PDA

Επιστροφή στο Forum : Σας ευχαριστούμε που χρησιμοποιείτε το e-Banking!



Cacofonix
29-05-07, 16:42
Στην Eurobank θέλουμε να δείτε πόσο εύκολο είναι να κάνετε τις τραπεζικές σας συναλλαγές μέσω της υπηρεσίας e-Banking, καθώς και πόσο χρόνο μπορεί να σας γλυτώσει. Γι αυτό το λόγο, ανταμείβουμε όσους εκτελέσουν μια οποιαδήποτε πληρωμή μέσω e-Banking μέχρι τις 30 Ιουνίου 2007 με 3 μήνες Δωρεάν Forthnet ADSL με ταχύτητα έως 10 Mbps από το ιδιόκτητο δίκτυο της forthnet!

Για να κερδίσετε την προσφορά, ακολουθήστε τα παρακάτω βήματα:
Πληρώστε μέσω της υπηρεσίας e-Banking χωρίς καμία χρέωση, την πιστωτική σας κάρτα Eurobank, το δάνειό σας Eurobank, ή οποιονδήποτε λογαριασμό ή οφειλή σας που μπορούν να εξοφληθούν μέσω της υπηρεσίας (π.χ. Δ.Ε.Η., Ο.Τ.Ε., Φ.Π.Α.) Στο αποδεικτικό της συναλλαγής σας θα εμφανιστεί ένας κωδικός προσφοράς*
Για περισσότερες πληροφορίες σχετικά με το προϊόν αλλά και την απόκτηση της προσφοράς, επισκεφτείτε την ιστοσελίδα της Forthnet επιλέγοντας εδώ (http://www.forthnet.gr/templates/sc.aspx?c=10009722) Η προσφορά ισχύει μέχρι 30 Ιουνίου 2007

* Οι κωδικοί έκπτωσης δεν μπορούν να χρησιμοποιηθούν αθροιστικά και ισχύουν για μια μόνο αγορά

Σημείωση: Η προσφορά ισχύει για ενεργοποίηση νέας συνδρομής Forthnet ADSL 10Mbps αορίστου χρόνου ή μετατροπή υπάρχουσας συνδρομής Forthnet σε Forthnet ADSL 10Mbps. Στις περιοχές που δεν καλύπτονται ακόμη από το ιδιόκτητο δίκτυο Forthnet, η υπηρεσία διατίθεται σε ταχύτητα 1Mbps και αναβαθμίζεται δωρεάν στα 10Mbps μόλις υπάρξει κάλυψη.

Για οποιαδήποτε πληροφορία, επικοινωνήστε με Τμήμα Εξυπηρέτησης Πελατών Broadband της Forthnet στο 13831 (αστική χρέωση) ή στείλτε e-mail στο info@forthnet.gr (info@forthnet.gr).

nnn
30-05-07, 00:43
Φτου 15 Ιούλη έρχεται το ιδιόκτητο.

t300
04-06-07, 11:00
Σκέφτομαι να βάλω adsl σε νέα γραμμή και έπεσα στην προσφορά αυτή. Στην περιοχή που είμαι θα μπω με ΑΡΥΣ επειδή δεν υπάρχει ιδιόκτητο.
Πείτε μου αν κάνω σωστούς υπολογισμούς:
6 μήνες x 21.5 = 129.00
3 μήνες ΔΩΡΕΑΝ = 0.00
3 μήνες x 21.5 =64.50 (μέχρι να συνπληρωθεί το 12μηνο, με δυσμενή υπόθεση μη πτώσης της τιμής)

ΣΥΝΟΛΟ: 193.50 (16.13/μήνα).

nrg_polini
04-06-07, 12:58
Ή απλα 99 Ευρω http://www.eml.gr/default.asp?pid=17&la=1&itm=2102&ct=166 ;)

t300
04-06-07, 13:01
Μόλις το ανακάλυψα! :)

konsniper
04-06-07, 17:03
:rofl::rofl::rofl::rofl:
nrg_polini οποιο θεμα και αν ανοιξω εδω στη 4νετ βρισκω ναχεις γραψει για το gameboy σου!!Ανοιξε ενα θεμα μονο με αυτο..οπως ανοιξαν εδω γι ατην Eurobank να ησυχασεις!!!μην το βλεπουμε και παντου..εχει πλακα ..αλλα γινεται κουραστικο σιγα σιγα...
(Υ.Γφιλικα το λεω)

nrg_polini
04-06-07, 17:22
:rofl::rofl::rofl::rofl:
nrg_polini οποιο θεμα και αν ανοιξω εδω στη 4νετ βρισκω ναχεις γραψει για το gameboy σου!!Ανοιξε ενα θεμα μονο με αυτο..οπως ανοιξαν εδω γι ατην Eurobank να ησυχασεις!!!μην το βλεπουμε και παντου..εχει πλακα ..αλλα γινεται κουραστικο σιγα σιγα...
(Υ.Γφιλικα το λεω)

Πατα το report αμα θες ;)

ariadgr
04-06-07, 23:33
Το θέμα συζητείται εδώ:
www.adslgr.com/forum/showthread.php?t=96356

konsniper
05-06-07, 01:29
Σε λιγο οι τραπεζες θα δινουν με καθε καταθεση 3 μηνες δωρο....Με τοσο ανταγωνισμο μεταξυ τους....Εγιναν πολλες..και τρεχουν τωρα

nrg_polini υπαρχειιντερνετ και με 29 ευρο το χρονο..ακου...
Μπορεις να αγορασεις με 99 ευρο το gameboy που εχεις τρελαθει...να παρεις το ιντερνετ..να πουλησεις το gameboy μετα σκετο εδω..με κανα 70 ευρο..και ετσι με 29 ευρο ναχεις σουπερ -ντουπερ απιστευτα γρηγορη συνδεση με 29 ευρο!!!!!!Και 60 να το δωσεις..παλι με 39 εισαι σουπερ!!!!!!!
Αρα κανεις πια συνδεσεις..ολοι gameboy!!

nrg_polini
05-06-07, 01:57
Δεν καταλαβαινω το προβλημα σου. Εσυ αμα θες βαλε και γραμμη οτε + ξεχωριστα συνδεση και δινε 50 Ευρω το μηνα, προβλημα ΣΟΥ. Εγω προτεινα κατι στον φιλο t300 το οποιο πιστευω οτι θα διαλεγε καθε λογικος ανθρωπος. Ελπιζω να ληξει εδω, και να καταλαβεις οτι ολοι καποια στιγμη πιανομαστε κοροιδα ;)

konsniper
05-06-07, 15:32
Δεν καταλαβαινω το προβλημα σου. Εσυ αμα θες βαλε και γραμμη οτε + ξεχωριστα συνδεση και δινε 50 Ευρω το μηνα, προβλημα ΣΟΥ. Εγω προτεινα κατι στον φιλο t300 το οποιο πιστευω οτι θα διαλεγε καθε λογικος ανθρωπος. Ελπιζω να ληξει εδω, και να καταλαβεις οτι ολοι καποια στιγμη πιανομαστε κοροιδα ;)

3 τελευταια πραγματακια για να καταλαβεις εσυ ορισμενα πραγματα..γιατι δεν.....
1) δεν τοχεις προτεινει στον φιλο τ300 αλλα σε ολα τα θεματα που αφορουν την προσφορα της 4νετ. Δεν καταλαβαινω το δικο σου προβλημα με οσους δεν δεχονται αυτο που προτεινεις!!!!Τι χουντα ειναι αυτη?Οποιος δεν δεχεται το δικο σου ειναι κοροιδο!!!
2)Λες ολοι καποια στιγμη πιανομαστε κοροιδα.Γιατι δεν μιλας μονο για τον εαυτο σου??Που ξερεις ολοι οι αλλοι τι κανουμε.Σε παρακαλω λοιπον 1ο ενικο προσωπο..γιατι και σε αλλο ποστ λες παρομοιο πραγμα.Και γιατι με το ζορι να μας βγαλεις κοροιδα δεν καταλαβαινω!!Και εγω θεωρω κοροιδα οσους αγορασουν αυτο που λες αν το παμε ετσι.Γιατι σου δινει μια χαλια συνδεση και σε κανει να αγοραζεις κατι που προφανως δεν εχεις αναγκη,αφου αγοραζεις την προσφορα μονο και μονο γιατη συνδεση.
Λες <<πιστευω οτι θα διαλεγε καθε λογικος ανθρωπος>>.οποιος δεν τη διαλεγει λοιπον ειναι μη λογικος..τρελος και βλακας ε?Εσυ την εχεις διαλεξει?γιατι βλεπω 4νετ δηλωνεις οτι εχεις...Παρτην δοκιμασε την ενα χρονο λοιπον..και μετα..
3)Ελπιζω εγω να ληξει εδω λοιπον,να σταματησεις να προσβαλεις τους αλλους συμφορουμιτες που δεν θελουμε αυτο που λες,οπως κα μεις δεν προσβαλουμε κανεναν.(δεν βγηκα να πω οτι οποιος δεν αγορασε την 4νετ ειναι τρελος).

Ειλικρινα δεν τσακωνομαι ..στα λεω εντελως φιλικα..(απλως υποτιμας την νοημοσυνη εκατονταδων εδω...λεγοντας τους κοροιδα..και ειναι και κριμα να εκτιθεσαι και εσυ ετσι).

nrg_polini
05-06-07, 15:49
Μα δεν υποχρεωσα κανεναν να κανει αυτο που λεω. Δυο ατομα αναρωτηθηκαν αν αξιζει η προσφορα κτλ και τους απαντησα πως αξιζει μονο για shared γιατι υπαρχει αυτη η προσφορα (απο τη microland) για ΑΡΥΣ. Τοσο απλα..χωνεψε το ή κανε report.

konsniper
05-06-07, 18:09
Αμα δεν καταλαβαινεις τι λεω τοσο καιρο δε φταιω εγω..ο θεος...Εγω δεν ειπα για το γεγονος οτι ανεφερες την προσφορα..αλλα γιατο γεγονος οτι προσβαλεις τους αλλους λεγοντας πως ειναι κοροιδα και πως κανενας λογικος δεν θα εχανε την προσφορα...Αν δεν καταλαβαινεις που ειναι το προβλημα σε αυτο που λες..εγω δεν μπορω να κανω τιποτα...Δεν εμφυτευω μυαλο εγω...ο καθενας μονος του καταλαβαινει κατι.....

nnn
05-06-07, 22:21
Θα συνεχίσετε πολύ ? :hmm:

Cacofonix
06-06-07, 00:37
Κάποιος να μάθει αν η προσφορά ισχύει και για 2play.

@ ADSLgr.com All rights reserved.