PDA

Επιστροφή στο Forum : Βοήθεια σχετικά με τα εικονίδια (βήματα ενεργοποίησης) στο My On.



Fat Freddy
28-05-07, 15:44
Γεια σας,
Ξέρει κανείς τι σημαίνουν τα γραφικά της συνημμένης εικόνας?
Πριν λίγες μέρες αναγκάστηκα να ζητήσω από την On ακύρωση της αίτησης μου επειδή έχω ενεργοποιηθεί στην 4νετ (άλλη ιστορία αυτή (http://www.adslgr.com/forum/showthread.php?t=101346)).
Μια πολύ ευγενική εκπρόσωπος της εταιρείας με διαβεβαίωσε ότι η αίτηση μου πήγε αρχείο.
Εγώ για το "φόβο των ιουδαίων" ρίχνω μια ματιά στο My On στο οποίο μπορώ να συνδεθώ
κανονικά όπως πρώτα και βλέπω τα γραφικά με τα σφυράκια να έχουν αλλάξει όπως φαίνεται στην εικόνα.
Ερμηνεύοντας τα θεωρώ ότι όντως η αίτηση μου πήγε αρχείο.

Ξέρει κανείς αν η ερμηνεία μου είναι σωστή? tnx

original21paul
28-05-07, 16:25
Γεια σας,
Ξέρει κανείς τι σημαίνουν τα γραφικά της συνημμένης εικόνας?
Πριν λίγες μέρες αναγκάστηκα να ζητήσω από την On ακύρωση της αίτησης μου επειδή έχω ενεργοποιηθεί στην 4νετ (άλλη ιστορία αυτή (http://www.adslgr.com/forum/showthread.php?t=101346)).
Μια πολύ ευγενική εκπρόσωπος της εταιρείας με διαβεβαίωσε ότι η αίτηση μου πήγε αρχείο.
Εγώ για το "φόβο των ιουδαίων" ρίχνω μια ματιά στο My On στο οποίο μπορώ να συνδεθώ
κανονικά όπως πρώτα και βλέπω τα γραφικά με τα σφυράκια να έχουν αλλάξει όπως φαίνεται στην εικόνα.
Ερμηνεύοντας τα θεωρώ ότι όντως η αίτηση μου πήγε αρχείο.

Ξέρει κανείς αν η ερμηνεία μου είναι σωστή? tnxμαλλον ειναι σωστη η ερμηνεια σου και τα γραφικα σημαινουν οτι ανακληθηκε η αιτηση!μαλλον ετσι!

nnn
28-05-07, 19:40
Αν δεν κάνω λάθος υποδηλώνουν ακύρωση.

Fat Freddy
28-05-07, 20:04
Ευχαριστώ πολύ παιδιά :)

Το ίδιο κατάλαβα κι' εγώ αλλά είπαμε, ο φόβος των ιουδαίων...

zatast
28-05-07, 20:27
ετσι ειναι.και σε εμενα και σε αλλους ακυρωμενους χρηστες εχει το ιδιο.
να δω ποτε θα σβησουν και τα στοιχεια μας απο εκει μεσα γιατι το site ειναι unsecured :clap: :clap: :clap:

Νικαετός
28-05-07, 20:29
LOL, εμένα, στην αρχή όταν με ακύρωσε η ΟΝ, έγιναν όλα έτσι , αλλά μετά από ένα μήνα ξαναάλλαξαν και άρχισαν πάλι τα σφυράκια....

zatast
28-05-07, 20:36
ωχ ωχ !!μηπως να φοβασαι μηπως σε ενεργοποιησαν σε γραμμη που ειναι στον αερα??ειναι ικανοι μεχρι και λογαριασμο να σου στειλουν.
εχεις κανενα νεωτερο με τον εξοπλισμο?

Νικαετός
28-05-07, 20:43
Τους πήρα (ξανά) τηλέφωνο και τους ρώτησα τι γίνεται. Μου λένε δεν έχουμε φαξ ακύρωσης και γιαυτό είμαστε σε αναμονή. Τους έστειλα και το FAX, αλλά ακόμα ούτε φωνή ούτε ακρόαση.

Fat Freddy
28-05-07, 20:46
ΩΧ! μου 'φιαξες τη μέρα, ετοιμάζω φαξ

zatast
28-05-07, 20:46
ακομα ενα απιστευτο επισοδιο στην απιστευτη ον.τι να πεις πλεον??

Νικαετός
28-05-07, 20:53
ΩΧ! μου 'φιαξες τη μέρα, ετοιμάζω φαξ

Φρόντισε να το στείλεις από κάπου,όπου θα σου δώσουν και απόδειξη αποστολής - λήψης, για να είσαι καλυμένος.

Zatast, καλό είναι να αποφεύγουμε αφορισμούς. ;) Απλά είμασταν άτυχοι.

Fat Freddy
28-05-07, 21:08
Συστημένη επιστολή ίσως?
Την ίδια δουλειά κάνει υποθέτω.

Παναγιώτης
29-05-07, 12:59
Καταλαβαίνω απολύτως τους φίλους που έχουν προβλήματα με τον όποιο πάροχο.

Όμως είμαι σίγουρος οτι και εκείνοι πιστεύουν, οτι είναι δυνατόν να υπάρχουν και μερικοί ικανοποιημένοι.

Fat Freddy
29-05-07, 16:26
Καταλαβαίνω απολύτως τους φίλους που έχουν προβλήματα με τον όποιο πάροχο.

Όμως είμαι σίγουρος οτι και εκείνοι πιστεύουν, οτι είναι δυνατόν να υπάρχουν και μερικοί ικανοποιημένοι.

Φίλε Παναγιώτη προσωπικά εγώ δεν έχω κάποιο πρόβλημα με την ΟΝ, αν διαβάσεις το αρχικό ποστ μου θα διαπιστώσεις ότι δεν πρόλαβα καν να έχω πάρε δώσε μαζί τους πέρα από μια αίτηση για την οποία σε 20 μέρες ζήτησα ακύρωση για τους λόγους που εξηγώ παραπάνω.

Απλά θέλω να 'μαι σίγουρος ότι δεν θα έχω άλλα προβλήματα στο μέλλον και φυσικά δεν μου αρέσει καθόλου το γεγονός ότι στο site τους μπορώ ακόμα να κάνω login άρα φαίνομαι πελάτης τους και διατηρούν ακόμα τα στοιχεία μου.

@ ADSLgr.com All rights reserved.