PDA

Επιστροφή στο Forum : ON πρόβλημα με ενεργοποίηση



halis3
29-05-07, 19:54
Προσφατα, (πριν 40 μερες) αποφασισα βα φυγω απο τη forthnet και να παω στην on. Ο πρωτος τεχνικος που ηρθε, δεν μου εκανε τη συνδεση γιατι ο ΟΤΕ δεν ειχε ανοιξει γραμμη. Ο δευτερος (αφου ειδοποιηθηκα οτι το προβλημα μου εχει αποκατασταθει) μολις ηρθε, εγραψε το ιδιο χαρτη που ειχε γραψει και ο πρωτος και εφυγε σε 3 λεπτα κι εγω περιμενα 2 εβδομαδες σαν το μ.....α καποιος να με ενημερωσει:worthy:. Φυσικα και δεν υπηρχε καμμια ενημερωση παρ΄ολο που τους ενοχλουσα συνεχεια. Αποφασισα λοιπον να δωσω τελος στην κοροιδια τους και τελικα μαλλον ειμαι ο πιο γρηγορα διαγραμμενος πελατης τους:rofl:
Αυτα δε γινονται απο "σοβαρες εταιρειες".

Back to fothnet...:clap:

AUDIOBIL
29-05-07, 19:59
Επιλογη σου σεβαστη!Δεν θα μαθεις ομως ποτε πως θα ηταν γ'αυτο μην βιαζεσαι να κρινεις γιατι θα εκτεθεις!

29gk
29-05-07, 20:09
Και γιατι αγαπητε AUDIOBIL του την "λες" του ανθρωπου ?

Τι ακριβως σου εθιξε ?

Και γιατι θα εκτεθει ?

nrg_polini
29-05-07, 20:18
Και γιατι αγαπητε AUDIOBIL του την "λες" του ανθρωπου ?

Τι ακριβως σου εθιξε ?

Και γιατι θα εκτεθει ?

Ελα ντε :hmm::hmm::hmm::hmm:

BaGeR
29-05-07, 20:18
Επιλογη σου σεβαστη!Δεν θα μαθεις ομως ποτε πως θα ηταν γ'αυτο μην βιαζεσαι να κρινεις γιατι θα εκτεθεις!

Μάλλον εσύ εκτείθεσαι όλο και περισσότερο.

Είμαι ακόμα χωρίς τηλέφωνο απο τις 30/3 εξαιτίας τις ΟΝ.
Την καλύτερη δουλειά έκανε και διέκοψε.
Μήπως εκτείθωμαι και εγώ λές που δεν περίμενα άλλους 2-3 μήνες για να έχω αυτό που έπρεπε να έχω απο την πρώτη στιγμή?

manoulamou
29-05-07, 20:20
Back to fothnet...:clap:

Η νεα προσφορα της 1ης Ιουνη (http://www.adslgr.com/forum/showthread.php?t=101608&page=9) σε καλυπτει?

http://www.forthnet.gr/templates/corporateProductsDetails2.aspx?c=10009724

AUDIOBIL
29-05-07, 20:56
Επειδη βιαζεστε ολοι μαζι,δεν την ειπα σε κανενα αρχικα ειπα την αποψη μου στο τι αν δεν δοκιμασεις δεν μπορεις να συγκρινεις!!Οποτε οταν εχεις αγνοια καλυτερα να εισαι πιο προσεκτικος!Αυτο εννοουσα για οσους δεν καταλαβαν!Τελος δεν μου λεει καλη μου τιποτα απολυτως η προσφορα της forthnet που θααα βγει οπως δεν θα επρεπε να λεει και σε σενα η καθε ειδους κινηση marketing απο τις εταιρειες μεχρι αυτη να υλοποιηθει!!Και κλεινωντας φιλε BaGer ασε να κρινει το μελλον και τα γεγονοτα ποιος εκτειθεται!Μην ξεχνας οτι το πρωσοπικο σου προβλημα δεν αποτελει ουτε κριτηριο ουτε ειναι επιβαιβαιωση του κανονα!Σου ευχομαι ομως να μην ταλαιπωρηθεις αλλο εκει που πηγες για καλυτερα...:)

EvilHawk
29-05-07, 21:05
αν δεν δοκιμασεις δεν μπορεις να συγκρινεις!! Οποτε οταν εχεις αγνοια καλυτερα να εισαι πιο προσεκτικος! Αυτο εννοουσα για οσους δεν καταλαβαν!

Προφανώς δεν τον ενδιέφερε πλέον να δοκιμάσει, επομένως το σχόλιο σου μάλλον off topic ήταν. ;)

manoulamou
29-05-07, 21:09
Κατ αρχην AUDIOBIL υπενθυμισα την προσφορα σε καποιον
που ισως ενδιαφερεται και του εχει ξεφυγει...
Αλλα επειδη οντως κι εσυ δικιο εχεις, βαλε καποια παραγραφο
γιατι ειναι λιγο κουραστικο να διαβαστει το μηνυμα σου
και ετσι χανει σε αποτελεσματικοτητα:)

nrg_polini
29-05-07, 22:06
Επειδη βιαζεστε ολοι μαζι,δεν την ειπα σε κανενα αρχικα ειπα την αποψη μου στο τι αν δεν δοκιμασεις δεν μπορεις να συγκρινεις!!Οποτε οταν εχεις αγνοια καλυτερα να εισαι πιο προσεκτικος!

Ηθελε να δοκιμασει, δεν ηθελε ομως η ON.


Τελος δεν μου λεει καλη μου τιποτα απολυτως η προσφορα της forthnet που θααα βγει οπως δεν θα επρεπε να λεει και σε σενα η καθε ειδους κινηση marketing απο τις εταιρειες μεχρι αυτη να υλοποιηθει!!

Δηλαδη εννοεις οτι η προσφορα της 1ης Ιουνιου δεν θα υλοποιηθει; Ας σοβαρευτουμε.



Και κλεινωντας φιλε BaGer ασε να κρινει το μελλον και τα γεγονοτα ποιος εκτειθεται!Μην ξεχνας οτι το πρωσοπικο σου προβλημα δεν αποτελει ουτε κριτηριο ουτε ειναι επιβαιβαιωση του κανονα!Σου ευχομαι ομως να μην ταλαιπωρηθεις αλλο εκει που πηγες για καλυτερα...:)

Μαλλον εσυ εκτειθεσαι, και οχι για πρωτη φορα.

halis3
30-05-07, 02:04
Κατ αρχην ειδα και γι αυτο φευγω απο την ΟΝ ΜΕ ΤΙς ΧΕΙΡΟΤΕΡΕΣ ΕΝΤΥΠΩΣΕΙΣ και δεν εχω καμια ορεξη να την τεσταρω. φιλε μου εσυ που την υπερασπιζεσαι (ξεχασα και το nick σου). θα σου πω κατι πολυ χαρακτηριστικο. Ο κολλητος μου δεν ειχε τηλεφωνο για 10 μερες. Για video box και internet δεν το συζηταμε. Οταν λοιπον μετα απο παρα πολλες προσπαθειες ειδε οτι "τον γραφουν", απειλησε με εξωδικο. Μεσα σε 3 ωρες ειχε τηλ και internet. δυστυχως ακομα δεν εχει video box αλλα αυτα ειναι "ψιλα πραγματα":lol:
Καταλαβαινεις λοιπον οτι τα ατομα δεν εχουν καμια σοβαροτητα.

που θα παει ομως...καποτε θα μαθουν...
ΟΧΙ ΟΜΩΣ ΜΕ ΤΑ ΔΙΚΑ ΜΟΥ ΝΕΥΡΑ:respekt:(και λεφτα!)

Ευχαριστω πολυ για την προσφορα της forthnet
Θα την προτιμησω!

Ευτυχως παντως που υπαρχει και η ΟΝ και καταλαβαινω ποτε μπηκα Πειραια, Κηφισια, Γαλατσι κτλ....

Πολυ καλη σκεψη:rofl::rofl::rofl::rofl::rofl:

AnastasiosK
30-05-07, 21:01
halis3 συγνωμη ρε φιλε αλλα 40 ημερολογιακες ημερες (ισως και λιγοτερες) περιμενες , οχι 40 εργασιμες να συμπεριφερεσαι λες και ηρθε το τελος του κοσμου.

Οσον αφορα την προσφορα της Forthnet που σε μια μερα μεσα αν στειλεις αιτηση θα γλυτωσεις 60 ευρο για τους 1ους 6 μηνες , γιατι για τους αλλους 8α πληρωσεις κανονικα , δλδ στο τελος μεσος ορος/μηνα σου ερχεται 15 ευρο δεν μου λεει κατι.

Το παγιο του οτε δεν το γλυτωνω , απεριοριστες κλησεις δεν θα εχω ουτε iptv.

Φιλικα,

Τασος

paixthsss
31-05-07, 12:36
halis3 συγνωμη ρε φιλε αλλα 40 ημερολογιακες ημερες (ισως και λιγοτερες) περιμενες , οχι 40 εργασιμες να συμπεριφερεσαι λες και ηρθε το τελος του κοσμου.

Οσον αφορα την προσφορα της Forthnet που σε μια μερα μεσα αν στειλεις αιτηση θα γλυτωσεις 60 ευρο για τους 1ους 6 μηνες , γιατι για τους αλλους 8α πληρωσεις κανονικα , δλδ στο τελος μεσος ορος/μηνα σου ερχεται 15 ευρο δεν μου λεει κατι.

Το παγιο του οτε δεν το γλυτωνω , απεριοριστες κλησεις δεν θα εχω ουτε iptv.

Φιλικα,

Τασος


Μα με την ΟΝ δεν έχει απεριόριστες κλήσεις. Έχει 0,09 για απεριόριστη δειάρκεια

cpnemo
31-05-07, 13:22
Μα με την ΟΝ δεν έχει απεριόριστες κλήσεις. Έχει 0,09 για απεριόριστη δειάρκεια
Απεριόριστες κλήσεις έχει δωρεάν δεν έχει!!!

AUDIOBIL
31-05-07, 17:30
Δεν πειραζει φιλε Τασο ασε τον κοσμο να διατηρει τις αποψεις του!Εδω πας να βοηθησεις καποιους και γινεσαι και κακος για να μη πω τιποτα χειροτερο και πεσει λογοκρισια παλι!Κουραστηκα.Παντως οσον αφορα την ON η χαμηλοτερη προσφορα στην αγορα των 35euro για triple-play θα συνεχιστει!:oneup:

EvilHawk
31-05-07, 17:37
Δεν πειραζει φιλε Τασο ασε τον κοσμο να διατηρει τις αποψεις του!Εδω πας να βοηθησεις καποιους και γινεσαι και κακος για να μη πω τιποτα χειροτερο και πεσει λογοκρισια παλι!Κουραστηκα.

Τι θα έλεγες να αρχίσεις να συμμετέχεις θετικά αντί του να προσπαθείς να συντηρήσεις ένα άσχημο κλίμα στην ζωή του forum? Επί του θέματος έχεις κάτι να πείς ? Αν όχι, ανούσια μηνύματα δεν τα χρειαζόμαστε!

AnastasiosK
31-05-07, 18:20
Παρεξηγηση εχει γινει παιδια , ας το σταματησουμε εδω. :offtopic:

@ ADSLgr.com All rights reserved.