PDA

Επιστροφή στο Forum : ΧΡΕΙΑΖΕΤΕ ΟΜΑΔΙΚΗ <ΕΠΙΣΚΕΨΗ> ΣΤΗΝ Tellas?



kinggreece
22-05-07, 14:13
να κανουμε μια ομαδικη επισκεψη στην τελλας και να βομβαρδισουμε τισ πρωινες εκπομες με μειλ terens@alter.gr kalimeraellada@antenna.gr as drastiriopihthoyme telika.

tolism30
22-05-07, 14:37
Ξαναγραψε το μύνημα σου σε Ελληνικά γιατί τα Greeklish δεν επιτρέπονται και είναι και κουραστικά στο να τα διαβάσεις.

RHOMBUS
22-05-07, 15:14
Το θέμα πιστεύω θα αποτελούσε μια πρώτης τάξεως εκμπομπή για τον Ευαγγελάτο. (Αν δεν το έχει ήδη στα σκαριά..)

Haros
22-05-07, 15:18
Άμα κανονίσουμε κάτι πάντως είμαι μέσα. Αν και αυτοί πλακάκια τα έχουν με τις τηλεοράσεις... Τις διαφημίσεις τους παίζουν..

lakis
22-05-07, 15:27
Αν και αυτοί πλακάκια τα έχουν με τις τηλεοράσεις... Τις διαφημίσεις τους παίζουν..

Σωστός!
;)

XARAYGH
22-05-07, 15:36
KAI τι ΦΤΑΙΕΙ ΡΕ ΠΑΙΔΙΑ ο υπαλληλος εκει???? και τα σεκιουριτι των 500 ευρω?

Haros
22-05-07, 15:44
Φίλε μου δυστυχώς αυτοί δεν φταίνε σε τίποτα αλλά αυτοί τα ακούνε. Πολλοί είναι φοιτητές όπως κι εγώ και απλά κάνουν την δουλειά τους για βγάλουν κάποια χρήματα και τους καταλαβαίνω.

Το θέμα όμως είναι πως αν δεν σου δείνουν κάποιον υπεύθυνο να μπορέσεις να μιλήσεις, τότε ΝΑΙ οι υπάλληλοι θα τα ακούσουν. Κάποιος επιτέλους πρέπει να πάρει την ευθύνη, και άμα δεν την πάρει την ευθύνη ο διευθυντής θα την πάρουν τα υπάλληλοι του.
Μόνο με φοβέρα και τσαμπουκαλίκια δουλέυει δυστυχώς το σύστημα. Την αλητία τους δεν μπορείς να την χειριστείς με ευγένια και καλά λογάκια. Έχουν ξεφύγει πλέον.

Εξάλλου δεν λέμε να παίξουμε και ξύλο. Απλά πρέπει να δραστηριοποιηθούμε...

Stelios GR
22-05-07, 16:00
Εξάλλου δεν λέμε να παίξουμε και ξύλο. Απλά πρέπει να δραστηριοποιηθούμε...

Κρίμα, γιατί γυμναζόμουν γι'αυτό τελευταία ;).

Reorx
22-05-07, 19:53
πλακα θα χει παντως

iliask
23-05-07, 08:51
Εγώ λέω να τους στείλουμε τα καλόπαιδα :-) από τα εξάρχεια να πάνε καμιά 50αριά με λοστάρια πεταλούδες, μολότοφ καδρόνια κτλ κτλ και να γίνει της παιανίας εκει μέσα!!!! Μετά μπορεί να στρώσουν χαρακτήρα , ειδικά αμα τους πουν οτι θα ξαναπεράσουν !!!!

Μην την πέφτουν συνέχεια στην αστυνομία!Ας κάνουν επιτέλους ένα κάλο για την κοινωνία!!!!!
Πρόγραμμα: Aυτή την εβδομάδα Τελλάς την επόμενη vivodi κτλ κτλ ....

ΝΤΟΥ ΑΠΟ ΠΑΝΤΟΥ οπώς λέει και το γνωστό τραγούδι!!!!!!:p

the_Mask
23-05-07, 10:27
Το θέμα πιστεύω θα αποτελούσε μια πρώτης τάξεως εκμπομπή για τον Ευαγγελάτο. (Αν δεν το έχει ήδη στα σκαριά..)

Και εγω ΜΑΖΙ σου και συμφωνω επισης και με το φιλο που μιλησε για mails στις πρωινες εκπομπες τυπου Παπαδακη. Θα βγουνε πολλα παρα πολλα να θυμισω τα λογια ενος φιλου πιο παλια που ειχε μιλησει περι ανακατεματος συνεργαζομενης εταιρειας οσον αφορα το τηλεφωνικο κεντρο 13800, πανω σε αυτο να υπενθημισω την ιστορια του ΙΚΑ τοτε με τον Σημιτη αν θυμαστε ολοι που "μιλησε" με 2 πολιτες κατι πηγε να πει το alter απεξω απεξω οτι πισω βρισκεται μεγαλη εταιρειαμε τηλεφωνικα κεντρα της οποιας τελικα το ονομα δεν αναφερθηκε και εν τελει θαφτηκε.Βρομαει πολυ η υποθεση γενικως παιδια , παρα πολυ ,,,,

gosper
23-05-07, 11:05
Και εγω ΜΑΖΙ σου και συμφωνω επισης και με το φιλο που μιλησε για mails στις πρωινες εκπομπες τυπου Παπαδακη. Θα βγουνε πολλα παρα πολλα να θυμισω τα λογια ενος φιλου πιο παλια που ειχε μιλησει περι ανακατεματος συνεργαζομενης εταιρειας οσον αφορα το τηλεφωνικο κεντρο 13800, πανω σε αυτο να υπενθημισω την ιστορια του ΙΚΑ τοτε με τον Σημιτη αν θυμαστε ολοι που "μιλησε" με 2 πολιτες κατι πηγε να πει το alter απεξω απεξω οτι πισω βρισκεται μεγαλη εταιρειαμε τηλεφωνικα κεντρα της οποιας τελικα το ονομα δεν αναφερθηκε και εν τελει θαφτηκε.Βρομαει πολυ η υποθεση γενικως παιδια , παρα πολυ ,,,,

δεν βρωμαει ειναι αυτονοητο και εχει αναφερθει σε ΄πολλα Threads για την teleperformance η οποια ειναι πολυεθνικη και ανεγγιχτη!!!!!

the_Mask
23-05-07, 11:14
βρομαει αρκετα η υποθεση. Ο καθε Ευαγγελατος αν ασχοληθει με το θεμα θα βρει αρκετα παρατυπα-μη προβλεπομενα ( για μην πουμε κατι αλλο) που εχουν να κανουν με συνθηκες εργασιας,τακτικες πωλησης,τακτικες σωσιματος πελατη .

rokko74
23-05-07, 15:55
Εγώ παιδιά πάντως δεν άντεξα και έστειλα email σε atheato kosmo, evaggelato & triantafyllopoulo με cc την tellas (όλα τα τμήματα) τον Ε.Ε.Τ.Τ. και το συνήγορο του Πολίτη.

Ακόμη περιμένω και φυσικά δεν έχω internet


Φυσικά και είμαι μέσα για ομαδική αποστολή email σε όσες εκπομπές γίνετε περισσότερες

@ ADSLgr.com All rights reserved.