PDA

Επιστροφή στο Forum : Ερώτηση



trellos
19-06-07, 01:51
¨Εχω κάνει αίτηση στην tellas απο 15/12/06 ακόμα δεν με έχουν ενεργοποιήσει αν το ακυρώσω α) χρειάζεται να κάνω επανασύνδεση σε Οτέ? β)χρειάζεται να προβώ σε κάποια ενέργεια για να πάω σε άλλη εταιρία?(εκτός φυσικά απο την αίτηση)

Gap
19-06-07, 02:06
Από την στιγμή που δεν έχεις ενεργοποιηθεί είσαι στον ΟΤΕ οπότε δεν τίθεται θέμα για οποιαδήποτε επανασύνδεση και φυσικά δεν κάνεις καμία άλλη ενέργεια για να πας σε άλλον πάροχο.... όμως κάνε ακύρωση και σιγουρέψου 1000% ότι έχει ακυρωθεί (φίλε απορώ με την υπομονή σου)

Unreal
20-06-07, 11:17
¨Εχω κάνει αίτηση στην tellas απο 15/12/06 ακόμα δεν με έχουν ενεργοποιήσει αν το ακυρώσω α) χρειάζεται να κάνω επανασύνδεση σε Οτέ? β)χρειάζεται να προβώ σε κάποια ενέργεια για να πάω σε άλλη εταιρία?(εκτός φυσικά απο την αίτηση)



Εσύ έσπασες κατά πολύ το δικό μου προσωπικό ρεκόρ αναμονής 3 μηνών για Tellas zisto. Εγώ απο 22/01 μέχρι 17/04 περίμενα. Εμένα φιλοτιμήθηκαν και με πήραν και το ακύρωσα, αλλά δεν θα τους περίμενα για πολύ ακόμη.

DRAKOS70
22-06-07, 13:56
Είναι να απορεί κανείς με την υπομονή σου φίλε μου..
Καλά πως αντέχεις ακόμα και δεν τους έχεις φάει ζωντανούς??:cool:

costis66
22-06-07, 14:11
¨Εχω κάνει αίτηση στην tellas απο 15/12/06 ακόμα δεν με έχουν ενεργοποιήσει αν το ακυρώσω α) χρειάζεται να κάνω επανασύνδεση σε Οτέ? β)χρειάζεται να προβώ σε κάποια ενέργεια για να πάω σε άλλη εταιρία?(εκτός φυσικά απο την αίτηση)



ΑΠΙΣΤΕΥΤΟ.......

apok
22-06-07, 14:15
¨Εχω κάνει αίτηση στην tellas απο 15/12/06 ακόμα δεν με έχουν ενεργοποιήσει αν το ακυρώσω α) χρειάζεται να κάνω επανασύνδεση σε Οτέ? β)χρειάζεται να προβώ σε κάποια ενέργεια για να πάω σε άλλη εταιρία?(εκτός φυσικά απο την αίτηση)



Ιώβ.... Is that you?????

trellos
23-06-07, 11:39
Εκανα υπομονή γιατί έχω και το awmn αλλά είχα κάνει και το προσωρινό τους πρόγραμμα.
Αλλά δεν άνοιξα το νήμα για να με συμπονέσετε για να με ενημερώσετε το έκανα.

Unreal
23-06-07, 12:25
Εκανα υπομονή γιατί έχω και το awmn αλλά είχα κάνει και το προσωρινό τους πρόγραμμα.
Αλλά δεν άνοιξα το νήμα για να με συμπονέσετε για να με ενημερώσετε το έκανα.

Ισχύουν αυτά που είπε ο Gap,δηλαδή το ακυρώνεις και κάνεις αίτηση σε άλλη εταιρεία.

Δεν υπάρχει να προσθέσουμε τίποτα άλλο επι της ουσίας, γι αυτό και το ρίξαμε στο ...ρεκόρ υπομονής.

Υ.Γ Κατά την άποψη μου δεν χρειάζεται να το ακυρώσεις καν, διότι από την στιγμή που θα σε ενεργοποιήσει η άλλη εταιρεία, η Tellas και να θέλει δεν θα μπορεί να σε κόψει χωρίς να έχει σχετική εξουσιοδοτηση σου απέναντι στην άλλη εταιρεία. Βέβαια καλά είναι να το ακυρώσεις για να μην πάρεις καμμια μέρα κανέναν ξεκάρφωτο λογαριασμό από Tellas

@ ADSLgr.com All rights reserved.