PDA

Επιστροφή στο Forum : Αναβάθμιση του Conn-x, γραπτή διαβεβαίωση;



balema
24-05-07, 14:00
Έκανα αναβάθμιση ύστερα απο 8 μήνες που είχα 1024 σε 2048 πριν 2 ημέρες, και όταν τους ζήτησα να μου στείλουν κάτι σε γραπτή μορφή για το καινούριο μου συμβόλαιο στο 134 μου απάντησαν ότι δεν στέλνουν.

Τι να κάνω; Λέτε να πάω σε κανένα oteshop? Που ξέρω εγώ αυτοί τι μπορεί να κάνουν είναι τρελοί. Υπάρχει κάποιος που να έχει πάρει καμιά γραπτή διαβεβαίωση ή το καινούριο συμβόλαιο;

nnn
24-05-07, 22:28
Από όσο ξέρω δεν σου στέλνουν τίποτα,δεν χρειάζεται.

ten-ten78
30-05-07, 00:47
Παιδιά εγώ πάντος που έκανα αναβάθμιση conn-x από 1mbps σε 2 mbps μετά από 3-4 μέρες μου ήρθε με το ταχυδρομείο συμβόλαιο που αφού το υπέγραψα επιστραφηκε πίσω και κράτησα και εγώ ένα.....αυτό έγινε πριν απο καμιά 10 μέρες

TLG
30-05-07, 01:02
Και εγω σε οσες αναβαθμισεις εχω κανει μεσω του 134 δεν μου στειλαν να υπογραψω ποτε τιποτα..

ksipsi
30-05-07, 10:28
Ακριβως την ιδια αναβαθμιση εκανα και εγω απο 1mbps σε 2mbps και δεν μου εφεραν τιποτα, ποσο δε μαλλον καινουργιο συμβολαιο.

DREAMBOX
30-05-07, 15:18
Σε περιπτωση που δεν εχεις υπογραψει συμβολαιο ουτε καν για την αρχικη συνδεση τι γινεται??
ΓΙατι απλα δεν εστειλε καποιος πισω με το ταχυδρομειο το συμβολαιο?

balema
30-05-07, 16:17
Παιδιά εγώ πάντος που έκανα αναβάθμιση conn-x από 1mbps σε 2 mbps μετά από 3-4 μέρες μου ήρθε με το ταχυδρομείο συμβόλαιο που αφού το υπέγραψα επιστραφηκε πίσω και κράτησα και εγώ ένα.....αυτό έγινε πριν απο καμιά 10 μέρες


Απορώ πως και σου στείλανε, εμένα μου είπαν ότι δεν μου στέλνουν τίποτα. Μπας και δεν είχες υπογράψει γενικά τη πρώτη φορά που είχες κάνει το πρώτο σου συμβόλαιο Conn-x;

Γενικά είναι μα$#%ες κάνω καινούριο συμβόλαιο και δε μου στέλνουν ένα χαρτί.........

dimitris_thass
31-05-07, 13:55
Σήμερα ήρθε και σε μένα το συμβόλαιο για την αναβάθμιση που έκανα, περίεργο, παλιότερα που είχα κάνει δεν είχε έρθει τίποτα.

ten-ten78
31-05-07, 20:55
Απορώ πως και σου στείλανε, εμένα μου είπαν ότι δεν μου στέλνουν τίποτα. Μπας και δεν είχες υπογράψει γενικά τη πρώτη φορά που είχες κάνει το πρώτο σου συμβόλαιο Conn-x;

Γενικά είναι μα$#%ες κάνω καινούριο συμβόλαιο και δε μου στέλνουν ένα χαρτί.........
Να φανταστείς ότι είχα υπογράψει και την πρώτη φορά συμβόλαιο....μήπως με πήραν πρέφα ότι είμαι αφερέγγυος χαχαχαχα:twisted::twisted:

@ ADSLgr.com All rights reserved.