PDA

Επιστροφή στο Forum : Auto Marin εμπιστευομαστε?



sportguy
28-06-18, 00:18
Προκεται να αγορασω μεταχειρισμενο αυτοκινητο απο Auto Marin για τον λογο οτι μου παιρνουν σε ανταλλαγη σε καλη τιμη το δικο μου παλιο αμαξι.
Επειδη εχω διαβασει διαφορα για την συγκεκριμενη εταιρια, εχει κανεις προσφατη εμπειρια με την εν λογο εταιρια?
Ολες οι γνωμες και αποψεις δεκτες.

Πληροφοριακα δινω ενα Grand Vitara 06' και θελω να παρω ενα Alfa Romeo Mito 14' (diesel).

Ευχαριστω εκ των προτερων!

Magnum
28-06-18, 10:39
Γενικώς από ότι έχω ακούσει στην συγκεκριμένη εταιρεία παίζει πολύ ανακατασκευή !

Άμα σκέφτεσαι να προχωρήσεις από εκεί, σίγουρα να πας το αμάξι να το δει αν γίνεται δικός σου τεχνικός και φανοποιός ! ;)

(^^ Αυτό ισχύει όχι μόνο στην συγκεκριμένη εταιρεία, αλλά σε αυτήν σίγουρα να το δει κάποιος εμπιστοσύνης )

Black3539
28-06-18, 11:06
Γενικώς από ότι έχω ακούσει στην συγκεκριμένη εταιρεία παίζει πολύ ανακατασκευή !

Άμα σκέφτεσαι να προχωρήσεις από εκεί, σίγουρα να πας το αμάξι να το δει αν γίνεται δικός σου τεχνικός και φανοποιός ! ;)

(^^ Αυτό ισχύει όχι μόνο στην συγκεκριμένη εταιρεία, αλλά σε αυτήν σίγουρα να το δει κάποιος εμπιστοσύνης )

Βασικά, αυτό ισχύει για όλους τους εμπόρους μεταχειρισμένων αυτοκινήτων.
Προσωπικά πήγα να την πατήσω με ένα ford focus του 2005 με χαλασμένο δυναμό που έκανε πολύ θόρυβο και ο έμπορας μου είπε ότι έτσι κάνει από την υγρασία.

Dark_Nightfall
30-06-18, 12:35
https://www.4troxoi.gr/phpBB3/viewtopic.php?f=5&t=51500

- - - Updated - - -

Μακρια απο μαντραδες αλλα και μερικους "ιδιωτες" μαο μαο.

Eliaskat
30-06-18, 13:08
απλα ΜΑΚΡΙΑ

kourampies
30-06-18, 20:03
Spotmechanic για να έχεις το κεφάλι σου ήσυχο.

Eliaskat
02-07-18, 10:33
αντιπροσωπεία για σιγουρα !!!

@ ADSLgr.com All rights reserved.