PDA

Επιστροφή στο Forum : προβλημα jetspeed 520+ help!



geosir7
13-06-07, 04:27
λοιπον ειμαι νεος με τα του dsl εχω παρει το πακετο hibox,
ολα καλα λοιπον μπαινω στο ιντερνετ αλλα μετα απο καποιο χρονικο διαστυμα καμια ωρα δηλαδη αρχιζει κ κρασαρει δεν μπορω να μπω σε σελιδες δλδ για να μπω πρεπει να πατησω 100 φορες να φορτισει η σελιδα. επισης οταν συμβενει αυτο σταματαει κ το p2p να κατεβαζει.....
υπαρχει καποιος που να γνωριζει κατι πανω σε αυτο???
στειλτε τιποτα εχω λιωσει δεν μπορω αλλο!!!

GeorgeH
13-06-07, 04:36
Μπορεί να γεμίζει το ρούτερ από connections και να μπουκώνει με αποτέλεσμα να θέλει επανεκκίνηση. Δοκίμασε με κλειστά p2p αν συμβαίνει κάτι τέτοιο.
Αν ναι άλλαξε τις ρυθμίσεις του p2p που δουλεύεις. Μείωσε και το upload τουλάχιστον 20%

te00
13-06-07, 14:21
Δουλεψε το μια μερα χωρις να ανοιξεις p2p.Αν δε κρασσαρε,που δε νομιζω,το κρασαρει το προγραμμα,μειωσε αριθμο συνδεσεων,βαλε και οριο στο upload σου και τα ξαναλεμε.

menidi
13-06-07, 14:31
Εγω δεν μπορουσα να κατεβασω απο το ρ2ρ συνεχεια και αυτο με τις αποσυνδεσεις το παθαινα το πρωτο καιρο απο τοτε που ενεργοποιηθηκα.Δυστυχως ενα προβλημα που εχω οταν παιζω counter strike source ειναι οτι μπορω να μπω μονο σε 2-3 servers και σ'αυτους με το ζορι...

geosir7
13-06-07, 14:37
το εχω κανει αυτο αλλα παλι το ιδιο μετα απο καποια ωρα τα ιδια.....κ οταν το ανοιγω το νετ για να μπει το msn δεν μπαινει με τιποτα πρεπει να κανε πλ repair κολαει συνεχεια στο default gateway,key ports κ αφου το κανει repair τοτε αρχιζουν η σελιδες να ανοιγουν κανονικα ποιο πριν κολανε........δεν ξερω τι να κανω αν μπορεις να με βοηθησεις στειλε.

@ ADSLgr.com All rights reserved.