PDA

Επιστροφή στο Forum : Ενεργοποίηση Zisto Μαρούσι



netharis
12-06-07, 13:52
Γειά σας παιδιά,

Γνωρίζει κάποιος αν έχει ενεργοποιηθεί ο κόμβος για το Zisto στο Μαρούσι; Έχω κάνει τη δήλωση απο τα μέσα Δεκεμβρίου και απο τέλη Ιανουαρίου είμαι σε "Pre Zisto" πρόγραμμα. Κάθε φόρα που παίρνω τηλέφωνο ο καθένας μου λέει διαφορετικά πράγματα αλλά όλοι κλείνουν στο οτι θα γίνει η ενεργοποίηση στο τέλος του (κάθε) μήνα. Είχα προσπαθήσει να το διακόψω αλλά όπως φαίνεται ούτε αυτο είναι εφικτο! Τώρα για να αλλάξω σε 2-play χρειάζομαι τουλάχιστον 2 μήνες όπως πάνε τα πράγματα. Κοινώς θα μείνω όλο το καλοκαίρι με μια malfunctional 1Mbit με συνεχή timeout. Άν γνωρίζει κάποιος κάτι σχετικό ας το γράψει...

Ευχαριστώ πολύ

harry79
12-06-07, 14:59
Το πιο απλό και γρήγορο που μπορώ να σου προτείνω, είναι πας στο site της Tellas και να δεις αν βγάζει διαθεσιμότητα στο νούμερό σου.

netharis
12-06-07, 18:05
Το έκανα αυτο και βγάζει οτι είναι διαθέσιμο...Ακριβώς το ίδιο μήνυμα που έβγαζε και τον Δεκέμβρη, όταν πρωτοεκανα την αίτηση. Βέβαια βρήκαν σκόπιμο να με ενημερώσουν οτι δεν υπήρχε μέχρι τα τέλη Φλεβάρη...

apostol70
13-06-07, 18:42
Με αίτηση Φλεβάρη έχω ήδη ενεργοποιηθεί. Δεν ξέρω αν έπαιξε ρόλο το ότι ήδη ήμουν στην Tellas

@ ADSLgr.com All rights reserved.