PDA

Επιστροφή στο Forum : ΔΩΡΕΑΝ ADSL !!!!!!!!1



snoopy
01-11-04, 09:58
Παιδιά πριν από κανένα μηνά ενεργοποίησα μια σύνδεση Demo της HOL που ήταν για ένα μηνά το θέμα είναι ότι με ενεργοποίησε σύνδεση OFFICEanyAccess300 για 10 ΧΡΟΝΙΑ να τους Παρω τηλ ΝΑΙ η ΟΧΙ

aesir
01-11-04, 10:07
Τα greeklish απαγορεύονται www.adslgr.com/policy.html Πάτα "επεξεργασία" και διόρθωσε τον τίτλο και το μήνυμα.

Jsone
01-11-04, 10:16
Μην τους πεις τιποτα.Ακομα και αν ανακαλυφθεί ειναι δικό τους λάθος και εσυ δεν ευθύνεσαι καθόλου.

DRaPeTiS
02-11-04, 05:21
Παρτους φιλε τηλεφωνο... και το ρωτας? Πρεπει να ειμαστε σωστοι απεναντι τους... και αν δεν το κανεις εσυ θα στειλω e-mail εγω να τους το γνωστοποιησω...

stamiak
02-11-04, 08:16
Κι αν ζητήσουν λεφτά; Βρες τρόπο να μάθεις τι γίνεται είναι η γνώμη μου.

CRC
02-11-04, 11:39
Παιδιά πριν από κανένα μηνά ενεργοποίησα μια σύνδεση Demo της HOL που ήταν για ένα μηνά το θέμα είναι ότι με ενεργοποίησε σύνδεση OFFICEanyAccess300 για 10 ΧΡΟΝΙΑ να τους Παρω τηλ ΝΑΙ η ΟΧΙ

Δεν ξέρω αν πράγματι συνέβει αυτό που λές αλλά αν είναι όντως έτσι δεν θα έπρεπε να το πείς ούτε του Παπά. Πόσο μάλλον σε ένα forum...

no_logo
02-11-04, 11:57
μην ακούς κουταμάρες, μην το πεις σε κανέναν και σίγουρα όχι στην hol. δεν θα εχεις κανένα προβλημα, εσυ ζήτησες εναν λογαριασμό για να τεστάρεις την hol, δεν εχεις υπογράψει τίποτα, νομικά δεν υπάρχεις, δεν μπορούν να σου ζητήσουν τίποτα

snoopy
02-11-04, 12:06
Παιδιά ο κωδικός ήταν από αυτά το Nescafe 40

pts
02-11-04, 12:47
Παιδιά δεν χρειάζεται πλέον να τους πει ή να μην τους πει κανένας τίποτα. Και να μην το ξέρουν, από την στιγμή που γράφτηκε στο forum το έμαθαν αφού σίγουρα κάποιος από αυτούς το διαβάζει.

chatasos
02-11-04, 12:55
Από που έμαθες ότι είναι για 10 ΧΡΟΝΙΑ και ότι είναι OFFICEanyAccess300?

netvasilis
02-11-04, 13:45
Φαντάζομαι οτι μπήκε στο site της hol, πήγε management tools απο εκεί μπορέις να πας στις πληροφορίες λογαριασμού και εκεί έχει την ημερομινία ενεργοποίησης και το πόσο διακρεί η συνδρομή. Όταν έχεις συνδρομή αορίστου χρόνου σου λεεί οτι διαρκεί τυπικά 10 χρόνια. Αυτο συμβαίνει και σε μένα (έχω συνδρομή αορίστου χρόνου), προφανώς η hol θα δεί μετα απο ένα μήνα οτι δεν έχει πληρωθεί η συγκεκριμένη συνδρομή, θα καταλάβει το λάθος της και θα την κόψει.
Φίλε μου λυπάμαι που σε στεναχώρισα αλλά το πιο σίγουρο είναι να γίνει αυτο ...

chatasos
02-11-04, 13:56
Όταν έχεις συνδρομή αορίστου χρόνου σου λεεί οτι διαρκεί τυπικά 10 χρόνια.

οκ, απλά αυτό ήθελα να επιβεβαιώσω και εγώ :wink:

GP
02-11-04, 18:01
Παρτους φιλε τηλεφωνο... και το ρωτας? Πρεπει να ειμαστε σωστοι απεναντι τους... και αν δεν το κανεις εσυ θα στειλω e-mail εγω να τους το γνωστοποιησω...

OMG :shock: :shock: :evil:

backos
03-11-04, 15:46
xex προφανώς οι συνδέσεις που δίνει η χολ με το nescafe έχουν την εξής ιδιαιτερότητα.. ότι σε αφήνουν να την έχεις για 10 χρονια αλλα μονο για 40 ώρες μέσα σε αυτά τα 10 χρονια ...
snoopy τις 40 ώρες τις έφαγες??? και αν όχι.. fates και αν δουλεύει ακόμη τότε κανε την παπια και όχι το snoopy ;p

party-pooper
03-11-04, 15:51
drapetis μηπως θα πρεπει να αλλαξεις το παρωνυμιο σου σε ρουφ-drapetis? :lol:

catfish
04-11-04, 03:28
σιγά μην χαρίσει η HOL συνδρομή για 10 χρόνια! Που τέτοια τύχη..!! :mrgreen:

tschris
18-11-04, 02:18
Ένα μόνο θα πω... με εκνεβρίζουν οι κομπλεξικοί σαν τον δραπέτη.

dantouan
18-11-04, 02:23
drapetis μηπως θα πρεπει να αλλαξεις το παρωνυμιο σου σε ρουφ-drapetis?



:mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:

psyxakias
18-11-04, 02:45
tschris, θα παρακαλούσα να περιορίσουμε τους χαρακτηρισμούς :)

Salvador
18-11-04, 05:25
tschris, θα παρακαλούσα να περιορίσουμε τους χαρακτηρισμούς :)

γιατι αδικο εχει...?

και'γω οταν διαβασα το μυνημα του drapetis αυτο σκεφτηκα!

άκου όμως τι γινεται και δημιουργουνται χωρις λογο καταστασεις.
Οταν καποιος δεν γνωριζει τα στοιχειωδη στοιχεια επικοινωνιας δεν προκειται να προκοψει σε τπτ σε αυτο το απροσωπο αλλα και στο γενικοτερο συνολο.
Οχι δεν εχω χασει την μπαλα,απλα μερικα πραγματα πρεπει να ειναι τοσο απλα και κατακριτέα.

Πρόσεξε τι εννοω...
(drapetis εγραψε)

Παρτους φιλε τηλεφωνο... και το ρωτας?
Πρεπει να ειμαστε σωστοι απεναντι τους... και αν δεν το κανεις εσυ θα στειλω e-mail εγω να τους το γνωστοποιησω...

Δεν ακουγεται πολυ άσχημο?
μα ΠΟΛΥ όμως....?
οχι πες μου.

και κοιτα τώρα αυτα που εγραψε ποσο καλυτερα θα μπορουσε να το συνταξει...

Παρτους φιλε τηλεφωνο... και το ρωτας?
Πρεπει να ειμαστε σωστοι απεναντι τους... και αν δεν το κανεις εσυ θα στειλω e-mail εγω να τους το γνωστοποιησω :D

Εννοω οτι πολυ πιθανον να ηθελε να σαρκασει τον αλλον αλλα με το αρχικο του ποστ ητανε εσφαλμενος.

για να μην νομιζεις οτι ειμαι βαλτος εδω μεσα και με το παραμικρο αρπαζομαι.
Ειναι μερικοι στην κοσμαρα τους...πως θα γίνει?

wintech2003
18-11-04, 07:10
Δεν βλέπω καμια (συντακτική) διαφορά στις δυο προτάσεις σου....

Μόνο ενα smilie στο τέλος.

Το οποίο για μενα πάλι δεν αλλάζει το νόημα...

PReD
18-11-04, 10:48
Βάλε ένα :P να είσαι εντάξει...

Εκεί κολλήσαμε? :P

Salvador
18-11-04, 19:39
Δεν βλέπω καμια (συντακτική) διαφορά στις δυο προτάσεις σου....

Μόνο ενα smilie στο τέλος.

Το οποίο για μενα πάλι δεν αλλάζει το νόημα...

πρέπει να το κοιταξεις πολυ ώρα για να σου μιλήσει.
μην μενεις στην επιφανεια,σκεψου τι συναισθηματα σου προκαλει σκετο και τι βαζοντας στο τελος ενα :D ή ενα :P

τελος παντων ας μην το συνεχισουμε :roll:

@ ADSLgr.com All rights reserved.