Σελ. 11 από 2315 ΠρώτηΠρώτη ... 6910111213162131 ... ΤελευταίαΤελευταία
Εμφάνιση 151-165 από 34719
  1. #151
    Εγγραφή
    01-04-2004
    Περιοχή
    Αθήνα
    Ηλικία
    56
    Μηνύματα
    5.279
    Downloads
    924
    Uploads
    141
    Τύπος
    VDSL2
    Ταχύτητα
    102400/10240
    ISP
    Wind
    DSLAM
    Wind - ΑΚΡΟΠΟΛΗ
    Router
    Cisco Meraki/Zyxel
    SNR / Attn
    6.2(dB) / 19.5(dB)
    Path Level
    Interleaved
    Kαι εγώ όσο και να προσπαθώ να δω σημάδια βελτίωσης δεν τα βλέπω. Συγνώμη αλλά αυτή δεν είναι ομάδα που έχουμε. Είναι ανίκανοι. Τι να το κάνω αν κάνει μερικές ευκαιρίες, όταν η άμυνα μπάζει; Και στο πρώτο ημίχρονο έκανε ευκαιρίες η ΑΕΚ, όλο αναρωτιόμουν πότε θα το φάμε. Τόσο πολύ να μπάζουμε δεν το έχω ξαναδεί. 7η αγωνιστική έχουμε φτάσει...

    Στην τελική το αποτέλεσμα δεν είναι αυτό που μετράει; Και ο Παναθηναϊκός δεν το παίρνει με κανέναν τρόπο. Ούτε και ομάδα χτίζει...
    "What is faith then but a persistent hope in the face of relentless doubt."

  2. #152
    Εγγραφή
    17-01-2004
    Περιοχή
    L. A.
    Ηλικία
    57
    Μηνύματα
    4.516
    Downloads
    27
    Uploads
    0
    Τύπος
    VDSL2
    Ταχύτητα
    49.996/4.981
    ISP
    Forthnet
    DSLAM
    Forthnet - Δ. ΜΕΓΑΡΟ
    Router
    ZTE h168n
    SNR / Attn
    10(dB) / 8(dB)
    Path Level
    Interleaved
    Συγνώμη βρε παιδιά, δεν το είδα το παιχνίδι το άκουγα μόνο γιατί ήμουν στο δρόμο και είδα μόνο και τις φάσεις. Ήταν ένα παιχνίδι που για μένα κρίθηκε στις λεπτομέρειες και τίποτα παραπάνω! Αν δηλαδή μετρούσε το γκολ του Γκέκα (άσχετα αν ήταν ή όχι κανονικό, δεν κρίνω αυτό) και μετά η ΑΕΚ έβγαινε μπροστά να ισοφαρίσει και βάζαμε άλλα 2 γκολ τι θα λέγαμε τώρα? Ότι ο Μαλεζάνι ζωγράφισε! Αν δεν μετρούσε το γκολ του Λυμπερόπουλου (που θα μπορούσε κάποιος να σηκώσει το σημαιάκι σε αυτή την οριακή φάση) και δεν έμπαινε άλλο τι θα λέγαμε? Ότι καλό το Χ γιατί πλησιάσαμε την Ξάνθη. Από ότι κατάλαβα Τόργκελε και Γκέκας δεν τράβηξαν. Αν δεν τους έβαζε από την αρχή και ξεκινούσε με Μανόλη και Παπ και είχαμε πάλι το 0-3 τι θα λέγαμε? Ότι ο Μαλεζάνι έκανε την γκάφα της ζωής του που δεν τους έβαλε! Αν μετά το γκολ του Λυμπερόπουλου δεν έμπενε άλλο τι θα λέγαμε? Ότι η φταίει ο Βασσάρας που ακύρωσε σε μας γκολ και όχι το αντικανονικό της ΑΕΚ.
    Θα μου πείτε αν είχε και η γιαγιά μου ελαστικά ΜΤ θα ήταν offroad όχημα... Ναι αλλά έτσι είναι αυτό το άθλημα, μια λεπτομέρεια αλλάζει τα πάντα! Δείτε πόσες λεπτομέρειες σαν έγραψα και πιστεύω ότι θα υπάρχουν άλλες τόσες.
    Αλλά το έχουμε αυτό σαν οπαδοί, την Τρίτη ο Μαλεζάνι ήρωας, την Κυριακή να πάει για προσούτο...
    Θα το γράψω για δέκατη φορά... Υπομονή και το Μάη κάνουμε απολογισμό, τώρα δεν αλλάζει τίποτα!
    Οία η Ηώ, ω Υιέ αεί Ει

  3. #153
    Εγγραφή
    01-04-2004
    Περιοχή
    Αθήνα
    Ηλικία
    56
    Μηνύματα
    5.279
    Downloads
    924
    Uploads
    141
    Τύπος
    VDSL2
    Ταχύτητα
    102400/10240
    ISP
    Wind
    DSLAM
    Wind - ΑΚΡΟΠΟΛΗ
    Router
    Cisco Meraki/Zyxel
    SNR / Attn
    6.2(dB) / 19.5(dB)
    Path Level
    Interleaved
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα από giwrgosth
    Θα το γράψω για δέκατη φορά... Υπομονή και το Μάη κάνουμε απολογισμό, τώρα δεν αλλάζει τίποτα!
    Αρα δηλαδή καλά το είχε πετάξει ο Φιλλιπίδης το "μεσομακροπρόθεσμα"... ναι είπαμε να κάνουμε υπομονή, βλέποντας και κάποια δειλά-δειλά δείγματα βελτίωσης... αλλά εγώ δεν τα βλέπω... και δεν υπάρχει παρθενογέννεση στο ποδοσφαιρο, καποια μέρα να γεννηθεί ξαφνικά ένας νέος Παναθηναϊκός. Το έργο του Μαλεζάνι έπρεπε να είχε δείξει κάτι ήδη...
    "What is faith then but a persistent hope in the face of relentless doubt."

  4. #154
    Εγγραφή
    18-09-2003
    Περιοχή
    Αθήνα - Κ. Πατήσια
    Ηλικία
    66
    Μηνύματα
    12.913
    Downloads
    33
    Uploads
    2
    Άρθρα
    4
    Ταχύτητα
    20480/1023
    ISP
    Conn-x OTE
    DSLAM
    ΟΤΕ - ΔΑΓΚΛΗΣ
    Router
    thomson speedtouch 585 v6
    Πιστεύω πως όλοι θέλουμε να δούμε την ομάδα να παίζει μπάλα ΚΑΙ να παίρνει τα αποτελέσματα. Εγώ προτιμώ το πρώτο περισσότερο από το δεύτερο . Συμφωνώ πως στο τέλος θα ξυρίσουμε τον γαμπρό . (Πάντως για να ευθυμήσουμε και λίγο , το καλύτερο γκολ της αγωνιστικής , ήταν μακράν του... Νικοπολίδη LOL) .

    Μία ερώτηση , ακούσατε γιατί δεν έπαιξε ο Μάντζιος ? (Καλά για τον Βύντρα μας είπε πως ήταν κουρασμένος -και μας κούφανε - τότε γιατί τον σήκωσε για ζέσταμα , για να ...χαλαρώσει ?)

  5. #155
    Εγγραφή
    17-01-2004
    Περιοχή
    L. A.
    Ηλικία
    57
    Μηνύματα
    4.516
    Downloads
    27
    Uploads
    0
    Τύπος
    VDSL2
    Ταχύτητα
    49.996/4.981
    ISP
    Forthnet
    DSLAM
    Forthnet - Δ. ΜΕΓΑΡΟ
    Router
    ZTE h168n
    SNR / Attn
    10(dB) / 8(dB)
    Path Level
    Interleaved
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα από aesir
    Αρα δηλαδή καλά το είχε πετάξει ο Φιλλιπίδης το "μεσομακροπρόθεσμα"... ναι είπαμε να κάνουμε υπομονή, βλέποντας και κάποια δειλά-δειλά δείγματα βελτίωσης... αλλά εγώ δεν τα βλέπω... και δεν υπάρχει παρθενογέννεση στο ποδοσφαίρο, καποια μέρα να γεννηθεί ξαγνικά ένας νέος Παναθηναϊκός. Το έργο του Μαλεζάνι έπρεπε να είχε δείξει κάτι ήδη...
    Οκ ας υποθέσουμε ότι φταίει κάτι, εσύ σαν οπαδός τι θα ήθελες να αλλάξει αύριο το πρωί? Καφενόβεια συζήτηση κάνουμε, δεν μας λαμβάνει κανένας υπόψιν, οπότε λέμε τη γνώμη μας όποια και αν είναι. Ακούω τις γνώμες σας...
    Η δική μου? Την είπα! Υ Π Ο Μ Ο Ν Η !
    Νίκο από ότι άκουσα ο Μάντζιος τραυματίστηκε χτες στην προπόνηση.
    Οία η Ηώ, ω Υιέ αεί Ει

  6. #156
    Εγγραφή
    16-11-2003
    Μηνύματα
    233
    Downloads
    1
    Uploads
    0
    ISP
    Forthnet
    Μία ερώτηση , ακούσατε γιατί δεν έπαιξε ο Μάντζιος ?
    Ο Μάντζιος δεν έπαιξε γιατί ήταν τραυματίας από την Πέμπτη και δεν πρόλαβε να γίνει καλά.

  7. #157
    Το avatar του μέλους TheCondor
    TheCondor Guest
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα από maxcp
    δείτε το νέο σάιτ της ομαδάρας μας..ΦΑΝΤΑΣΤΙΚΟ..

    Υ.Γ. στο μάνατζερ με αεκάκι ήρθα 1-1...ελπίζω άυριο να μην είναι το ίδιο τυχεροι...
    Ε ρε τι εκανε το αεκακι στην ευρωπαικη υπερομαδα που για ακομη μια φορα επαιξε αντιποδοσφαιρο.

  8. #158
    Εγγραφή
    26-01-2005
    Μηνύματα
    99
    Downloads
    1
    Uploads
    0
    Τύπος
    ADSL2+ Forthnet Shared
    Ταχύτητα
    16384/1024
    ISP
    Forthnet
    Router
    siemens cl-110
    SNR / Attn
    5.9(dB) / 21(dB)
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα από Nikoseagle
    Συμφωνώ με τον Τάσο . Η ομάδα στο πρώτο ημίχρονο ΑΝΥΠΑΡΚΤΗ ( ο Γκονζάλες πάλι ΠΙΣΩ και από τα σέντερ μπακ - πώς τα καταφέρνει ?) , στο δεύτερο , ανούσια ΚΑΙ ανίκανη . Τα σημάδια βελτίωσης πού τα είδατε βρε παιδιά ? Εγώ τόσο στραβός είμαι ? Τέλος πάντων , δεν θέλω να πω περισσότερα , αλλά όπως έχω γράψει πολύ καιρό τώρα , αν δεν δω θέαμα από την ομάδα μου ,ΔΕΝ πληρώνω για να πάω στο γήπεδο .
    Συγχαρητήρια στην ΑΕΚ .
    Επειδή θα τρελαθώ με αυτά που διαβάζω να μας πεις πότε η ομάδα θα έχει την υπέρτατη τιμή να σε έχει στις εξέδρες.Πετάμε μια μ@λ@κί@ και νομίζουμε ότι κάτι γράψαμε,δηλαδή εσύ πήγαινες στο γήπεδο όταν είχαμε την ομάδα με τον συγχωρεμένο τον κυράστα που αποδεδειγμένα παίζαμε το καλύτερο ποδόσφαιρο στην Ελλαδα;Ευτύχως τέτοιοι Παναθηναικάρες είναι πολύ λίγοι...

    p.s δηλαδή άμα έβρισκες τσάμπα εισητήρια θα πήγαινες γήπεδο;

  9. #159
    Εγγραφή
    29-06-2005
    Μηνύματα
    7.517
    Downloads
    56
    Uploads
    0
    Ταχύτητα
    204800/20480
    ISP
    ΟΤΕ Conn-x
    DSLAM
    ΟΤΕ - ΑΓ. ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ
    Router
    Speedport Plus
    SNR / Attn
    11.7(dB) / 34.0(dB)
    Path Level
    Fastpath
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα από coftaras
    Ειμαι περιεργος aesir αν τα ιδια ελεγες και μετα το παιχνιδι με την Μπαρτσα.Τα 2 πρωτα γκολ μπηκαν απο καθαρη τυχη .Το 2ο γκολ της ΑΕΚ μπαινει καθε 10 χρονια.
    Το γκόλ του Τσάνκο θέλει ικανότητα. Ικανότητα για να 'μετρήσεις' ότι ο τερματοφύλακας είναι εκτός, ικανότητα για να πιάσεις το σουτ με 'την μια', ικανότητα για να στείλεις το σουτ προς το τέρμα και μια δόση τύχης για να πάει στο παραθυράκι. Η βλακεία ήταν ότι ο αμυντικός σας δεν άφησε τον Γκαλίνοβιτς να μλοκάρει και την έδιωξε εντελώς ανόητα καθώς και του Γκαλίνοβιτς που πίστεψε ότι η φάση τελείωσε και έκανε μια ώρα να πάει προς το τέρμα.

  10. #160
    Εγγραφή
    12-08-2002
    Περιοχή
    Στο cockpit μίας Ferrari
    Ηλικία
    53
    Μηνύματα
    4.247
    Downloads
    8
    Uploads
    0
    Τύπος
    VDSL2
    Ταχύτητα
    102400/10240
    ISP
    Wind
    Router
    Technicolor TG789vac v2
    Path Level
    Interleaved
    Το 2ο γκολ της ΑΕΚ μπαινει καθε 10 χρονια.
    Για αυτό και ήταν τόσο ομορφο... και σπάνιο , δεν νομίζετε ; Ας μη ρίχνουμε τα πάντα στην τυχη.


    Feel free to attack the post. Do not feel free to attack the poster.
    "If someone said to me that you can have three wishes, my first would have been to get into racing, my second to be in Formula 1, my third to drive for Ferrari" - Gilles Villeneuve

  11. #161
    Εγγραφή
    11-07-2005
    Περιοχή
    Χανιά
    Ηλικία
    47
    Μηνύματα
    386
    Downloads
    3
    Uploads
    0
    Τύπος
    ADSL
    Ταχύτητα
    8192/512
    ISP
    ΟΤΕ Conn-x
    DSLAM
    Ο.Τ.Ε. - ΠΑΖΙΝΟΥ
    Router
    Linksys WAG300Ν
    Επειδή πρέπει να είμαστε αντικειμενικοί, το γκολ σας δεν ήταν οφ-σάϊντ. Από την άλλη όμως σε ένα ντέρμπυ δεν μπορεί να κάθεσαι άπρακτος για 45' και μετά να ψάχνεσαι στην άμυνα σου. Για την λαλακία του Βύντρα να δώσει την μπάλα πριν βγει έξω με συνέπεια να δημιουργηθεί το 2ο γκολ δεν λέει κανείς τίποτα? Αλλιώς ακούγεται το 1-0 και αλλιώς το 3-0 όπως και να το δεις το θέμα

  12. #162
    Το avatar του μέλους Bayern7
    Bayern7 Guest
    Αυτά τα γκολ, όπως του Τσάνκο, και λιγότερο όπως του Καφέ στο Ζερλάν, εκτός απο ικανότητα θέλουν και πολυ κωλοφαρδία.
    Ανέκαθεν ήθελαν. Μη λέμε ότι θέλουμε..
    Και δεν υποτιμώ ούτε τον Τσάνκο ούτε την γκολαρα που έβαλε.

  13. #163
    Το avatar του μέλους ttjoum
    ttjoum Guest
    Ο Τσάνκο επιβραβεύτηκε για την σκέψη του, η εκτέλεση ήταν άλλο θέμα είναι από τις φάσεις που ή θα σου κάτσει ή θα πάει στον αγύριστο, τελικά του έκατσε.

    Τώρα όντως δεν υπήρχε οφσάιντ αλλά πλέον οι περισσότεροι επόπτες είναι απλά όχι ικανοί, στην συγκεκριμένη φάση ήταν 5 μέτρα πίσω από την μπάλα δεν υπήρχε περίπτωση να δει ότι δεν ήταν οφσάιντ.

  14. #164
    Το avatar του μέλους Bayern7
    Bayern7 Guest
    Όντως.
    Στη φάση του γκολ της ΑΕΚ ήταν οριακό, οπότε ντάξει δικαιολογείται.
    Του ΠΑΟ όμως δεν ήταν οφσαιντ πεντακαθαρα. Είναι ανικανοι μερικοί...

  15. #165
    Εγγραφή
    14-07-2003
    Περιοχή
    @ SNR Land
    Ηλικία
    46
    Μηνύματα
    12.399
    Downloads
    19
    Uploads
    1
    Άρθρα
    1
    Τύπος
    VDSL2
    Ταχύτητα
    102400/10240
    ISP
    Wind
    Path Level
    Fastpath
    Aπό ότι φάνηκε δεν είχε πάρει καλή θέση ο " ριγωτός " με αποτέλεσμα να μην έχει σωστή οπτική γωνία
    Socii stamus Cadimus dividui

Σελ. 11 από 2315 ΠρώτηΠρώτη ... 6910111213162131 ... ΤελευταίαΤελευταία

Bookmarks

Bookmarks

Δικαιώματα - Επιλογές

  • Δεν μπορείτε να δημοσιεύσετε νέα θέματα
  • Δεν μπορείτε να δημοσιεύσετε νέα μηνύματα
  • Δεν μπορείτε να αναρτήσετε συνημμένα
  • Δεν μπορείτε να επεξεργαστείτε τα μηνύματα σας
  •  
  • Τα BB code είναι σε λειτουργία
  • Τα Smilies είναι σε λειτουργία
  • Το [IMG] είναι σε λειτουργία
  • Το [VIDEO] είναι σε λειτουργία
  • Το HTML είναι εκτός λειτουργίας