PDA

Επιστροφή στο Forum : Wind GIGAfull, 15GB για αυτό το καλοκαίρι



kasi
17-07-17, 19:00
184749Με τόσα data αυτό το καλοκαίρι θα σε σημαδέψει.
Aπόκτησε κι εσύ 15GB για 2 μήνες μόνο με 10€ και ζήσε αυτό το καλοκαίρι στο GIGAfull.
Πώς μπορείς να ενεργοποιήσεις την προσφορά
1) Μέσω του myWIND από desktop ή mobile

Kάνε login στο myWIND
Επίλεξε από το menu τη «Διαχείριση Σύνδεσης»
Κάνε κλικ στην επιλογή «Επιπρόσθετες υπηρεσίες»
Στη συνέχεια επίλεξε την καρτέλα «Επιπρόσθετες υπηρεσίες περιορισμένης διάρκειας» και ενεργοποίησε το GIGAfull

2) Μέσω του myWIND App

Κάνε login στην εφαρμογή
Από τις «Συνδέσεις» επίλεξε τη γραμμή κινητής σου
Κάνε κλικ στην επιλογή «Επιπρόσθετες υπηρεσίες»
Στη συνέχεια επίλεξε την καρτέλα «Επιπρόσθετες υπηρεσίες περιορισμένης διάρκειας» και ενεργοποίησε το GIGAfull

3) Με SMS

Στείλε SMS από το κινητό σου γράφοντας 15GB στο 1285

ΔΙΕΥΚΡΙΝΙΣΕΙΣ

Η προσφορά αποδίδει συνολικά 15GB με κόστος 10€ και διάρκεια 62 ημέρες από την ενεργοποίηση.
Η ενεργοποίηση της προσφοράς θα γίνεται μέσω SMS με αποστολή 15GB στο 1285, μέσω myWind ή myWIND app.
Η προσφορά είναι διαθέσιμη για ενεργοποίηση το χρονικό διάστημα: 17.07.2017 έως 31.08.2017.
Η προσφορά είναι διαθέσιμη σε όλους τους συνδρομητές συμβολαίου,Καρτοσύνδεσης και SimpleFi on the Go.(εκτός από τα προγράμματα χρήσης).
Η προσφορά μπορεί να ενεργοποιηθεί έως 4 φορές ανά 30 ημέρες.
Τα 13GB της προσφοράς αφορούν αποκλειστικά και μόνο χρήση εντός Ελλάδος.
H κατανάλωση των ΜΒ γίνεται ανά 1 ΚΒ. Ανώτερη προτεραιότητα ανήκει είτε στα υπολειπόμενα ΜΒ προγραμμάτων συμβολαίου/Καρτοσύνδεσης/ SimpleFi on the Go, είτε στα υπολειπόμενα ΜΒ ενεργοποιημένων υπηρεσιών.
Τα MBs που δεν καταναλώνονται κατά την περίοδο των 62 ημερών διαγράφονται και δεν μεταφέρονται.
Ενημέρωση υπολοίπου παρέχεται μέσω κλήσης στο 1268 για προγράμματα Καρτοσύνδεσης και στο 1270 για προγράμματα συμβολαίου, ενώ για συνδρομητές SimpleFi on the Go στέλνοντας δωρεάν sms ’’ΥΠ’’ στο 1205.

Πηγή : Wind (https://www.wind.gr/gr/wind/upiresies/gigafull/)

MIKU
17-07-17, 20:34
Ευτυχώς ξεκίνησε η κοσμοτε με το 10GB /8 ευρώ και ακολούθησε η wind με κάτι καλύτερο!!Φυσικά η vodafone ακόμη τίποτα, και ελπίζω να μην κάνει ότι και το Πάσχα...το απόλυτο μηδεν.

terko
18-07-17, 02:02
Ευτυχώς ξεκίνησε η κοσμοτε με το 10GB /8 ευρώ και ακολούθησε η wind με κάτι καλύτερο!!Φυσικά η vodafone ακόμη τίποτα, και ελπίζω να μην κάνει ότι και το Πάσχα...το απόλυτο μηδεν.

1. Αυτό τι είναι;;; Vodafone CU: 20GB για 2 μήνες με 6€ (από 20:00 εώς 08:00) Μήπως ξεκίνησε πρώτη η VODAFONE;;

2. Στις 16/7 σε εταιρική σύνδεση με ατομικό λογαριασμό έλαβα το παρακάτω sms :

ΘΑ ΘΕΛΑΜΕ ΝΑ ΣΑΣ ΕΝΗΜΕΡΩΣΟΥΜΕ ΟΤΙ ΣΑΣ ΕΝΕΡΓΟΠΟΙΗΣΑΜΕ ΧΩΡΙΣ ΚΑΝΕΝΑ ΕΠΙΠΛΕΟΝ ΚΟΣΤΟΣ ΤΗΝ ΠΡΟΣΦΟΡΑ ΔΩΡΕΑΝ ΔΟΚΙΜΗ Mobile Internet ΓΙΑ 2 ΜΗΝΕΣ. ΑΠΟ ΣΗΜΕΡΑ ΜΠΟΡΕΙΤΕ ΝΑ ΧΡΗΣΙΜΟΠΟΙΕΙΤΕ ΞΕΝΟΙΑΣΤΑ ΤΟ Internet ΣΤΟ ΚΙΝΗΤΟ ΣΑΣ ΓΙΑ 60 ΗΜΕΡΕΣ (10 GB ΠΟΛΙΤΙΚΗ ΟΡΘΗΣ ΧΡΗΣΗΣ).

Κατά πάσα πιθανότητα επειδή η σύνδεση δεν έχει κάποιο πακέτο δεδομένων δεν μπορώ να μπω στο Internet, θα περάσω αύριο από ένα κατάστημα ή θα τους πάρω τηλέφωνο να δω τι παίζει.

3. Στις 11/7 σε CU, που πήρα μια προσφορά 600 ΜΒ με 4€ αντί για 6€ (έτσι τουλάχιστον έλεγε το SMS που έλαβα) μου έδωσε 1200ΜΒ.

Το 2 και 3 είναι ίσως ατομικές προσφορές το 1 όμως;;

puntomania
18-07-17, 02:20
1. Αυτό τι είναι;;; Vodafone CU: 20GB για 2 μήνες με 6€ (από 20:00 εώς 08:00) Μήπως ξεκίνησε πρώτη η VODAFONE;;

το 1 όμως;;

..τι να το κάνεις την νύχτα.... την μέρα χρειάζεται...!!!

terko
18-07-17, 02:28
Σε αυτό δεν έχεις άδικο συν ότι είναι μόνο για CU, αλλά πρώτη όμως το ξεκίνησε η Vodafone (το SMS το έλαβα στις 7/7) και στη συνέχεια ακολούθησαν οι άλλες, με καλύτερη η μία από από την άλλη προσφορές.

MIKU
18-07-17, 02:53
1. Αυτό τι είναι;;; Vodafone CU: 20GB για 2 μήνες με 6€ (από 20:00 εώς 08:00) Μήπως ξεκίνησε πρώτη η VODAFONE;;

2. Στις 16/7 σε εταιρική σύνδεση με ατομικό λογαριασμό έλαβα το παρακάτω sms :

ΘΑ ΘΕΛΑΜΕ ΝΑ ΣΑΣ ΕΝΗΜΕΡΩΣΟΥΜΕ ΟΤΙ ΣΑΣ ΕΝΕΡΓΟΠΟΙΗΣΑΜΕ ΧΩΡΙΣ ΚΑΝΕΝΑ ΕΠΙΠΛΕΟΝ ΚΟΣΤΟΣ ΤΗΝ ΠΡΟΣΦΟΡΑ ΔΩΡΕΑΝ ΔΟΚΙΜΗ Mobile Internet ΓΙΑ 2 ΜΗΝΕΣ. ΑΠΟ ΣΗΜΕΡΑ ΜΠΟΡΕΙΤΕ ΝΑ ΧΡΗΣΙΜΟΠΟΙΕΙΤΕ ΞΕΝΟΙΑΣΤΑ ΤΟ Internet ΣΤΟ ΚΙΝΗΤΟ ΣΑΣ ΓΙΑ 60 ΗΜΕΡΕΣ (10 GB ΠΟΛΙΤΙΚΗ ΟΡΘΗΣ ΧΡΗΣΗΣ).

Κατά πάσα πιθανότητα επειδή η σύνδεση δεν έχει κάποιο πακέτο δεδομένων δεν μπορώ να μπω στο Internet, θα περάσω αύριο από ένα κατάστημα ή θα τους πάρω τηλέφωνο να δω τι παίζει.

3. Στις 11/7 σε CU, που πήρα μια προσφορά 600 ΜΒ με 4€ αντί για 6€ (έτσι τουλάχιστον έλεγε το SMS που έλαβα) μου έδωσε 1200ΜΒ.

Το 2 και 3 είναι ίσως ατομικές προσφορές το 1 όμως;;

Για τα 2 και 3 δεν ξέρω, 1η φορά το ακούω!Όσο για το 1 το έχουν ξεκινήσει εδώ και καιρό και οι 3!Η κοσμοτε το λέει after dark και η wind happy nights.Πριν λίγες ημέρες η vodafone απλώς το διπλασιασε...Το θέμα είναι , ότι τι θα καταναλώσεις τις υπόλοιπες 12 ώρες;;Με την προσφορά των άλλων 2 έχεις ιντερνετ όλη τη μερα...

Nix_
18-07-17, 22:33
Ευτυχώς ξεκίνησε η κοσμοτε με το 10GB /8 ευρώ και ακολούθησε η wind με κάτι καλύτερο!!Φυσικά η vodafone ακόμη τίποτα, και ελπίζω να μην κάνει ότι και το Πάσχα...το απόλυτο μηδεν.

Στα συμβόλαια είναι 9,90 όχι 8 (δυστυχώς).

MIKU
19-07-17, 00:21
Ναι οκ, έχεις δίκιο.Ααπλά επειδή έχω καρτοκινητό γράφω για αυτό.Δεν είχα δει για τα συμβόλαια , όπου είναι μόνο για 1 μήνα,,,και ακριβότερο.

stavrosmp
19-07-17, 08:10
Ας φτιαξει πρωτα η wind το σημα της στα βορεια προαστεια που απο Πευκη και πανω δεν πιανεις ποτε σημα και ολοι ειναι με wifi εφαρμογες (viber-skype) για να μιλανε και μετα ας κανει προσφορες για GB ....

pipisf
19-07-17, 08:30
Καλημερα

Δυστυχως η προσφορα δεν ειναι για ολους.
Εγω για παραδειγμα εχω εταιρικη συνδεση και δεν ισχυει.
Παντως αυτοι χανουν λεφτα.

Rage
19-07-17, 12:51
1. Αυτό τι είναι;;; Vodafone CU: 20GB για 2 μήνες με 6€ (από 20:00 εώς 08:00) Μήπως ξεκίνησε πρώτη η VODAFONE;;

2. Στις 16/7 σε εταιρική σύνδεση με ατομικό λογαριασμό έλαβα το παρακάτω sms :

ΘΑ ΘΕΛΑΜΕ ΝΑ ΣΑΣ ΕΝΗΜΕΡΩΣΟΥΜΕ ΟΤΙ ΣΑΣ ΕΝΕΡΓΟΠΟΙΗΣΑΜΕ ΧΩΡΙΣ ΚΑΝΕΝΑ ΕΠΙΠΛΕΟΝ ΚΟΣΤΟΣ ΤΗΝ ΠΡΟΣΦΟΡΑ ΔΩΡΕΑΝ ΔΟΚΙΜΗ Mobile Internet ΓΙΑ 2 ΜΗΝΕΣ. ΑΠΟ ΣΗΜΕΡΑ ΜΠΟΡΕΙΤΕ ΝΑ ΧΡΗΣΙΜΟΠΟΙΕΙΤΕ ΞΕΝΟΙΑΣΤΑ ΤΟ Internet ΣΤΟ ΚΙΝΗΤΟ ΣΑΣ ΓΙΑ 60 ΗΜΕΡΕΣ (10 GB ΠΟΛΙΤΙΚΗ ΟΡΘΗΣ ΧΡΗΣΗΣ).

Κατά πάσα πιθανότητα επειδή η σύνδεση δεν έχει κάποιο πακέτο δεδομένων δεν μπορώ να μπω στο Internet, θα περάσω αύριο από ένα κατάστημα ή θα τους πάρω τηλέφωνο να δω τι παίζει.

3. Στις 11/7 σε CU, που πήρα μια προσφορά 600 ΜΒ με 4€ αντί για 6€ (έτσι τουλάχιστον έλεγε το SMS που έλαβα) μου έδωσε 1200ΜΒ.

Το 2 και 3 είναι ίσως ατομικές προσφορές το 1 όμως;;Το 2ο ισχυει μου ηρθε μνμ απο voda και ολα οκ

QueenOfStars
20-07-17, 11:12
1. Αυτό τι είναι;;; Vodafone CU: 20GB για 2 μήνες με 6€ (από 20:00 εώς 08:00) Μήπως ξεκίνησε πρώτη η VODAFONE;;

Ε, αφού έκαναν πρώτοι προσφορά δε θα πρέπει να τους χαλάσει στη Vodafone που θα δώσω τα λεφτά μου στη Cosmote για internet αυτό το καλοκαίρι. Η πρωτιά τους φτάνει.

Τι βλέπουν τα ματάκια μου και δε τα βγάζουνε τα χεράκια μου...

@ ADSLgr.com All rights reserved.