PDA

Επιστροφή στο Forum : πρόβλημα με vision+adsl



nino1908
22-07-18, 14:54
Διάβαζα διάφορα για την Wind αλλά επειδή το vision μου κέντρισε το ενδιαφέρον είπα να κανως το βήμα.Παρασκευή πρωί έγινε η σύνδεση,εγώ είχα συνδέσει από πριν τον εξοπλισμό το πρώτο πράγμα που κοίταξα είναι τα στατιστικά της γραμμής μου. πρώτη ψυχρολουσία από τα 15 που είχα με vodafone βλέπω 8!αρχίζω τηλ το τεχνικό τμήμα μου λέει μια κοπέλα η γειτονιά σου συγχρονιζει ποιο ψηλά το έδωσε βλάβη.
μπαίνω vision τίποτα δεύτερη ψυχρολουσία
τηλ πάλι άρχισε η μπάλα από το τεχνικό στην εξυπηρέτηση πελατών ο ένας λέει θέλει δύο μέρες ο άλλος κανονικά αμέσως ο άλλος είσαι σε αναμονή,για να μην αναφερθώ ότι ούτε στο mywind μπαίνω.

Έχω αλλάξει σχεδόν όλες της εταιρείας εκτός οτε πότε δεν είχα πρόβλημα με ταχύτητες δορυφορική nova κλπ. Για την ώρα μακράν η χειρότερη

arasaka2077
30-07-18, 23:43
Δεν ξερω πως λειτουργει το συστημα τους αλλα οταν ακουσα για τη vision και οτι ειναι μονο μεσω ιντερνετ αυτοματα στο μυαλο μου υπεθεσα οτι θα τρωει ταχυτητα απο το dsl.

sdikr
31-07-18, 11:41
Δεν ξερω πως λειτουργει το συστημα τους αλλα οταν ακουσα για τη vision και οτι ειναι μονο μεσω ιντερνετ αυτοματα στο μυαλο μου υπεθεσα οτι θα τρωει ταχυτητα απο το dsl.

Τρώει ταχύτητα όταν βλέπεις κάτι, όχι μόνιμα
Ακόμα και με πιο αυξημένο snr δεν δικαιολογεί το 8 απο τα 15 που είχε

@ ADSLgr.com All rights reserved.