Σελ. 1 από 4 123 ... ΤελευταίαΤελευταία
Εμφάνιση 1-15 από 55
  1. #1
    Εγγραφή
    18-05-2016
    Μηνύματα
    0
    Downloads
    0
    Uploads
    0
    ISP
    ΟΤΕ Conn-x
    Γεια σας εγραψα στο facebook για τον δημαρχο του δημου μου καποια πραγματα τα οποια ισχυριζετε πως δεν εκανε...ουσιαστικα οτι καταχραστηκε χρημα του δημου και οτι ειναι κλεφτης...εμαθα λοιπον απο φιλο και συνεργατη τς παραταξης του λογικα οτι εχει κρατησει την συνομιλια κ προκειται ν κινηθει νομικα κατηγοροντας με για συκοφαντικη δυσφιμηση...βεβαια εχω ζητησει συγνωμες κλπ αλλα εχω μια απορια...μπορει μ ατα τα στοιχεια να μου κανει κατι η να με βρει κ να τρεχω δικαστικως?να σημειωσω οτι τα σχολια τα εσβησα μετα απο λιγη ωρα κ πλεον δεν υπαρχουν...ολα αυτα εγιναν στο προφιλ του φιλου του κατω απ ενα ποστ το οποιο εβριζε ουσιαστικα τουσ τωρινουσ δημαρχους(δεν υποστηριζω κανενα απ τσ 2 απλα ειναι το κλασσικο του ελληνα που μασ φταιει παντα ο αλλος κ πετακτηκα)θα εκτιμουσα μια απαντηση γιατι πραγματικα εχω αρχισει κ αγχωνομαι αρκετα!

  2. #2
    Εγγραφή
    02-04-2005
    Περιοχή
    Κλωζάνη
    Ηλικία
    41
    Μηνύματα
    3.552
    Downloads
    8
    Uploads
    0
    ISP
    Μπάμπης νετ
    DSLAM
    ΟΤΕ - ΠΕΥΚΟΧΩΡΙ
    Καλά κάνεις και αγχώνεσαι. Ειδικά αν έχεις προφιλ με το όνομά σου.
    Υδραυλικός, φωτογράφος, εραστής και ποιητής...
    http://www.flickr.com/photos/120411235@N06/

  3. #3
    Το avatar του μέλους sdikr
    sdikr Guest
    Αν στο facebook έχεις τα στοιχεία σου ή σε ξέρει προσωπικά μπορεί να σου κάνει μήνυση και απο εκεί και πέρα το δικαστήριο θα βγάλει την απόφαση.
    Αν δεν έχεις τα στοιχεία σου και δεν σε ξέρει προσωπικά, θα του είναι δύσκολο να βρει τα στοιχεία όχι όμως αδύνατο, πάλι το δικαστήριο θα βγάλει την απόφαση.

  4. #4
    Εγγραφή
    27-02-2008
    Μηνύματα
    1.452
    Downloads
    1
    Uploads
    0
    Τύπος
    Cable
    Πραγματικά απορώ με πολύ κόσμο που σέρνει τα εξ΄αμάξης στα social media σε επώνυμους.
    Και, νταξ, να τα σέρνεις σε ένα πρώην πρωθυπουργό που πολύς κόσμος λοιδωρεί, είναι απίθανο να στραφεί εναντίον σου, αλλά όταν μιλάμε για ενεργά δημόσια πρόσωπα ;
    Υπόψιν ότι όσο και αν φαίνεται αστείο σε κάποιους, οι ίδιοι "επώνυμοι μπορεί να μην έχουν τον χρόνο να ασχολούνται, αλλα υπάρχει προσωπικό που scan-άρει τα social nets καθημερινά για τέτοιες δημοσιεύσεις, ας μην μιλήσουμε για τις διάφορες υπηρεσίες.
    Μου έχει εξομολογηθεί μάλιστα σκηνικό σοβαρός άνθρωπος, όπου σχολίαζε είδηση για γνωστό πολιτικό πρόσωπο στο fb, και τον πήραν τηλέφωνο απ΄το γραφείο του εν λόγω προσώπου και του ζήτησαν να αποσύρει την ανάρτηση, ειδάλλως το πρόσωπο θα κινηθεί νομικά. Όπως και έπραξε.

    Ο διαδικτυακός κόσμος, ειδικά ο ελληνικός, είναι πολύ μικρότερος απ΄όσο νομίζουμε, και διόλου ανώνυμος.

  5. #5
    Εγγραφή
    20-03-2003
    Περιοχή
    Στη μόνη πόλη που γράφεται με 2 'σ' και προφέρεται με 2 'λ'
    Ηλικία
    53
    Μηνύματα
    21.422
    Downloads
    25
    Uploads
    2
    Τύπος
    ADSL2+
    Ταχύτητα
    11000/1023
    ISP
    ΟΤΕ Conn-x
    DSLAM
    ΟΤΕ - ΡΟΣΤΑΝ
    Router
    Netgear DGN2000
    SNR / Attn
    4(dB) / 30.5(dB)
    Path Level
    Fastpath
    Εντωμεταξύ είναι σχετικά απλό να αποφύγεις τέτοιες δύσκολες καταστάσεις χωρίς να βάλεις νερό στο κρασί σου (άντε βάζοντας λίγο) χρησιμοποιώντας διαφορετική σύνταξη στην ίδια πρόταση ή γενικολογόντας.
    Π.χ. αντί να πεις
    "Έφαγες χρήματα και είσαι κλέφτης"
    να πεις
    "Αν όμως τα χρήματα τα έφαγες δεν είσαι κλέφτης;"
    "Όποιος τρώει χρήματα από το δήμο μας είναι κλέφτης!"
    "Τελικα λείπουν χρήματα; Αν λείπουν δεν είσαι κλέφτης;"

    <edit>
    Και κάτι ακόμη. Αν είσαι εν ενεργεία πολιτικός βρε nozomi τι έχει μεγαλύτερο πολιτικό κόστος; Να υπάρχει μια "κακή" ανάρτηση ή να τραβάς έναν πολίτη/δημότη σου στα δικαστήρια για ανάρτηση στο facebook; Προσωπικά πολύ δύσκολα θα ψήφιζα κάποιον που κάνει τέτοιες μηνύσεις σε απλούς πολίτες (δλδ όχι δημοσιογραφίσκους, τηλεπερσόνες κτλ.κτλ.)
    Όσο πιο βαθιά βάζουν το χέρι οι εταίροι στις τσέπες μας, τόσο πιο κοντά φθάνουν στα @@ μας

  6. #6
    Εγγραφή
    02-04-2005
    Περιοχή
    Κλωζάνη
    Ηλικία
    41
    Μηνύματα
    3.552
    Downloads
    8
    Uploads
    0
    ISP
    Μπάμπης νετ
    DSLAM
    ΟΤΕ - ΠΕΥΚΟΧΩΡΙ
    Καλά, το πιο πιθανό είναι ότι δεν θα γίνει τίποτα και το ζήτημα τέθηκε έτσι για να σφίγγουν οι κώλοι.
    Αλλά είναι εντυπωσιακό το τι γράφει ο κόσμος στα social media θεωρώντας ότι το λέει απλά στον κολλητό του ή στο καφενείο της γειτονιάς του.
    Υδραυλικός, φωτογράφος, εραστής και ποιητής...
    http://www.flickr.com/photos/120411235@N06/

  7. #7
    Εγγραφή
    27-02-2008
    Μηνύματα
    1.452
    Downloads
    1
    Uploads
    0
    Τύπος
    Cable
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα από yiapap Εμφάνιση μηνυμάτων
    Και κάτι ακόμη. Αν είσαι εν ενεργεία πολιτικός βρε nozomi τι έχει μεγαλύτερο πολιτικό κόστος; Να υπάρχει μια "κακή" ανάρτηση ή να τραβάς έναν πολίτη/δημότη σου στα δικαστήρια για ανάρτηση στο facebook; Προσωπικά πολύ δύσκολα θα ψήφιζα κάποιον που κάνει τέτοιες μηνύσεις σε απλούς πολίτες (δλδ όχι δημοσιογραφίσκους, τηλεπερσόνες κτλ.κτλ.)
    Και εγώ μαζί σου, και είναι πολύ πιθανόν να είναι η όλη φάση μπλόφα, αλλα το ρισκάρεις ;
    Αν δλδ όντως το τραβήξει και την τρέξει νομικά, μπορεί να βγει αυτή και να πει ότι ο τάδε "ισχυρός" τρέχει απλό πολίτη κτλ. όπερ σημαίνει πολιτικό κόστος, αλλά υπάρχει και η όχι και τόσο ευχάριστη διαδικασία του Αυτοφώρου μέχρι να οριστεί δικάσιμος κτλ.

    Άποψή μου ;
    Καλώς έκανες και ζήτησες συγγνώμη, αν κατέβηκε η ανάρτηση και σβήστηκε το σχόλιο λογικά δεν θα ασχοληθεί περαιτέρω καθώς και ο ίδιος προφανώς γνωρίζει τι εστί ελληνικό δικαστικό σύστημα (αναβολές δικών, απειρες εργατοώρες χαμένες στην Ευελπίδων για να καταδικαστείς σε ένα μικρό χρηματικό πρόστιμο και κάποιους μήνες φυλάκιση με αναστολή μετά από μια 5ετία και βάλε) ή θα του το πει ο δικηγόρος του, οπότε δεν τον συμφέρει να σε τρέξει για κάτι που επανορθώθηκε.

    Να έχεις stand-by και κανέναν δικηγόρο φυσικά, ποτέ δεν ξέρεις με τι τύπο έχεις να κάνεις.
    Τελευταία επεξεργασία από το μέλος Nozomi : 18-05-16 στις 16:09.

  8. #8
    Εγγραφή
    18-05-2016
    Μηνύματα
    0
    Downloads
    0
    Uploads
    0
    ISP
    ΟΤΕ Conn-x
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα από sdikr Εμφάνιση μηνυμάτων
    Αν στο facebook έχεις τα στοιχεία σου ή σε ξέρει προσωπικά μπορεί να σου κάνει μήνυση και απο εκεί και πέρα το δικαστήριο θα βγάλει την απόφαση.
    Αν δεν έχεις τα στοιχεία σου και δεν σε ξέρει προσωπικά, θα του είναι δύσκολο να βρει τα στοιχεία όχι όμως αδύνατο, πάλι το δικαστήριο θα βγάλει την απόφαση.
    εχω το ονομα μου με την ημερομηνια γεννησης μου μονο,τα οποια φυσικα με το συμβαν τα κλειδωσα!αλλα εγω αναρωτιεμαι γνωριζοντας μονο ονομα,ημερομηνια γεννησης και τοπο διαμονης μπορει να με βρει???εκτος και αν εχει μεσο μεσα στον δημο ακομα και με βρει απο το αρχειο εκει...να τονισω οτι ειναι πρωην δημαρχος!

    - - - Updated - - -

    Παράθεση Αρχικό μήνυμα από Nozomi Εμφάνιση μηνυμάτων
    Πραγματικά απορώ με πολύ κόσμο που σέρνει τα εξ΄αμάξης στα social media σε επώνυμους.
    Και, νταξ, να τα σέρνεις σε ένα πρώην πρωθυπουργό που πολύς κόσμος λοιδωρεί, είναι απίθανο να στραφεί εναντίον σου, αλλά όταν μιλάμε για ενεργά δημόσια πρόσωπα ;
    Υπόψιν ότι όσο και αν φαίνεται αστείο σε κάποιους, οι ίδιοι "επώνυμοι μπορεί να μην έχουν τον χρόνο να ασχολούνται, αλλα υπάρχει προσωπικό που scan-άρει τα social nets καθημερινά για τέτοιες δημοσιεύσεις, ας μην μιλήσουμε για τις διάφορες υπηρεσίες.
    Μου έχει εξομολογηθεί μάλιστα σκηνικό σοβαρός άνθρωπος, όπου σχολίαζε είδηση για γνωστό πολιτικό πρόσωπο στο fb, και τον πήραν τηλέφωνο απ΄το γραφείο του εν λόγω προσώπου και του ζήτησαν να αποσύρει την ανάρτηση, ειδάλλως το πρόσωπο θα κινηθεί νομικά. Όπως και έπραξε.

    Ο διαδικτυακός κόσμος, ειδικά ο ελληνικός, είναι πολύ μικρότερος απ΄όσο νομίζουμε, και διόλου ανώνυμος.
    Το λαθος εγινε διοτι το ποστ που ανεβηκε ηταν απο μελος της παραταξης του ή φιλος του απ οτι αποδεικτηκε μετα και ετσι το ειδε...ειναι πρωην δημαρχος να τονισω

  9. #9
    Εγγραφή
    27-02-2008
    Μηνύματα
    1.452
    Downloads
    1
    Uploads
    0
    Τύπος
    Cable
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα από mariamar Εμφάνιση μηνυμάτων
    εχω το ονομα μου με την ημερομηνια γεννησης μου μονο,τα οποια φυσικα με το συμβαν τα κλειδωσα!αλλα εγω αναρωτιεμαι γνωριζοντας μονο ονομα,ημερομηνια γεννησης και τοπο διαμονης μπορει να με βρει???
    Ένα αίτημα της Δίωξης Ηλεκτρονικού Εγκλήματος προς το Facebook και δίδονται οι IP και μετά είναι παιχνιδάκι η ταυτοποίηση, εκτός και αν έγραφες από δημόσιο ασύρματο δίκτυο, πράγμα πολύ χλωμό.

  10. #10
    Εγγραφή
    18-05-2016
    Μηνύματα
    0
    Downloads
    0
    Uploads
    0
    ISP
    ΟΤΕ Conn-x
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα από Nozomi Εμφάνιση μηνυμάτων
    Και εγώ μαζί σου, και είναι πολύ πιθανόν να είναι η όλη φάση μπλόφα, αλλα το ρισκάρεις ;
    Αν δλδ όντως το τραβήξει και την τρέξει νομικά, μπορεί να βγει αυτή και να πει ότι ο τάδε "ισχυρός" τρέχει απλό πολίτη κτλ. όπερ σημαίνει πολιτικό κόστος, αλλά υπάρχει και η όχι και τόσο ευχάριστη διαδικασία του Αυτοφώρου μέχρι να οριστεί δικάσιμος κτλ.

    Άποψή μου ;
    Καλώς έκανες και ζήτησες συγγνώμη, αν κατέβηκε η ανάρτηση και σβήστηκε το σχόλιο λογικά δεν θα ασχοληθεί περαιτέρω καθώς και ο ίδιος προφανώς γνωρίζει τι εστί ελληνικό δικαστικό σύστημα (αναβολές δικών, απειρες εργατοώρες χαμένες στην Ευελπίδων για να καταδικαστείς σε ένα μικρό χρηματικό πρόστιμο και κάποιους μήνες φυλάκιση με αναστολή μετά από μια 5ετία και βάλε) ή θα του το πει ο δικηγόρος του, οπότε δεν τον συμφέρει να σε τρέξει για κάτι που επανορθώθηκε.

    Να έχεις stand-by και κανέναν δικηγόρο φυσικά, ποτέ δεν ξέρεις με τι τύπο έχεις να κάνεις.
    Εχω ζητησει συγνωμη τοσο σε πμ στο φμπ,τοσο και σε σχολιο κατω απο το ποστ και τα σχολια εχουν σβηστει λιγη ωρα μετα αφου αρχισε τισ απειλες σε σχολια του στυλ "επιφυλασομαι για το αν θα ανεχτω τα ψεμματα σας και θα δειτε σε λιγα 24ωρα"..το ποστ το εκανε φιλος ή μελος της παραταξης του για να "την πει" για τν τωρινο δημαρχο..το θεμα ειναι οτι δεν εχει διαβασει τα μνματα μου ακομα..επισης να προσθεσω οτι μιλησα στον φιλο του οπου σ αυτοθνου το προφιλ εγινε το ολο θεμα και ετσι μου επιβεβαιωσε οτι σκεφτετε να μου κανει μυνηση για συκοφαντικη δυσφιμιση και οτι θα προσπαθησει να τον μεταπεισει...

    - - - Updated - - -

    Παράθεση Αρχικό μήνυμα από Nozomi Εμφάνιση μηνυμάτων
    Ένα αίτημα της Δίωξης Ηλεκτρονικού Εγκλήματος προς το Facebook και δίδονται οι IP και μετά είναι παιχνιδάκι η ταυτοποίηση, εκτός και αν έγραφες από δημόσιο ασύρματο δίκτυο, πράγμα πολύ χλωμό.
    Ναι και εγω αυτο ακριβως σκεφτηκα απλα δεν ειναι χρονοβορα η διαδικασια??γιατι κατι τετοιο διαβασα...επισης με δικηγορο που μιλησα μου πε οτι απο προσωπικη πείρα απο υποθέσεις δήμων κλπ σας λέω ότι δύσκολα θα το πάει δικαστικά - εκτός και εαν έχετε κάποια άλλη σχέση και θελει να πλήξει προσωπικά εσάς ή κάποιον συγγενή σας.

  11. #11
    Εγγραφή
    27-02-2008
    Μηνύματα
    1.452
    Downloads
    1
    Uploads
    0
    Τύπος
    Cable
    Αφού είναι πρώην δήμαρχος, αυτό σημαίνει ελεύθερος χρόνος και καθόλου πολιτικό κόστος από πιθανή αγωγή.

    Εκτιμώ ότι δεν θα προχωρήσει όταν διαπιστώσει πόσα χρόνια απέχει το "κάνω αγωγή" μέχρι το "παίρνω την -όποια- απόφαση στα χέρια μου", αλλά αν ο φίλος σου τελικά δεν καταφέρει να τον μεταπείσει, ας έχεις και έναν δικηγόρο εύκαιρο, μην τυχόν σε πιάσουν τπτ εξελίξεις (Αυτόφωρο) εξ' απήνης.

    Εξ΄όσων γνωρίζω συνεχίζεται η απεργία των δικηγόρων, οπότε καλά κρασιά, δεν νομίζω ότι θα το προχωρήσει.

  12. #12
    Εγγραφή
    29-05-2007
    Περιοχή
    δυο κλικ πιο κατω
    Ηλικία
    48
    Μηνύματα
    7.635
    Downloads
    38
    Uploads
    0
    Άρθρα
    21
    Τύπος
    VDSL2
    Ταχύτητα
    5000/1200
    ISP
    βρωμονταφον
    Router
    της hol
    SNR / Attn
    8(dB) / 29(dB)
    Path Level
    Fastpath
    μην φοβοσαστε ωρε . και μηνυση να σου κανει τι θα παθεις ;
    λες και θας πυροβολησουνε κανετε ενω καθημερινα εκτιθομαστε σε πολυ πιο σημαντικους κινδυνους μονο και μονο κυκλοφοροντας κοντα σε δρομους .
    αντεχεις να αμφιβαλεις για ολα οσα εχεις διδαχτει ;
    Cancel my subscription to the Resurrection. Send my credentials to the House of Detention
    ο φασισμος ειναι ο νομος των δουλων
    AV tip:να ακολουθεις αυτο που ψαχνεις , οχι αυτο που σε βρισκει .

  13. #13
    Εγγραφή
    18-05-2016
    Μηνύματα
    0
    Downloads
    0
    Uploads
    0
    ISP
    ΟΤΕ Conn-x
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα από Nozomi Εμφάνιση μηνυμάτων
    Αφού είναι πρώην δήμαρχος, αυτό σημαίνει ελεύθερος χρόνος και καθόλου πολιτικό κόστος από πιθανή αγωγή.

    Εκτιμώ ότι δεν θα προχωρήσει όταν διαπιστώσει πόσα χρόνια απέχει το "κάνω αγωγή" μέχρι το "παίρνω την -όποια- απόφαση στα χέρια μου", αλλά αν ο φίλος σου τελικά δεν καταφέρει να τον μεταπείσει, ας έχεις και έναν δικηγόρο εύκαιρο, μην τυχόν σε πιάσουν τπτ εξελίξεις (Αυτόφωρο) εξ' απήνης.

    Εξ΄όσων γνωρίζω συνεχίζεται η απεργία των δικηγόρων, οπότε καλά κρασιά, δεν νομίζω ότι θα το προχωρήσει.
    Οτι θα κινηθει νομικα για συκοφαντικη δυσφιμηση μου παν...τωρα τι ακριβως δε ξερω...υπαρχει πιθανοτητα δηλαδη να γινει και αυτοφωρο?πρωτα δε πρεπει να μου επιδοθει η αγωγη ή η μυνηση πχ??ειμαι λιγο ασχετη επ αυτων να πω την αληθεια...

    - - - Updated - - -

    Παράθεση Αρχικό μήνυμα από badweed Εμφάνιση μηνυμάτων
    μην φοβοσαστε ωρε . και μηνυση να σου κανει τι θα παθεις ;
    λες και θας πυροβολησουνε κανετε ενω καθημερινα εκτιθομαστε σε πολυ πιο σημαντικους κινδυνους μονο και μονο κυκλοφοροντας κοντα σε δρομους .
    Δεν θελω τραβηγματα και απο αποψεως οικονομικης αλλα και απο οικογενειακης...και δε ξερω τι γινετε και μυνηση να μου κανει,ειμαι λιγο ασχετη γι ατο εχω πανικοβληθει!

  14. #14
    Εγγραφή
    29-05-2007
    Περιοχή
    δυο κλικ πιο κατω
    Ηλικία
    48
    Μηνύματα
    7.635
    Downloads
    38
    Uploads
    0
    Άρθρα
    21
    Τύπος
    VDSL2
    Ταχύτητα
    5000/1200
    ISP
    βρωμονταφον
    Router
    της hol
    SNR / Attn
    8(dB) / 29(dB)
    Path Level
    Fastpath
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα από mariamar Εμφάνιση μηνυμάτων


    Δεν θελω τραβηγματα και απο αποψεως οικονομικης αλλα και απο οικογενειακης...και δε ξερω τι γινετε και μυνηση να μου κανει,ειμαι λιγο ασχετη γι ατο εχω πανικοβληθει!
    τι να σου κανει , λες να ερθει το επιτελειο του δημου με πυρσους και να σε καψουν ;

    ο πανικος ειναι αρκετη τιμωρια και πιθανοτατα πιο εντονος απο οτι μπορει να τραβηξεις στην χειροτερη των περιπτωσεων , την αλλη φορα που θα γραψεις κατι κατηγορηματικο , να εχεις σκεφτει λιγο ποσο εισαι προετοιμασμενη να το γραψεις . καλο θα σου κανει καθε δευτερη σκεψη σε οτι και αν κανεις , και το να γραφουμε δινει καμποσες σχετικα ασφαλεις ευκαιριες στο να εκπαιδευτουμε σε αυτον τον τροπο λειτουργιας ωστε να μην εχουμε αυθαιρετα μπλεξιματα , ακομη και με την συνειδηση μας .
    αντεχεις να αμφιβαλεις για ολα οσα εχεις διδαχτει ;
    Cancel my subscription to the Resurrection. Send my credentials to the House of Detention
    ο φασισμος ειναι ο νομος των δουλων
    AV tip:να ακολουθεις αυτο που ψαχνεις , οχι αυτο που σε βρισκει .

  15. #15
    Εγγραφή
    12-08-2002
    Περιοχή
    Στο cockpit μίας Ferrari
    Ηλικία
    53
    Μηνύματα
    4.247
    Downloads
    8
    Uploads
    0
    Τύπος
    VDSL2
    Ταχύτητα
    102400/10240
    ISP
    Wind
    Router
    Technicolor TG789vac v2
    Path Level
    Interleaved
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα από mariamar Εμφάνιση μηνυμάτων
    Οτι θα κινηθει νομικα για συκοφαντικη δυσφιμηση μου παν...τωρα τι ακριβως δε ξερω...υπαρχει πιθανοτητα δηλαδη να γινει και αυτοφωρο?πρωτα δε πρεπει να μου επιδοθει η αγωγη ή η μυνηση πχ??ειμαι λιγο ασχετη επ αυτων να πω την αληθεια...

    - - - Updated - - -



    Δεν θελω τραβηγματα και απο αποψεως οικονομικης αλλα και απο οικογενειακης...και δε ξερω τι γινετε και μυνηση να μου κανει,ειμαι λιγο ασχετη γι ατο εχω πανικοβληθει!
    Αμφιβάλλω ότι θα σου κάνει κάτι, όμως ελπίζω αυτή η εμπειρία να σου έχει διδάξει κάτι.


    Feel free to attack the post. Do not feel free to attack the poster.
    "If someone said to me that you can have three wishes, my first would have been to get into racing, my second to be in Formula 1, my third to drive for Ferrari" - Gilles Villeneuve

Σελ. 1 από 4 123 ... ΤελευταίαΤελευταία

Παρόμοια Θέματα

  1. Πρόβλημα με αλλαγή ονόματος Facebook Page.
    Από Agg3los στο φόρουμ Internet, web surfing και online υπηρεσίες
    Μηνύματα: 4
    Τελευταίο Μήνυμα: 09-06-16, 03:32
  2. Μηνύματα: 2
    Τελευταίο Μήνυμα: 05-02-16, 00:32
  3. Μηνύματα: 11
    Τελευταίο Μήνυμα: 22-06-15, 13:41

Bookmarks

Bookmarks

Δικαιώματα - Επιλογές

  • Δεν μπορείτε να δημοσιεύσετε νέα θέματα
  • Δεν μπορείτε να δημοσιεύσετε νέα μηνύματα
  • Δεν μπορείτε να αναρτήσετε συνημμένα
  • Δεν μπορείτε να επεξεργαστείτε τα μηνύματα σας
  •  
  • Τα BB code είναι σε λειτουργία
  • Τα Smilies είναι σε λειτουργία
  • Το [IMG] είναι σε λειτουργία
  • Το [VIDEO] είναι σε λειτουργία
  • Το HTML είναι εκτός λειτουργίας