PDA

Επιστροφή στο Forum : Πείτε μου συγχαρητήρια ...



slow
28-10-04, 19:55
Όχι ούτε καλύτερες ταχύτητες έπιασα με την DSL ούτε μου ήρθε μειωμένος λογαριασμός από τον ΟΤΕ απλά μόλις ΕΓΙΝΑ ΠΑΤΕΡΑΣ. Απέκτησα ένα όμορφο αγγελούδι (κοριτσάκι και είναι και το πρώτο μου) και είμαι μες την τρελή χαρά -alert ΧΑΖΟΜΠΑΜΠΑΣ- :lol:

Sorry για το τελείως off topic θέμα αλλά τουλάχιστον όσοι έχουν παιδιά με καταλαβαίνουν, οι υπόλοιποι θα με καταλάβουν μόλις αποκτήσουν.

Χαρά και υγεία σε όλους. :D :D :D

WAntilles
28-10-04, 19:58
Slow σου εύχομαι ολόψυχα ό,τι καλύτερο, για τη μικρή, για σένα και για όλη την οικογένεια.

sdikr
28-10-04, 20:01
Να την χαιρεσαί !!
Φιλικά

JohnGR
28-10-04, 20:01
Συγχαρητήρια! Να σου ζήσει! :D

teacake
28-10-04, 20:02
Να τη χαίρεσαι τη κόρη χαζομπαμπά, να τη δεις όπως επιθυμείς και μέχρι να μεγαλώσει ΠΕΡΙΟΡΙΣΕ ΤΟ ΣΕΡΦΑΡΙΣΜΑ ΚΑΙ ΠΑΙΖΕ ΜΑΖΙ ΤΗΣ :D :D :D

ipo
28-10-04, 20:07
Να σου ζήσει!

Άντε, να τα εκατοστίσεις τα παιδιά.

:guitar :guitar

kubiak
28-10-04, 20:08
να σας ζήσει, άντε και με το καλό το αδερφάκι...

zouzouni
28-10-04, 20:10
Slow Να σας ζήσει, να την χαίρεστε κι να σας χαίρεται! Πάντα χαρές, κι πάντα με υγεία!

EvilHawk
28-10-04, 20:32
Τρελομπαμπά να την χαίρεσαι!

Μου επιτρέπεις να σε ρωτήσω άν σου επέτρεψαν να είσαι μέσα στην αίθουσα του τοκετου? Ειναι η ελάχιστη συμμετοχή που μπορεί να έχει ένα άνδρας στο θαύμα της γεννησης!

Δεν θα ξεχάσω ποτέ την στιγμή που πρώτος είδα την μαύρη τούφα απο μαλλιά τής κόρης μου! :wink:

sdikr
28-10-04, 20:41
Και ξέχασα!
Καλό κουράγιο μέχρι να μεγαλώσει λίγο η μικρή!

Ελπίζω να υπάρχουν Μαμά/πεθερά

euri
28-10-04, 20:50
Συγχαρητήρια λοιπόν και να τη χαίρεσαι!

stamiak
28-10-04, 20:51
Να σου ζήσει η μικρούλα σου. :guitar :guitar


Σε λίγο καιρό να μας πεις τι ταχύτητες πιάνεις όχι στο ADSL αλλά... στο άλαγμα πάνας :)

Προσωπικά έχω ρίξει πολύ τους χρόνους μου... :mrgreen:

coftaras
28-10-04, 21:05
Slow να την χαιρεσαι !Μακαρι να ερθει γρηγορα και σε μας αυτη η "μαγικη" στιγμη . :guitar :guitar

McAli
28-10-04, 22:01
Να σου ζήσει φίλε μου (αυτή η ευχή πρέπει να είναι του 1910...άσχετο) και να τη βλέπεις πάντα να γελά!...Άντε και σιγά σιγά μέχρι το τρίτο !!

terper
28-10-04, 22:03
Να την χαίρεσαι!

Και που να δεις όταν θα σε πει μπαμπά για πρώτη φορά :lol:
Για την ακρίβεια όταν θα νομίσεις ότι σε είπε μπαμπά για πρώτη φορά! :lol:

Dslmaniac
28-10-04, 22:07
Να σου ζήσει και να τη χαίρεσαι!!! Άντε γερά για το δεύτερο!!! :D :D :D :guitar :guitar

porosis
28-10-04, 22:08
Συγχαρητήρια και από εμένα.



Sorry για το τελείως off topic θέμα αλλά τουλάχιστον όσοι έχουν παιδιά με καταλαβαίνουν, οι υπόλοιποι θα με καταλάβουν μόλις αποκτήσουν.


Off-Topic θέμα;
Μα υπάρχει off-topic θέμα για το ADSLgr :mrgreen:

McAli
28-10-04, 22:11
Συγχαρητήρια και από εμένα.



Sorry για το τελείως off topic θέμα αλλά τουλάχιστον όσοι έχουν παιδιά με καταλαβαίνουν, οι υπόλοιποι θα με καταλάβουν μόλις αποκτήσουν.


Off-Topic θέμα;
Μα υπάρχει off-topic θέμα για το ADSLgr :mrgreen:

μα υπάρχει πιο in-topic για κάθε είδους forum ;

xxxxx
28-10-04, 22:12
Να' στε πάντα μια ευτυχισμένη οικογένεια!!!

Πάντα να θυμάσαι αυτές τις στιγμές που βιώνεις τώρα
και θα δεις πόσο δύναμη θα παίρνεις για να αντιμετωπίσεις
όλες τις δυσκολίες.

Νικαετός
28-10-04, 22:13
Συγχαρητήρια και από εμένα φίλε. Να σου ζήσει και να την χαίρεσαι.

KyR-X
28-10-04, 22:17
Συγχαρητήρια!

Κουράγιο τώρα! Μέχρι να φτάσει τα 30 θα ζοριστείς, μετά μπορεί και μόνο του! :D

KyR-X
28-10-04, 22:19
Και ξέχασα!
Καλό κουράγιο μέχρι να μεγαλώσει λίγο η μικρή!

Ελπίζω να υπάρχουν Μαμά/πεθερά

Ελπίζεις να υπάρχει πεθερά????

χμμμ..θα μάθεις..θα μάθεις.. :P

zaranero
28-10-04, 22:27
Συγχαρητηρια!!
Ευχομαι οτι καλυτερο για την οικογενεια :D

sdikr
28-10-04, 22:30
Ελπίζεις να υπάρχει πεθερά????

χμμμ..θα μάθεις..θα μάθεις..


Μην το αλλάζει είπα "μανα/πεθερά"
Μην ανυσηχεις ξέρω και εγώ απο πεθερά!

XTCgr
28-10-04, 22:33
συγχαρητήρια για την κοράκλα...να σου ζήσει!

stavpal
28-10-04, 22:35
Να σου ζήσει!....και να μην πολυκολλήσει με pc & internet (lol). Ότι καλύτερο!

AkAlypToS_2000
28-10-04, 22:53
Να σου ζήσει φίλε……Όταν θα της αρχίσεις να τις μαθαίνεις για τα πράγματα που δεν πρέπει να κάνει…όχι το χέρι στην φωτιά…πεστις και για τον πΟΤΕ που κάνει ΤΖΙΖ!

great
28-10-04, 23:10
Τα συγχαρητήρια και απο μένα, να σου ζησει!!!!!

nnn
28-10-04, 23:16
Να σου ζήσει

:guitar .

Ducklord
28-10-04, 23:53
Να τη χαίρεσαι...
...μα να... προσέχεις! ;-)

Φιλικά
Παπιάρχοντας

HellV1L
29-10-04, 01:13
να σου ζησει :)))
αντε και αδερφακι σε 9 μηνες!!!

pelasgian
29-10-04, 01:48
Χαζομπαμπά, με το καλό και άλλα δύο αδελφάκια!

Sofos
29-10-04, 01:50
Να σου ζήσει τυχερέ!!:)

wintech2003
29-10-04, 03:34
Να σου ζήσει και να την χαίρεσαι! :D :D

Συγχαρητήρια!

rebetis
29-10-04, 03:47
Slow :

Δεν είμαι μπαμπάς, ούτε προβλέπω να γίνω στο άμεσο μέλλον :roll: ,ζήλεψα όμως τη χαρά σου (με την καλή έννοια πάντα) :wink: και με συγκίνησες με το post αυτό!!! Να ζήσεις κι εσύ και η γυναίκα σου για να τη χαίρεστε, σιδερένια και με υγεία σε όλους σας! :D

Υ.Σ : Και μια συμβουλή, πάρε όσο πιο πολλές φωτογραφίες μπορείς τα επόμενα χρόνια, αν έχεις και βιντεοκάμερα ακόμη καλύτερα :lol: για να έχεις να θυμάσαι κι εσύ κι αυτή τις στιγμές αυτές.....Μου έχει μείνει απωθημένο γιατί εγώ έχω ελάχιστες :oops: :cry: :|

slow
29-10-04, 15:58
Παιδιά σας ευχαριστώ όλους για τις ευχές σας, με συγκινήσατε πραγματικά. Σας νιώθω όλους φίλους μου, να είστε καλά.


Τρελομπαμπά να την χαίρεσαι!

Μου επιτρέπεις να σε ρωτήσω άν σου επέτρεψαν να είσαι μέσα στην αίθουσα του τοκετου? Ειναι η ελάχιστη συμμετοχή που μπορεί να έχει ένα άνδρας στο θαύμα της γεννησης!

Δεν θα ξεχάσω ποτέ την στιγμή που πρώτος είδα την μαύρη τούφα απο μαλλιά τής κόρης μου! :wink:

Evil Hawk δυστυχώς δεν ήμουν μέσα την ώρα της γέννησης διότι κάναμε καισαρική και δεν μου επέτρεψαν να μπω.



Και ξέχασα!
Καλό κουράγιο μέχρι να μεγαλώσει λίγο η μικρή!

Ελπίζω να υπάρχουν Μαμά/πεθερά

Sdikr ευτυχώς για μένα υπάρχει και η μάνα μου και η πεθερά μου (ευτυχώς η δεύτερη είναι από τις καλές και μόνο βοηθάει :lol: )



Να σου ζήσει η μικρούλα σου. :guitar :guitar


Σε λίγο καιρό να μας πεις τι ταχύτητες πιάνεις όχι στο ADSL αλλά... στο άλαγμα πάνας :)

Προσωπικά έχω ρίξει πολύ τους χρόνους μου... :mrgreen:

Stamiak με το άθλημα της αλλαγής πάνας δεν έχω ασχοληθεί ακόμη αλλά έχω πρόβλημα με την ταχύτητα στο γάλα. Βλέπεις η μικρή το «κατεβάζει» με 2Mbps ενώ εγώ το φτιάχνω μόνο με 64k βαριά-βαριά με 128k αλλά ανεβάζω ταχύτητα σιγά-σιγά (που θα πάει θα ανέβουν οι ταχύτητες κάποια μέρα :lol: )

Παπιάρχοντα ευχαριστώ πολύ για το σκίτσο σου (θα είναι για αρκετό καιρό wallpaper)

Σας ευχαριστώ όλους και πάλι :P

AsGoodAsItGets
29-10-04, 16:34
Συγχαρητήρια κι από μένα!
Και είσαι πολύ τυχερός που έκανες κόρη, κι εγώ κοριτσάκι θα ήθελα!
Όταν σκέφτομαι αγοράκια, μου έρχεται στο νου εκείνη η ταινία με τον Κωνσταντάρα που ζητάει ένα ποτήρι νερό από τους γιούς του! :lol: :lol: :lol:



Stamiak με το άθλημα της αλλαγής πάνας δεν έχω ασχοληθεί ακόμη αλλά έχω πρόβλημα με την ταχύτητα στο γάλα. Βλέπεις η μικρή το «κατεβάζει» με 2Mbps ενώ εγώ το φτιάχνω μόνο με 64k βαριά-βαριά με 128k αλλά ανεβάζω ταχύτητα σιγά-σιγά (που θα πάει θα ανέβουν οι ταχύτητες κάποια μέρα )

Ελπίζω να μην εννοείς ότι της δίνετε έτοιμο γάλα, γιατί θα ξέρεις φαντάζομαι ότι είναι πολύ σημαντικό το μητρικό γάλα στους πρώτους μήνες του μωρού.

johnkall69
25-01-06, 12:06
Nα σου ζήσει! Η πρώτη λέξη που θα πεί θα είναι Athlon ε? :haha:haha

teo_L20
25-01-06, 12:17
Nα σου ζήσει κι απο εμένα!
johnkall69 γιατι να μην πει Intel?
Και παλι να σου ζησει!

Νικαετός
25-01-06, 12:48
Δεν λέω , ποτέ δεν είναι αργά για ευχές , αλλά βρε παιδιά να βλέπουμε και τις ημερομηνίες των νημάτων ...

apok
25-01-06, 12:50
Δεν λέω , ποτέ δεν είναι αργά για ευχές , αλλά βρε παιδιά να βλέπουμε και τις ημερομηνίες των νημάτων ...

Kάτι παρόμοιο έλεγα να γράψω και εγώ:)

Σε λίγο η κοπελίτσα θα βλέπει αν πέρασε σε κάνα ΑΕΙ και εμείς θα λέμε " Να σου ζήσει " :p

wintech2003
25-01-06, 14:17
Συγχαρητήρια και απο μένα! Να σου ζήσει και να την χαίρεσαι.

chica_loca
25-01-06, 15:22
Χαζομπαμπά slow να σου ζήσει να την χαίρεσαι την κορακλα!! ;)

Ζήλεψα για να είμαι ειλικρινής ,γιατί έχω ιδιαίτερη αδυναμία στα bebe...έμαθα προχθές ότι η φίλη μου θα γέννηση την πολυπόθητη κόρη και χάρηκα ιδιαίτερα . Δεν υπάρχει πιο ευχάριστο γεγονός από το να κάνεις δικά σου παιδία.

JoeBar
25-01-06, 22:29
Χαζομπαμπά slow να σου ζήσει να την χαίρεσαι την κορακλα!! ;)

Ζήλεψα για να είμαι ειλικρινής ,γιατί έχω ιδιαίτερη αδυναμία στα bebe...έμαθα προχθές ότι η φίλη μου θα γέννηση την πολυπόθητη κόρη και χάρηκα ιδιαίτερα . Δεν υπάρχει πιο ευχάριστο γεγονός από το να κάνεις δικά σου παιδία.
Άρχισαν να ηχούν οι καμπάνες;;; :D

:lol:

Cafeeine
25-01-06, 22:41
Λοιπόν η μικρή πρέπει να κλείνει 15μηνο τώρα... Σου έυχομαι slow (μιας κι οι άλλοι πήραν όλες τις καλές ευχές :lol: ) να κοιμάσαι τουλάχιστον κανα δυο ωρίτσες και να την χαίρεσαι όσο μπορείς...

chica_loca
27-01-06, 01:00
Άρχισαν να ηχούν οι καμπάνες;;; :D

:lol:

Ερμ κάποια στιγμή θα γίνει και αυτό… να τελειώσουμε πρώτα τις σπουδές με το καλό...όλα θα έρθουν με τον καιρό τους :roll:

@ ADSLgr.com All rights reserved.