PDA

Επιστροφή στο Forum : Αίτηση για νέα τηλεφωνική γραμμή



WaVe
29-05-07, 13:22
Θα ήθελα να με βοηθήσουν λίγο οι πιο ειδικοί για τον προβληματισμό μου.
Σε ένα υποκατάστημα τις εταιρίας θέλω να βάλω 2play, εκεί δεν έχει όμως ακόμα τηλέφωνο και αύριο θα κάνω αίτηση, το ρώτημα μου είναι να το βάλω στο εταιρικό ΑΦΜ η στο προσωπικό μου ?
Δεν τίθεται θέμα από την εταιρία από τι στιγμή που είμαι και ο ιδιοκτητης.

No-Name
29-05-07, 13:23
Αν δεν υπάρχει τηλέφωνο δεν μπορεις να καταθέσεις αίτηση.Η 4νετ μπορεί μόνο να σου μεταφέρει την γραμμή από τον ΟΤΕ στο δίκτυο της

WaVe
29-05-07, 14:22
Το γνωρίζω αυτό γι αυτό και η ερώτηση μου είναι στον ΟΤΕ αν θα δηλώσω εταιρικό ΑΦΜ η όχι!
Γιατί δεν γνωρίζω αν με το 2play γίνετε να έχεις εταιρικό ΑΦΜ.

axinosgr
29-05-07, 15:14
Κοίτα να δεις εάν δηλώσεις εταιρικό ΑΦΜ τότε μονόδρομος είναι το SOHO εάν δηλώσεις προσωπικό ΑΦΜ τότε έχεις δικαίωμα για το 2PLAY (χωρίς τις χρονοχρεώσεις του SOHO)....;)

scharal
29-05-07, 15:25
Κοίτα να δεις εάν δηλώσεις εταιρικό ΑΦΜ τότε μονόδρομος είναι το SOHO εάν δηλώσεις προσωπικό ΑΦΜ τότε έχεις δικαίωμα για το 2PLAY (χωρίς τις χρονοχρεώσεις του SOHO)....;)
Ακριβώς! Ότι ΑΦΜ δηλώσεις στον ΟΤΕ για ανοίξεις τη νέα γραμμή θα διατηρηθεί και αργότερα στη Forthnet όταν θα κάνεις την αίτηση για 2play. Προσωπική μου γνώμη είναι να δηλώσεις προσωπικό και όχι επαγγελματικό ΑΦΜ, καθώς με το προωπικό μπορείς να βάλεις είτε απλό 2play είτε SOHO, ενώ με το επαγγελματικό μόνο SOHO! Διάλεξε και πάρε!:)

papdoux
29-05-07, 15:36
προσοχη ομως με τους ορους του 2play γιατι ειναι μονο για οικιακη χρηση

No-Name
29-05-07, 16:17
το soho ειναι και για εταιρείες

WaVe
29-05-07, 17:54
προσοχη ομως με τους ορους του 2play γιατι ειναι μονο για οικιακη χρηση
Που γνωρίζουν για τι χρήση το θέλω εγώ?

Από τι στιγμή που έχω προσωπικό ΑΦΜ δεν είμαι καλυμμένος?

@ ADSLgr.com All rights reserved.