Εμφάνιση 1-7 από 7
  1. #1
    Εγγραφή
    22-09-2003
    Μηνύματα
    81.836
    Downloads
    218
    Uploads
    48
    Άρθρα
    6
    Τύπος
    VDSL2
    Ταχύτητα
    204800/20480
    ISP
    Wind
    Router
    Technicolor DGA4130
    SNR / Attn
    6(dB) / 2.8(dB)
    Path Level
    Interleaved
    Δελτίο Τύπου:
    Η Lannet Communications, πρωτοπόρος εταιρεία στο χώρο των τηλεπικοινωνιών και της υψηλής τεχνολογίας συμμετείχε δυναμικά στην έκθεση Ψηφιακής Τεχνολογίας Dte – Digital Technology Expo 2007.

    Στο περίπτερο της Lannet με αριθμό C3 και έκτασης 100m2, οι επισκέπτες της έκθεσης είχαν την ευκαιρία να ενημερωθούν σχετικά με τις πλέον πρόσφατες εξελίξεις στον χώρο των τηλεπικοινωνιών. Εκπρόσωποι της εταιρείας πληροφορούσαν το κοινό για τις υπηρεσίες της , δίνοντας έμφαση στο νέο προϊόν livebox , το οποίο μόλις διατέθηκε εμπορικά στην Ελληνική αγορά.

    Το περίπτερο της Lannet είχε διαμορφωθεί ειδικά για την αποκλειστική παρουσίαση της ευρυζωνικής πλατφόρμας livebox, το οποίο αναμένεται να αλλάξει τα δεδομένα στις υπηρεσίες τηλεφωνίας, internet και ψυχαγωγίας.

    Ειδικότερα, το livebox παρέχει συνδυασμένες υπηρεσίες επόμενης γενιάς όπως επίσης και μια σειρά υπηρεσιών προστιθέμενης αξίας, πάνω από ιδιόκτητες υποδομές ή δίκτυα τρίτων.

    Πατήστε στην εικόνα για να τη δείτε σε μεγέθυνση. 

Όνομα:  moz-screenshot-5.jpg 
Εμφανίσεις:  19 
Μέγεθος:  188,4 KB 
ID: 25185


    Για περισσότερες πληροφορίες:
    Καραγκιουλέ Άννη,
    Επικεφαλής Τμήματος Επικοινωνίας Ομίλου Lannet : τηλ.: 211 000 8472, fax: 211 000 8629, e-mail: Karagioule.annie@lannet.gr
    Δ.Τ. Lannet
    Τελευταία επεξεργασία από το μέλος EvilHawk : 13-11-07 στις 16:07.

  2. #2
    Εγγραφή
    19-09-2005
    Περιοχή
    Ηλιούπολη
    Ηλικία
    47
    Μηνύματα
    14
    Downloads
    53
    Uploads
    0
    Ταχύτητα
    51200/5120
    ISP
    Forthnet
    Την δυναμική συμμετοχή που ακριβώς την έδειχναν? Εγώ πέρασα να ψάξω ένα προσπέκτους για το livebox και κανείς δε σηκώθηκε να με εξυπηρετήσει ή να με ενημερώσει. Απολάμβαναν τον καφέ τους στις καρέκλες τους λες και ήταν στο γραφείο τους ....

  3. #3
    Εγγραφή
    11-11-2007
    Μηνύματα
    51
    Downloads
    0
    Uploads
    0
    Ταχύτητα
    24576/512
    ISP
    Forthnet
    Router
    Siemens CL-110
    SNR / Attn
    30.3(dB) / 29.0(dB)
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα από mist Εμφάνιση μηνυμάτων
    Την δυναμική συμμετοχή που ακριβώς την έδειχναν? Εγώ πέρασα να ψάξω ένα προσπέκτους για το livebox και κανείς δε σηκώθηκε να με εξυπηρετήσει ή να με ενημερώσει. Απολάμβαναν τον καφέ τους στις καρέκλες τους λες και ήταν στο γραφείο τους ....
    πραγματη! ερημια!

  4. #4
    Εγγραφή
    16-07-2007
    Ηλικία
    54
    Μηνύματα
    274
    Downloads
    4
    Uploads
    0
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα από mist Εμφάνιση μηνυμάτων
    Την δυναμική συμμετοχή που ακριβώς την έδειχναν? Εγώ πέρασα να ψάξω ένα προσπέκτους για το livebox και κανείς δε σηκώθηκε να με εξυπηρετήσει ή να με ενημερώσει. Απολάμβαναν τον καφέ τους στις καρέκλες τους λες και ήταν στο γραφείο τους ....
    Ετσι ηταν ..........μια απο τα ιδια....
    Ολα καλα λοιπον!!!!!!!!!!

  5. #5
    Wink
    ....για να μην είμαστε προκατειλημμένοι..........
    Δεν ξέρω για εσάς, αλλά εγώ εξυπηρετήθηκα άψογα στην dte (ενημερώθηκα για τις add on υπηρεσίες καθώς και για τα super gadgets του Livebox“nabaztag”, “liveradio”, “livezoom”). ToLivebox το πήρα πριν 15 ημέρες, μετά από επικοινωνία που είχα με το ευγενικό Customer Service της Εταιρίας. Το παρέλαβα ακριβώς στην ώρα που είχα κλείσει ραντεβού, έκανα Step by step την εγκατάσταση και συνδέθηκα αμέσως χωρίς κανένα πρόβλημα. Ακόμα και όταν ζήτησα κάποιες διευκρινίσεις για το Voip, καλώντας στο Customer Service της Εταιρίας, χωρίς καμία αναμονή (εν αντιθέσει με άλλες εταιρίες <Οnόματα δεν λέμε> που περιμένεις με τις ώρες, μήπως και φιλοτιμηθεί κάποιος να σε εξυπηρετήσει) με ενημέρωσαν ακριβώς για αυτό που ρώτησα. Αυτό που μου έκανε εντύπωση είναι η άψογη ποιότητα του Voip (ενδεικτικά αναφέρω ότι όλες πλέον τις κλήσεις μου τις κάνω από το Voip χωρίς κανένα πρόβλημα).

    Τέλος δεν θα ήθελα να παραλείψω να αναφέρω τις «ωραίες παρουσίες» που υπήρχαν στο περίπτερο της Lannet στην dte. Τελικά η επίσκεψη άξιζε από όλες τις απόψεις!!


  6. #6
    Εγγραφή
    15-10-2004
    Μηνύματα
    20
    Downloads
    0
    Uploads
    0
    Τύπος
    ADSL
    Ταχύτητα
    2048/256
    ISP
    OTEnet
    και εγώ το σάββατο το μεσημέρι που πέρασα από dte είχα άψογη αντιμετώπιση από lannet!

    δε χρειάστηκε καν να μπούμε στη διαδικασία να ρωτήσουμε κάτι...
    βλέποντάς μας απλά να κοιτάμε το livebox!, μας πλησίασε ένας άκρως εξυπηρετικός κύριος, ο οποίος μας εξήγησε αναλυτικά τα πάντα και για το router και για την υπηρεσία, και φυσικά για τα gadgetακια που είχαν εκεί και ανέφερε ο προηγούμενος... (εννοείται ότι θέλω το nabaztag τώρα... αν και μας είπαν ότι δε διατίθεται ακόμη!)

    πρέπει να μείναμε κανά 20λεπτο στο περίπτερο συζητώντας με τον υπεύθυνο (πιο πολύ από κάθε άλλο)... και γι' αυτό πραγματικά εκπλήσσομαι με τα παραπάνω σχόλια...

    anyway...

  7. #7
    Εγγραφή
    14-09-2006
    Περιοχή
    Athens
    Μηνύματα
    245
    Downloads
    0
    Uploads
    0
    δεν θέλω να είμαι προκατειλημμένος αλλά.....γιατί να είναι καλύτερη απο τις Vivodi....On....Forthnet κλπ που το μόνο που κάνουν είναι να ταλαιπωρούν τους πελάτες τους?
    Τελευταία επεξεργασία από το μέλος alkaios75 : 14-11-07 στις 23:59.

Παρόμοια Θέματα

  1. Αναδιάρθρωση στην Lannet Communications
    Από nnn στο φόρουμ ADSL
    Μηνύματα: 4
    Τελευταίο Μήνυμα: 21-02-08, 20:16
  2. Αποτελέσματα 9μήνου 2007 της LANNET Communications
    Από nnn στο φόρουμ Ειδήσεις
    Μηνύματα: 2
    Τελευταίο Μήνυμα: 01-12-07, 01:38
  3. Μηνύματα: 2
    Τελευταίο Μήνυμα: 12-11-07, 20:37
  4. Μηνύματα: 2
    Τελευταίο Μήνυμα: 20-10-06, 14:06
  5. Δυναμική επέκταση της Lannet στην Κύπρο
    Από Crosstalk στο φόρουμ Σταθερή & Κινητή Τηλεφωνία
    Μηνύματα: 7
    Τελευταίο Μήνυμα: 17-04-03, 15:03

Tags για αυτό το Θέμα

Bookmarks

Bookmarks

Δικαιώματα - Επιλογές

  • Δεν μπορείτε να δημοσιεύσετε νέα θέματα
  • Δεν μπορείτε να δημοσιεύσετε νέα μηνύματα
  • Δεν μπορείτε να αναρτήσετε συνημμένα
  • Δεν μπορείτε να επεξεργαστείτε τα μηνύματα σας
  •  
  • Τα BB code είναι σε λειτουργία
  • Τα Smilies είναι σε λειτουργία
  • Το [IMG] είναι σε λειτουργία
  • Το [VIDEO] είναι σε λειτουργία
  • Το HTML είναι εκτός λειτουργίας