Σελ. 13 από 23 ΠρώτηΠρώτη ... 38111213141518 ... ΤελευταίαΤελευταία
Εμφάνιση 181-195 από 345
  1. #181
    Το avatar του μέλους emeliss
    emeliss Guest
    Μετά από αυτό το καταπληκτικό σχόλιο μπορεί να κλείσει ο κύκλος και αυτής της τρολιάς. Πάμε για την επόμενη.

    Μην πέφτουμε. Μπορούμε και καλύτερα!!!

  2. #182
    Εγγραφή
    08-05-2004
    Περιοχή
    Νομός Αττικής
    Ηλικία
    43
    Μηνύματα
    21.060
    Downloads
    43
    Uploads
    2
    Τύπος
    FTTH
    Ταχύτητα
    300/30 Mbps
    ISP
    COSMOTE
    Router
    Arcadyan Speedport Smart
    Συγκριτικά με άλλα smartphone, πιστεύω ότι τα iPhone δεν αξίζουν τα χρήματά τους. Δηλαδή, κατά τη γνώμη μου, δε στέκει ορθολογιστικά το μερίδιο αγοράς, αλλά μόνο συναισθηματικά. Πιστεύω ότι το υψηλό τους κόστος είναι εκείνο που τα κάνει να είναι επιθυμητά από πολύ κόσμο. Άλλος θέλει το ακριβότερο επειδή νομίζει ότι είναι το πιο καλό, άλλος επειδή η δυσκολία απόκτησης τον κάνει να το θέλει περισσότερο, άλλος θέλει να το δείχνει στον περίγυρό του ή απλώς ακολουθεί απερίσκεπτα μία μόδα. Δυσκολεύομαι να φανταστώ πολλούς να το αξιοποιούν, με τρόπο που να δικαιολογεί επιπλέον κόστος σε σχέση με καλύτερες συσκευές, όπως π.χ. κάποιος app developer. Φυσικά όμως υπάρχουν και τέτοιοι.

    Όπως και με τις μάρκες ρούχων, τα ακριβά αυτοκίνητα, τα καγκούρικα pc, η θέα ακριβού smartphone (όχι συγκεκριμένης εταιρείας), συνήθως με κάνει να πιστεύω ότι το άτομο που την επέλεξε έχει αυξημένη πιθανότητα να είναι επιρρεπές στο marketing, να δίνει προτεραιότητα στα υλικά αγαθά και γενικά να κρίνει με τρόπο μη ορθολογιστικό, στη συγκεκριμένη περίπτωση. Κάτι τέτοιο δεν είναι απαραίτητα κακό. Όλοι έχουν πάθη, αλλά γενικά βοηθάει να τα αναγνωρίζουν.

    Βλέποντάς το κοινωνικά, θεωρώ καλό να ξοδεύει ο κόσμος τα χρήματά του, ώστε να κυκλοφορεί το χρήμα και να δίνονται ευκαιρίες σταδιοδρομίας σε όσους επωφελούνται από τις καταναλωτικές επιλογές των άλλων. Το κακό είναι ότι δεν παράγουμε στη χώρα τα περισσότερα καταναλωτικά προϊόντα, αν και με τις εφαρμογές smarthphone έχει τη δυνατότητα ο Έλληνας προγραμματιστής να κερδίσει από την παγκόσμια αγορά.

    Για να ολοκληρώσω, θα αγόραζα iPhone, αν ήταν να κερδίσω χρήματα από αυτό με την ανάπτυξη εφαρμογών. Αλλά θα ένιωθα αδύναμος, αν πλήρωνα το υψηλό του αντίτιμο για να το χρησιμοποιήσω παθητικά.
    Τελευταία επεξεργασία από το μέλος ipo : 28-10-13 στις 02:19.
    Προπληρωμένες κάρτες ........... 2 savings 4 safety

    Τι εστί IBAN, BIC, OUR, SHA, BEN;
    "Yesterday is History, Tomorrow a Mystery, Today is a Gift, Thats why it's called the Present."

  3. #183
    Εγγραφή
    02-04-2005
    Περιοχή
    Κλωζάνη
    Ηλικία
    41
    Μηνύματα
    3.552
    Downloads
    8
    Uploads
    0
    ISP
    Μπάμπης νετ
    DSLAM
    ΟΤΕ - ΠΕΥΚΟΧΩΡΙ
    Το πρόβλημα φίλε ίπε είναι ότι αυτά είναι υποκειμενικά πράγματα και ο καθένας αξιολογεί διαφορετικά και τις διάφορες δυνατότητες των smartphone αλλά και τον προσωπικό του χρόνο & πάθος για ενασχόληση.

    Όπως εγώ θεωρώ προκλητικό και ανάγωγο να πω στον άλλον που είναι άνεργος ότι εγώ π.χ. χέστηκα για τα 700 ευρώ (που δεν χέστηκα) επειδή τα έχω από κληρονομιά ή επειδή τα βγάζω σε μερικές μέρες το ίδιο προκλητικό θεωρώ να μου κάνει ο άλλος υψηλή κριτική με βάση το δικό του ψώνιο για το πόσο δύσκολο είναι να φέρω το Χ κινητό ή λειτουργικό σύστημα στα μέτρα μου.

    Αν δε παίρνει και υφάκι χιλίων καρδιναλίων και πάει να μου κάνει και κουμάντο στη ζωή μου, ως "ψαγμένος" που θα μου πει και που θα επενδύσω το χρήμα μου αλλά και τον χρόνο μου, τότε χάνεται και η λογική αλλά και η μπάλα. Επιπλέον τελείως ανάγωγη είναι και η συμπεριφορά του "εμείς έτσι είμαστε εδώ (στο adslgr) και άμα δεν σου αρέσει αλλού".

    Δυστυχώς η λογική σε αυτό το θέμα έχει χαθεί εδώ και καιρό στο adslgr και αν θέλω να ενημερωθώ για τέτοια ζητήματα απλά διαβάζω insomnia ή άλλα forum.
    Τελευταία επεξεργασία από το μέλος Φανερός Πράκτωρ : 28-10-13 στις 02:02. Αιτία: typos
    Υδραυλικός, φωτογράφος, εραστής και ποιητής...
    http://www.flickr.com/photos/120411235@N06/

  4. #184
    Εγγραφή
    08-05-2004
    Περιοχή
    Νομός Αττικής
    Ηλικία
    43
    Μηνύματα
    21.060
    Downloads
    43
    Uploads
    2
    Τύπος
    FTTH
    Ταχύτητα
    300/30 Mbps
    ISP
    COSMOTE
    Router
    Arcadyan Speedport Smart
    Δε θεωρώ κακό να διαφωνούμε, αρκεί να το κάνουμε πολιτισμένα. Προφανώς είναι υποκειμενικές οι επιλογές, όπως και η κριτική επ' αυτών.

    Πάντως το έχω άχτι να ακούσω κάποιον να λέει ότι αγόρασε κάτι μόνο και μόνο επειδή τον κάνει να νιώθει καλύτερα, χωρίς να προσπαθεί να αποδείξει ότι είναι καλύτερο το προϊόν. Η επίκληση στην ποιότητα κάποιες φορές δεν ευσταθεί για τη δικαιολόγηση του κόστους, δεν είναι κακό να το παραδεχόμαστε.
    Προπληρωμένες κάρτες ........... 2 savings 4 safety

    Τι εστί IBAN, BIC, OUR, SHA, BEN;
    "Yesterday is History, Tomorrow a Mystery, Today is a Gift, Thats why it's called the Present."

  5. #185
    Εγγραφή
    22-02-2008
    Ηλικία
    43
    Μηνύματα
    1.199
    Downloads
    12
    Uploads
    0
    Τύπος
    ADSL2+
    Ταχύτητα
    12288/1024
    ISP
    Forthnet
    Router
    Thomson TG585 v8
    SNR / Attn
    6.0(dB) / 28.5(dB)
    Άλλοι κάνουν αξιολόγηση κι άλλοι «αξιολόγηση». Άλλοι έχουν ανάγκες και θέλουν να τις καλύψουν κι άλλοι έχουν «ανάγκες» που και πάλι θέλουν τα τις καλύψουν. Θα βοηθούσε την κουβέντα να διαχωρίζαμε τις λέξεις εντός με εκείνες εκτός εισαγωγικών. Οι λόγοι είναι ευνόητοι. Κι όπως είπε πιο πάνω κάποιος, εκείνος που έχει πάρει συνειδητά απλ δεν έχει απολύτως κανένα λόγο να θιχτεί ή να παριστάνει ότι θίχτηκε. Οι υπόλοιποι που θίγεστε ή παριστάνετε ότι θίγεστε, ψαχ' τε το λίγο καλύτερα.

  6. #186
    Εγγραφή
    19-10-2004
    Περιοχή
    Ανάμεσα σε Sentry Gun και Dispenser
    Ηλικία
    40
    Μηνύματα
    3.445
    Downloads
    14
    Uploads
    0
    Τύπος
    FTTH
    Ταχύτητα
    930/100
    ISP
    Vodafone
    Router
    ΜΤ RB5009
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα από ipo Εμφάνιση μηνυμάτων
    Συγκριτικά με άλλα smartphone, πιστεύω ότι τα iPhone δεν αξίζουν τα χρήματά τους. Δηλαδή, κατά τη γνώμη μου, δε στέκει ορθολογιστικά το μερίδιο αγοράς, αλλά μόνο συναισθηματικά. Πιστεύω όμως ότι το υψηλό τους κόστος είναι εκείνο που τα κάνει να είναι επιθυμητά από πολύ κόσμο. Άλλος θέλει το ακριβότερο επειδή νομίζει ότι είναι το πιο καλό, άλλος επειδή η δυσκολία απόκτησης τον κάνει να το θέλει περισσότερο, άλλος θέλει να το δείχνει στον περίγυρό του ή απλώς ακολουθεί απερίσκεπτα μία μόδα.
    Δεν νομίζω ότι επιβεβαιώνεται αυτό. Χωρίς να αμφισβητώ ότι υπάρχουν παντού τέτοιοι καταναλωτές-τζιμάνια, το καλύτερο μερίδιο αγοράς το έχει το iPhone με διαφορά κιόλλας στις ΗΠΑ όπου τα μεγάλα συμβόλαια (και σε αριθμό μηνών και σε κόστος/μήνα) κρύβανε/κρύβουνε την πραγματική τιμή της συσκευής. Τώρα σιγά-σιγά αρχίζουν και μπαίνουν στο παιχνίδι ανταγωνιστικά πακέτα όπου αν δε θέλεις συσκευή, σου κάνουν σοβαρή μείωση στο πάγιο. Οπότε εκεί που στην Ελλάδα έχεις ένα entrly-level smartphone ξερωγώ στα €100 και το iPhone στα €740, στις ΗΠΑ (νομίζεις ότι) έχεις το entry-level (ή και το mid-range ανάλογα τα κέφια του carrier) στα $0 και το iPhone στα $200*

    http://www.tech-thoughts.net/2013/08...l#.Um2fHu3JB8E






    * σε αυτή την περίπτωση, δεν νομίζω ότι οι κινητάδες είναι τίποτα ανοιχτοχέρηδες που θέλουν να δίνουν φτηνά iPhone στον κόσμο: στην ουσία σε έχουν "κλέψει" με το καλημέρα με το ύψος του παγίου και σε αναγκάζουν αν θες να πάρεις τουλάχιστον την επιδότηση που θα έπρεπε να βάλεις και από την τσέπη σου.
    And how can we win, when fools can be kings ISO-approved?
    [MUSE: Knights of Cydonia]

  7. #187
    Εγγραφή
    02-04-2005
    Περιοχή
    Κλωζάνη
    Ηλικία
    41
    Μηνύματα
    3.552
    Downloads
    8
    Uploads
    0
    ISP
    Μπάμπης νετ
    DSLAM
    ΟΤΕ - ΠΕΥΚΟΧΩΡΙ
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα από ipo Εμφάνιση μηνυμάτων
    Δε θεωρώ κακό να διαφωνούμε, αρκεί να το κάνουμε πολιτισμένα. Προφανώς είναι υποκειμενικές οι επιλογές, όπως και η κριτική επ' αυτών.

    Πάντως το έχω άχτι να ακούσω κάποιον να λέει ότι αγόρασε κάτι μόνο και μόνο επειδή τον κάνει να νιώθει καλύτερα, χωρίς να προσπαθεί να αποδείξει ότι είναι καλύτερο το προϊόν. Η επίκληση στην ποιότητα κάποιες φορές δεν ευσταθεί για τη δικαιολόγηση του κόστους, δεν είναι κακό να το παραδεχόμαστε.
    δεν θεωρώ ότι γίνεται πολιτισμένα (π.χ. εκφράσεις του στυλ πρόβατα) άλλο αν π.χ. εγώ προσωπικά έχω καλύτερα πράγματα να κάνω από το να απαντήσω σε τέτοια επιχειρήματα/posts. Εγώ για παράδειγμα το πήρα επειδή κάνω ακόμα πιο εύκολα την δουλειά μου με αυτό ή καλύτερα επειδή δεν με έχει πείσει κάποιο άλλο ότι θα με βοηθήσει να την κάνω καλύτερα και επειδή ακόμα το "καπέλο" δεν είναι τόσο απαγορευτικό.

    - - - Updated - - -

    Παράθεση Αρχικό μήνυμα από apnet Εμφάνιση μηνυμάτων
    Οι υπόλοιποι που θίγεστε ή παριστάνετε ότι θίγεστε, ψαχ' τε το λίγο καλύτερα.
    Μπα απλά αυτοί που το παίζουν γνώστες πρέπει να μάθουν τρόπους.
    Τελευταία επεξεργασία από το μέλος Φανερός Πράκτωρ : 28-10-13 στις 03:01.
    Υδραυλικός, φωτογράφος, εραστής και ποιητής...
    http://www.flickr.com/photos/120411235@N06/

  8. #188
    Εγγραφή
    22-02-2008
    Ηλικία
    43
    Μηνύματα
    1.199
    Downloads
    12
    Uploads
    0
    Τύπος
    ADSL2+
    Ταχύτητα
    12288/1024
    ISP
    Forthnet
    Router
    Thomson TG585 v8
    SNR / Attn
    6.0(dB) / 28.5(dB)
    Τρόπους πολλοί είναι που πρέπει να μάθουν ανεξαρτήτως απόψεων. Αν όμως περιορίζει κανείς την κριτική του μονάχα σε όσους έχουν άλλη άποψη από τη δική του, τότε μάλλον θα πρέπει εκείνος να διορθώσει την κρίση του και να αναρωτηθεί αν έχει τη δυνατότητα να μιλάει αντικειμενικά σε μία σοβαρή συζήτηση (αν θέλει να κάνει σοβαρή συζήτηση βέβαια).

  9. #189
    Εγγραφή
    08-05-2004
    Περιοχή
    Νομός Αττικής
    Ηλικία
    43
    Μηνύματα
    21.060
    Downloads
    43
    Uploads
    2
    Τύπος
    FTTH
    Ταχύτητα
    300/30 Mbps
    ISP
    COSMOTE
    Router
    Arcadyan Speedport Smart
    Προτείνω να συνεχίσουμε τη συζήτηση πιο ήρεμα. Ας δείξει κάποιος ανωτερότητα κι ας αφήσει την τελευταία προσβλητική κουβέντα στον άλλο. Στα μάτια των αναγνωστών χάνει όποιος προσβάλει τον άλλο.
    Προπληρωμένες κάρτες ........... 2 savings 4 safety

    Τι εστί IBAN, BIC, OUR, SHA, BEN;
    "Yesterday is History, Tomorrow a Mystery, Today is a Gift, Thats why it's called the Present."

  10. #190
    Το avatar του μέλους Gordito
    Gordito Guest
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα από Φανερός Πράκτωρ Εμφάνιση μηνυμάτων
    Το πρόβλημα φίλε ίπε είναι ότι αυτά είναι υποκειμενικά πράγματα και ο καθένας αξιολογεί διαφορετικά και τις διάφορες δυνατότητες των smartphone αλλά και τον προσωπικό του χρόνο & πάθος για ενασχόληση.

    Όπως εγώ θεωρώ προκλητικό και ανάγωγο να πω στον άλλον που είναι άνεργος ότι εγώ π.χ. χέστηκα για τα 700 ευρώ (που δεν χέστηκα) επειδή τα έχω από κληρονομιά ή επειδή τα βγάζω σε μερικές μέρες το ίδιο προκλητικό θεωρώ να μου κάνει ο άλλος υψηλή κριτική με βάση το δικό του ψώνιο για το πόσο δύσκολο είναι να φέρω το Χ κινητό ή λειτουργικό σύστημα στα μέτρα μου.

    Αν δε παίρνει και υφάκι χιλίων καρδιναλίων και πάει να μου κάνει και κουμάντο στη ζωή μου, ως "ψαγμένος" που θα μου πει και που θα επενδύσω το χρήμα μου αλλά και τον χρόνο μου, τότε χάνεται και η λογική αλλά και η μπάλα. Επιπλέον τελείως ανάγωγη είναι και η συμπεριφορά του "εμείς έτσι είμαστε εδώ (στο adslgr) και άμα δεν σου αρέσει αλλού".

    Δυστυχώς η λογική σε αυτό το θέμα έχει χαθεί εδώ και καιρό στο adslgr και αν θέλω να ενημερωθώ για τέτοια ζητήματα απλά διαβάζω insomnia ή άλλα forum.
    Καποια πραγματα ειναι πολυ υποκειμενικα, καποια ομως ειναι αντικειμενικα.

    Αντικειμενικα λοιπον, η Apple εχει φτιαξει 'ενα οικοσυστημα' για να αρμεξει τον χρηστη.
    Απαραδεκτη τιμη συσκευης, ακομα πιο απαραδεκτη αυξηση τιμης για πραπανω GB, απαραδεκτη ελλειψη καρτας-SD.
    Περιορισμοι που μονο σκοπο εχουν να αναγκασουν τον χρηστη να αγορασει απο itunes (συνδεση με pc, ελειψη ευκολης αλλαγης ringtone, μη-συμβατοτητα με android στο BT κλπ)
    Επισης απαραδεκτο ειναι και το πως εδωσαν το ios7 στο 4ρι, απλα και μονο για να σπρωξουν τον κοσμο σε αλλο iphone και για να πουν οτι το υποστηριζουν.

    θα μπορουσα να μιλαω για μερες αντικειμενικα λοιπον.

    Υποκειμενικο ειναι να πεις οτι δεν θελω να παω αλλου γιατι εχω συνηθισει σε ios και βαριεμαι να αλλαξω/δεν θελω/εχω τα λεφτα και τα σκορπαω.

  11. #191
    Εγγραφή
    06-07-2005
    Περιοχή
    Νέα Υόρκη
    Ηλικία
    49
    Μηνύματα
    11.742
    Downloads
    6
    Uploads
    2
    Τύπος
    Cable
    Ταχύτητα
    300 Mbps down/10 Mbps up
    ISP
    Spectrum
    Εγώ πήρα το 5 γιατί δεν υπήρχε κανένα άλλο high end κινητό (πλην των windows phone που δεν ήθελα) που να μην είναι παντόφλα, αυτό τι λόγος είναι;

  12. #192
    Το avatar του μέλους Gordito
    Gordito Guest
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα από tsigarid Εμφάνιση μηνυμάτων
    Εγώ πήρα το 5 γιατί δεν υπήρχε κανένα άλλο high end κινητό (πλην των windows phone που δεν ήθελα) που να μην είναι παντόφλα, αυτό τι λόγος είναι;
    13mm ψηλοτερο ειναι και 11mm παχυτερο, πως το ενα ειναι αποδεκτο μεγεθος και το αλλο ειναι παντοφλα, εμενα μου περισσευει. Ιδιως οταν εχει πχ το S4 μια ιντσα παραπανω (~35% παραπανω οθονη, 440ppi, κλπ)

    Για smartphone, παντοφλα μπορεις να πεις το Note και οχι τα Galaxy/One/Z/G2/κλπ, αν εσυ θελεις μικρουλι τηλεφωνο, αυτο ειναι αλλο.

  13. #193
    Εγγραφή
    06-07-2005
    Περιοχή
    Νέα Υόρκη
    Ηλικία
    49
    Μηνύματα
    11.742
    Downloads
    6
    Uploads
    2
    Τύπος
    Cable
    Ταχύτητα
    300 Mbps down/10 Mbps up
    ISP
    Spectrum
    Κι όμως, η μία ίντσα είναι που κάνει τη διαφορά, τουλάχιστον σε μένα ως αγοραστή. Αν θυμάσαι από το νήμα που συζητούσαμε το τι να αγοράσω, πραγματικά ήθελα android, αλλά ήταν πολύ μεγάλο.

  14. #194
    Εγγραφή
    21-01-2006
    Περιοχή
    Σέρρες
    Ηλικία
    44
    Μηνύματα
    43
    Downloads
    0
    Uploads
    0
    Τύπος
    ADSL2+ OTE
    Ταχύτητα
    20480/1024
    ISP
    OTEnet
    DSLAM
    Ο.Τ.Ε. - ΣΕΡΡΕΣ
    Router
    Sagem
    Μου κανει εντυπωση που κανεις εδω μεσα (απο οσους θεωρουν παραλογη την αγορα νεου iPhone) δεν σκεφτεται το ενδεχομενο καποιοι να εχουν αγορασει πολλες εφαρμογες, παιχνιδια και τραγουδια τοσα χρονια και πλεον να μην θελουν να φυγουν απο το iPhone.

    Παράθεση Αρχικό μήνυμα από Gordito Εμφάνιση μηνυμάτων
    Αντικειμενικα λοιπον, η Apple εχει φτιαξει 'ενα οικοσυστημα' για να αρμεξει τον χρηστη.
    Απαραδεκτη τιμη συσκευης, ακομα πιο απαραδεκτη αυξηση τιμης για πραπανω GB, απαραδεκτη ελλειψη καρτας-SD.
    Περιορισμοι που μονο σκοπο εχουν να αναγκασουν τον χρηστη να αγορασει απο itunes (συνδεση με pc, ελειψη ευκολης αλλαγης ringtone, μη-συμβατοτητα με android στο BT κλπ)
    Επισης απαραδεκτο ειναι και το πως εδωσαν το ios7 στο 4ρι, απλα και μονο για να σπρωξουν τον κοσμο σε αλλο iphone και για να πουν οτι το υποστηριζουν.
    Ειναι σοβαρα επιχειρηματα αυτα τωρα; Η Google κ Microsoft δε θελουν να "αρμεξουν" τον πελατη; Το ringtone αλλαζει πανευκολα. BT δεν εχω χρησιμοποιησει ποτε, ουτε θελω sd-card, ειμαι ευτυχης κατοχος Nexus 4.

  15. #195
    Το avatar του μέλους Gordito
    Gordito Guest
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα από damiandkj Εμφάνιση μηνυμάτων
    Μου κανει εντυπωση που κανεις εδω μεσα (απο οσους θεωρουν παραλογη την αγορα νεου iPhone) δεν σκεφτεται το ενδεχομενο καποιοι να εχουν αγορασει πολλες εφαρμογες, παιχνιδια και τραγουδια τοσα χρονια και πλεον να μην θελουν να φυγουν απο το iPhone.
    Τραγουδια παιζουν παντου, δεν καταλαβαινω γιατι το αναφερεις ως επιχειρημα.

    Και σιγουρα αν θες να αλλαξεις πλατφορμα, δεν ειναι θεμα τα 10-20-50€ που εχουν οι εφαρμογες, οταν μια συκευη κανει 500+ (που δεν χρειαζεσαι και ολες τις εφαρμογες στις 2 πλατφορμες)

    Παράθεση Αρχικό μήνυμα από damiandkj Εμφάνιση μηνυμάτων
    Ειναι σοβαρα επιχειρηματα αυτα τωρα; Η Google κ Microsoft δε θελουν να "αρμεξουν" τον πελατη; Το ringtone αλλαζει πανευκολα. BT δεν εχω χρησιμοποιησει ποτε, ουτε θελω sd-card, ειμαι ευτυχης κατοχος Nexus 4.
    Οχι η google ΔΕN θελει να με αρμεξει οσο η apple και με αρμεγει παθητικα μεσω ads.
    Ringtones αλλαζεις ευκολα σε android, σε ios θελεις ματσακωνιες.
    ΒΤ φυσικα και χρειαζεται, οπως και η SD ή τουλαχιστον να εχεις την επιλογη και οχι 100-200€ για μεγαλυτερη χωρητικοτητα.

    Οτι και να πεις, η πολιτικη της Apple ειναι αρμεκτικη, εσυ μπορει να μην θελεις BT + SD, ο αλλος δεν θελει μεγαλη οθονη, ο τριτος δεν θελει κατι αλλο που δεν του παρεχει η Apple, αλλα εγω που τα θελω ολα μαντεψε σε ποια πλατφορμα τα βρισκω

Σελ. 13 από 23 ΠρώτηΠρώτη ... 38111213141518 ... ΤελευταίαΤελευταία

Παρόμοια Θέματα

  1. Μηνύματα: 212
    Τελευταίο Μήνυμα: 27-10-13, 11:18
  2. Μηνύματα: 42
    Τελευταίο Μήνυμα: 21-10-13, 00:18
  3. Μηνύματα: 7
    Τελευταίο Μήνυμα: 15-10-13, 18:28
  4. Μηνύματα: 20
    Τελευταίο Μήνυμα: 22-09-13, 20:04
  5. Μηνύματα: 0
    Τελευταίο Μήνυμα: 10-07-13, 20:50

Tags για αυτό το Θέμα

Bookmarks

Bookmarks

Δικαιώματα - Επιλογές

  • Δεν μπορείτε να δημοσιεύσετε νέα θέματα
  • Δεν μπορείτε να δημοσιεύσετε νέα μηνύματα
  • Δεν μπορείτε να αναρτήσετε συνημμένα
  • Δεν μπορείτε να επεξεργαστείτε τα μηνύματα σας
  •  
  • Τα BB code είναι σε λειτουργία
  • Τα Smilies είναι σε λειτουργία
  • Το [IMG] είναι σε λειτουργία
  • Το [VIDEO] είναι σε λειτουργία
  • Το HTML είναι εκτός λειτουργίας