PDA

Επιστροφή στο Forum : WAG354 Ποιο latest firmware να φλασαρω?



brwmogazos
26-05-07, 18:39
http://www.linksys.com/servlet/Satellite?c=L_CASupport_C1&childpagename=US%2FLayout&cid=1169671246380&pagename=Linksys%2FCommon%2FVisitorWrapper&lid=4638091710B01#WAG354G


Παιδες αν δεν κανω λαθος αυτο ειναι το λινκ για τα φιρμγουερ της λινκσις


Ποιο φιρμγουερ να φλασαρω στο ρουτερ μου γιατι μου κανει κατι κολπα τελευταια?

Αν δεν κανω λαθος εχει εκδοση 58?

εχω την 11....


εχει ενα λινκ ομως....ενω για την 57 πχ εχει και EU?(europe?) kai eu1?

υπο κανονικες συνθηκες η ΕU ειναι η σωστη για εμας?


εχω PSTN αρα αννεξ Α σωστα?

Για πειτε ρε παιδες..ποιο φιρμγουερ να βαλω?

billaros_
26-05-07, 19:22
http://www.linksys.com/servlet/Satellite?c=L_CASupport_C1&childpagename=US%2FLayout&cid=1169671246380&pagename=Linksys%2FCommon%2FVisitorWrapper&lid=4638091710B01#WAG354G


Παιδες αν δεν κανω λαθος αυτο ειναι το λινκ για τα φιρμγουερ της λινκσις


Ποιο φιρμγουερ να φλασαρω στο ρουτερ μου γιατι μου κανει κατι κολπα τελευταια?

Αν δεν κανω λαθος εχει εκδοση 58?

εχω την 11....


εχει ενα λινκ ομως....ενω για την 57 πχ εχει και EU?(europe?) kai eu1?

υπο κανονικες συνθηκες η ΕU ειναι η σωστη για εμας?


εχω PSTN αρα αννεξ Α σωστα?

Για πειτε ρε παιδες..ποιο φιρμγουερ να βαλω?
Version 1 ή 2 ?

brwmogazos
26-05-07, 21:43
version 1 ειναι το ρουτερ μου.

Ειναι απο τα πρωτα που ειχα παρει με το ον ντι ες ελ κιτ τα προηγουμενα χριστουγεννα..

και νομιζω οτι ειναι το βερζιον 1


by the way μιας και ασχοληθηκες με το προηγουμενο μου προβλημα του Limited or no conectivity περνωντας βιστα και κανοντας ξανα φορματ τελικα ανακαλυψα οτι δεν φταιει η μητρικη οπως φοβομουν...αλλα το ρουτερ το ιδιο που να το παρει και να το σηκωσει....

βαζοντας ενα αλλο μοντεμ του αδερφου μου απο Αγγλια ειδα οτι εστρωσε...τελικα εκανα ρεσετ και εφυγε το προβλημα επομενως ψαχνω νεο φιρμγουερ ωστε να δουλεψει σωστα μπας και φταιει κατι απο αυτο...

billaros_
27-05-07, 01:26
version 1 ειναι το ρουτερ μου.

Ειναι απο τα πρωτα που ειχα παρει με το ον ντι ες ελ κιτ τα προηγουμενα χριστουγεννα..

και νομιζω οτι ειναι το βερζιον 1


by the way μιας και ασχοληθηκες με το προηγουμενο μου προβλημα του Limited or no conectivity περνωντας βιστα και κανοντας ξανα φορματ τελικα ανακαλυψα οτι δεν φταιει η μητρικη οπως φοβομουν...αλλα το ρουτερ το ιδιο που να το παρει και να το σηκωσει....

βαζοντας ενα αλλο μοντεμ του αδερφου μου απο Αγγλια ειδα οτι εστρωσε...τελικα εκανα ρεσετ και εφυγε το προβλημα επομενως ψαχνω νεο φιρμγουερ ωστε να δουλεψει σωστα μπας και φταιει κατι απο αυτο...
όντως αν έχεις 1.01.11 έχεις Version 1. Το EU αφορά ευρωπαικά router ΑΝΝΕΧΑ ενώ το E1 αφορά ευρωπαικά ANNEXB. Οι εκδόσεις από 54 έως και 58 είναι για Version 2 και δεν σου κάνουν. Η 1.01.11 που έχεις είναι η τελευταία διαθέσιμη από το site της Linksys (ως binary μορφή γιατί έχει και την 1.01.12 ως source)

brwmogazos
27-05-07, 09:06
οντως και σε ευχαριστω.

Δεν μου εκανε αναβαθμιση σε καμια απο αυτες που κατεβασα...

το αφηνω ως εχει τοτε...

@ ADSLgr.com All rights reserved.