PDA

Επιστροφή στο Forum : Επίσημη καταγγελία για όλα αυτά που συμβαίνουν στην ΕΕ



kostas_pav
25-05-07, 11:47
Ας το δούμε από την αρχή... Η ΕΕΤΤ δεν κάνει απολύτως τίποτα και περνάνε μήνες μέχρι να πάρεις μία απλή, στοιχειώδη απάντηση, το ΙΝΚΑ και τα άλλα ινστιτούτα το μόνο που κάνουν είναι να σε βοηθήσουν να σπάσεις το συμβόλαιο χωρίς να πληρώσεις.

Η Tellas έχει αρκετούς υπαλλήλους που δεν ξέρουν ούτε τα βασικά (υπάρχουν και εξαιρέσεις) και δεν απαντάει σχεδόν ποτέ στα e-mails. Οι αναμονές ξεχειλίζουν στο 13800 και οι τεχνικοί τους άφαντοι, αφού ποτέ μα ΠΟΤΕ δεν επικοινωνούν με τους απλούς πελάτες, αλλά και οι επιδιόρθωση βλαβών παίρνει ακόμα και 10 μέρες! Τώρα θα μου πείτε ότι ίσως δεν είναι αρκετοί... ΤΟΤΕ ΑΣ ΠΡΟΣΛΑΒΕΙ ΚΙ ΑΛΛΟΥΣ!

Όλα τα παραπάνω εμένα μου κάνουν σε ένα απόλυτο χάος το οποίο αντί να διορθώνεται (από το Νοέμβριο) παγώνει λόγω της πώλησης της εταιρίας.

Τι θα λέγατε κάποιος που έχει και νομικό ύφος (:p) να συντάξει ένα κείμενο διαμαρτυρία το οποίο θα αποσταλεί στην Tellas με ταχυδρομείο και στη συνέχεια να γίνει επίσημη καταγγελία και για την Tellas αλλά και τη στάση της ΕΕΤΤ στην ΕΕ;

Εγώ προσωπικά δεν μπορώ να το αναλάβω γιατί δεν έχω κλείσει ακόμα τα 18!

euklidis
26-05-07, 12:16
Aς μαζευτουμε εδω ολοι και βλεπουμε :cool:

@ ADSLgr.com All rights reserved.