρατηγική Αρκούδας στα χαρτοφυλάκια πιθανόν να γελάσετε και δε θα καταλαβετε ότι μιλάω για αμυντική επένδυση. Σε κάθε περίπτωση, mea culpa, δεν ήθελα να προσβάλλω κανέναν. Απλά τη δουλειά μου θέλω να κάνω, να εξυπηρετηθώ, όπως πληρώνω και θα συνεχίσω να πληρώνω στην ώρα μου.

    Και κάτι άλλο. Ποτέ μα ποτέ δε θέλω να τα βάλω με τεχνικούς ή γενικά υπαλλήλους. Είναι οι τελευταίοι που φταίνε για να κάθονται να ακούνε τη γκρίνια του καθενός. Αν κάτι μπορεί να τα κάνει τελείως σκατά σε μια εταιρία είναι το μάνατζμεντ και η νοοτροπία και ο κώδικας που περνάει στις κατώτερες βαθμίδες εργαζομένων. Το κεφάλι δε γουστάρω, αυτό έχει τη νοοτροπία. Όταν πληρώναμε 38 ευρώ τη Netone ξέραμε ότι θα έχουμε εξυπηρέτηση ΑΑΑ. Τώρα θέλουμε κι εμείς σαν πελάτες τη φτήνια, κι αυτοί το κάτω του κόστους για να πάρουν πελατεία και καταλήγουμε σε τέτοια φαινόμενα να κόβουν από την ποιότητα υπηρεσίας διότι και το να αλλάξεις εξοπλισμό σε έναν πελάτη και να μη τον αφήσεις με το πρόβλημα αυτές τις μέρες, είναι ζήτημα ποιότητας. Πολύ θα ευχόμουν να είχαμε ξανά μια Netone στα 38 ευρώ με ΑΑΑ εξυπηρέτηση. Το λέω εγώ που ανανεωσα περσι με 20 ευρω. Αλλά άσε μην ανοίξω αυτό το θέμα γιατί παρα είναι μεγάλο και πονάει.
    Τελευταία επεξεργασία από το μέλος Valder : 10-02-17 στις 23:36.
    "I don't hold grudges.
    I don't believe in taking revenge.
    Returning the favour sounds prettier."

    - Lucifer Morningstar

  12. #4092
    Εγγραφή
    03-11-2016
    Ηλικία
    34
    Μηνύματα
    160
    Downloads
    0
    Uploads
    0
    Τύπος
    ADSL2+
    Ταχύτητα
    UP:1061 k/ DN:11889 k
    ISP
    Cyta Hellas
    DSLAM
    Cyta Hellas - Σ.Σ. ΑΓΡΑ
    Router
    TG788v2
    SNR / Attn
    21.4(dB) / 4.3(dB)
    Path Level
    Interleaved
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα από Godian Εμφάνιση μηνυμάτων
    Όταν στο παίζουν ιστορία μια φορά εσύ να το παίζεις 2
    Ωραίο σκεπτικό... Άκρως Ελληνικότατο.

    Παράθεση Αρχικό μήνυμα από Valder Εμφάνιση μηνυμάτων
    Να πω ότι μόλις με πήρε ένα παλικάρι από το τεχνικό τμήμα, ναι τέτοια ώρα Παρασκευής. Έδειχνε να κατάλαβε ή έστω είναι ο πρώτος απ ολους τους που εξέτασε ότι πιθανόν να έχω θέμα στον εξοπλισμό με ότι συνεπάγεται αυτό αν επιβεβαιωθεί από τεχνικό σε επιτόπιο έλεγχο. Αναμένουμε.

    ΥΓ: Και όχι, εμένα δεν είναι σκοπός μου να κοροιδέψω κανένα 2βάθμιο τμήμα. Τη γραφειοκρατία στηλιτεύω και συγχωράτε με δεν είμαι net admin για να έχω στείλει σχετικά CV και να γνωρίζω ότι αυτό που μου λένε υπάρχει. Κι εγω αν σας μιλήσω για στρατηγική Αρκούδας στα χαρτοφυλάκια πιθανόν να γελάσετε και δε θα καταλαβετε ότι μιλάω για αμυντική επένδυση. Σε κάθε περίπτωση, mea culpa, δεν ήθελα να προσβάλλω κανέναν. Απλά τη δουλειά μου θέλω να κάνω, να εξυπηρετηθώ, όπως πληρώνω και θα συνεχίσω να πληρώνω στην ώρα μου.

    Και κάτι άλλο. Ποτέ μα ποτέ δε θέλω να τα βάλω με τεχνικούς ή γενικά υπαλλήλους. Είναι οι τελευταίοι που φταίνε για να κάθονται να ακούνε τη γκρίνια του καθενός. Αν κάτι μπορεί να τα κάνει τελείως σκατά σε μια εταιρία είναι το μάνατζμεντ και η νοοτροπία και ο κώδικας που περνάει στις κατώτερες βαθμίδες εργαζομένων. Το κεφάλι δε γουστάρω, αυτό έχει τη νοοτροπία. Όταν πληρώναμε 38 ευρώ τη Netone ξέραμε ότι θα έχουμε εξυπηρέτηση ΑΑΑ. Τώρα θέλουμε κι εμείς σαν πελάτες τη φτήνια, κι αυτοί το κάτω του κόστους για να πάρουν πελατεία και καταλήγουμε σε τέτοια φαινόμενα να κόβουν από την ποιότητα υπηρεσίας διότι και το να αλλάξεις εξοπλισμό σε έναν πελάτη και να μη τον αφήσεις με το πρόβλημα αυτές τις μέρες, είναι ζήτημα ποιότητας. Πολύ θα ευχόμουν να είχαμε ξανά μια Netone στα 38 ευρώ με ΑΑΑ εξυπηρέτηση. Το λέω εγώ που ανανεωσα περσι με 20 ευρω. Αλλά άσε μην ανοίξω αυτό το θέμα γιατί παρα είναι μεγάλο και πονάει.
    Μακάρι όλοι να είχαν την δική σου νοοτροπία, αγαπητέ Valder.

  13. #4093
    Εγγραφή
    28-10-2003
    Περιοχή
    Hypatia City - Tauron
    Ηλικία
    40
    Μηνύματα
    1.191
    Downloads
    3
    Uploads
    0
    Τύπος
    VDSL2
    Ταχύτητα
    112/11
    ISP
    Vodafone
    Router
    Fritz 7530
    SNR / Attn
    14(dB) / 7(dB)
    Path Level
    Fastpath
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα από You lied Εμφάνιση μηνυμάτων
    Μακάρι όλοι να είχαν την δική σου νοοτροπία, αγαπητέ Valder.
    Την έχουν κι άλλοι. Όχι πολλοί αλλά την έχουν κάποιοι.


    Update στο θέμα με τη Cyta:

    Ήρθε ένα παλικαράκι σήμερα και μου άλλαξε το μόντεμ σε ΖΤΕ. Την ώρα που τσεκάραμε το ακουστικό δεν άκουγα κανέναν θόρυβο, είχαν όλοι εξαφανιστεί.


    Τώρα ακούω κάτι ψιλά πάλι, όχι ενοχλητικά αλλά ψιλο-cracklings πίσω από τον τόνο στο ακουστικό. Επίσης αν σηκώσω το ακουστικό και δεν κάνω dial κάποιον αριθμό, η γραμμή πέφτει πολύ γρήγορα. Δεν ξέρω αν ειναι σχετικό αλλά βλέπω Inter-digit timer: 7s

    Σε καμία περίπτωση δεν είναι το αίσχος του Τόμσον, αλλά δεν είναι και η ποιότητα που είχα με το Pirelli. Δεν ξέρω εαν θα κάτσω να σκάσω άλλο για το θέμα, αλλά όλο αυτό το "τέλεια μέχρι να φύγει ο τεχνικός και κρίκικράκα" με παραξενευει.

    Τα νεα μου νούμερα, με αλλαγή προς το χειρότερο. Είχα upload 1023 πήγε 967, είχα Attenuation 17 πήγε 24


    Link Status Up
    Modulation Type ADSL_2plus
    Actual Rate(Up/Down) 967/12066 kbps
    Attainable Rate(Up/Down) 968/13168 kbps
    Noise Margin(Up/Down) 9.9/7.8 dB
    Line Attenuation(Up/Down) 14.5/24 dB
    Output Power(Up/Down) 12.3/0 dBm
    Data Path(Up/Down) Interleaved/Interleaved
    Interleave Depth(Up/Down) 4/128
    Interleave Delay(Up/Down) 2/8 ms
    INP(Up/Down) 0.5/2 symbols
    Profile N/A
    Showtime Start (το εσβησα)
    LinkEncap G.992.3_Annex_K_ATM
    CRC Errors(Up/Down) 0/0
    FEC Errors(Up/Down) 0/0

    Δεν ασχολούμαι άλλο. Αφού αυτό είναι, δηλώνω απλά ανικανοποίητος (update μετά από την κλήση για να είμαι δίκαιος: ψιλοσπασμένος, οχι ανικανοποίητος) από την υπηρεσία και σε 2 μήνες που λήγει το συμβολαιο μου φεύγω. Όχι τίποτε άλλο, θα με περνάτε εδω μέσα και για παλαβό ότι φαντάζομαι ήχους με τόσο αδιόρθωτο θέμα.


    UPDATE #2: Έκανα και μια κλήση μεγάλης διάρκειας. Ισχύει ότι κι εκεί δεν έχω τον θορυβο που είχα τις προηγούμενες ημέρες. Το crackling από τη μεριά μου δεν είναι τόσο εμφανές εντός της κλήσης. Πιστεύω ότι μπορώ να ζήσω με αυτό για όσο θα έχω τη Cyta.

    Γενική εντύπωση:

    Με Πιρέλλι: 10/10
    Με Τομσον: 5/10
    Με ΖΤΕ: 8/10
    Τελευταία επεξεργασία από το μέλος Valder : 13-02-17 στις 16:56.
    "I don't hold grudges.
    I don't believe in taking revenge.
    Returning the favour sounds prettier."

    - Lucifer Morningstar

  14. #4094
    Εγγραφή
    10-05-2015
    Ηλικία
    35
    Μηνύματα
    322
    Downloads
    0
    Uploads
    0
    ISP
    Cyta Hellas
    Μπας και είναι τίποτα από το καλώδιο του ακουστικού;

  15. #4095
    Εγγραφή
    24-12-2006
    Περιοχή
    Νότια Φινλανδία
    Μηνύματα
    47.081
    Downloads
    22
    Uploads
    0
    Τύπος
    ADSL2+
    Ταχύτητα
    17640/1020
    ISP
    Forthnet
    DSLAM
    Forthnet - ΒΥΖΑΝΤΙΟ
    Router
    Asus DSL-N17U
    SNR / Attn
    1.0(dB) / 20.2(dB)
    Path Level
    Interleaved
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα από kostakislarisa Εμφάνιση μηνυμάτων
    Μπας και είναι τίποτα από το καλώδιο του ακουστικού;
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα από Valder Εμφάνιση μηνυμάτων
    Την ώρα που τσεκάραμε το ακουστικό δεν άκουγα κανέναν θόρυβο, είχαν όλοι εξαφανιστεί.
    ......
    Runtime Erro
    Τον Ken Lee, τον ξέρετε ;
    Με τη βοήθεια του θεού, λεφτά υπάρχουν.

Σελ. 273 από 391 ΠρώτηΠρώτη ... 253263268271272273274275278283293 ... ΤελευταίαΤελευταία

Παρόμοια Θέματα

  1. Μηνύματα: 5
    Τελευταίο Μήνυμα: 18-03-09, 10:50
  2. Μηνύματα: 10
    Τελευταίο Μήνυμα: 01-02-08, 20:56
  3. Εξυπηρέτηση και υπηρεσίες του ΟΤΕ
    Από timber στο φόρουμ COSMΟΤΕ
    Μηνύματα: 6
    Τελευταίο Μήνυμα: 05-01-08, 22:05
  4. Μηνύματα: 36
    Τελευταίο Μήνυμα: 18-04-07, 23:33
  5. Μηνύματα: 6
    Τελευταίο Μήνυμα: 24-11-06, 23:24

Bookmarks

Bookmarks

Δικαιώματα - Επιλογές

  • Δεν μπορείτε να δημοσιεύσετε νέα θέματα
  • Δεν μπορείτε να δημοσιεύσετε νέα μηνύματα
  • Δεν μπορείτε να αναρτήσετε συνημμένα
  • Δεν μπορείτε να επεξεργαστείτε τα μηνύματα σας
  •  
  • Τα BB code είναι σε λειτουργία
  • Τα Smilies είναι σε λειτουργία
  • Το [IMG] είναι σε λειτουργία
  • Το [VIDEO] είναι σε λειτουργία
  • Το HTML είναι εκτός λειτουργίας