PDA

Επιστροφή στο Forum : Κομμένο σταθερό και το ιντερνετ όλο πέφτει και σέρνεται



Nikiforos
06-02-19, 18:16
Καλησπέρα, για άλλη μια φορά κοντά κοντά πάλι τα ίδια!!!
Να υπενθυμισω οτι τον Ιουνιο 2018 παρα 2 μερες, δεν ειχα ολο τον μηνα τιποτα και τον Οκτωβρη για περιπου 1,5 εβδομαδα.
Απο σημερα παλι δεν εχω σταθερο και το ιντερνετ τωρα ειναι ακριβως 1920mbps και πεφτει πολυ συχνα.
Το σταθερο οταν παω εγω να καλεσω δεν ακουγεται τιποτα και ποτε ποτε ακουω ηλεκτρομαγνητικους ηχους! σαν να υπαρχει πχ συνακροαση. Οταν το καλεσουν βαραει μια φορα και πεφτει η γραμμη.
Στον δρομο μου στην εισοδο της πολυκατοικιας με κοκκινα γραμματα γραφει ΟΤΕ και διπλα λεει ΜΟΥΦΑ με ενα βελος.
Ειδαν οτετζηδες και ειπαν οτι θα σκαψουν, ποτε και ποιοι αγνωστο.
Κατεβηκαν μαλιστα στο κατανεμητη κατι εκαναν εκει και ενα ζευγος απο τα τρια ενωμενα δεν το ειχαν πιασει καλα κιολας αλλα δεν ηταν το δικο μου.
Απο τον Οκτωβρη μεχρι σημερα ΔΕΝ ειχα κανενα απολυτως προβλημα μεχρι που ηρθαν εδω οι ΟΤΕτζηδες και τα χαλασαν.

Επισης να πω οτι ο απο πανω μου γειτονας εχει WIND και εδω και μερες δεν εχει τιποτα και ειχε δηλωσει βλαβη αλλα του ειπαν οτι θα ερθει ο ΟΤΕ στις 18 του μηνα!!!!! και σημερα ηταν εδω και δεν του χτυπησε κανεις, αλλα χτυπησαν σε εμενα!
ελειπα και δεν ξερω περισσοτερα.

Θα παρακαλεσω να δειτε ΑΜΕΣΑ τι εχει γινει, να εχω ενημερωση γιατι προκειτε να σκαψουν και τι εχει γινει με το σταθερο και το ιντερνετ.

Επισης θελω εκτροπη το σταθερο μου σε ενα κινητο.

Εδω https://www.adslgr.com/forum/threads/1040080-VDSL-A-K-%CE%A0%CE%B1%CF%84%CE%AE%CF%83%CE%B9%CE%B1-Wind-(%CE%A0%CE%BB-%CE%91%CE%BC%CE%B5%CF%81%CE%B9%CE%BA%CE%AE%CF%82-%CE%9A%CF%85%CF%88%CE%AD%CE%BB%CE%B7-%CE%86%CE%BD%CF%89-%CE%9A%CF%85%CF%88%CE%AD%CE%BB%CE%B7)?p=6536505#post6536505 αναφερονται κατι εργα, δεν ξερω αν εχουν σχεση ή αν εχετε ενημερωση, αλλα επειδη εμενα το ΚΦ ειναι πολυ ποιο ψηλα δε νομιζω οτι με επηρεαζουν αυτα εμενα.

Forthnet.Nova.Rep1
06-02-19, 18:45
Καλησπέρα Nikiforos.

Σε ευχαριστούμε που επικοινώνησες μαζί μας.

Θα ήθελες να μας ενημερώσεις σε προσωπικό μήνυμα με κάποιο στοιχείο της υπηρεσίας σου, ώστε να μπορέσουμε να εξυπηρετήσουμε;

Λιάνα, Nova Support

@ ADSLgr.com All rights reserved.