Σελ. 392 από 394 ΠρώτηΠρώτη ... 372382387390391392393394 ΤελευταίαΤελευταία
Εμφάνιση 5.866-5.880 από 5903
  1. #5866
    Εγγραφή
    05-12-2003
    Περιοχή
    Θεσσαλονίκη
    Μηνύματα
    3.710
    Downloads
    2
    Uploads
    0
    Τύπος
    FTTH
    Ταχύτητα
    200000 / 20000
    ISP
    Cosmote
    DSLAM
    ΟΤΕ - ΤΟΥΜΠΑ
    Router
    AVM Fritz!Box 7530 ax
    επειδή είμαι λίγο άσχετος, πάνω σε αυτά που λέτε, αν πάρεις προϊόντα ας πούμε ομόλογα ή προθεσμιακές και το κάνεις μέσω της τράπεζας, όταν παίρνεις τους τόκους αφαιρούνται ο φόρος του κράτος. Στη δήλωση απ'ότι ξέρω φαίνονται οι τόκοι. Πρέπει από μόνος σου να τα δηλώνεις όλα αυτά;

  2. #5867
    Εγγραφή
    28-01-2008
    Ηλικία
    52
    Μηνύματα
    2.415
    Downloads
    13
    Uploads
    0
    Τύπος
    VDSL2
    Ταχύτητα
    51200/5120
    ISP
    Vodafone
    Router
    Vodafone H-300s
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα από YAziDis Εμφάνιση μηνυμάτων
    επειδή είμαι λίγο άσχετος, πάνω σε αυτά που λέτε, αν πάρεις προϊόντα ας πούμε ομόλογα ή προθεσμιακές και το κάνεις μέσω της τράπεζας, όταν παίρνεις τους τόκους αφαιρούνται ο φόρος του κράτος. Στη δήλωση απ'ότι ξέρω φαίνονται οι τόκοι. Πρέπει από μόνος σου να τα δηλώνεις όλα αυτά;
    Οι τόκοι καταθέσεων των ελληνικών τραπεζών, καθώς και ο φόρος 15% που τους αναλογεί, έχουν κρατηθεί από την τράπεζα, και είναι από τα στοιχεία που είναι προσυμπληρωμένα στο Ε1. Το ίδιο και για τα κουπόνια των εταιρικών ομολόγων. Αυτά που πρέπει να δηλώσεις εσύ, και συζητάμε στα τελευταία μηνύματα, είναι αγορές/πωλήσεις μετοχών, ομολόγων και άλλων αξιών στους σωστούς κωδικούς. Αν είσαι "άσχετος" (όλοι από εκεί ξεκινήσαμε), μια ιδέα θα ήταν να απευθυνθείς σε λογιστή την πρώτη φορά, να δεις πώς την συμπληρώνει, και μετά τα επόμενα χρόνια να την κάνεις μόνος σου. Αυτό έκανα και εγώ όταν ξεκίνησα να κάνω δηλώσεις!

  3. #5868
    Εγγραφή
    05-12-2003
    Περιοχή
    Θεσσαλονίκη
    Μηνύματα
    3.710
    Downloads
    2
    Uploads
    0
    Τύπος
    FTTH
    Ταχύτητα
    200000 / 20000
    ISP
    Cosmote
    DSLAM
    ΟΤΕ - ΤΟΥΜΠΑ
    Router
    AVM Fritz!Box 7530 ax
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα από yyy Εμφάνιση μηνυμάτων
    Οι τόκοι καταθέσεων των ελληνικών τραπεζών, καθώς και ο φόρος 15% που τους αναλογεί, έχουν κρατηθεί από την τράπεζα, και είναι από τα στοιχεία που είναι προσυμπληρωμένα στο Ε1. Το ίδιο και για τα κουπόνια των εταιρικών ομολόγων. Αυτά που πρέπει να δηλώσεις εσύ, και συζητάμε στα τελευταία μηνύματα, είναι αγορές/πωλήσεις μετοχών, ομολόγων και άλλων αξιών στους σωστούς κωδικούς. Αν είσαι "άσχετος" (όλοι από εκεί ξεκινήσαμε), μια ιδέα θα ήταν να απευθυνθείς σε λογιστή την πρώτη φορά, να δεις πώς την συμπληρώνει, και μετά τα επόμενα χρόνια να την κάνεις μόνος σου. Αυτό έκανα και εγώ όταν ξεκίνησα να κάνω δηλώσεις!
    Ναι, το θέμα είναι να πάρω κάποιες γνώμες γιατί υπάρχουν πολλοί λογιστές που είτε έχουν άγνοια είτε είναι ανεπαρκής. Θεωρώ τον δικό μου ολίγον τι ανεπαρκή, οπότε θέλω να ξέρω 2-3 πράγματα και εγώ...

  4. #5869
    Εγγραφή
    03-03-2004
    Περιοχή
    Ankh-Morpork, Discworld
    Ηλικία
    39
    Μηνύματα
    22.608
    Downloads
    1
    Uploads
    0
    Άρθρα
    4
    Τύπος
    VDSL2
    Ταχύτητα
    100/40 Mbps
    ISP
    Deutsche Telekom
    Router
    FRITZ!Box 7560
    Έχει ακούσει κάποιος κάτι για το ότι οι συνταξιούχοι που έχουν και άλλα εισοδήματα (πχ γεωργικά που με ενδιαφέρουν μιας και προέρχομαι από οικογένεια γαιοκτημόνων) θα πρέπει να δηλώσουν στον ΕΦΚΑ ότι τα έχουν για να μην τους κοπεί η σύνταξη;
    Δηλαδή δεν αρκεί που δηλώνονται κανονικά στην εφορία και φορολογούνται κάθε χρόνο, αλλά θα πρέπει να πούμε στον ΕΦΚΑ ότι τα έχουμε γιατί ο ΕΦΚΑ δε μιλάει με την εφορία;

    Αν κάποιος έχει ακούσει κάτι σχετικό, μπορείτε να μου πείτε
    1. ποια είναι η προθεσμία για να γίνει αυτή η δήλωση;
    2. πρέπει να γίνεται κάθε χρόνο;
    3. ξέρετε κάποιον φοροτεχνικό να τον πληρώσουμε να μας την κάνει υπεύθυνα γιατί εγώ μπήκα στον ΕΦΚΑ και άκρη δεν έβγαλα;

    Ευχαριστώ.

  5. #5870
    Εγγραφή
    16-02-2005
    Ηλικία
    45
    Μηνύματα
    5.027
    Downloads
    13
    Uploads
    0
    ISP
    Net One
    Router
    Speedtouch 780WL
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα από lewton Εμφάνιση μηνυμάτων
    Έχει ακούσει κάποιος κάτι για το ότι οι συνταξιούχοι που έχουν και άλλα εισοδήματα (πχ γεωργικά που με ενδιαφέρουν μιας και προέρχομαι από οικογένεια γαιοκτημόνων) θα πρέπει να δηλώσουν στον ΕΦΚΑ ότι τα έχουν για να μην τους κοπεί η σύνταξη;
    Δηλαδή δεν αρκεί που δηλώνονται κανονικά στην εφορία και φορολογούνται κάθε χρόνο, αλλά θα πρέπει να πούμε στον ΕΦΚΑ ότι τα έχουμε γιατί ο ΕΦΚΑ δε μιλάει με την εφορία;

    Αν κάποιος έχει ακούσει κάτι σχετικό, μπορείτε να μου πείτε
    1. ποια είναι η προθεσμία για να γίνει αυτή η δήλωση;
    2. πρέπει να γίνεται κάθε χρόνο;
    3. ξέρετε κάποιον φοροτεχνικό να τον πληρώσουμε να μας την κάνει υπεύθυνα γιατί εγώ μπήκα στον ΕΦΚΑ και άκρη δεν έβγαλα;

    Ευχαριστώ.
    Ειναι γνωστο απο αρχαιοτατων χρονων οτι οι διαφοροι φορεις του Δημοσιου δεν μιλανε μεταξυ τους
    Περιμενεις εσυ να βγαλεις ακρη? Επειδη δηλαδη φτιαχτηκε ενα gov.gr και πεταξε καποιος πολιτικος μια παπατζα για Ελλαδα 2.0 νομιζεις οτι γιναμε χωρα και ευνομουμενο οργανωμενο και ανθρωπινο κρατος?
    Εδω 10+ χρονια μετα αδυνατουν ακομα να κανουν μια vlookup αναμεσα στο αρχειο του Μεταφορων (πινακιδες οχηματων), του ΥΠΟΙΚ (τελη κυκλοφοριας) και των Ασφαλιστικων για να βρουν τα ανασφαλιστα και τα χωρις τελη. Δεν συζητω για τα ΚΤΕΟ που δεν πρεπει να υφισταται καπου κεντροποιημενη βαση με τα ΚΤΕΟ ανα οχημα διασυνδεδεμενη με ΑΑΔΕ και αλλους σχετικους φορεις (λχ Αστυνομια).
    Και εσυ θες ο ΕΦΚΑ να ξερει τι αλλα εισοδηματα εχεις? Ο ΕΦΚΑ καλα καλα δεν ξερει αν ο εργαζομενος ειναι πραγματικα 4ωρος ή πραγματικα απασχολουμενος και δεν ειναι μουσι για να παρει ταμειο ανεργιας. Δεν εχει συνεργασια με φορεις οπως η Επιθεωρηση κτλ.
    Ειμαστε πολυ πισω στις διαλειτουργικοτητες δυστυχως.
    Ισως στο Ελλαδα 99.99

  6. #5871
    Εγγραφή
    31-07-2007
    Περιοχή
    CRETE
    Ηλικία
    43
    Μηνύματα
    4.288
    Downloads
    12
    Uploads
    0
    Ταχύτητα
    Οτι να ναι
    ISP
    ΑΜΑΝ
    Router
    Netgear
    SNR / Attn
    ??(dB) / ??(dB)
    Path Level
    Fastpath
    Πως θα σου πουλησουν τη χαρη και την εξυπηρετηση αμα ολα γινονταν τσακ μπαμ ;

  7. #5872
    Εγγραφή
    16-02-2005
    Ηλικία
    45
    Μηνύματα
    5.027
    Downloads
    13
    Uploads
    0
    ISP
    Net One
    Router
    Speedtouch 780WL
    Για αυτο λεγεται πελατειακο κρατος και για αυτο πληρωνουμε χρυσαφι τα παντα σε εισφορες και φορους.
    Καπως πρεπει να βγουν αυτες οι χαρες...

  8. #5873
    Εγγραφή
    31-07-2007
    Περιοχή
    CRETE
    Ηλικία
    43
    Μηνύματα
    4.288
    Downloads
    12
    Uploads
    0
    Ταχύτητα
    Οτι να ναι
    ISP
    ΑΜΑΝ
    Router
    Netgear
    SNR / Attn
    ??(dB) / ??(dB)
    Path Level
    Fastpath
    Eμενα παλια με ειχαν καλεσει εφορια πεσε τοσα για να μην εχεις ντραβαλα . Μια χαρα... Μετα ακουω κρατος δικαιου και γελαω

  9. #5874
    Εγγραφή
    16-02-2005
    Ηλικία
    45
    Μηνύματα
    5.027
    Downloads
    13
    Uploads
    0
    ISP
    Net One
    Router
    Speedtouch 780WL
    Εμενα ενω ειχα κανει τροποποιητικη εγχαρτη λογο λαθους (στις απαρχες του παλιου Κοκκαλικου Taxis ακομα χοχοχο) τοτε που τις καναμε εγχαρτες και τις περνουσαν οι υπαλληλοι των ΔΟΥ με το χερι στο Taxis, δεν την περασαν ποτέ στο συστημα με αποτελεσμα 1,5 χρονο μετα να με κυνηγανε απο το Δικαστικο με απειλη κατασχεσης και δημευσης στοιχειων. Κοντεψα να παθω ανακοπη οταν ελαβα την επιστολη γνωριζοντας οτι ειχα κανει 1,5 χρονο πισω τροποποιητικη, φτιαγμενη απο το λογιστη και κατατεθημενη απο εμενα στη ΔΟΥ.
    Τελικα μετα απο επισκεψη στη ΔΟΥ βρεθηκε φιλοτιμη υπαλληλος γιατι οι περισσοτεροι με ειρωνευοντουσαν ως φοροφυγα 25 χρονων ανθρωπο, η οποια ασχοληθηκε και μου λεει "ναι κυριε η δηλωση σας η τροποποιητικη δεν εχει εκκαθαριστει ακομα 1,5 χρονο μετα γιατι ακομα δεν εχει καταχωρηθει ειναι καπου εκει μεσα" και μου δειχνει στο πατωμα γυρω στα ντανες δηλωσεις σε στιβες που επιαναν ολο το μηκος του τοιχου του οροφου καπου 15 μετρα, ακαταχωρητες απο τα τελευταια 2 χρονια.
    Ευτυχως με λυπηθηκε πηγε εφαγε 15 λεπτα την βρηκε γυρισε και την περασε με το χερι, εβγαλε νεο εκκαθαριστικο, πηγα στο Δικαστικο και με απαλλαξαν.

    Πες μου αν εισαι λιγο σαλτα/φευγας, βαζεις μπουρλωτο και το καις ολο συθεμελα ή οχι?? Μετα απορουν κατα καιρους που μπουκαρανε στις ΔΟΥ με καραμπινες και τσεκουρια, "μα ηταν ησυχος ανθρωπος ελεγαν οι γειτονες στο Σομπολο".

  10. #5875
    Εγγραφή
    09-12-2006
    Περιοχή
    Αθήνα
    Ηλικία
    37
    Μηνύματα
    2.733
    Downloads
    28
    Uploads
    0
    Τύπος
    FTTH
    Ταχύτητα
    102400/10240
    ISP
    COSMOTE
    Router
    Speedport Plus 2
    Υπέβαλα και εγω την φορολογική δήλωση, μπορω να κανω τροποποιητική; Θα υπάρχει κάποιο κόστος;
    Case:Nemesis NZXT PSU: HEC WinPower 550UB Mobo: ASUS P5K PREMIUM WiFi/AP CPU: C2D E6750 2.66Ghz RAM: 4x1GB DDR2 @ 1066Mhz GPU: ALBATRON ATi RADEON HD4870 1GB [PCI-E] HDD: 1x320GB WD3200YS 2x640GB WD6400AAKS 1x750GB Seagate ST3750330AS 2x1TB SAMSUNG HD103UJ 1x2TB Seagate ST32000542AS Other: Logitech X-530 Sound

  11. #5876
    Εγγραφή
    03-03-2004
    Περιοχή
    Ankh-Morpork, Discworld
    Ηλικία
    39
    Μηνύματα
    22.608
    Downloads
    1
    Uploads
    0
    Άρθρα
    4
    Τύπος
    VDSL2
    Ταχύτητα
    100/40 Mbps
    ISP
    Deutsche Telekom
    Router
    FRITZ!Box 7560
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα από Sebu Εμφάνιση μηνυμάτων
    Ειναι γνωστο απο αρχαιοτατων χρονων οτι οι διαφοροι φορεις του Δημοσιου δεν μιλανε μεταξυ τους
    Περιμενεις εσυ να βγαλεις ακρη? Επειδη δηλαδη φτιαχτηκε ενα gov.gr και πεταξε καποιος πολιτικος μια παπατζα για Ελλαδα 2.0 νομιζεις οτι γιναμε χωρα και ευνομουμενο οργανωμενο και ανθρωπινο κρατος?
    Εδω 10+ χρονια μετα αδυνατουν ακομα να κανουν μια vlookup αναμεσα στο αρχειο του Μεταφορων (πινακιδες οχηματων), του ΥΠΟΙΚ (τελη κυκλοφοριας) και των Ασφαλιστικων για να βρουν τα ανασφαλιστα και τα χωρις τελη. Δεν συζητω για τα ΚΤΕΟ που δεν πρεπει να υφισταται καπου κεντροποιημενη βαση με τα ΚΤΕΟ ανα οχημα διασυνδεδεμενη με ΑΑΔΕ και αλλους σχετικους φορεις (λχ Αστυνομια).
    Και εσυ θες ο ΕΦΚΑ να ξερει τι αλλα εισοδηματα εχεις? Ο ΕΦΚΑ καλα καλα δεν ξερει αν ο εργαζομενος ειναι πραγματικα 4ωρος ή πραγματικα απασχολουμενος και δεν ειναι μουσι για να παρει ταμειο ανεργιας. Δεν εχει συνεργασια με φορεις οπως η Επιθεωρηση κτλ.
    Ειμαστε πολυ πισω στις διαλειτουργικοτητες δυστυχως.
    Ισως στο Ελλαδα 99.99


    - - - Updated - - -

    Παράθεση Αρχικό μήνυμα από Sebu Εμφάνιση μηνυμάτων
    Εμενα ενω ειχα κανει τροποποιητικη εγχαρτη λογο λαθους (στις απαρχες του παλιου Κοκκαλικου Taxis ακομα χοχοχο) τοτε που τις καναμε εγχαρτες και τις περνουσαν οι υπαλληλοι των ΔΟΥ με το χερι στο Taxis, δεν την περασαν ποτέ στο συστημα με αποτελεσμα 1,5 χρονο μετα να με κυνηγανε απο το Δικαστικο με απειλη κατασχεσης και δημευσης στοιχειων. Κοντεψα να παθω ανακοπη οταν ελαβα την επιστολη γνωριζοντας οτι ειχα κανει 1,5 χρονο πισω τροποποιητικη, φτιαγμενη απο το λογιστη και κατατεθημενη απο εμενα στη ΔΟΥ.
    Τελικα μετα απο επισκεψη στη ΔΟΥ βρεθηκε φιλοτιμη υπαλληλος γιατι οι περισσοτεροι με ειρωνευοντουσαν ως φοροφυγα 25 χρονων ανθρωπο, η οποια ασχοληθηκε και μου λεει "ναι κυριε η δηλωση σας η τροποποιητικη δεν εχει εκκαθαριστει ακομα 1,5 χρονο μετα γιατι ακομα δεν εχει καταχωρηθει ειναι καπου εκει μεσα" και μου δειχνει στο πατωμα γυρω στα ντανες δηλωσεις σε στιβες που επιαναν ολο το μηκος του τοιχου του οροφου καπου 15 μετρα, ακαταχωρητες απο τα τελευταια 2 χρονια.
    Ευτυχως με λυπηθηκε πηγε εφαγε 15 λεπτα την βρηκε γυρισε και την περασε με το χερι, εβγαλε νεο εκκαθαριστικο, πηγα στο Δικαστικο και με απαλλαξαν.

    Πες μου αν εισαι λιγο σαλτα/φευγας, βαζεις μπουρλωτο και το καις ολο συθεμελα ή οχι?? Μετα απορουν κατα καιρους που μπουκαρανε στις ΔΟΥ με καραμπινες και τσεκουρια, "μα ηταν ησυχος ανθρωπος ελεγαν οι γειτονες στο Σομπολο".


    - - - Updated - - -

    Μου φτιάχνεις τη διάθεση παρασκευιάτικα.

  12. #5877
    Εγγραφή
    05-05-2009
    Περιοχή
    Παλαιό Φάληρο
    Μηνύματα
    12.758
    Downloads
    0
    Uploads
    0
    Ταχύτητα
    FTTH Φως το αληθ
    ISP
    OTE
    Router
    Fritz 7590
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα από lewton Εμφάνιση μηνυμάτων


    - - - Updated - - -





    - - - Updated - - -

    Μου φτιάχνεις τη διάθεση παρασκευιάτικα.
    Eλα να στην φτιάξω κι εγώ

    Δήλωση εταιρείας ΑΕ, μου λέγανε δεν είχα κάνει
    Πήγα με αντίγραφο και για καλή μου τύχη πήγα σε υπάλληλο που είχε υπογράψει ότι την παρέλαβε.
    Φάγανε τον τόπο, την βρήκανε σε άλλο φάκελλο

    Εποχές Ενφια έγινα μπαλάκι ανάμεσα Δήμο, Δεη, ΔΟΥ
    Ολοι είχαν κάνει τέλεια την δουλειά τους
    3,5 χρόνια δεν μου δίνανε φορολογική ενημερώτητα

    Γιατί μου είχανε χρεώσει και ταράτσα, ενώ ο νόμος λέει για στεγασμένο χώρο
    3 χιλιαρικάκια διαφορά και το χειρότερο θα συνεχιζότανε

    ΥΓ
    Και 13 χρόνια δικαστήρια, άστα
    Κάτσε κοριτσάκι μου στην Ολλανδία, καλά είναι ..
    " Ούτε λαχανικά δεν θα φόρτωνα. "

    ----
    No fm radio ?
    No headphone jack ?

    Sorry no phone.

  13. #5878
    Εγγραφή
    03-03-2004
    Περιοχή
    Ankh-Morpork, Discworld
    Ηλικία
    39
    Μηνύματα
    22.608
    Downloads
    1
    Uploads
    0
    Άρθρα
    4
    Τύπος
    VDSL2
    Ταχύτητα
    100/40 Mbps
    ISP
    Deutsche Telekom
    Router
    FRITZ!Box 7560
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα από dimitri_ns Εμφάνιση μηνυμάτων
    Eλα να στην φτιάξω κι εγώ

    Δήλωση εταιρείας ΑΕ, μου λέγανε δεν είχα κάνει
    Πήγα με αντίγραφο και για καλή μου τύχη πήγα σε υπάλληλο που είχε υπογράψει ότι την παρέλαβε.
    Φάγανε τον τόπο, την βρήκανε σε άλλο φάκελλο

    Εποχές Ενφια έγινα μπαλάκι ανάμεσα Δήμο, Δεη, ΔΟΥ
    Ολοι είχαν κάνει τέλεια την δουλειά τους
    3,5 χρόνια δεν μου δίνανε φορολογική ενημερώτητα

    Γιατί μου είχανε χρεώσει και ταράτσα, ενώ ο νόμος λέει για στεγασμένο χώρο
    3 χιλιαρικάκια διαφορά και το χειρότερο θα συνεχιζότανε

    ΥΓ
    Και 13 χρόνια δικαστήρια, άστα
    Κάτσε κοριτσάκι μου στην Ολλανδία, καλά είναι ..
    Μόνο να έρχεται στην Ελλάδα για εξετάσεις αν -χτύπα ξύλο- νιώθει ότι μπορεί να έχει κάτι γιατί στην Ολλανδία θα της λένε να κάτσει σπίτι και να πιει τσάι.
    Αν βρεθεί ότι έχει κάτι σοβαρό οι Ολλανδοί θα το αντιμετωπίσουν καλύτερα από την Ελλάδα, αλλά στην πρόληψη η Ελλάδα είναι μπροστά. Εγώ έρχομαι και κάνω τις εξετάσεις μου στην Ελλάδα (πληρώνοντας) και αν μου βγει -χτύπα ξύλο- ότι έχω τίποτα βαρύ θα πάω στη Γερμανία να τους πω τι έχω για να με βάλουν για θεραπεία.

  14. #5879
    Εγγραφή
    05-05-2009
    Περιοχή
    Παλαιό Φάληρο
    Μηνύματα
    12.758
    Downloads
    0
    Uploads
    0
    Ταχύτητα
    FTTH Φως το αληθ
    ISP
    OTE
    Router
    Fritz 7590
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα από lewton Εμφάνιση μηνυμάτων
    Μόνο να έρχεται στην Ελλάδα για εξετάσεις αν -χτύπα ξύλο- νιώθει ότι μπορεί να έχει κάτι γιατί στην Ολλανδία θα της λένε να κάτσει σπίτι και να πιει τσάι.
    Αν βρεθεί ότι έχει κάτι σοβαρό οι Ολλανδοί θα το αντιμετωπίσουν καλύτερα από την Ελλάδα, αλλά στην πρόληψη η Ελλάδα είναι μπροστά. Εγώ έρχομαι και κάνω τις εξετάσεις μου στην Ελλάδα (πληρώνοντας) και αν μου βγει -χτύπα ξύλο- ότι έχω τίποτα βαρύ θα πάω στη Γερμανία να τους πω τι έχω για να με βάλουν για θεραπεία.
    Για ιατρικά έρχεται εδώ
    Μια φίλη της Γαλλιδάκι, οι Ολλανδοί δεν την βάζανε νοσοκομείο, πήγε Γαλλία και την κρατήσανε μια βδομάδα μέσα, είχε γεμίσει στρεπτόκκοκο.
    Θέλει και τύχη ..
    " Ούτε λαχανικά δεν θα φόρτωνα. "

    ----
    No fm radio ?
    No headphone jack ?

    Sorry no phone.

  15. #5880
    Εγγραφή
    31-07-2007
    Περιοχή
    CRETE
    Ηλικία
    43
    Μηνύματα
    4.288
    Downloads
    12
    Uploads
    0
    Ταχύτητα
    Οτι να ναι
    ISP
    ΑΜΑΝ
    Router
    Netgear
    SNR / Attn
    ??(dB) / ??(dB)
    Path Level
    Fastpath
    Που πατε ιδιωτικα πληρωνοντας ; απογευματινα ειχα παει και ηταν παναγια μου βοηθα χ@σμενους μας ειχαν ...... Πρωινα ελατε του χρόνου ...

Σελ. 392 από 394 ΠρώτηΠρώτη ... 372382387390391392393394 ΤελευταίαΤελευταία

Παρόμοια Θέματα

  1. Δηλωση αυτοκινητου στην φορολογικη δηλωση.
    Από Exarxeia στο φόρουμ Εκτός θέματος
    Μηνύματα: 18
    Τελευταίο Μήνυμα: 07-01-13, 11:22
  2. ερωτηση σχετικα με φορολογικη δηλωση
    Από lak100 στο φόρουμ Εκτός θέματος
    Μηνύματα: 7
    Τελευταίο Μήνυμα: 01-02-11, 11:19
  3. ΦΟΡΟΛΟΓΙΚΗ ΔΗΛΩΣΗ
    Από paul75 στο φόρουμ The Meeting point
    Μηνύματα: 5
    Τελευταίο Μήνυμα: 07-05-10, 21:16
  4. ΦΟΡΟΛΟΓΙΚΗ ΔΗΛΩΣΗ ΕΤΟΥΣ 2ΟΟ9
    Από kostastzo στο φόρουμ Πολιτική, Κοινωνικά Θέματα, Επιστήμες και Aθλητισμός
    Μηνύματα: 5
    Τελευταίο Μήνυμα: 13-05-09, 21:54
  5. Απορια για φορολογικη δηλωση
    Από harmem στο φόρουμ Εκτός θέματος
    Μηνύματα: 3
    Τελευταίο Μήνυμα: 27-03-09, 17:14

Bookmarks

Bookmarks

Δικαιώματα - Επιλογές

  • Δεν μπορείτε να δημοσιεύσετε νέα θέματα
  • Δεν μπορείτε να δημοσιεύσετε νέα μηνύματα
  • Δεν μπορείτε να αναρτήσετε συνημμένα
  • Δεν μπορείτε να επεξεργαστείτε τα μηνύματα σας
  •  
  • Τα BB code είναι σε λειτουργία
  • Τα Smilies είναι σε λειτουργία
  • Το [IMG] είναι σε λειτουργία
  • Το [VIDEO] είναι σε λειτουργία
  • Το HTML είναι εκτός λειτουργίας