PDA

Επιστροφή στο Forum : Μισθωμένη σε Vodafone



BlueChris
19-01-18, 13:52
Καλημέρα

Έχει κανείς εμπειρία από μισθωμένες της Vodafone? ρωτάω γιατί αυτή τη στιγμή είμαι με 10/10mbit στο μαγαζί από ΟΤΕ (DIA) και παρόλο του ότι τα 10mbit δεν φτάνουν ούτε για πλάκα, η γραμμή είναι μια χαρά (εξαιρώ την ημέρα της βροχής που χάθηκαν η άνθρωποι στην Μάνδρα γιατί είμαι δίπλα στη Μαγούλα, όπου έπεσε το link για κάνα 10λεπτο).

Μου έκαναν μια καλή τιμή για 100/100 και απλά ήθελα να δω εντυπώσεις από κάποιον που έχει αντίστοιχη γραμμή. Η vodafone θα μου φέρει οπτική ενώ στον ΟΤΕ είμαι με μικροκυμματική αυτή τη στιγμή ζεύξη.

Ευχαριστώ.

Koala_
19-01-18, 17:07
Μισθωμένο point to point ή μισθωμένο για Ίντερνετ;

akis1009
19-01-18, 18:01
Πολύ καλές εντυπώσεις εδώ και κάνα χρόνο για πακέτο 20/20 συν τηλεφωνία μέσω οπτικής στην ευθεία του Θριασίου (αν θες να έχεις πρόσβαση στις ρυθμίσεις του router θα πρέπει να βάλεις δικό σου και να μην πάρεις αυτό της προσφοράς ) , απλώς να σιγουρέψεις ότι θα είναι διπλής όδευσης .

BlueChris
21-01-18, 12:30
Μισθωμένο point to point ή μισθωμένο για Ίντερνετ;
Υπάρχει ήδη γραμμή που πηγαίνει στην πίσω εταιρία από εμάς άρα μισθωμένο για Ίντερνετ


Πολύ καλές εντυπώσεις εδώ και κάνα χρόνο για πακέτο 20/20 συν τηλεφωνία μέσω οπτικής στην ευθεία του Θριασίου (αν θες να έχεις πρόσβαση στις ρυθμίσεις του router θα πρέπει να βάλεις δικό σου και να μην πάρεις αυτό της προσφοράς ) , απλώς να σιγουρέψεις ότι θα είναι διπλής όδευσης .

Από την αρχή τους είπα δεν χρειάζομαι τίποτα από μηχανήματα μιας που έχω τα πάντα ήδη(untangle)

@ ADSLgr.com All rights reserved.