PDA

Επιστροφή στο Forum : Πρόβλημα με tellas



twinky
21-06-07, 21:57
γεια σας παιδια
εχω ενα πρόβλημα με τη tellas ..εδω και μερικές μέρες αργεί πάρα πολύ η επικοινωνία του router με το pc και μπαίνω σε σελίδες μόνο για 5 λεπτά μετά από κάθε restart που κάνω στο pc.επίσης χωρίς να πειράξω τπτ έκλεισαν οι ports του utorrent.πήρα την εχυπηρέτηση πελατών αλλά δεν με βοηθήσανε.μήπωσ ξέρει κανείς τι μπορεί να παίζει γιατί έχω τρελλαθεί.
ευχαριστώ

namygd
22-06-07, 01:15
Μηπως φταινε το cookies στον υπολογιστη;Γιαι δες στο εργαλεια =>επιλογες και βρες τα cookies και σβήσε μερικά μπορει να είναι κι αυτό ,μετα ρεσταρτ,εγω κατι τετοιο εκανα και εφτιαξε,Το azureus ειναι ΟΚ παντως

twinky
22-06-07, 18:06
τα έχω σβήσει τα cookies namygd. και εγώ αυτο νόμιζα στην αρχή ότι έφταιγε..κάτι άλλο πρέπει να φταίει αλλά δεν μπορώ να βρω τι..

eritias
22-06-07, 19:17
Παιδιά μήπως ξερεται γιατί δεν μπορούμε να μπούμε στο greektvsubs και αν υπάρχει τρόπος να το διορθώσουμε αυτό;:hmm:

alex924
22-06-07, 21:18
twinky έκανα αυτό που λες και πάλι τίποτα...:(
υπάρχει μήπως τίποτα άλλο που μπορώ να κάνω?

tolism30
22-06-07, 22:45
Γιά κοίτα εδώ http://www.adslgr.com/forum/showthread.php?t=106860

alex924
23-06-07, 00:52
Παιδιά ευχαριστώ πολύ για την βοήθεια! Έκανα αυτά που έλεγε στο link που πρότεινε ο tolism30.
Ευχαριστώ και πάλι όλους! :worthy::worthy:

twinky
10-07-07, 17:06
γεια σας παιδια
εχω ενα πρόβλημα με τη tellas ..εδω και μερικές μέρες αργεί πάρα πολύ η επικοινωνία του router με το pc και μπαίνω σε σελίδες μόνο για 5 λεπτά μετά από κάθε restart που κάνω στο pc.επίσης χωρίς να πειράξω τπτ έκλεισαν οι ports του utorrent.πήρα την εχυπηρέτηση πελατών αλλά δεν με βοηθήσανε.μήπωσ ξέρει κανείς τι μπορεί να παίζει γιατί έχω τρελλαθεί.
ευχαριστώ

Εντέλει μου αλλάξανε κ το ρουτερακι από την τελλας αλλά και πάλι το πρόβλημα παραμένει.ο υπολογιστής είναι οκ γιατί έτρεξα πολλά προγραμματάκια και κανένα δεν βρήκε τπτ.αν κάποιος μπορει να με βοιθήσει ή εαν ξέρει τι μπορεί να συμβαίνει.ευχαριστώ παιδιά

@ ADSLgr.com All rights reserved.