PDA

Επιστροφή στο Forum : Γίνεται αναβάθμιση Conn-X;



ubiq
08-06-07, 12:45
αν πάρω κονεξ στα 1024, μπορώ μετά να το κάνω 4096? θα χρεωθώ κάτι? αν δεν είμαι ικανοποιημένος από την ταχύτητα μπορώ να επανέλθω στα 1024?

baltazar1999
08-06-07, 13:05
Μπορεις να αναβαθμιστεις στα οποια ταχυτητα θελεις χωρις χρεωση.
Αλλα, δεν μπορεις να ζητησεις υποβαθμιση.

deniSun
08-06-07, 17:21
Νομίζω ότι και υποβάθμιση μπορείς να κάνεις.

HereToLearn
08-06-07, 17:37
Νομίζω ότι και υποβάθμιση μπορείς να κάνεις.

Σωστά μπορείς να κάνεις ότι θέλεις , αλλά νομίζω ότι χρεώνεσαι και για up και για down(???!!!!)και ρωτήστε πρώτα στο 134.:sorry:

giorgosts
08-06-07, 17:43
Έχει υποχρεωτικό εξάμηνο, μέσα στο οποίο μπορείς να κάνεις μόνο αναβάθμιση. Πέραν του εξαμήνου κάνεις ό,τι θές. Αν δεν κάνεις τίποτα έχεις ίδιες χρεώσεις και για ένα εξάμηνο ακόμη, δηλ. σύνολο 1 έτος.

ax8os.arouris
08-06-07, 19:01
Έχει υποχρεωτικό εξάμηνο, μέσα στο οποίο μπορείς να κάνεις μόνο αναβάθμιση. Πέραν του εξαμήνου κάνεις ό,τι θές. Αν δεν κάνεις τίποτα έχεις ίδιες χρεώσεις και για ένα εξάμηνο ακόμη, δηλ. σύνολο 1 έτος.

Συμφωνώ, και παραθέτω από πρόσφατα υπογεγραμμένο συμβόλαιο:

"Αποδέχομαι τους επόμενους όρους...Διατήρηση του συνόλου υπηρεσίας (ADSL πρόσβαση από τον ΟΤΕ και σύνδεση OnDSL Home της OTENET) για 6 μήνες...Τα μηνιαία τέλη της ADSL πρόσβασης και της OnDSL σύνδεσης θα είναι σταθερά για διάστημα 12 μηνών...Πριν τη συμπλήρωση του 6μήνου μπορώ να μετατρέψω μόνο σε υψηλότερη ταχύτητα, σύμφωνα με την εκάστοτε ισχύουσα προσφορά και με δέσμευση από την αρχή και ΔΕΝ μπορώ να μειώσω/υποβαθμίσω την ταχύτητα του ADSL ή του OnDSL....Μετά την παρέλευση του 6μήνου έχω το δικαίωμα να διακόψω την πρόσβαση ADSL ή τη συνδρομή OTEnet, ή/και να μεταβάλλω μια από τις δύο ή και τις δύο υπηρεσίες. Σε κάθε τέτοια μεταβολή, που πραγματοποιείται μετά το 6μηνο και πριν την παρέλευση του 12μήνου, αποδέχομαι ότι τα μηνιαία τέλη θα αλλάζουν και θα προσαρμόζονται σύμφωνα με τις τρέχουσες τιμές τιμοκαταλόγων OTE και ΟΤΕnet...Μετά την πάροδο των 12 μηνών οι υπηρεσίες ADSL και OnDSL Home μετατρέπονται αυτόματα σε αορίστου χρόνου."

GeorgeNorth
17-06-07, 15:44
Kαμια αναβαθμιση απο τα 8 στα 24mbit θα γινει να γουσταρουμε?

pan.nl
18-06-07, 01:39
Kαμια αναβαθμιση απο τα 8 στα 24mbit θα γινει να γουσταρουμε?

Και να γίνει (που δεν το βλέπω για πολύ σύντομα, αν θες τη γνώμη μου), λίγοι θα επωφεληθούν με τόσο χάλια γραμμές...

@ ADSLgr.com All rights reserved.