PDA

Επιστροφή στο Forum : Μεταφορά με φορητότητα στη NetOne - Αξίζει ????



villasg
18-06-07, 19:27
Εχω μπει στην μπριζα .......
Σκεφτομαι να φυγω απο την Tellas και να κανω φορητοτητα στην NETONE .
Τι λετε ???????
ΘΑ εχω μπλεξιματα ?????
Θα πετυχει το σχεδιο ????????
Γνωμες ??????

Tatiana
18-06-07, 19:32
Εχω μπει στην μπριζα .......
Σκεφτομαι να φυγω απο την Tellas και να κανω φορητοτητα στην NETONE .
Τι λετε ???????
ΘΑ εχω μπλεξιματα ?????
Θα πετυχει το σχεδιο ????????
Γνωμες ??????

Αν και είμαι προκατειλημένη εγώ δεν θα το έκανα για καθαρά τεχνικούς λόγους....αλλά από την άλλη αυτά είναι απόψεις....

Gap
18-06-07, 19:42
Για ποιους λόγους θες να την κάνεις? Ρωτάω γιατί από αυτό εξαρτάται και η απάντηση

Spanos
18-06-07, 19:44
Θα πετύχει άνετα με φορητότητα σε ανενεργό βρόχο.

villasg
18-06-07, 20:39
Για ποιους λόγους θες να την κάνεις? Ρωτάω γιατί από αυτό εξαρτάται και η απάντηση

Σχεση τιμης - ταχυτητας
ΤΑχυτητα
Πολλα disconects τωρα

Gap
18-06-07, 21:14
Από τη στιγμή που έχεις πολλά disconnects κι αυτό δεν έχει επιλυθεί ούτε το βλέπεις να επιλύεται ...το θέμα δεν σηκώνει κουβέντα... ξεκινάς άμεσα διαδικασίες μεταφοράς (άσχετα αν το zisto είναι ακριβό κι έχει μικρές ταχύτητες)
τώρα για το θέμα της ταχύτητας ... γιατί δεν περιμένεις μέχρι αρχες Σεπτεμβρίου να δεις τι αναβαθμίσεις θα γίνουν(σύμφωνα με αυτά που ακούγονται πάντα) και αναλόγως πράττεις... άλλωστε οι διαδικασίες για μεταφορά αν τις ξεκινήσεις από αύριο θα τελειώσουν τέλη Ιουλίου στην καλύτερη..
βέβαια άμα καίγεσαι να έχεις το συντομότερο περισσότερα μεγαμπίτια O.K...
όσον αφορά την Netone διάβασε τα συν και τα πλην (για να μην τα αναλύσουμε εδώ) της στο ανάλογο forum (φαντάζομαι θα το έχεις κάνει ήδη) και αναλόγως με τις προσωπικές σου ανάγκες την επιλέγεις... πάντως το σίγουρο είναι ότι μπορείς να πας απευθείας στην Netone πράγμα το οποίο δεν συμβαίνει με την Forthnet..

EDIT: στην δημοσκόπηση που έβαλες θα ψήφιζα: γιατί όχι?

demon_athens
19-06-07, 16:40
Η τελευταία ευκαιρία που δίνω είναι στην netone. Μετά ΟΤΕ και τίποτε άλλο για χρόνια. Εύχομαι οι υπηρεσίες τους να είναι όσο καλό το client service.

Ήμουνα μεγάλο ζώο που υπέμεινα τόσα προβλήματα εδώ και 8 μήνες. Δεν φταίει η Tellas μόνο, φταίω και γω που δεν την έκανα το πρώτο δίμηνο.

hasu
19-06-07, 17:37
Η netone δείχνει καλά σημάδια προς το παρόν.Το ίδιο είχαμε πει βέβαια και για την on.
Κι εγώ εντέλει netone με βλέπω αν συνεχίσει έτσι.Τόλμησε το.


Δεν φταίει η Tellas μόνο, φταίω και γω που δεν την έκανα το πρώτο δίμηνο.

Αυτό ξαναπέστο.

@ ADSLgr.com All rights reserved.