PDA

Επιστροφή στο Forum : αποστολη εξοπλισμου



grgmls
17-06-07, 12:51
σε περιπτωση αιτησης για dsl ,απλο οχι zisto, η αποστολη του εξοπλισμου σημαινει οτι η αιτηση εχει εγκριθει και απο τελας και οτε η δεν σημαινει τιποτε τετοιο

Master_Maker
18-06-07, 05:30
σε περιπτωση αιτησης για dsl ,απλο οχι zisto, η αποστολη του εξοπλισμου σημαινει οτι η αιτηση εχει εγκριθει και απο τελας και οτε η δεν σημαινει τιποτε τετοιο

Φιλε μου εμενα εξοπλισμο μου ειχαν δωσει οταν μου την ενεργοποιησαν αρα σημαινει οτι εισαι ενεργοποιημενος και σου στελνουν τον εξοπλισμο.;)

giavel
18-06-07, 11:26
άσε μην το ψάχνεις. εγώ ενεργοποιήθηκα 5 νοεμβρίου και τον εξοπλισμό μου τον έστειλαν τον μάρτιο της επόμενης χρονιάς μετά από καμιά εικοσαριά κλήσεις και αφού είχαν φτάσει στο σημείο να μου λένε μήπως μου ήρθε και δεν το ξέρω!!!! ευτυχώς είχα το παλιό router και έκανα τη δουλειά μου...


προφανώς λοιπόν δεν υπάρχει απολύτως καμία σύνδεση του πότε ενεργοποιείσαι με το πότε παραλαμβάνεις τον εξοπλισμό.

apostol70
19-06-07, 19:52
Δείτε και αυτό:

Έχω ενεργοποίηθει από τις 24/5 και τους έχω πάρει αρκετές φορές για τον εξοπλισμό. Τελικά σήμερα μετά από επικοινωνία με τον courier ανακαλύπτω ότι τους είχαν δώσει για διεύθυνση την παλία μου στο Γουδί και όχι την καινούργια όπου έχω μετακομίσει εδώ και δύο χρόνια!!!! :down:

Μου είπε ο τύπος μάλιστα ότι το ίδιο πρόβλημα έχουν όλοι οι παλιοί πελάτες της Tellas που έχουν αλλάξει διεύθυνση στο μεταξύ :blink:

Οπότε όσοι περιμένετε εξοπλισμό είστε σαν την δικιά μου περίπτωση για κάντε ένα check.

Τουλάχιστον να μου στέλνανε και τους λογαρισμούς εκεί...

@ ADSLgr.com All rights reserved.