PDA

Επιστροφή στο Forum : Θα με τρελάνουν... HELP ME!



icedfun
03-11-04, 18:20
Συγνώμη για την πολυλογία και το καταθλιπτικό ύφος
αλλά με έχουν φέρει στην απόγνωση.

Η κατάσταση έχει ως εξής :

Τέλη αυγούστου κάνω αίτηση στην Vivodi για (γραμμη vivodi +internet). Αρχές Σεπτέμβρη την ακυρώνω γιατί τελικα η vivodi είχε κάνει λάθος στα κέντρα και δεν καλυπτόμουν. Αλλάζω την αίτηση και την κάνω για γραμμή μέσω ΟΤΕ. Τέλη του ίδιου μήνα ακού φήμες για αναβάθμισεις και πόρτες,πράγμα που γίνεται τέλη Οκτόμβρη. 29/10 γίνεται η ενεργοποίηση της γραμμής μου απο τον ΟΤΕ,πέρνω 134 και μετά το helpdesk και οι δύο μου το επιβεβαιώνουν απο 3-4 φορές έκαστος. :D
Πέρνω την vivodi στο καπάκι τηλ. για να μου στείλουν τον εξοπλισμό και μου λένε οτι ο ΟΤΕ με έχει ακώμα στην αναμονή και οτι αυτοί δεν έχουν ενημερωθεί για καμία ενεργοποίηση για να μου στείλουν τον εξοπλισμό (modem,splitter,filters).
Μετά απο 200 τηλ. στην vivodi μια καλή κυρία απο και εγώ δεν ξέρω πιό τμήμα μου λέει οτι θα δόυνε τι μπορούν να κάνουν και να τους ξαναπάρω.
ΗΜΑΡΤΟΝ!Τι διάολο άλλο να κάνω?Εχώ κουραστεί να πέρνω τηλέφωνα και έχω μείνει με την...γραμμή στο χέρι.Και να την ακυρώσω την DSLnet θα πληρώνω το πάγιο της γραμμής του ΟΤΕ σε αυτούς. Και τον εξοπλισμό?
Ιδέες και ψυχολογική βοήθεια,όλα δεκτά.Και να φανταστείτε οτι άλλοι εδώ μέσα έχουν περάσει χειρότερα.

@ ADSLgr.com All rights reserved.