PDA

Επιστροφή στο Forum : Help me...με τον εξοπλισμο



Alompar
15-06-07, 16:26
Ρε παιδια θελω μια μικρη βοηθεια σχετικα με τον εξοπλισμο. Μολις χθες παρελαβα το Speed touch 585 v6 και τωρα το συνδεω...Το προβλημα μου ειναι το εξης. Υποτιθεται οτι ειναι ασυρματο. Στο κουτι ομως δεν ειχε καποιο π...τσικλικι που να μπανει στη usb παρα μονο καλωδιο για ethernet. ¨Η εγω ειμαι ασχετως ή κατι ξεχασαν να βαλουν. Παρακαλω οποιος μπορει ας δωσει τα φωτα του στον ταπεινο και καταφρονεμενο συνδρομητη της Trellas γιατι στο 13800 εχω ηδη μιση ωρα...Thanks



Υ.Γ me ethernet παντως συνδεθηκα μια χαρα :lol:

ace1774
15-06-07, 16:29
Εεεε αφού δεν έχει USB.Μαλλον εσυ εισαι ασχετος......

Και παιδια διαβαστε τι αγοραζετε.Το Manual οπως και το CD που δινει μαζι και επανω εχει καποια συμαντικα νουμερα

Tatiana
15-06-07, 16:30
Όταν λένε wireless εννοούν ότι έχει τη δυνατότητα να συνδεθεί με wireless devices :)

Δε σου δίνει και wireless devices μαζί........

Kodi
15-06-07, 16:32
Απο την στιγμη που exei eherenet καλωδιο τι να το κανεις το usb?????????

Με ενα απο τα 2 το συνδεεις οχι και με τα 2.....

Alompar
15-06-07, 16:32
Εεεε αφού δεν έχει USB.Μαλλον εσυ εισαι ασχετος......

Και παιδια διαβαστε τι αγοραζετε.Το Manual οπως και το CD που δινει μαζι και επανω εχει καποια συμαντικα νουμερα


Μαγκα μου αν ημουν σχετικος δε θα ζητουσα βοηθεια.. Ευχαριστω που μπηκες στον κοπο παντως.

Alompar
15-06-07, 16:35
Απο την στιγμη που exei eherenet καλωδιο τι να το κανεις το usb?????????

Με ενα απο τα 2 το συνδεεις οχι και με τα 2.....

Απλα για να διευκρινησω την ερωτηση..ειχα την εντυπωση οτι θα εβαζα μια παπαρια σε μια θυρα usb και το router δε θα χρειαζοταν καποιο καλωδιο για να συνδεεται με τη μοναδα.. απλα θα εβλεπε την παπαρια.. Με τη βοηθεια σας ομως την ταχιστη καταλαβα τι παιζει..Να στε καλα και παλι ευχαριστω...:clap:

giatros.net
15-06-07, 16:37
Νομίζω το Speedtouch 585 v6 δεν έχει USB interface.
Απλά σου δίνει έξτρα to Speedtouch 121G USB Adapter για τον client.
Βρε Alompar, μη ταλαιπωρείς την καυμένη τη Κούδρα πια...

Alompar
15-06-07, 16:38
Βρε Alompar, μη ταλαιπωρείς την καυμένη τη Κούδρα πια...[/QUOTE]

Σωστος ο doctor!!:oneup:

harry79
15-06-07, 21:01
Μη του δώσεις φακελλάκι όμως. :cool:

@ ADSLgr.com All rights reserved.