PDA

Επιστροφή στο Forum : ΚΕΡΑΤΣΙΝΙ-AΠΟΣΥΝΔΕΣΕΙΣ ΣΥΝΕΧΕΙΑ



kinggreece
01-06-07, 14:21
Το αισχος της αγαπημενης μας τελλας στην περιοχη μου εχει γινει πλεον ανυποφορο,εκει που λεω δοξα το θεο δουλευει το ιντερνετ εκει κατεβαζω καντηλια,2 ωρες θα δουλευει σωστα και την υπολοιπη μερα διακοπες και ξανα διακοπες και κοντρα διακοπες. Σκεφτομαι να κανω ενα ντου στο κεντρο αγ.γεωργιου του Ο.Τ.Ε στο κερατσινι οπου παλια δουλευα στο δυκτιο και βλαβες να ρωτησω μηπως συμβαινει κατι αλλο και τσαμπα καταριομαστε την μαμα τελλας,τι αλλο να κανω δεν ξερω.

ΥΓ. τωρα που γραφω εχω παλι αποσυνδεση και σαν καλο παιδακι περιμενω να συχρονισει η συνδεση να ποσταρω.:rofl: :clap: :whistle: :hmm: τετοια καψωνια ουτε στα Ο.Υ.Κ

miltosko
01-06-07, 14:31
Φίλε τα ίδια τραβάω και εγώ.

Χθές το βράδυ κατά τις 10 αποσυνδέθηκε και μέχρι στις 8 το πρωί που έφυγα για την δουλειά δεν είχε συνδεθεί.

Τους πήρα τηλέφωνο στο 1212 το βράδυ και μου είπαν ότι δεν παίρνει ip εφόσον ανάβει κόκκινο το φωτάκι Internet του speedtouch.

Το πρωί το 1212 δεν μπορούσα να το πιάσω με τίποτα.

Με έχει έχει κουράσει αυτό το πράγμα να μην ξέρεις πότε θα έχεις internet και πότε όχι.

Στο γραφείο που έχω Vivodi ενάμιση χρόνο, ζήτημα είναι να είχα διακοπή 2 φορές.:(

redlemon.gr
02-06-07, 10:30
παιδιά είναι τελικά σε όλες τις περιοχές, μαρεσει που λέγανε σε μας στην περιοχή αγιου δημητριου καλαμάκι ηλιούπολη οτι είχανε ταχα μου πρόβλημα μόνο τα τηλέφωνα απο 98 και 99...

miltosko
02-06-07, 11:54
Δεν έxω internet από την Πέμπτη στις 10 το βράδυ.
Στο 1212 που έχω μιλήσει μου είπαν ότι θα πρέπει να το έχουν φτιάξει εντός 48 ωρών, δηλαδή μέχρι σήμερα Σ'αββατο στις 10 το βράδυ.

Τους ρώτησα εάν έχει πρόβλημα όλο το Κερατσίνι και μου είπαν "όχι όλο το Κερατσίνι, αλλά στο Κερατσίνι είναι έντονο το πρόβλημα".

Μου είπαν να μπω με zisto zisto αλλά τίποτα.

deanikos
02-06-07, 14:17
προστέθηκα και εγώ από παρασκευή απόγευμα σε αυτούς που πέθανε το Ζιστο στο Κερατσίνι ...μέχρι το πρωί θα είναι όλα τελεία με διαβεβαίωσε ο υπάλληλος...αυτό που δεν μου διευκρίνισε είναι για πιο πρωινό μου μίλησε...ίσως κανένα πρωινό του αυγούστου που λέει και το λαϊκό άσμα
ΑΠΑΡΕΔΕΧΤΗ

miltosko
04-06-07, 09:23
Η διακοπή στο internet του zisto συνεχίζεται από την Πέμπτη 31 Μαίου στις 10 το βράδυ.

Σήμερα πριν τι φύγω για την δουλειά που το κοίταξα τίποτα δεν είχε αλλάξει.

Αν κάποιος από το Κερατσίνι που είχε διακοπή έχει επανέλθει ας μας ενημερώσει...

DiM
04-06-07, 13:27
Εγώ μονο αποσυνδέσεις έχω πλέον μικρής διαρκειας στο internet. Οποτε κάτι γίνετε με τις κάρτες του dslam σε κάποιους παίζει με τα γνωστά προβλήματα σε κάποιους δεν παίζει καθόλου .... άντε βγάλε άκρη.

miltosko
04-06-07, 18:49
ΑΝΑΣΤΑΣΗ. Μόλις γύρισα από την δουλειά και δοκίμασα είχα internet.
Έμεινα χωρίς σχεδόν 2 48ωρα.
Τώρα δεν ξέρω εάν το έφτιαξαν από μόνοι τους ή η κατσάδα που τους έβαλε η γυναίκα μου ή
τους πήραν τηλέφωνο από την ΕΕΤΤ γιατί ήμουν έτοιμος να στείλω καταγγελία. (Πριν στείλεις καταγγελία, "δώσε μας τα στοιχεία σου μήπως μπορέσουμε να κάνουμε εμείς τίποτα" μού είπε η τηλεφωνήτρια στην ΕΕΤΤ.:oneup:

kinggreece
04-06-07, 23:09
ΑΝΑΣΤΑΣΗ. Μόλις γύρισα από την δουλειά και δοκίμασα είχα internet.
Έμεινα χωρίς σχεδόν 2 48ωρα.
Τώρα δεν ξέρω εάν το έφτιαξαν από μόνοι τους ή η κατσάδα που τους έβαλε η γυναίκα μου ή
τους πήραν τηλέφωνο από την ΕΕΤΤ γιατί ήμουν έτοιμος να στείλω καταγγελία. (Πριν στείλεις καταγγελία, "δώσε μας τα στοιχεία σου μήπως μπορέσουμε να κάνουμε εμείς τίποτα" μού είπε η τηλεφωνήτρια στην ΕΕΤΤ.:oneup:

Την καταγγελια να την στειλεις...γιατι ζητημα ειναι αν θα εχεις ιντερνετ για αλλες 48 ωρες.

@ ADSLgr.com All rights reserved.