PDA

Επιστροφή στο Forum : vodafone tv σε smart phone



adrae
10-02-19, 02:03
Εγκατέστησα την εφαρμογή vodafone tv σε κινητό smartphone android, αλλά αφού μπεί στο μενού των καναλιών και επιλέξω να δω κάποιο απ'αυτά μου γράφει συνεχώς: ''Αδυναμία αναπαραγωγής περιεχομένου παρακαλώ δοκιμάστε αργότερα (ΜΤ2651)''.Σε tablet android που την εγκατέστησα παίζει κανονικά.Μήπως γνωρίζετε κάποια λύση ώστε να παίζει και στο κινητό μου;.Ευχαριστώ

Vermetalz
12-02-19, 10:44
Μήπως το κινητό είναι root?

adrae
13-02-19, 03:31
Μήπως το κινητό είναι root?

Όχι φίλε μου δεν είναι root

vaggoulas
14-02-19, 19:49
Πήρες τηλέφωνο να τους το πεις; Δεν νομίζω τέτοιο πρόβλημα να μπορέσει να σου το λύσει κάποιο forum!

akisgr
17-02-19, 19:54
καλησπερα, πια συσκευη εχεις;

giorgiosgr
17-02-19, 20:03
Στη σελιδα τους λεει
"Μπορείς να συνδέσεις έως 2 φορητές συσκευές επιπλέον του αποκωδικοποιητή σου και να παρακολουθείς ταυτόχρονα από 2 συσκευές (αποκωδικοποιητής και 1 φορητή συσκευή)."
Μηπως ειχες ανοιχτο τον αποκωδικοποιητη και το ταμπλετ και ετσι δεν μπορουσε να παιξει και το κινητο.

adrae
23-02-19, 04:11
καλησπερα, πια συσκευη εχεις;

xiaomi redminote 3 (hennessy)

- - - Updated - - -


Στη σελιδα τους λεει
"Μπορείς να συνδέσεις έως 2 φορητές συσκευές επιπλέον του αποκωδικοποιητή σου και να παρακολουθείς ταυτόχρονα από 2 συσκευές (αποκωδικοποιητής και 1 φορητή συσκευή)."
Μηπως ειχες ανοιχτο τον αποκωδικοποιητη και το ταμπλετ και ετσι δεν μπορουσε να παιξει και το κινητο.

Όχι φίλε μου, έχω κλειστό τον αποκωδικοποιητή και εκτός δικτύου το tablet

Didimos_GR
23-02-19, 16:32
Πριν από λίγο το έβαλα και στο iPhone X μου και έπαιξε μια χαρά.

Μάλιστα λειτουργούσε άψογα μέσα στο σπίτι μου ταυτόχρονα συνολικά σε τρεις συσκευές !
Στην TV μου μέσω του αποκωδικοποιητή , στο iPad μου και στο κινητό μου !! :oneup:

Όλα έπαιζαν ταυτόχρονα και το ίδιο κανάλι αλλά και διαφορετικό.

dimis_golf
20-05-20, 10:49
Πριν από λίγο το έβαλα και στο iPhone X μου και έπαιξε μια χαρά.

Μάλιστα λειτουργούσε άψογα μέσα στο σπίτι μου ταυτόχρονα συνολικά σε τρεις συσκευές !
Στην TV μου μέσω του αποκωδικοποιητή , στο iPad μου και στο κινητό μου !! :oneup:

Όλα έπαιζαν ταυτόχρονα και το ίδιο κανάλι αλλά και διαφορετικό.

Ο κωδικος σφαλματος που ελεγες πριν ειναι για ενεργοποιηση τοποθεσιας.

zaras27
20-05-20, 11:55
Σου δείχνει και τα Sport ?

paanos
20-05-20, 14:38
Τα sports δεν υπάρχουν στην εφαρμογή.


Mπορώ να έχω πρόσβαση σε όλο το πρόγραμμα της Vodafone TV από το κινητό ή το tablet μου;
(...)
Κατόπιν, για να βλέπεις το πακέτο που έχεις επιλέξει να ενεργοποιήσεις στο κινητό ή tablet θα πρέπει να έχεις κατεβάσει το Vodafone TV app στις συσκευές. Έτσι, θα έχεις πρόσβαση σε όλο το περιεχόμενο από όπου και να βρίσκεσαι εκτός των καναλιών Novasports τα οποία προς το παρόν διατίθενται προς θέαση μόνο από την τηλεόρασή σου.

Από το vodafone.gr/ypostirixi/proionta/tileorasi-eimai-syndromitis/

@ ADSLgr.com All rights reserved.