PDA

Επιστροφή στο Forum : > 1 μέρα off στο "ΓΗΡΟΚΟΜΕΙΟ"



ppanagopo
19-06-07, 10:19
Από 18/6/2007 και από 4:00 π.μ. περίπου στην περιοχή "ΓΗΡΟΚΟΜΕΙΟΥ" δεν έχω
ADSL. Σε επαναλαμβανόμενες επικοινωνίες με ΟΤΕ / ΟΤΕΝΕΤ δεν μπορούσαν να απαντήσουν κάτι συγκεκριμένο. Τα έριξαν ακόμα και στο ADSL modem/router και έβαλαν "κλήση" για τεχνικό να έρθει να το εξετάσει. Έκανα αλλαγή password, ξέθαψα το παλιό modem και κόντεψα να κάνω και "format" 3 PC γiατί οι "κύριοι" δεν μπορούν να πουν ότι έχουν βλάβη ή ότι οφείλετε σε αυτούς και παν να μας τρελάνουν. Φαντάζομαι ότι δεν είμαι ο μόνος στην περιοχή αλλά δεν έχω κ κάποιον να ρωτήσω....

(προφανώς γράφω από το γραφείο με κίνδυνο να τα ακούσω κ από πάνω, αν κάποιος σε παρόμοια κατάσταση μπορέσει να απαντήσει , θα είναι τουλάχιστον μια παρηγοριά...)

:sorry:
:down:

babyboy
19-06-07, 15:59
Υπαρχει οντως προβλημα, εμενα μου κανει disconnect συνεχεια, και αποσυνδεεται για πολλη ωρα. Οποτε ειναι συνδεδεμενη η γραμμη, σεεερνεται..

maik
19-06-07, 16:22
Από 18/6/2007 και από 4:00 π.μ. περίπου στην περιοχή "ΓΗΡΟΚΟΜΕΙΟΥ" δεν έχω
ADSL. Σε επαναλαμβανόμενες επικοινωνίες με ΟΤΕ / ΟΤΕΝΕΤ δεν μπορούσαν να απαντήσουν κάτι συγκεκριμένο. Τα έριξαν ακόμα και στο ADSL modem/router και έβαλαν "κλήση" για τεχνικό να έρθει να το εξετάσει. Έκανα αλλαγή password, ξέθαψα το παλιό modem και κόντεψα να κάνω και "format" 3 PC γiατί οι "κύριοι" δεν μπορούν να πουν ότι έχουν βλάβη ή ότι οφείλετε σε αυτούς και παν να μας τρελάνουν. Φαντάζομαι ότι δεν είμαι ο μόνος στην περιοχή αλλά δεν έχω κ κάποιον να ρωτήσω....

(προφανώς γράφω από το γραφείο με κίνδυνο να τα ακούσω κ από πάνω, αν κάποιος σε παρόμοια κατάσταση μπορέσει να απαντήσει , θα είναι τουλάχιστον μια παρηγοριά...)

:sorry:
:down:

Στο προφιλ σου λες οτι εχεις ISP Altec. Τι σχεση μπορει να εχει λοιπον η ΟΤΕΝΕΤ;

ppanagopo
19-06-07, 17:01
Ouups (αυτο έληξε πριν κανα μήνα ...)
Θέλει update το προφίλ...
Μόλις επανελθει η συνδεση θα είναι το 1ο που θα κάνω.... :P
Ευχαριστώ.

chango_gr
19-06-07, 17:39
Ευτυχώς από σήμερα όλα καλά.
Το ενημερωτικό email ήρθε αφού ήδη είχε αποκατασταθεί η διακοπή.

Κοινώς στα...τέτοια τους! :whistle:

ppanagopo
19-06-07, 20:00
711 Kbps σε 1M γραμμή. Αλλά χλωμό δεν ξέρω τι αναβαθμίσεις λένε...

Υ.Γ.
Να και το Updated Profile....

@ ADSLgr.com All rights reserved.