PDA

Επιστροφή στο Forum : Ένα μεγάλο μπράβο



poussou
19-06-03, 09:42
Κάνοντας ένα γρήγορο zapping και βλέποντας τους πίνακες με τις τιμές παροχής ADSL απο τους ISP ένιωσα την ανάγκη να πώ ένα μεγάλο μπράβο στους δημιουργούς του site , τόσο γιατί τώρα (μετά απο τόσο καιρό) φαίνεται επιτέλους η αξία του σάν μέσο ενημέρωσης αλλά και διάδοσης του ADSL στην Ελλάδα, όσο και για την φιλότιμη προσπάθεια και την αφοσίωση που δείχνουν όλοι οι συντελεστές ώστε να υπάρχει συνεχής και καθημερινή παρουσίαση ειδήσεων γύρω απο το χώρο αυτό.
Επείσης, η δυνατότητα σύγκρισεως μεταξύ των προσφερόμενων πακέτων οδηγεί στον μονόδρομο των καλύτερων και φθηνότερων υπηρεσιών.Μήν ξεχνάτε ότι εάν δέν υπάρχει ανταγωνισμός .....δέν πειράζει......ΘΑ ΤΟΝ ΔΗΜΙΟΥΡΓΗΣΟΥΜΕ ΕΜΕΙΣ..

Και πάλι συγχαρητήρια παιδιά...
Keep up the good work :wink:

UGF_GreekMind
19-06-03, 10:40
Τι να πω ρε παιδιά... δεν παίζεστε !!!

Κι από εμένα ένα μεγάλο ΜΠΡΑΒΟ. Δεν ξέρω αν αξίζει τίποτα αλλά πραγματικά ένιωσα την ανάγκη να το πώ. Τα καλά να λέγονται.

Άντε και ίσως "να πάρουμε και την πόλη" :wink:

mprizes45
19-06-03, 10:50
Και από μένα ένα μπράβο για το site. Έχουν οι δίκιο δυο προηγούμενοι προλαλήσαντες για την προσφορά του για την ενημέρωση.

Πάρα πολλοί από μας θα την πάταγαν από άγνοια και μέσα σ' αυτούς και εγώ.

Πολλές ευχές για την συνέχεια. :D

Pope
19-06-03, 11:08
congratulations :D

Gregory
19-06-03, 11:31
ΜΠΡΑΒΟ ΜΑΓΚΕΣ :wink:

GnG
19-06-03, 12:51
Παρακολουθώ το site αρκετο καιρό.Εχω γράψει πολύ λίγα.Είναι κάτι που πρέπει να γράψω όμως.ΜΠΡΑΒΟ ΣΑΣ!!!

Mazinga_GR
19-06-03, 13:28
ΜΠΡΑΒΟ!!

dimitris87
19-06-03, 14:08
Μπράβο και απο μένα παιδιά, γιατι είναι όντως αξιέπαινη η προσπάθειά σας. Όχι μόνο για DSL, αλλα και για τις τηλεππικοινωνίες γενικότερα.

Χάρη στον πίνακα που υπάρχει έβαλα Forthnet και όχι λόγου χάριν Tellas, και κατα συνέπεια πληρώνω λιγότερα στους ΟΤΕδες!!!

Το site είναι πολύ ακμαίο!!!!!!
Keep it up.

aleksi
19-06-03, 14:09
Parakoloutho kai simporevomai me to ADSLgr.com shedon apo tin arhi tou parolo pou tote imoun ekso ston makrino vorra. Itan gia mena enas olozontanos sindesmos pou me kratouse epafi me ta tou Internet genikotera me tin patrida.

Ena megalo MPRAVO kai hilia EYHARISTO stous dimiourgous kai diaheiristes aftou tou site.

Simasia tora ehei na diadosoume tin iparksi tou ADSLgr.com kai tous agones pou kanei. Elpizoume me tin eiriniki piesi kai olo auksanomeni antistasi sto Greek Telecom katestimeno na ksefigoume grigora apo touti tin mizeria pou mas ehoun valei.

jimsliakas
19-06-03, 14:15
Μπραβο κι απο μενα

peterdub
19-06-03, 14:21
Κι από μένα παιδιά ΜΠΡΑΒΟ !!!

sonic
19-06-03, 15:05
Μπράβο και πάλι μπράβο.

DiO
19-06-03, 16:23
empire rulez telia ke pavla!!!

sweet_death_lady
19-06-03, 16:30
:D ena megalo bravo se ola ta paidia pou einai upeuthina gia to site.pisteuo oti oi meiomenes times adsl einai kai diko sas epiteugma.keep up the good work :wink:

mechdim
19-06-03, 17:53
Empire πες την αληθεια, εσυ τους εβαλες!!!! :lol: :lol: :lol: :lol:
Πλακα κανω!!! Και απο μενα ενα μεγαλο μπραβο. Εμεις απο την μερια μας θα προσπαθουμε παντα να βοηθουμε με τις δικες μας δυναμεις οσο μπορουμε αυτη την online κοινοτητα.

dimitris87
19-06-03, 21:10
Τελεία και παύλα, empire είσαι καύλα! Με την καλή έννοια ε... (πίσω λούγκρες :))

NeK
19-06-03, 21:11
Παιδιά τι να πω! Με κάνετε και ντρέπομαι :oops: :oops:

Σας ευχαριστούμε όλους σας για τα καλά σας λόγια! :) :)

Μπράβο και σε εσάς!

noman
19-06-03, 22:06
Ennoia sou kai o agonas molis arxise... kai den anaferomai mono stis times tou aDSL... Anaferomai stis exofrenikes times tou ISDN pou yparxoun edo kai tosa xronia (rixte mia matia stis antistoixes times sto exoteriko - opou exei vevaia...apomeinei ISDN- kai tha katalavete...)... Thelete mia kali apodeiksei gia to megethos tis koroidias sto ISDN? Deite ti diafora metaksy toy ISDN 128 tis OTEnet (as poume) kai tou aDSL 384 tis idias etaireias... Diplasia taxytita, mikrotero kostos (den plironeis EPAK X 2 sto aDSL) kai molis merika euro akrivotera... Tha to parei ayto i OTEnet (kai i kathe OTEnet) kai tha mas leei "na vlepete poso ftino einai to aDSL, mexri pou to dinoume elaxista pio pano apo to ISDN" kai de tha leei vevaia oti TOSA XRONIA oi times tou ISDN itan exofrenikes kai paraloges... :evil: Ypotithetai oti i eleysi tou aDSL tha erixne tis times sto ISDN kai PSTN... Gia to proto den kseroume akoma, gia to deytero idi arxisan... Deite tin prosfora tis OTEnet stin proti selida tou site tous, kai sykgrinete ti me tin timi pou ypirxe mexri prin 2 meres... 30 - 35% meiomeni.... :roll:

elmek
19-06-03, 22:55
Μπράβο αλλά ..... ΜΗΝ ΕΠΑΝΑΠΑΥΟΜΑΣΤΕ...!!!! ο δρόμος είναι μακρύς. Απλά εύχομαι όταν θα αρχίσουν να δουλεύουν οι νέες μας γραμμές να μην βολευτούμε και παρατήσουμε τον αγώνα ....

Geo__Rou
19-06-03, 23:07
Παρακολουθω κι εγω αρκετο καιρο το forum και ομολογω οτι ενοιωσα την αναγκη να πω κι εγω ΜΠΡΑΒΟ και καλη συνεχεια.

Acid-Venom
19-06-03, 23:49
Και από μένα ένα μεγάλο μπράβο! Άντε και εις ανώτερα! :D

PhoiNiX
20-06-03, 00:21
Εγώ ένα έχω να πω, πως έλειψα μια βδομάδα από το χώρο λόγο επαγγελματικών υποχρεώσεων και όλη η Ελληνική αγορά του Internet ξεκίνησε τη παροχή ADSL .

Σας ευχαριστούμε όλους για τα καλά σας λόγια, να είστε πάντα καλά. Εμείς θα είμαστε πάντα εδώ με της τελευτές εξελίξεις.

mechdim
20-06-03, 00:29
Βρε Κωστα δεν πας αλλη μια βδομαδα εξω μηπως και πεσουν οι τιμες? :lol:

mindtrapper
20-06-03, 18:04
well done... an kai exo fygei ap'to forum kai to episkeptomai pleon peristasiaka prepei na po oti ginetai poly kali douleia... :wink:

st0rmrd
20-06-03, 18:44
ΜΠΡΑΒΟ!

bond
20-06-03, 19:30
Αμαν το ματιάσατε το site. Φτου φτου.

mprizes45
20-06-03, 19:38
Αμαν το ματιάσατε το site. Φτου φτου.

Μην φοβάσαι θα βάλω την μητέρα μου να ξεματιάσει. :D

@ ADSLgr.com All rights reserved.