PDA

Επιστροφή στο Forum : Εμπορική προσφορά η οποία ποτέ δεν ολοκληρώθηκε.



PetrosK
09-10-17, 13:01
Καλή σας ημέρα.

Είμαι ήδη συνδρομητής σε πρόγραμμα 3Ρ, και επειδή μετακομίζω αλλά παράλληλα διατηρώ και την τωρινή μου κατοικία, απευθύνθηκα σε κατάστημα Nova για νέα σύνδεση 2Ρ/3Ρ, χωρίς να υπάρξει κάποια ικανοποιητική πρόταση.

Την Πέμπτη 5/10/17, με κάλεσε εμπορικός σας συνεργάτης, και μετά από τη συνομιλία μας καταλήξαμε σε κάποιο πακέτο "προσφοράς" το οποίο κάλυπτε τις περισσότερες ανάγκες μου.

Μου διευκρίνισε πως την επόμενη το πρωί, θα με καλούσαν για επιβεβαίωση στοιχείων-προσφοράς κλπ και πως σήμερα Δευτέρα, θα ερχόταν courier σπίτι μου για να υπογράψω το συμβόλαιο κλπ.

Την Παρασκευή το πρωί δεν μπόρεσα να απαντήσω στις δύο πρώτες κλήσεις λόγω υποχρεώσεων και στη συνέχεια κάλεσα ο ίδιος στον αριθμό που εμφανιζόταν και ο συνεργάτης σας με ενημέρωσε πως θα με καλέσει ο ίδιος εντός λίγης ώρας για να προχωρήσουμε στις διαδικασίες.

Η κλήση αυτή, δεν έγινε ποτέ, είτε στο σταθερό μου, είτε στο κινητό μου, τις επόμενες 3-4 ώρες, αλλά ούτε και μέχρι αυτή τη στιγμή.

Υποθέτω αντίστοιχα πως ούτε τα συμβόλαια θα φτάσουν στα χέρια μου σήμερα.

Αν έχετε τη δυνατότητα, θα εκτιμούσα να προωθήσετε το ζήτημα στο αρμόδιο τμήμα.

Στη διάθεσή σας για περισσότερες λεπτομέρειες, ευχαριστώ.

Forthnet.Nova.Rep1
09-10-17, 13:38
Καλησπέρα PetrosK,

Σ' ευχαριστούμε που επικοινώνησες μαζί μας.

Θα ήθελες να μας ενημερώσεις σε προσωπικό μήνυμα με κάποιο από τα στοιχεία της υφιστάμενης ενεργής υπηρεσίας σου, ώστε να ελέγξουμε τι έχει συμβεί και να βοηθήσουμε;

Αλέξης, Nova Support

@ ADSLgr.com All rights reserved.