PDA

Επιστροφή στο Forum : Hol πρόβλημα με emoney



dimogerontas
11-06-07, 16:39
Παιδιά από τις 09 Μαίου έχω στείλει με φαξ τα στοιχεία μου στη HOL με ένα αίτημα κατάθεσης χρημάτων στο ηλεκτρονικό μου πορτοφόλι για την υπηρεσία evoice.
Μετά την παραλαβή του φαξ μου με ενημέρωσαν ότι τα χρήματα θα κατατεθούν άμεσα!!
Μετά από 10 ημέρες μου στέλνουν email ότι τα χρήματα κατατέθηκαν. Μπαίνω να δω το ποσό ...αλλά τίποτα. Μετά από τηλεφωνικές μας συνομιλίες με διαβεβαίωσαν ότι το ποσό θα πιστωθεί άμεσα.
Σήμερα 11/6 ακόμη περιμένω. Πέρνω να τους ρωτήσω τι συμβαίνει και μου λένε κλείστε και θα σας καλέσουμε εμείς να σας ενημερώσουμε...
Τι άλλο μπορώ να κάνω? Εκανα τηλεφωνική ανανέωση συνδρομής για 1 χρόνο τον Απρίλιο 2007. Μπορώ να διακόψω? Σκέφτομαι να υποβάλλω μήνυση διότι τα χρήματα έχουν αφαιρεθεί από την πιστωτική μου αλλά που κατέληξαν;;;;
Περιμένω τη βοήθεια σας !!

nmakry
11-06-07, 17:08
Κι αναρρωτιόμουν πώς και μπήκαν λεφτά στο λογαριασμό μου χωρίς να έχω κάνει κατάθεση... :lol:

Σίγουρα είναι απαράδεκτοι οι χρόνοι, αλλά κι εσύ είσαι λίγο υπερβολικός στις εκφράσεις σου (σε λίγο βγαίνουν περίπολο και οι moderators :rolleyes: )

Θα πρότεινα να πάρεις και να ζητήσεις άμεσα απάντηση και λύση του θέματος, αναφέροντας ήρεμα και ωραία ότι ένας μήνας είναι πάρα πολύς χρόνος. Θα δεις που θα λυθεί το πρόβλημα...

grandstyle
11-06-07, 17:12
τι βλεπεις στο emoney?

nm96027
11-06-07, 17:13
Κι αναρρωτιόμουν πώς και μπήκαν λεφτά στο λογαριασμό μου χωρίς να έχω κάνει κατάθεση... :lol:

Σίγουρα είναι απαράδεκτοι οι χρόνοι, αλλά κι εσύ είσαι λίγο υπερβολικός στις εκφράσεις σου (σε λίγο βγαίνουν περίπολο και οι moderators :rolleyes: )

Θα πρότεινα να πάρεις και να ζητήσεις άμεσα απάντηση και λύση του θέματος, αναφέροντας ήρεμα και ωραία ότι ένας μήνας είναι πάρα πολύς χρόνος. Θα δεις που θα λυθεί το πρόβλημα...

Οντως...εχει δικιο ο nmakry,χωρις να σημαινει οτι δεν εχεις δικιο και συ dimogerontas.

Παρτους ξανα και ζητα τον προισταμενο τους και πες του πολυ απλα οτι δεν ειναι δυνατον να περιμενεις ενα μηνα.

@ ADSLgr.com All rights reserved.