PDA

Επιστροφή στο Forum : Forthnet, Άνω Πατήσια (Αλυσίδα)



Andreaslar
08-06-07, 18:56
Καλησπέρα, θα ήθελα να ρωτήσω κάποια πράγματα..

Θέλω να βάλω adsl.Η περιοχή είναι Άνω Πατήσια (Αλυσίδα).

Σκέφτομαι για αρχή να πάρω το adsl in a box (1024) (PSTN). Ξέρει κανείς αν υπάρχουν διαθέσιμες πόρτες?

Μια άλλη σκέψη είναι να κάνω αίτηση για το ιδιόκτητο της Forthnet (με καλύπτει).Εδώ όμως προκύπτει το εξής πρόβλημα: Μέχρι να γίνει η σύνδεση στο ιδιόκτητο θα περάσει κάποιος χρόνος (μέρες..μήνες...) Μέχρι τότε όμως θέλω να έχω adsl. Μπορώ να κάνω σύνδεση στην Forthnet (να μην αγοράσω πακέτο δλδ) ? Πόσο θα μου κοστίσει όμως? 21,5ε/μήνα?

Από ταχύτητες τι παίζει στα Άνω Πατήσια (Κέντρο Αλυσίδας)? Κ ΄στο FullLLu αλλά κ στο Shared LLU

Thanx προκαταβολικά

No-Name
09-06-07, 01:41
Καλησπέρα, θα ήθελα να ρωτήσω κάποια πράγματα..

Θέλω να βάλω adsl.Η περιοχή είναι Άνω Πατήσια (Αλυσίδα).

Σκέφτομαι για αρχή να πάρω το adsl in a box (1024) (PSTN). Ξέρει κανείς αν υπάρχουν διαθέσιμες πόρτες?

Μια άλλη σκέψη είναι να κάνω αίτηση για το ιδιόκτητο της Forthnet (με καλύπτει).Εδώ όμως προκύπτει το εξής πρόβλημα: Μέχρι να γίνει η σύνδεση στο ιδιόκτητο θα περάσει κάποιος χρόνος (μέρες..μήνες...) Μέχρι τότε όμως θέλω να έχω adsl. Μπορώ να κάνω σύνδεση στην Forthnet (να μην αγοράσω πακέτο δλδ) ? Πόσο θα μου κοστίσει όμως? 21,5ε/μήνα?

Από ταχύτητες τι παίζει στα Άνω Πατήσια (Κέντρο Αλυσίδας)? Κ ΄στο FullLLu αλλά κ στο Shared LLU

Thanx προκαταβολικά

1)Πόρτες pstn εφόσον πάς για shared LLU υπάρχουν διότι προχθές ενεργοποιήθηκε ένας φίλος
2)Δεν μένεις χωρίς dsl μην αγχώνεσαι.
3)όπως παει το shared πάει και το full δεν έχουν διαφορά ποιότητας.

@ ADSLgr.com All rights reserved.