PDA

Επιστροφή στο Forum : Κλειδιά για το MS Office



Mormnak
13-08-17, 14:21
Για όποιον-όποια θέλει key για το Office Pro Plus 2016...(δοκιμασμένο σήμερα)

http://www.ebay.com/itm/263110664207

185249 185250

vothros
13-08-17, 19:42
Για όποιον-όποια θέλει key για το Office Pro Plus 2016...(δοκιμασμένο σήμερα)

http://www.ebay.com/itm/263110664207

185249 185250

Και πως σου στέλνουν το key;; Με e-mail;; Με την μία στο στέλνουν;;

Mormnak
13-08-17, 20:45
Και πως σου στέλνουν το key;; Με e-mail;; Με την μία στο στέλνουν;;

Και με email και με μήνυμα στο λογαριασμό στο Ebay. Μέσα με 1 με 2 το πολύ λεπτά ...ίσως και λιγότερο.

vothros
13-08-17, 22:27
Και με email και με μήνυμα στο λογαριασμό στο Ebay. Μέσα με 1 με 2 το πολύ λεπτά ...ίσως και λιγότερο.

Όντως. Τα πήρα κι εγώ τώρα και ενεργοποιήθηκαν μια χαρά. :oneup:

mike_871
13-08-17, 23:14
πρεπει να τα ενεργοποιησεις μεσα σε 3 μερες

lady_in_black
14-08-17, 00:02
Kαλημέρα,

Αν κάνεις φορμάτ το κλειδι παραμένει ενεργο και επανεργοποιουνται κανονικα;

gst
14-08-17, 00:23
Kαλημέρα,

Αν κάνεις φορμάτ το κλειδι παραμένει ενεργο και επανεργοποιουνται κανονικα;
οχι πρεπει να τοξαναεγκαταστησεις ξανα,

- - - Updated - - -


πρεπει να τα ενεργοποιησεις μεσα σε 3 μερες
οχι απολυτα αν ειναι σοβαρος ο πωλητης δεν εχεις θεμα,απλα πρεπει να εχεις τους σωστους installers

Doxaios
14-08-17, 07:44
οχι πρεπει να τοξαναεγκαταστησεις ξανα,

- - - Updated - - -


οχι απολυτα αν ειναι σοβαρος ο πωλητης δεν εχεις θεμα,απλα πρεπει να εχεις τους σωστους installers
Τι εννοείς πρέπει να το ξαναεγκαταστήσεις ξανά. Κάνεις φορμάτ, σβήνονται όλα. Εγκαθηστάς ξανά win και δεν έχει τίποτα μέσα. Πας να κατεβάσεις ξανά το office και σου ζητάει το key. Το βάζεις. Λειτουργεί;

gst
14-08-17, 13:23
Τι εννοείς πρέπει να το ξαναεγκαταστήσεις ξανά. Κάνεις φορμάτ, σβήνονται όλα. Εγκαθηστάς ξανά win και δεν έχει τίποτα μέσα. Πας να κατεβάσεις ξανά το office και σου ζητάει το key. Το βάζεις. Λειτουργεί;

Δεν διαβασες καλα λεω,κραταμε τους installers του πωλητη,που κανουν με τα κλειδια για να μην εχουμε θεματα,εγω ετσι το κανω,αν αγορασεις κλειδι και δεν εχεις τους installers θα ψαξεις πολυ για να βρεις τους αντιστοιχους

villasg
14-08-17, 13:57
.....Πας να κατεβάσεις ξανά το office και σου ζητάει το key. .......

κατεβαζεις με το Windows ISO Downloader [ https://www.heidoc.net ] .

Μια ερωτηση και απο μενα , εχω το Office 2007 , εαν βαλω το 2016 το περναω απο πανω ή θελει απεγκατασταση ?
Πιο πολυ με νοιαζει για το Outlook που χρησιμοποιώ για τα email moy

gst
14-08-17, 14:25
κατεβαζεις με το Windows ISO Downloader [ https://www.heidoc.net ] .

Μια ερωτηση και απο μενα , εχω το Office 2007 , εαν βαλω το 2016 το περναω απο πανω ή θελει απεγκατασταση ?
Πιο πολυ με νοιαζει για το Outlook που χρησιμοποιώ για τα email moy

εχεις αλλο κλειδι για το 2016?

emeliss
14-08-17, 14:43
Και με email και με μήνυμα στο λογαριασμό στο Ebay. Μέσα με 1 με 2 το πολύ λεπτά ...ίσως και λιγότερο.
Το download link είναι από την Microsoft ή από τρίτο;

Thanks.

thourios
14-08-17, 15:17
Έχω αγοράσει τέτοια κλειδιά από άλλους όμως πωλητές. Κατεβάζω από το link της microsoft και μετά εισάγω το κλειδί. Μέχρι στιγμής δεν έχω κάποιο πρόβλημα.

gst
14-08-17, 15:18
Το download link είναι από την Microsoft ή από τρίτο;

Thanks.

αναλογα με τον πωλητη ,σου δινει μονο τα κλειδια η και download link,
δεν ενεργοποιουνται ολα τα κλειδια με το ιδιο setup

Mormnak
14-08-17, 18:47
και το κλειδί δίνει και οδηγίες έχει και κατεβάζεις το Office από την Microsoft....τίποτα το αγχωτικό και τίποτα ιδιαίτερα δύσκολο.

Doxaios
14-08-17, 20:53
Παιδιά επειδή για κάποιον λόγο έχουμε μπερδευτεί ας με διορθώσει κάποιος όπου κάνω λάθος για να κλείσει το θέμα και να ξαναμπούμε ontopic.
1)Αγόρασα το κλειδί
2)Στο mail που ήρθε είχε ένα λινκ για να κατέβει, το οποίο είναι ένα αρχείο setup 4ΜΒ μόνο που κατεβαίνει από την MS.
3)Αφού κατεβάσεις αυτό και βάλεις τον κωδικό σου ξεκινάει να κατεβάζει και να εγκαθηστά ταυτόχρονα το office.
4)Tελειώνει η εγκατάσταση και πλέον λειτουργεί.

Η ερώτηση για αυτούς που ξέρουν και το έχουν κάνει είναι: Αν κάνω φορμάτ και ακολουθήσω τα βήματα 1 έως 4, θα ξαναεγκατασταθεί; Είναι one-time κωδικός ή χρειάζεται κάποια άλλη διαδικασία;

sdikr
14-08-17, 22:06
Παιδιά επειδή για κάποιον λόγο έχουμε μπερδευτεί ας με διορθώσει κάποιος όπου κάνω λάθος για να κλείσει το θέμα και να ξαναμπούμε ontopic.
1)Αγόρασα το κλειδί
2)Στο mail που ήρθε είχε ένα λινκ για να κατέβει, το οποίο είναι ένα αρχείο setup 4ΜΒ μόνο που κατεβαίνει από την MS.
3)Αφού κατεβάσεις αυτό και βάλεις τον κωδικό σου ξεκινάει να κατεβάζει και να εγκαθηστά ταυτόχρονα το office.
4)Tελειώνει η εγκατάσταση και πλέον λειτουργεί.

Η ερώτηση για αυτούς που ξέρουν και το έχουν κάνει είναι: Αν κάνω φορμάτ και ακολουθήσω τα βήματα 1 έως 4, θα ξαναεγκατασταθεί; Είναι one-time κωδικός ή χρειάζεται κάποια άλλη διαδικασία;

Δεν υπάρχει απάντηση.
μπορεί ναι, μπορεί όχι.
Να σε ρωτήσω εγώ, γιατί δεν τα πουλάει η ίδια η Ms στα 3 ευρώ, αλλά ζητάει 300+;

Συνήθως αυτά είναι κλειδιά απο msdn, university accounts, αν το university δεν κάνει revoke το κλειδί τότε εσύ δεν έχει θέμα, (για την Ms)

automatix
15-08-17, 09:50
Δεν υπάρχει απάντηση.
μπορεί ναι, μπορεί όχι.
Να σε ρωτήσω εγώ, γιατί δεν τα πουλάει η ίδια η Ms στα 3 ευρώ, αλλά ζητάει 300+;

Συνήθως αυτά είναι κλειδιά απο msdn, university accounts, αν το university δεν κάνει revoke το κλειδί τότε εσύ δεν έχει θέμα, (για την Ms)

Δε νομίζω να είναι από msdn κτλ γιατί αυτά γίνονται revoke στην τριετία με τετραετία. Θυμάμαι είχα τα 7 pro και μου τα κλείδωσαν.
Εγώ πιστεύω ότι μπορεί να παίζει κάτι, όπως με τα OEM pre-installed keys για Windows OS στα laptops. Δηλαδή να πήρε 10000 κλειδιά ο τύπος σε πολύ καλή τιμή. Αλλά και πάλι είναι πολύ φθηνά. Γιατί είχα κάνει παλιά αίτημα στην MS, επειδή δεν ήθελα τα preinstalled windows και είχα πάριε refund 70-80.

minas
15-08-17, 10:20
Δε νομίζω να είναι από msdn κτλ γιατί αυτά γίνονται revoke στην τριετία με τετραετία. Θυμάμαι είχα τα 7 pro και μου τα κλείδωσαν.
Εγώ πιστεύω ότι μπορεί να παίζει κάτι, όπως με τα OEM pre-installed keys για Windows OS στα laptops. Δηλαδή να πήρε 10000 κλειδιά ο τύπος σε πολύ καλή τιμή. Αλλά και πάλι είναι πολύ φθηνά. Γιατί είχα κάνει παλιά αίτημα στην MS, επειδή δεν ήθελα τα preinstalled windows και είχα πάριε refund 70-80.

Τα MSDN κλειδιά έχουν πεπερασμένη διάρκεια. Τα MSDNAA/Dreamspark/Imagine (ακαδημαϊκά) κλειδιά δεν ανακαλούνται, διαρκούν νόμιμα για πάντα, αλλά τυπικά για μία ενεργοποίηση, ή για χρήση στο ίδιο μηχάνημα που ενεργοποιήθηκαν. Σε κάθε περίπτωση, τα ακαδημαϊκά δεν περιλαμβάνουν Office.

Mormnak
15-08-17, 11:37
Παιδιά επειδή για κάποιον λόγο έχουμε μπερδευτεί ας με διορθώσει κάποιος όπου κάνω λάθος για να κλείσει το θέμα και να ξαναμπούμε ontopic.
1)Αγόρασα το κλειδί
2)Στο mail που ήρθε είχε ένα λινκ για να κατέβει, το οποίο είναι ένα αρχείο setup 4ΜΒ μόνο που κατεβαίνει από την MS.
3)Αφού κατεβάσεις αυτό και βάλεις τον κωδικό σου ξεκινάει να κατεβάζει και να εγκαθηστά ταυτόχρονα το office.
4)Tελειώνει η εγκατάσταση και πλέον λειτουργεί.

Η ερώτηση για αυτούς που ξέρουν και το έχουν κάνει είναι: Αν κάνω φορμάτ και ακολουθήσω τα βήματα 1 έως 4, θα ξαναεγκατασταθεί; Είναι one-time κωδικός ή χρειάζεται κάποια άλλη διαδικασία;

Με τον ίδιο τρόπο που αγόρασα το κλειδί για το Office pro plus 2016(ΕΒΑΥ) έχω αγοράσει και το κλειδί για τα Windows 10 Pro και μετά από αρκετά Format δουλεύει μέχρι σήμερα Χωρίς κανένα Πρόβλημα.Θέλω να πιστεύω πως και το κλειδί για το Office θα δουλέψει μετά το Format...αφού εγκαταστήσεις το office ξανά άνοιξε το Word ή Excel...λογικά θα σου ζητήσει τον κωδικό και ενεργοποιείται ξανα.

185279

villasg
15-08-17, 11:56
εχεις αλλο κλειδι για το 2016?

To 2007 το εχω με το κλειδι που κυκλοφορουσε "δωρεαν" εαν με πιανεις ...

gst
15-08-17, 14:47
To 2007 το εχω με το κλειδι που κυκλοφορουσε "δωρεαν" εαν με πιανεις ...
θα πρεπει να αγορασεις το αντιστοιχο κλειδι για το Office pro plus 2016(ΕΒΑΥ) απο 3-8 e

minas
15-08-17, 15:10
Με τον ίδιο τρόπο που αγόρασα το κλειδί για το Office pro plus 2016(ΕΒΑΥ) έχω αγοράσει και το κλειδί για τα Windows 10 Pro και μετά από αρκετά Format δουλεύει μέχρι σήμερα Χωρίς κανένα Πρόβλημα.Θέλω να πιστεύω πως και το κλειδί για το Office θα δουλέψει μετά το Format...αφού εγκαταστήσεις το office ξανά άνοιξε το Word ή Excel...λογικά θα σου ζητήσει τον κωδικό και ενεργοποιείται ξανα.


Τα Windows 10 είναι λίγο διαφορετικά, γιατί είναι το πρώτο προϊόν της Microsoft που ενεργοποιείται με "ψηφιακό δικαίωμα" (digital entitlement) και κλειδώνουν πάνω στο συγκεκριμένο μηχάνημα. Δηλαδή, από τη στιγμή που θα γίνει ενεργοποίηση σε έναν υπολογιστή, δεν χρειάζεται ποτέ ξανά να εισαχθεί κλειδί ενεργοποίησης στον ίδιο υπολογιστή, ακόμη και μετά από format, ακόμη κι αν δεν αποθηκευτεί στο UEFI BIOS.

edit: επειδή έχουμε φύγει εκτός θέματος, αλλά είναι αρκετά χρήσιμη η συζήτηση για όσους ενδιαφέρονται να αγοράσουν ημι-νόμιμα κλειδιά, επισημαίνω και το μήνυμά μου για πιθανή μετακίνηση σε πιο κατάλληλο θέμα.

Mormnak
15-08-17, 18:01
Τα Windows 10 είναι λίγο διαφορετικά, γιατί είναι το πρώτο προϊόν της Microsoft που ενεργοποιείται με "ψηφιακό δικαίωμα" (digital entitlement) και κλειδώνουν πάνω στο συγκεκριμένο μηχάνημα. Δηλαδή, από τη στιγμή που θα γίνει ενεργοποίηση σε έναν υπολογιστή, δεν χρειάζεται ποτέ ξανά να εισαχθεί κλειδί ενεργοποίησης στον ίδιο υπολογιστή, ακόμη και μετά από format, ακόμη κι αν δεν αποθηκευτεί στο UEFI BIOS.

edit: επειδή έχουμε φύγει εκτός θέματος, αλλά είναι αρκετά χρήσιμη η συζήτηση για όσους ενδιαφέρονται να αγοράσουν ημι-νόμιμα κλειδιά, επισημαίνω και το μήνυμά μου για πιθανή μετακίνηση σε πιο κατάλληλο θέμα.

Ωραία ...τότε να αναφέρω οτι εγώ προσωπικά δεν δίνω....ούτε 539€ ούτε 279€. Θα προτιμήσω να αγοράζω 1 key σε κάθε φορματ που θα κάνω. :)

όσοι ζητάνε Official αγορά του Office 2016 εδώ...

https://products.office.com/el-gr/home-and-business

https://products.office.com/el-gr/professional

υπάρχει και η έκδοση στα 159€ στα ηλεκτρονικά μαγαζιά επίσης.

http://bit.ly/2x16qno http://bit.ly/2i30YxV

(Μπορεί να είναι προσωρινή ημι-λύση για να έχει κάποιος το Pro Plus με 5,90€ αλλά συμφέρει για αρκετούς την τσέπη τους...εκτός και αν κάνουνε διαρκώς format στο pc.)

Mormnak
02-09-17, 14:24
Ενεργοποιήθηκε ξανά μετά από Format το Office 2016 pro plus με το key που είχα αγοράσει από το Ebay.

185698

thourios
02-09-17, 15:04
Αν το έβαζες σε άλλο υπολογιστή θα κλείδωνε;
Είχα βάλει παλιά office 2003
Παρόμοια φαση. Αγοράζεις τότε cd και το έβαλα σε σε πολλούς υπολογιστές.
Ο πωλητής μου είχε πει μετά από τρεις μήνες βάλτο και σε άλλους.Ειναι από πανεπιστήμιο και τέτοια.
Ακόμα δουλευει κανονικά.
Τώρα τι γίνεται ποιός ξέρει; Και το cd είχε κλειδί πάνω και τις ιριζουσες στάμπες και το "κτύπημα" λογότυπο της microsoft.

Τώρα ψάχνω κάτι νόμιμο να επεξεργάζομαι pdf. Δηλαδή να δίνω και να βάζω δικαιώματα κτλ.
Το open ofcice πάντως έχει περισσότερες λειτουργίες στο θέμα ασφάλεοας τών αρχείων pdf

darkmadness
07-09-17, 13:22
Θα ρωτήσω κάτι χαζό αλλα μήν με κράξετε...Ουσιαστικά,αυτό το κλειδί είναι crackαρισμένο και το πουλάει ή είναι ενα cd το οποίο δεν το χρειάζεται αυτός που το πουλάει και στέλνει το κλειδί σε εμας με κάποιο συμβολικό αντίτιμο?

minas
07-09-17, 14:07
Θα ρωτήσω κάτι χαζό αλλα μήν με κράξετε...Ουσιαστικά,αυτό το κλειδί είναι crackαρισμένο και το πουλάει ή είναι ενα cd το οποίο δεν το χρειάζεται αυτός που το πουλάει και στέλνει το κλειδί σε εμας με κάποιο συμβολικό αντίτιμο?

Εικασίες κάνουμε, αλλά μάλλον τίποτα από τα δύο.
Συνήθως είναι μαζικά αγορασμένα κλειδιά στα πλαίσια εταιρικής/ακαδημαϊκής άδειας, που πουλιούνται χωριστά.
Θα μπορούσαν κάλλιστα να είναι και "ψεύτικα" φτιαγμένα με αλγόριθμο, αλλά αυτά σταματούν να δουλεύουν σχετικά σύντομα.
Επίσης θα μπορούσαν να έχουν εκδοθεί κανονικά με πεπερασμένη διάρκεια, αλλά ούτε για αυτό έχεις κάποια εξασφάλιση...

darkmadness
08-09-17, 12:56
Εικασίες κάνουμε, αλλά μάλλον τίποτα από τα δύο.
Συνήθως είναι μαζικά αγορασμένα κλειδιά στα πλαίσια εταιρικής/ακαδημαϊκής άδειας, που πουλιούνται χωριστά.
Θα μπορούσαν κάλλιστα να είναι και "ψεύτικα" φτιαγμένα με αλγόριθμο, αλλά αυτά σταματούν να δουλεύουν σχετικά σύντομα.
Επίσης θα μπορούσαν να έχουν εκδοθεί κανονικά με πεπερασμένη διάρκεια, αλλά ούτε για αυτό έχεις κάποια εξασφάλιση...

Θα το τολμήσω και θα τα αγοράσω ,ελπίζω να μην είναι μουφέξ...

mike_871
08-09-17, 18:08
μεχρι στιγμης παιζουν μια χαρα

gst
08-09-17, 20:47
Σε εξι υπολογιστες ολα πανε καλα,μετα απο format σε δυο ενεργοποιηθηκαν ξανα κανονικα οπως επισης και μετα απο upgrade,ολα δουλευοθν σε w10

goku
08-09-17, 20:56
Εγώ είχα αγοράσει κλειδί για Office 2016 Pro Plus από το ebay. Αυτή τη στιγμή είμαι στους 5 μήνες και κάτι μέρες και δεν μου έχει παρουσιαστεί κανένα πρόβλημα. Δεν έχω κάνει φορμάτ και νέα εγκατάσταση ακόμη στον υπολογιστή, οπότε δεν ξέρω τι θα γίνει αν κάνω εκ νέου ενεργοποίηση, αλλά επειδή δήλωσα και λογαριασμό microsoft κατά την εγκατάσταση παρατήρησα ότι το κλειδί έχει δέσει με τον λογαριασμό και υποθέτω ότι αν κάνω από την αρχή εγκατάσταση στον ίδιο υπολογιστή και δηλώσω τον λογαριασμό, μπορεί να τραβήξει αυτόματα το κλειδί και να ενεργοποιηθεί το office. Κρατάω μια μικρή επιφύλαξη μέχρι να φτάσω στους 6 μήνες (σε λιγότερο από 30 μέρες) γιατί κλειδιά "τύπου KMS" συνήθως λήγουν στις 180 μέρες.

thourios
11-10-17, 13:15
Αυτό εδώ σαν πολύ μούφα μου φαίνεται.
Τι λέτε να παίζει;

http://www.ebay.com/itm/172872475953?jl_uid=43795773717&jl_cmpn=ROW-en-US-WD-2017-10-11

Έχω Office 2016 Prof plus και είχα σκεφθεί παλαιότερα να το γυρίσω σε 365 για να έχω και το 1TB cloud. Σήμερα μεταξύ άλλων μου ήρθε αυτό με mail διαφημιστικό του e-bay

186912
:hmm:

Mormnak
11-10-17, 16:03
Positive Feedback (last 12 months): 98.5% (Αν και πιστεύω πως αν δεν πάρεις έστω για testing...ποτέ δεν ξέρεις...)


https://feedback.ebay.com/ws/eBayISAPI.dll?ViewFeedback2&userid=wilfor-96&keyword=172872475953&ssPageName=VIP:feedback&ftab=FeedbackForItem&rt=nc&_trksid=p2047675.l8422

blade_
17-10-17, 12:48
καλη περιπτωση..παιζει να το παρεις κ σε καποιο καιρο να σταματησει?

goku
17-10-17, 13:09
καλη περιπτωση..παιζει να το παρεις κ σε καποιο καιρο να σταματησει?

Εγώ το δικό μου το κλειδάκι το πήρα φέτος στις 4 Απριλίου, πριν 6,5 μήνες περίπου και δουλεύει ακόμη κανονικά. Το έχω "δέσει" και με τον λογαριασμό Microsoft που έχω. Δεν έχω επιχειρήσει ακόμη να κάνω φορμάτ και καθαρή εγκατάσταση από την αρχή για να δω αν θα ξαναενεργοποιηθεί το office, αλλά θα το κάνω σε μερικές μέρες, περιμένω να κυκλοφορήσει το καινούριο iso των Windows 10 που βγαίνει σήμερα.

thourios
17-10-17, 13:14
Κλειδιά έχω πάνω από ένα χρόνο αγορασμένα και λειτουργούν κανονικά. (Office 2016 Prof plus)
Εδώ έχουμε όμως κλειδί office 365 που είναι συνδρομητικό αν δεν κάνω λάθος όπως λέει η microsoft.
Συνδρομητικό και να μη λήγει δεν ξέρω πως μπορεί να γίνεται.

Doxaios
17-10-17, 20:29
Εγώ το δικό μου το κλειδάκι το πήρα φέτος στις 4 Απριλίου, πριν 6,5 μήνες περίπου και δουλεύει ακόμη κανονικά. Το έχω "δέσει" και με τον λογαριασμό Microsoft που έχω. Δεν έχω επιχειρήσει ακόμη να κάνω φορμάτ και καθαρή εγκατάσταση από την αρχή για να δω αν θα ξαναενεργοποιηθεί το office, αλλά θα το κάνω σε μερικές μέρες, περιμένω να κυκλοφορήσει το καινούριο iso των Windows 10 που βγαίνει σήμερα.Όταν κάνεις το φορμάτ με το καλό πες μετά ρε σύ τί έγινε.

enterhere
18-10-17, 21:18
Κλειδιά έχω πάνω από ένα χρόνο αγορασμένα και λειτουργούν κανονικά. (Office 2016 Prof plus)
Εδώ έχουμε όμως κλειδί office 365 που είναι συνδρομητικό αν δεν κάνω λάθος όπως λέει η microsoft.
Συνδρομητικό και να μη λήγει δεν ξέρω πως μπορεί να γίνεται.

Μπορεί είναι η αξία της συνδρομής για ένα χρόνο. Μετά θα πρέπει να ξαναπληρώσεις.

thourios
18-10-17, 21:35
Γράφει lifetime subscription οπότε μάλλον κάτι δεν πάει καλά.
Όταν κάνω format σε ένα pc που έχει ακόμα vista μέσα θα δοκιμάσω ένα ή παρόμοιο από περιέργεια.

thourios
24-11-17, 19:46
Μετά από format κλειδί office pro λειτούργησε κανονικά στον ίδιο υπολογιστή.
Ζητήθηκε το κλειδί που το είχα αποθηκευμένο και ο λογαριασμός με τον οποίο είναι συνδεδεμένο. hotmail κτλ
Με ρώτησε μετά πάλι τα στοιχεία του λογαριασμού όταν άνοιξα ένα έγγραφο του word και μετά πήρα το οριστικό Οκ ότι ενεργοποιήθηκε πάλι.

Doxaios
24-11-17, 21:20
thanks για την ενημέρωση:oneup:

gst
25-11-17, 13:09
Και ξανα αγορα 2 κλειδιων ms pro 2016 ...ενεργοποιηση κανονικα ορθογραφικος ελενχος και
skype business για οσους το χρειαοζονται...μαθηματα απο internet κτλ που κοβει την συνδεση μετα απο κανενα 2ωρο...με την απλη versio o χρηστης μου ειπε οτι μετα το μισαωρο .σαρανταλεπτο ειχε θεματα,και τωρα ειναι up πανω απο δυωρο

mazda
05-05-19, 11:52
Ξερει κανεις κανενα αξιοπιστο πωλητή για αγορα office 2016;

thourios
05-05-19, 12:04
Ξερει κανεις κανενα αξιοπιστο πωλητή για αγορα office 2016;

Από εκεί που είχα αγοράσει εγώ οι πωλητές εξαφανίστηκαν. Συνήθης τακτική και φαινόμενο. Τα προϊόντα λειτουργούν κανονικά.

villasg
05-05-19, 21:49
Ξερει κανεις κανενα αξιοπιστο πωλητή για αγορα office 2016;

https://www.goodoffer24.com/microsoft-office-2016-pro-plus-cd-key.html στα 25€ με το κουπονι JG24SM20

thourios
06-05-19, 00:19
Εγώ θα αγόραζα πάλι από e-bay. Παίζουν πολύ χαμηλότερες τιμές. Αλλιώς θα πλήρωνα συνδρομή για office365 κανονικά και για το cloud.

mazda
06-05-19, 08:25
Και γω για ebay λέω γιατί είναι πολύ πιο φθηνό αλλά δεν έχω ξανά κάνει αγορά από εκεί και έλεγα μήπως έχει κάνει κανείς καμμία πρόσφατη αγορά να μου συστήσει κάποιο αξιοπιστο πωλητή

@ ADSLgr.com All rights reserved.