PDA

Επιστροφή στο Forum : speadstream και yahoo messanger



kinggreece
13-06-07, 22:13
Εχω το μοντεμ που δινει η τελλας , το speadstream, οταν συνδεομαι με το yahoo messenger εχω αποδυνδεσεις απο τον messanger και μου ζηταει να ξανακανω login , οταν χρησιμοποιω αλλο μοντεμ (sagem που εδεινε to conn-x) δεν το κανει αυτο. Μηπως πρεπει να ανοιξω ports στο μοντεμ? AΝ ναι πως το κανω αυτο? :oneup:

harry79
14-06-07, 09:27
Μηπως πρεπει να ανοιξω ports στο μοντεμ?

Μήπως πρέπει να βέλεις στην αποθήκη το siemens και να βάλεις ένα router της προκοπής; Μιας και δοκίμασες με άλλα και δεν είχες πρόβλημα.

vaggos_fromhell
14-06-07, 11:01
Μήπως πρέπει να βέλεις στην αποθήκη το siemens και να βάλεις ένα router της προκοπής; Μιας και δοκίμασες με άλλα και δεν είχες πρόβλημα.

Μα μια χαρά είναι και το siemens. Κανένα πρόβλημα δεν έχει σε μένα. Βέβαια χρησιμοποιώ msn.

harry79
14-06-07, 11:34
Πάντως τα τζαμπέ των εταιρειών μην τα πολυεμπιστεύεστε. Για ρεζέρβα αν χρειάστει, οκ.

kinggreece
14-06-07, 15:18
Μήπως πρέπει να βέλεις στην αποθήκη το siemens και να βάλεις ένα router της προκοπής; Μιας και δοκίμασες με άλλα και δεν είχες πρόβλημα.
καλη και ορθη η προταση σου, αλλα τους εχει φοβηθει το ματι μου αδερφε μου.μονο στοΥΑΗΟΟ μου το κανει,κατα τα αλλα και το μοντεμ τουσ πεταει οταν δουλευει σωστα το δυκτιο τους.

@ ADSLgr.com All rights reserved.